Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.02. 16:28


hát tényleg tiltsák el őket, csak sok meccsen van ilyen eset, ami után meg nincs következmény.
Destro eseténél volt egy hátsó kamera, erre normális ember nem ad tizit. Röhejes is lett volna.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.02. 15:55


pedig vissza is játszották a közvetítés alatt is. Gondoltam is egyből, hogy ezt majd utólag előveszik.
de mezőnyben is volt még legalább 2 ilyen agyament megnyilvánulása. Már hetek óta megint meg van zökkenve.
Pedig ősszel márt úgy látszott, végre helyrerázódott. De lehet, h. nála az volt az abnormális állapot :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.02. 15:21


ehunni
ddr eset nekem se rémlik....icardis esetből annyi maradt meg hogy a rigó fújt, vagy lest fújt, vagy icardit látta szabálytalannak, más lehetőség nincs.

http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... o+e+Icardi
2 elmaradt tizi, mondjuk a benatias esetet nem értem, ott a bíró befújta lesnek, nem?! a másikat meg nem is láttam

http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... Juan+Jesus
2 videó alapján történő vizsgálat várható, itt meg a ddr esetet nem láttam, de tiltsák el őket aszondom!

paredes egyelőre továbbra sincs a chievo padján, asszem corini vmit nyilatkozott róla, de nem olvastam el, valszeg még nem érte utol magát, és úgy rémik, sanabriát meg a bürokrácia tartja távol a sassoulo kispadjától márc.4éig?!?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.02. 15:02


de tényleg mit csinált ddr?? Én lemaradtam. A romagnolis esettel nem is lehet mit kezdeni, konkréten egyik kamera szögből sem látszik semmi.
Icardis eset nekem nem rémlik, hogy les lett volna, de felvételek alapján nem látszott abból sem semmi. Igazából én nem is értem ezt a 4 büntetős állítást INC-n, végignéztem a meccset 720p-ben és még a sportkommentátorok sem beszéltek 11-esekről. Mondjuk mostanában sok angol meccset látok, ott nem adnak nyakra-f*szra büntetőt, mint olaszhonban...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.02. 13:36


feree: ha az Icardis eset les volt akkor nem szóltam
nem rémlik sajnos már
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.02. 11:02


feree80 írta:ja és lehet destrot baxatni, nem volt jó tegnap, de őt ki kell szolgálni,

Pontosan ezért (is) örülök annak, hogy ha Totti játszik, mert szórhat el akármennyi labdát, még úgyis többet csinál a pályán, mint,amikor a többiek nem találják Destrot. Amit tegnap figyelte, hogy Ljajic visszamozog, Homlok visszamozog, Destro pedig őrzi a saját védőjét, meg sem mozgatja. Annyira passzív, hogy szerintem ezt nem igazán bírja el a csapat :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.03.02. 10:46


érdemes elolvasni különböző fórumokon a meccs utáni reakciókat. Maradjunk annyiban, hogy nem volt jó reklám sem a csapatnak, sem az olasz bajnokságnak... Valahogy én is fáradtnak érzem a csapatot és bele se merek gondolni, mi lesz, ha jövőre még a Bl-t is a nyakunkba vesszük. A nyári alapozásra minimum szerződtetném Zemant, ahhoz nagyon ért. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.02. 10:28


amúgy van ami kimaradt tegnap....
ddrnek hol is kellett volna pirosat kapnia? mit csinált? csak mert valszeg tv felvételek alapán vizsgálni fogják az esetét és jézusét is...
másik, az icardi benatia eset mért is lett volna tizi? les címén lefújta a rigó? nem?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.02. 09:26


na aludtam egyet a meccsre, és helyesbítenék a véleményemen, szal a lazio elleni meccshez képest annyit különbség volt, hogy itt nem mazarri akarata érvényesült, vagyis amit elterveztek, nem érzem hogy az jött volna be, inkább ezt garcia baxta el, az tisztán látszik hogy garciára hallgat a csapat, és és hogy ő "finomhangolja" a csapatot utasításokkal, elég csak megnézni, hogy mikor pjanics beállt, nem lett több támadó a csapatban, uaz a védekező kpálya maradt, MÉGIS onnantól a ninja és strootman is megpróbált fentebb lépni, besegíteni a támadásokba, ergó onnantól volt látszatja hogy meg akarjuk nyerni a meccset.....tényleg nem is értem, az első 65 percben hogy akarta ezt garcia azzal a defenzív játékkal megnyerni?!?! :(

