Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 17:52


Mondjukn azt sem értem, hogy miért kellett 4 percet hosszabítani... az elsőfélidőben meg 3at! de persze akkor is a mi hibánk
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 17:38


GrazieRoma írta:A romanews.eu kihozta Ljajic-ot a meccs legjobbjanak, Bradleyt pedig a legrosszabbnak, mert hogy az o eladott labdajabol lett 1-1.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.11.10. 17:38


Szerintem nem erdemeltuk meg, h kikapjunk...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.11.10. 17:36


Én nem haragszom Capriarira nem az ő hibája, hogy egy ilyen meccsen kellett átesnie a tűzkeresztségen.
Szerencse, hogy lesz ismétlés, számolhatjátok, hány jó megmozdulása volt.
Még jó, hogy gólt akar rúgni, én is öncélú lettem volna a helyében, de az a helyzet, hogy kártékony volt.
Virga! Irreális elvárás a Sassuolo legyőzése hazai pályán?
feree! Mint leírtam már, egygólos hátrányban még a Budaörs is a kapunk elé szorítana minket, ilyen a futball. Tehát indokolt lett volna egy olyan ember becserélése, aki egy elfutásából bebiztosíthatta volna a győzelmet.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 17:33


nekem sem tetszett Maicon - újfent
ordibálni azt tud, amikor vállal letarolja az ellent, és még neki áll feljebb, hogy az csak váll volt
az ő flegmasága nem visz minket előrébb, Ljajicé legalább nem visz hátrább

nagyon nagy kérdés, hogy a statisztikáknak higgyünk-e, ami azt mutatja, hogy Gervinho és Totti nélkül rosszak vagyunk támadásban, vagy ez egy hullámvölgy/alapszintünk, amihez csak részben van közük. Nem vagyok biztos az előbbiben.

Egy újonc ellen elcsaltuk az utolsó 20 percet. Ez a nagy baj.

Virga: megint az általánosítások. Én azt írtam pl, hogy annyira rosszul nem játszottunk.

de elvették a kedvem az esti meccstől :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 17:32


igazából jól jön a szünet, közhely de igaz, akkor meg mindenképpen, ha több egészséges játékosunk lesz, mint most per pillanat van, plusz 1-2 játékos helyreteszi a lelkét, önbizalmát és természetesen a játékát, formáját, akkor mindenképpen profitálhatunk a szünetből. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.11.10. 17:28


Két hét múlva visszatér a Klingon és Benatia, rá két hétre pedig a Capitano és onnan kezdve újra szopatni fogjuk a mezőnyt úgy hogy öröm lesz nézni. Ha meg ez nem lenne elég mindjárt itt a január és jöhet a bevásárlás. Ha addig lennének sérültek, szerintem Sabi bácsi igen korán elindítja a tranzakciókat.
Továbbra is azt mondom, optimistán álljunk a dolgokhoz, Tevez, Llorente, Vucinic nélkül a juve is szenvedne, főleg ha a 30. percben lerúgnák Q-t. Ha meg erre verik otthon, hogy most lett két x-ünk, hát ennél nagyobb örömük ne legyen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.10. 17:26


bence, ha már ilyen szellemes vagy nekem is megadhatnád annak a szemésznek a számát... Olyan irreális elvárásaitok vannak szerintem, mind Caprari, mind a csapat felé, hogy én nem is értem mit látunk másképpen. Beállt egy 20 éves kölyök, még szép, hogy 1-0-nál gólt akart rúgni, amikor először van pályán. Mindenki írja, hogy szarul játszottunk,szerintem Torinoban, Udine-ben és a Chievo ellen is szarabbul játszottunk ennél. Ez meg nem Ljajic napja volt, de a védelmében hozzátenném, hogy csak ő került helyzetbe
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 17:24


caprari azért került be, mert elég sokáig egészen a 94dik percig semmi sem indokolta hogy a fél sérült gervinhonak pályára kéne lépnie...szal őt teljesen felesleges baxogatni, 0 perces játékos.....
Fura vagy nem fura, de én már bradley helyett behoztam volna, na mindegy, sztem nem volt elég tökös Garcia!

