Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.10.07. 08:13


szerintem a szövetségtől szóltak a fülére, neki nem az asszisztenseivel van közvetlen összeköttetése, hanem a fenti vezetőkkel. de lehet a maffia volt on line...
totti meg azért kapott sárgát, mert csak. mi az, hogy egy juve elleni meccsen a csk nem kap?!?!

szánalmas ez az egész, ember próbálja megemészteni, de több nap után sem megy, vagy csak nagyon nehezen. egy dolog ami segít benne, hogy látom, ez a Roma nagyon jó, simán van olyan jó, mint az a tetves juve. És remélem, hogy ezt ott is látja mindenki az öltözőben és ebből merítve lépnek tovább a vasárnapi meccsen. nekik nem szabad már ezzel foglalkozniuk, elég, ha a szurkolók foglalkoznak még vele.

leginkább az bosszant, hogy a sok nyomorult juve szurkoló nem hogy szégyellné magát, még büszkén hirdeti, hogy milyen jó csapatuk van, megérdemelten nyertek és amúgy is ellenük fújt a bíró.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.10.07. 08:07


Azt hiszem Morgó nem kis hisztit levágott volna a tapasztalatából adódóan .. Nagyon hiányzott Ő..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.07. 08:05


Biztos, hogy nem Pirlo szólt rá a fülére? Ő ordibált ott ezerrel. Mondjuk a partjelző nem fújta be a lest a 3. gólnál, szóval nem lepődnék meg. (Bár a juvés fórumozók szerint a kapusnak kellett volna szólnia, hogy nem látott és akkor nem adják meg :lol: :lol:. Látszik, hogy az ő világukban a szabályok úgy szólnak, hogy amit a játékos mond, az úgy van.)

Broki közben bocsánatot tényleg bocsánatot kért, amivel kitörölhetjük a seggünket. Álljon ki az ultrák elé és beszéljék át a történéseket.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.10.07. 08:01


Nem akarom feszegetni a húrt DE a parjelző is bűnös, de nagyon....mert Rocchi először szabadot fújt, de rászólt a fülére, hogy bennt volt....aztán a les gólnál sem intett...ilyen szempontból Rocchi """"csak„„„„a második gólnál hibázott..
De így hogy beismerte még rosszabb a dolog...mert semmit sem változat az egészen...
Meg csomó mindenben hibázott, pl. Manolas esete...Pirlo szabálytalansága...Totti miért kapott sárgát? Miért hosszabbított túl? Stb...stb....stb...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.07. 07:55


http://www.espnfc.co.uk/italian-serie-a ... on-replays?

Hoppá :D. Amúgy már most rendelkezésre áll a visszajátszás lehetősége. Chiellini könyökösét például megnézhetnék még párszor, hátha azért is járna egy kis pihenő. Bár gondolom ilyenért csak DDR-t lehet elmeszelni utólag (sárga lapot felülírva, több meccsre). Valamiért amúgy úgy érzem, hogy ha a támadóink is dögrováson lennének, akkor Tottit is leültetnék, hogy még nehezebb helyzetben legyünk.

Közben látom, Manolas azért kapott kettőt, mert a chievo-t még talán le tudnánk nélküle is hozni, de a samp már kicsit jobban szárnyal, ott koppanhatunk nélküle.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.07. 07:41


ha jól értettem, rocchi beismerte, hogy pjanicnál hibázott
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.07. 07:13


Ho visto anche degli juventini onesti ... :)
(alább idéztem pld travaglio-t, aki szégyelli magát ....

tomm írta:ideje lenne pallotta-nak is mgszólalnia. lenyugtathatná a kedlyeket és emlékeztethetne, hogy ez a 6. forduló vol a 38-ból, meg kell verni mindenkit, a bayernt is és viszonhallás

jelzésértékűen direkt lement az öltözőbe a meccs után, és gratulált a csapatnak
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.07. 07:04


Pavel Nedved: "Totti sosem játszott egy olyan nagy csapatban, mint a miénk. Mindenki ellenünk van, a játékvezetők félnek bármit is a javunkra ítélni."

Elképesztő. Három szabálytalan gól után azt mondani, hogy félnek a játékvezetők bármit is a javukra ítélni...
Volt egy film vagy 20 évvel ezelőtt a szurkolókról, emlékszem ebben egy Fiorentina szurkolóra, amikor indulatosan azt mondja, hogy különbség van ember és ember között, de a Juventus szurkolók nem számítanak embernek, az valami más faj. Néha kezdem úgy érezni, hogy talán igaza volt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 23:53


ideje lenne pallotta-nak is mgszólalnia. lenyugtathatná a kedlyeket és emlékeztethetne, hogy ez a 6. forduló vol a 38-ból, meg kell verni mindenkit, a bayernt is és viszonhallás
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.06. 22:21


feree80 írta:
Trigoria írta:
Ha a klingon tegnap nem önzőzik és lepasszolja,
Csak én gondolom azt, hogy Cáceres sérülése miatt, rongyolva a kapu felé, nem teljesen tiszta fejjel gondolkodott, miközben a védő mutogatott neki, hogy sérülés van? Még én magam is azt mondtam a képernyő előtt, hogy álljon meg. Szerintem ha tiszta a helyzet, akkor azt belőjük.