garciának el kéne már végre fogadni azt, amit mi is látunk IDÉN, szal a juve és napoly kivételével bárki ellen győzhetünk, játszhatjuk a saját játékunkat, JOBBAK VAGYUNK, pláne hazai pályán, és ahogy írtátok is, mint a tegnapi játék egy napoly ellen idegenben elfogadható, DE hazai pályán egy tőlünk gyengébb interrel szemben nem. :wink: :(

amúgy meg toroszidisz tegnap pont hogy jó volt, ment is előre, védekezett is, és a beadásaiban is benne volt hogy embert keres, és nem a pusztába szánja őket.
ja és lehet destrot baxatni, nem volt jó tegnap, de őt ki kell szolgálni, szal ha a kiszolgáló személyzet xarul játszik, ebből következik hogy ő is xar.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.03.02. 09:04


Trigoria írta:
sebastian írta:9 pont a különbség a napolival szemben. Még szerencse, de magunknak tehetjük izgalmassá a végét.....

ezt hogy számoltad ki? :shock: :D
7 pont most + egy elmaradt meccs


Meccs közben még nem volt biztos az x ezért az éppwn aktuális állást vettem alapul a tabellán. Ott pedig akkor 6 pont volt a különbség + a tejgyárosok elleni 3 pontot megelőlegeztem..:) Így 9 pont+ a tegnapi 1 az 10
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.03.02. 00:32


Sz*r meccs volt, ez tény, de hogy ebből arra következtetni, hogy a következő 13 is ilyen lesz az túlzás. A bal szélen a csere cseréjének a cseréje játszik, a jobbon meg csak szimplán a csere. Toronak volt pár jó meccse, de nem egy maicon, Romagnoli meg szerintem simán alap ember lehet, de nem ezen a poszton. Megoldotta a feladatát, de ami a támadások segítését illeti még Dodo is jobb nála.
Szerintem legalábbis a mai produkción ez látszott, nem gondolnék kiismerésre. Ami pedig a varázslatot illeti, a nyáron ezt simán annak hívtuk volna. Elégedjünk meg azzal, ha jövőre megnyerjük a scudetto-t, két év múlva meg a bl-t :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.02. 00:02


Félek, a varázslatnak vége. most már a szezon hátralevő része ilyen nyögvenyelős lesz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.01. 23:40


azon gondolkozom, hogy attól lettünk jobbak mert Pjanic beállt
vagy azért állította be olyankor, mert a meccs azon szakaszában fáradt el az inter vagy csak simán véletlen egybeesés
inkább előbbire hajlok

Catsan és Benatia miatt érdemes nézni ezeket a meccseket. Professzor urak.
Benatiánál külön kiemelem, hogy pont a határon szabálytalankodik mindig. Annyit ránt vissza az emberein, hogy mikor elengedi még épp ne legyen belőle lap, de már gáz se. (Én is ezt csinálom általában tétmeccseken :D ) Tiszta jogos tizit úsztunk így meg.

DDR tragédia megint. Mármint magához képest.
A végén a Flo cserét nagyon nem rétem. Mármint az időpontját. Mi volt azzal a cél??? Már mi húztok volna az időd? Nem hiszem. De akkor mi?

De ahogy a cseréink bandukolnak lefelé, na az vitte a pálmát ma nálam.

Ja és ez a taktika és eredmény a Napoli ellen pont meg is felelt volna jövőhéten. Sőt, jól belegondolva igazából így is meg fog. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.03.01. 23:06


Sok mindent tudnék írni, de annyira felbosszantottak a srácok, hogy nem tudnám azt összefüggő szöveggé gyúrni, ezért csak kifejezéseket írok, amelyek a meccs közben megfogalmazódtak bennem..
Garcia zseni, öntörvényű zseni! Aki ennyire ragaszkodik Homlokhoz az vagy öntörvényű vagy futball-analfabéta, Garcia az előbbi. Gervinho formahanyatlás. Nainggolan a meccs embere. Érthetetlen miért Strootman rúgja a szögletet. Sikerült a Seria A leglassabb védője mellé, odaajándékoznunk a leglassabb támadót is Destrot. A szélső hátvédek defenzívek. Sértődött dívák vagyunk a pályán! . DDR elmebeteg. Sz*art érdemlünk, nem Scudettot. Hiányzik Totti. Hiányzik a kanyar. Hiányzik a szezon eleji Roma.
Csalódott vagyok. Nem is csalódott, inkább mérges.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.01. 22:55