maicon meg tetszhet sokatoknak, nekem ma megint nem tetszett,e van, flegma, lassú, és már azok a felfutások is hiányoznak, ami a szezon elején tetszettek tőle...
burdisso 1x hibázott, de igazán nem tették próbára, mondjuk nem tom melyik szólt volna nagyobbat, ha abból kapunk gólt v így itt a végén....mindegy, egy szó mint száz, ezt megérdemeltük.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 17:20


bence írta:A futballban mindig bebizonyosodó tétel, hogy bármennyire is gyenge legyen egy csapat, az utolsó pár percben egygólos hátrányban a kapuja elé szögezi ellenfelét.
Kit cserél be ilyen helyzetben Garcia?
Hát persze, hogy az eddig 0 percet játszó Capriarit,aki önmegvalósít.
Ott ül a padon Gervinho, akit kontrajátékra nemzettek, de túl egyszerű lenne becserélni. 2 hét múlva lesz a következő meccs, még a végén elfárad szegény.
Mondjuk én is utólag okoskodom...

Caprarival nem volt gond, egyszerűen adni kellett neki lehetőséget! A gond sztem Marquinhoval volt! Őt minek? ott kellett volna Homlok!!!A másik gond meg hogx Ljajic üres kapunál is megfordult volna és hátbarúgta volna a kapust!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.11.10. 17:19


csikk0 írta:Sztem jól játszott Caprari. Mikor játsszon, ha nem ilyen meccsen?


Ismerek egy jó szemészt. 4 a 3 ellen 24-ről ráveri, blokkolják, indulnak belőle. 2 ilyen is volt.
Mondjuk a Bologna ellen játszhatott volna, az volt az a meccs amin lehetett volna kísérletezni-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2013.11.10. 17:20-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 17:17


De ha valamelyik nyer, akkor is megyünk még 1 ponttal! Akkor már inkább a Napoli nyerjen!!!!
Persze, teljesen jó a 10 győzelem 2 döntetlen, nem is ez a gond, hanem Udine óta ilyen förtelmesen játszunk!!! Ez a baj! A bajnokságot a kis csapatok ellen lehet megnyerni és megint -2 pont! A december meg nagyon nehéz lesz!!!!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.11.10. 17:15


Sztem jól játszott Caprari. Mikor játsszon, ha nem ilyen meccsen?
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.11.10. 17:14


A futballban mindig bebizonyosodó tétel, hogy bármennyire is gyenge legyen egy csapat, az utolsó pár percben egygólos hátrányban a kapuja elé szögezi ellenfelét.
Kit cserél be ilyen helyzetben Garcia?
Hát persze, hogy az eddig 0 percet játszó Capriarit,aki önmegvalósít.
Ott ül a padon Gervinho, akit kontrajátékra nemzettek, de túl egyszerű lenne becserélni. 2 hét múlva lesz a következő meccs, még a végén elfárad szegény.
Mondjuk én is utólag okoskodom...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.11.10. 17:13


Rohasszon el a szerencsétlenség :D most 8000-et vitt el ez a kis 94. percben kapott gól. Na nembaj, most jön a 10 győzelem után 10 döntetlen széria. (ui: még mindig veretlenek vagyunk) :D Este 1:1 a zebra-nápolyi és öröm bódottá. Forza Roma!
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.11.10. 17:12


snatch írta:De nem lehet minden meccsen sziporkázni, ráadásul ennyire rövid kispaddal. Nem hibáztatni kell, hanem szorítani, hogy rendbe jöjjenek a dolgok. Még mindig nem kaptunk ki, ezt ne felejtsük el!

De jól fog jönni a szünet mindenkinek, az most tuti.


Az rendben van,hogy minden meccsen nem lehet,de már vagy 5 meccse nem azt tesszük.........
Lazán,nagyképűen kocogunk a félpályán,büntetésre várva. Nagyon megérdemeltük.
Csak azt az 50 000 körüli embert sajnálom aki kiment erre a lagymatag focira. Édes istenem hány olasz fiatal kiköpné a tüdejét Bradley helyett. Szerintem egy 5 méternél hosszabb passza se ment csapattárshoz. :evil: :evil: :evil: :twisted:
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.10. 17:10


Hogy a didergős cápa elégítse ki orálisan az olasz játékvezetőket. Ha a meg nem adott tiziket kivesszük akkor is, hogy a fenébe lehet, hogy Pjanicot az nem rugdossa meg, aki nem jár arra,
úgy, hogy 10ből egyet fúj le a bíró, nem is csodálom, hogy félti a lábát. Megkaptuk a választ, mi van ha nem Boris játszik elől: HELYZETEK! (mondjuk az, hogy nem rúgjuk be nevetséges). Caprari 20 évesen, meccshiányosan kapott 15 percet, ezután természetesen ítéljük már el egyből :D :D na ne szórakozzunk. Ha meg nem kell, akkor miért nem focizgat kölcsönben?! (Borisnál mindenki jobb).
Azt reméltem, hogy a toro meccs után felébreszt minket a pofon. Nem történt meg sajnos. Nagyon ideges vagyok, de még mindig bizakodó (megjegyezném, hogy pont ezen a meccsen is látszott, miért mondjuk mindig, hogy nekünk a Bl hely kell csak)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.10. 17:09


No comment...tiszta poénból még gondolkodtam a 88. percben, hogy 15ös szorzóval teszek egy 500FT-ot arra, hogy döntetlen lesz...hát utólag bánom, hogy legalább a nyereménynek nem tudok örülni, mert a meccsnek nem lehet, így elb*aszni...hogy szépen fejezzem ki magam...nem hiszem el. Este nagyon remélem ezek után X lesz, hanem szívás van.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 17:08


Ljalic cseszte el az egészet! Ennyi helyzetet nem lehet kihagyni!!!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2013.11.10. 17:07


Zh-ra tanulás helyett megnéztem inkább a meccset, hát kár volt... A múltkori x után gondoltam h lemossuk a Sassulot, de legalább, hogy 2 gólt rugunk, erre egyet se, és a gáz az hogy lőhettünk volna 2 gólt de mind kimaradt, és ami még nagyon felb.sz hogy 70. perctől kb nem is mentünk előre, mikor 3 támadó megy előre a középpálya meg a felező vonalnál kocog az vmi rettentően idegesített.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.11.10. 17:06


De nem lehet minden meccsen sziporkázni, ráadásul ennyire rövid kispaddal. Nem hibáztatni kell, hanem szorítani, hogy rendbe jöjjenek a dolgok. Még mindig nem kaptunk ki, ezt ne felejtsük el!

De jól fog jönni a szünet mindenkinek, az most tuti.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.10. 17:06


Már csak abban bízom, h a bundások x-nek egyet az este, és akkor ha bár ellépni nem is fogunk, de legalább nem jönnek közelebb!! Mindenre gondoltam csak arra nem, h ilyen hamar jön a hullámvölgy, és ekkora...Még a Toro ellen idegenben bele fért az x abszolút, de itthon a Sas ellen, az ilyen játék nem elfogadható kategória...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.11.10. 17:05


mcsabi írta:-4 pont két olyan meccsen, ahol tiszta tizenegyesektől fosztottak meg minket. Azért 6 csatárunkból 3 sérült (a klingont még nem nevezném 100asnak), a 4. meccs közben sérül le, ráadásul Adem is izomlázzal küszködik. Ezt minden csapat megérezné, nem hogy mi...


Hazai pályán egy gyenge csapatot nem 11-sel kéne verni,hanem mondjuk 4-1-re egy sziporkázó játékkal,akár csatárok nélkül is.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 17:04


igazából jól jön a szünet, amúgy hajazok rá, hogy minden egyes cserével csak rosszabbak lettünk, vagyis még annyira se találtuk a játékunkat mint előtte.....ettől függetlenül, ezt a meccset Ljajics egymaga megnyerhette volna, de tovább megyek, az ami szólókat bemutatott ma, nem csapatjáték, DE ha nincs társ előre felé, úgy nehéz csapatba játszani....

mindenesetre tényleg megérdemeltük.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 17:04


Nem Rudi esik el kétszer lövés helyett. Nem Rudi hagyja ki az ajtó-ablakot. Nem Rudi nem találja el a kapáslövést.
Nálam a meccs lúzere egyértelműen Ljajic. A meccs embere lehetett volna, ehelyett....
már értem miért nem kellett Montellának - flegma f..
Ha a helyzeteink bemennek, most egy sima 3-4 gólos meccsről beszélünk, és nem arról, hogy xarok voltunk. Annyira szerintem nem voltunk, de így hogy nem rúgtunk be semmit....

UFO játékát ma én is tudtam volna hozni :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 76 vendég