hagyjuk már ezt a szentimentalizmust, legyünk már egy kicsit keményebbek, céltudatosabbak, ez a caceres mielőtt megsérült, épp azzal volt elfoglalva, hogy merről jön gervinho, és merről tartóztathatja fel testtel, ezt a helyzetet irgalmatlanul be kellett volna lőni, és én qrvára örültem volna neki, meg a kommentátor is mondta, ha a támadók az ilyenre rendre leállnának, akkor minden bekk erre játszana rá. :wink:
plusz nem elfeledve azt sem, hogy a roma akkor is csak a legritkább esetben áll meg, ha saját játékosa fekszik a füvön, hozzászoktam és rendben is van így.

Nem azt mondtam, hogy meg kellett volna állnia. Hanem, hogy megzavarhatta a védő mutogatása, közönség reakciója stb. És, hogy én megálltam volna ha látom. De neki Cáceres inkább mellette-mögötte volt. Nem kellett látnia, hogy mi történik.

Úgy tudtam amúgy hogy ez lesz. Semmi komoly Garciának és Tottinak, mert még kockáztatnák, hogy leég Torino egy éjjel. De Manolasnak behúzták a vicceset. Hogy rohadjanak meg ott ahol vannak.
Mindegy, ez van. Megyünk tovább.
Az egészen biztos hogy a szövetség majd szépen kompenzál nekünk egy Chievo meg társaik ellen. Ahogy mindig. Ahogy semmi értelme számunkra, de lám lám, a Romának is fújnak =egál.
Én arra leszek kíváncsi, hogy a juve köv meccsein mi lesz. Bár majd ott is szépen megcsinálják, hogy 3-0-nál az ellenfélnek befújnak egy totál kamu tizit. Lám lám a juve ellen is fújnak =egál.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2014.10.06. 20:48


Sziasztok :)
Sajnos lemaradtam az első félidőről, de meg szeretném kérdezni, hogy Totti miért kapott sárgát? :) Most nézem a videókat de ez elég érdekesre sikeredett :D https://www.facebook.com/video.php?v=92 ... 52&fref=nf
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 20:11


Nam megszólalt vlégre Moggi is. Már nagyon hiányzott. :D
érdekes módon az események őt is a calciopolira melékezteti.
U.i. azt volt pofája mondani: annak idején is az volt a baj, moint most, hogy Olastországban olyan a közeg, h. "nem engedi, hogy jobb lehessél másoknál" (sic!) :twisted: :twisted:
meg azt mondta: lehet, h. a bíró tévedett 1-2 cm-t, de ha ő, akkor Pjanic és Gervinho is a juve ügynöke, mert ők is tévedtek a helyzetüknél 1-2 centit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.06. 20:01


Ne mélyítsünk már. Örökre azért senki sem lesz sérült. :D 1-2 meccset meg meglehet oldani okosban.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 19:59


nyugi. van 2 hét, addigra szinte mindenki hadrafogható lesz
(manolason kívül, ugyebár :( )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.06. 19:45


Nagyon jó! Akkor télen még lehet mélyíteni a csapaton...:(

Tiszta vicc. Van még egészséges emberünk? De jól jön ez a kis szünet....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.06. 19:44


MajerKriSSz írta:Holebas nem egyszer játszott középső védőt is még Görögországban.. szerintem Ő lesz ott a hetekben.

Az ő állapota is bizonytalan.
http://www.asroma.it/en/news/medical_re ... october_6/
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.06. 19:43


Holebas tudtammal két hétre megsérült.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.06. 19:39


Most,hogy mondod...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.10.06. 19:38


Holebas nem egyszer játszott középső védőt is még Görögországban.. szerintem Ő lesz ott a hetekben.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.06. 19:32


Ja.Vicces.
A következő meccsen Keita belső védő (nem hiszem,hogy eljött Somma vagy Capradossi ideje),emígyen Paredes vagy Ucan kezdő lesz középen.Vagy visszahozza Flót.Nyilván ez utóbbi lenne a legcélszerűbb,de lehet,hogy fradista elkezdheti dörzsölgetni a tenyerét...? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 19:25


még De Rossi nyugtatja.... :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.06. 19:11

"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.10.06. 19:00

szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.06. 18:57


összeségében gyorsan lehiggadtam a tegnapi után, úgy hogy ma az iróniáé, élcelődésé, gúnyolódásé a főszerep :)
ezek tényleg jók :wink:
http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... tro+Rocchi
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.06. 18:47


Hogy a tizenegyeseket el lehetett nézni? Naná. Mégis az ilyen kétséges eseteknél a játékvezetők 90%-ban szabadrúgást ítélnek. Ugyanúgy ahogy a leseket is inkább beintik ha bizonytalanok, mert abból kisebb bajuk lehet.
De nem az Udinese volt az ellenfél.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég

cron