MajerKriSSz írta:mit vártok?

tele van a keretünk védővel, tőlük ne várjunk kreativitást. középpályán van 3 alapemberünk + 1 csere + fiatalok, csatárnak van 4 játékosunk.... nincs mese a tavasz már ilyen lesz

baxottul nem ilyen lesz, csak garcia nem elég tökös ezeken a rangadókon, amik qrvára nem azok lennének, ha bevállalná, hogy nekik megyünk, ennyi.
qrvára nem érdekel, hogy mennyivel végez előttünk a juve, de a 2dik helyhez 3 pontok kellenek, és ma qrvára sokáig nem látszott, hogy mi szeretnénk ezt a 3 pontot pláne hazai pályán....arról már nem is beszélek, hogys szerettem volna egy jó meccset látni, hát nem lett az...

amúgy meg qrvára zavar tényleg, hogy a labdát járatni csak a 65dik perctől kezdtük el járatni, odáig még azt se, persze ez még nem elég, helyzetek is kellenének, meg az is, aki kiszolgálja, meg beveri, de ilyen ma nem volt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.03.01. 22:53


Még egyszer mondom! Nagyon kellenek a fiatalok jövőre és egy vér profi befejező csatár, aki megmozgatja a védőket....Még mindig azt mondom, h olyan ember kellene mint Drogba....Gyors, cupák, és kapuérzékeny..Na őt szerintem senki nem szerette fogni, mert nem nagyon lehetett... Egy ilyen csatár kéne....Podolski lehet ilyen...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.01. 22:49


nem sokat, annyit, hogy legalább a látszatot tartsák fenn, hogy gólt szeretnének rúgni :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.03.01. 22:48


mit vártok?

tele van a keretünk védővel, tőlük ne várjunk kreativitást. középpályán van 3 alapemberünk + 1 csere + fiatalok, csatárnak van 4 játékosunk.... nincs mese a tavasz már ilyen lesz
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.01. 22:48


aeser írta: A védelmünk legalább rendben van. Romagnolival is.

ez garciánál alap, mindent beáldozunk a védekezésért, túlbiztosítva is.
ja, romagnoli tényleg pozitív, de nem széls.hátvéd, ez is lássuk be, de van jövője.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.01. 22:47


Fog, ha megelőz minket a napoli :D
Ninja jó volt, gervinho szét melózta az agyát (elfáradt de persze csak 6 percre kapjuk le...). Romagnoli leradírozott bárkit, aki arra járt, de nem szélső védő. Garcia egy dolgot nem akart: veszíteni. Uncsi, én a napoli elleni meccset kihagyom szerintem. Most elég volt picit ez nézhetetlen maszlag :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.03.01. 22:45


aeser írta:Nézzük a pozitívumokat. A védelmünk legalább rendben van. Romagnolival is. Ez egy alap amire lehet építkezni. De kell is még, előre vagyunk gyengébbek.


Így van, megint lehoztunk egy meccset kapott gól nélkül. A támadósorunk viszont nagyon gyenge, azt nagyon meg kell erősíteni a nyáron. Én egyáltalán nem vagyok ideges, azt látom, hogy jelen pillanatban ez most ennyire elég.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.03.01. 22:44


Nem az x a bajom. Még csak az sem érdekelt volna ha kikapunk. Esküszöm!!! De mind közül a legrosszabb történik a csapattal, amit utoljára a Rányéri korszakban tapasztaltam..Kezdenek a meccsek nézhetetlen stádiumba kerülni....És ettől szomorú vagyok....És folyamatosan 1 kérdés van a fejemben.....Fog ez változni a szezon végéig, vagy mindannyian kínlódni fogunk hétről hétre a nézhetetlen meccsek miatt?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.01. 22:42


Hú, de szar. Az év legszarabb meccse. deja vu érzésem volt. Reggelig játszhattak volna, akkor se lett volna gól.

az meg külön bosszantó, h. De Rossi visszatért az indolens ámokfutó játékához.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.01. 22:42


Nézzük a pozitívumokat. A védelmünk legalább rendben van. Romagnolival is. Ez egy alap amire lehet építkezni. De kell is még, előre vagyunk gyengébbek.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.01. 22:42


feree80 írta:garcia 2dik qrva nagy homály meccse a lazio után :( :( :(

qrva mérges vagyok, ezért az értékelhetetlen xarért ültem le a stream elé :(

garcia kapcsolhatnál hamarabb is, fene azt a nagy túlbiztosítottságodat!!! :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég