Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.08. 15:13


10 perc telet el ebből a xarból, de már kapcsolnám is ki a tv-t :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.08. 15:11


Persze, mert nem a bundások játszanak!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.08. 15:03


Végre nem Egri Viktor :asrflag8: :asrflag8: :asrflag8:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.08. 14:59


doumbia a 20 gólos csatár :lol:

de hát ezt is mondtam, amíg totti van, addig a romának nem lesz 20 gólos csatára.
na, baxuk rongyosra őket. :wink: 8) :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.08. 14:55


Kell a Totti! :tottiluv: :flagbig: :flagbig: :tottiluv:

De Verde már megint miért, nem játszik???? :shock: :shock:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.08. 14:26


Tottit már nem kéne :cry:
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.03.08. 13:48


ROMA (4-3-3): De Sanctis; Florenzi, Manolas, Astori, Cole; Nainggolan, Paredes, Keita; Iturbe, Totti,Gervinho

Paredes a kezdőbe. :o
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2015.03.05. 18:16


Bár csak 2. félidő elejéig láttam a meccset, nem láttam a "feltámadást", viszont én már lemondok arról, hogy Rudi-val valami nagy dolgot el fogunk tudni érni. Annyira kilátástalanul tudunk játszani, és nem tud semmi pluszt hozzáadni, egy taktikai változtatást, semmit. Egyszerűen ennyit tud a csapat vele, van egy szint ahonnan nincs tovább és szerintem itt van ez a szint. Egy komolyabb edzővel, több taktikai lehetőséggel szerintem ennek a keretnek többet kéne tudnia szvsz!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.05. 09:48


Trigoria írta:amúgy F72 nyilván arra utal, hogy Keita arra utalhatott, hogy Garcia más taktikával küldte fel őket, mint Keita szerint kellett volna. Valszeg védekezőbb taktikával álltunk ki, csak ki ne kapjunk, vagy fene tudja.


Akkor mondta volna azt, hogy túl defenzívek voltunk, vagy akármi mást. Duplázott erővel védekezni is lehet. Mellesleg nem is voltunk defenzívek, hanem ötlettelenek, gondolkozásban lassúak és leginkább beszariak. Pont mint az elmúlt hetekben megannyiszor. Ment a tökölés a Juve térfelén. A gól után ugyanott ment, csak nem a tökölés. Persze ezért is lehet Garcia a felelős, mint minden másért. Az ő csapata, az ő felelőssége, ezzel egyet is tudok érteni. De az már eléggé egyirányú utca, hogy amíg szar a játék, addig az ő csapata, aztán amikor megjavul, akkor már nem az övé.
Az egész találgatás. Illetve ami tény, hogy a cseréi jól sikerültek és a pályán lévők valamiért megtalálták a töküket.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.05. 01:41


Keita nagyon jó beszerzés volt. Jó arc nagyon. Neki sok bizonyítani valója ebben az életben már nincs. nem kell félnie attól sem ha kinyitja a száját.

amúgy F72 nyilván arra utal, hogy Keita arra utalhatott, hogy Garcia más taktikával küldte fel őket, mint Keita szerint kellett volna. Valszeg védekezőbb taktikával álltunk ki, csak ki ne kapjunk, vagy fene tudja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.03.04. 15:24


Keita másik roppant szimpi megmozdulása a gólöröme,vagyis a majdnem gólöröme volt...amint átugrotta a reklámtáblákat indult a Sud felé majd HOPPP...eszébe jutott hogy még van idő hátra,megfordult és ment a középkezdéshez.... hatalmas jelenet volt
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.04. 14:35


F72Quadraro írta:Addig Keita arról beszélt, hogy nagyon csalódott, a gól után ugyan megduplázott erővel hajtottak, de addig semmit nem csináltak, holott nyerniük kellett volna,
hiszen csak a győzelem lett volna az elfogadható eredmény. Nem érti, hogy miért nem. Nagyon csalódott.


Ezt akkor én sem értem. A többiekről beszélt vagy magáról is? Ha magáról is, akkor neki csak illene sejtenie miért nem csinált semmit a gólig? Miért nem hajtott addig is megduplázott erővel? gondolom nem volt utasítása rá, hogy ne tegye. Ha meg csak a többiekről beszélt, akkor az elég görény dolog lett volna, úgyhogy ezt kizárnám.

A győzelem baromi sokat adott volna, de nem hiszem hogy jelenleg ott tartanánk hogy a Juve ellen csak a győzelem elfogadható. Sajnos.
Szép ezt így lenyilatkozni, meg a profi játékos törekedjen mindig a győzelemre, de ez ugyan a kategória nálam, mint Garcia scudettos porhintései. Kapott valamit a média, mert muszáj volt nyilatkozni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.04. 12:28


az egyik legszimpatikusabb játékos, én nagyon megkedveltem
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.04. 11:48


Trigoria írta:Ezt nem is láttam! :shock: Azt viszont igen, amikor Keita magyarázott magára mutogatva valamit Garcianak. Ott se volt sok összehang a két ember között. Vagy rosszul láttam?


Keita meccs utáni nyilatkozata is érdekes. Míg Garcia újra csak fantasztikus csapatról, reakcióról beszélt, él a csapat, bebizonyítottuk, jajj de jó...
Addig Keita arról beszélt, hogy nagyon csalódott, a gól után ugyan megduplázott erővel hajtottak, de addig semmit nem csináltak, holott nyerniük kellett volna,
hiszen csak a győzelem lett volna az elfogadható eredmény. Nem érti, hogy miért nem. Nagyon csalódott.
Talán ez volt látható a meccs alatt is az arcán...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.04. 09:46


Trigoria írta:
Olvastam 2-3 hete egy statisztikát, hogy az olasz első osztályban mi csináljuk meg a legtöbb 1vs1 szituációt. Európában a BM, de ott is az ötödikek voltunk.
Mármint abban, hogy 1vs1-hez jutunk, vagy hogy meg is oldjuk és be is jön a védő melletti elmenés csellel vagy futással? Mert előbb ok, de utóbbi? Meccsek óta kb nulla. Nálunk kb senki se képes mostanság megverni egy embert se 1vs1-ben


Kifejezetten a megnyert cselezős, átjátszós megmozdulásokra vonatkozott, nem a kísérletekre. Egyik haverral pont azt nyomoztuk, hogy a Real miért nem volt top3ban és kiderült, hogy az elrúgom mellette és lefutom szitukat sem ide számolták.
Ha belegondolsz a Gervinho, Ljajic, Pjanic, Totti négyes az olasz elsőséghez ebben önmagában is elég, de Maicon, Holebas és Nainggolan (Verde akkor még nem volt) sem rossz... pontosabban nem volt rossz. Viszont ez tűnt el a játékunkból az önbizalommal együtt. Nem egyből az 1-7 után, hanem szép apránként. Ahogy írod, mostanság nyoma sincs ilyesminek, de az emberhátrány rákényszerített.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.04. 07:30


Trigoria írta: mikor Florenzit becserélte Garcia, akkor mutogatott neki valamit. Hát nem vicc. 10 ember, egy gól hátrány. Mit mutogat? Florenzi szépen el is tolta Garcia füzetkéjét magától. "Haggyál békén ezzel a fxszsággal. Felmegyek és csinálom amit csinálok." Mondhatta...

Ezt nem is láttam! :shock: Azt viszont igen, amikor Keita magyarázott magára mutogatva valamit Garcianak. Ott se volt sok összehang a két ember között. Vagy rosszul láttam?


Igen! Ez is megvan! Nekem ezek mind azt mondják, hogy igenis a játékosokban van tűz. Ugyanakkor azt is, hogy kezdenek önállósodni a játékosok és már nem teljesen úr az edző. Végülis akár meghallgatják Garciát, akár nem - mindenképpen az ő seggét védik ha elszántak. Lehet, hogy Keita is ezt magyarázta... "Apám nekem ne okoskodj itt ÉN gólt rúgok neked, te meg itt megkérdőjelezel dolgokat/utasítgatsz/molyolsz stb. (megfelelő szó beillesztendő)."

Érdekes, de ezek a rebellis mozdulatok most nem azt mutatják, hogy szétesne a csapat, hanem inkább a tettvágyat és az összekovácsolódást. Csak nehogy mindenki a saját feje szerint gondolja megoldani a dolgokat. Kár, hogy ezekről fogalmunk sincs. Vajon Ingabinga magától rohangál föl vagy az edző kérte? Az általatok említett Pjanic miért nem indul meg tézis?
A kiállítás biztos, hogy Garcia összes mondatát törölte és a srácok azt csinálták, amit jónak láttak. Lehet, hogy a Bayern meccs után Garcia lett beszaribb és kevésbé a játékosok... :D Jajj! Csak vicceltem. Nehogy nekem essetek, hogy már megint az edző a hibás. Bár tegnap kiszáradt a tulipán az asztalon és szerintem Garcia miatt van. :mrgreen:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.04. 01:54


Olvastam 2-3 hete egy statisztikát, hogy az olasz első osztályban mi csináljuk meg a legtöbb 1vs1 szituációt. Európában a BM, de ott is az ötödikek voltunk.
Mármint abban, hogy 1vs1-hez jutunk, vagy hogy meg is oldjuk és be is jön a védő melletti elmenés csellel vagy futással? Mert előbb ok, de utóbbi? Meccsek óta kb nulla. Nálunk kb senki se képes mostanság megverni egy embert se 1vs1-ben

mikor Florenzit becserélte Garcia, akkor mutogatott neki valamit. Hát nem vicc. 10 ember, egy gól hátrány. Mit mutogat? Florenzi szépen el is tolta Garcia füzetkéjét magától. "Haggyál békén ezzel a fxszsággal. Felmegyek és csinálom amit csinálok." Mondhatta...
Ezt nem is láttam! :shock: Azt viszont igen, amikor Keita magyarázott magára mutogatva valamit Garcianak. Ott se volt sok összehang a két ember között. Vagy rosszul láttam?

Totti meg jöhet megtartani az eredményt, ha úgy állunk. Az utolsó Juvés éveiben játszó Del Piero szerepet képzelek el már neki meccsenként 30-40 perc s kész, de mindenképp csak a második félidőben.
Ő nem az a típus. Nagyobb az egoja. Vagy full intenzitással csapattag, vagy visszavonul. Én így képzelem őt. És így is kommunikálja ezt mindig.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2015.03.03. 21:05


Kép

hát igen valakik gyorsan megfürödtek és már futottak is a meccsre nehogy lekéssék :D
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.03. 20:00


és strootman sérülésével kapcsolatban megint igazam van, úgy látszik stootman is így látja, és teljesen igaza van. :wink:

Strootman, however, has hit back at Brozzi's claim, insisting he has not suffered another setback and is on course to be fit for the start of next season.

He wrote on his Twitter page: "Contrary to reports in the media I am back in training and working hard on my comeback.

"Please don't believe people who have never seen me in their lives, but just follow the social pages of me and AS Roma where we will keep you updated on my progress.

"Just for the record, I'm right on schedule to be back when pre-season starts."

Read more at http://talksport.com/football/man-unite ... k9gCSy6.99
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.03.03. 19:52


Kimondom, ami kicsit fáj, de sajnos ez van...nem kell Totti a kezdőbe, csak lassítja a játékot, az a pár megmozdulás, amit megvillant párszor az már nem elég. Tudom tudom, No Totti, No Party, de én jegelném kicsit az öreget s pár meccsen "speedrunner" kezdőt állítanék fel, ahogy volt az utolsó percekben. Totti meg jöhet megtartani az eredményt, ha úgy állunk. Az utolsó Juvés éveiben játszó Del Piero szerepet képzelek el már neki meccsenként 30-40 perc s kész, de mindenképp csak a második félidőben. Plusz Pjanicot is azonnal ki a kezdőből.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.03. 17:05


F72Quadraro írta:S zseni az edző, hogy váltott vagy mekkora elképesztő hiba volt nem velük kezdeni?


Ha kihagyja az elmúlt meccseken nagyon jó Torosidist és a házi gólkirályunkat, tuti a fejét veszik még a kezdősípszó előtt.
Nainggolan már kérdésesebb. Keita helyén inkább őt láttam volna, erre az öreg négerünk fejeli az egyenlítőt. szerintem logikus kezdő volt ez így, vagy ha úgy tetszik túlságosan kiszámítható :)

Kérdés, hogy hogyan tovább. Iturbe egyre többet fog játszani, Verde nagyon jó lenne ha nem kopna teljesen ki, van egy látens gólkirályunk Totti helyére, meg pár gyalogkaukkunk... bőség zavara? Még szerencse hogy a stáb azért látja őket mozogni hét közben is. Úgy könnyebb lehet dönteni, bár ha ebből indulunk ki, akkor gondolom Totti évek óta nem játszana, Verde meg kirobbanthatatlan kezdő lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.03. 15:59


A csapatot egyébként nem (csak) a gól pörgette fel, hanem statikus, álló játékos helyett bejött három lényegesen lendületesebb, mozgékonyabb.
S zseni az edző, hogy váltott vagy mekkora elképesztő hiba volt nem velük kezdeni?
Mert láttuk korábbi meccsen, egy fiatal Verde már azzal kitűnt és a legjobb volt, hogy minimális lendületet adott a játéknak.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.03. 15:30


fogkefe1 írta: Kivételesen figyeltem Pjanicot. Bazi jó játékos. Nagyon jó labdakezelése van szépen veszi át, tartja meg. Egy baj van vele, hogy nem mer kockáztatni.


No, pontosan leírtad miért imádom. Amikor fejben rendben van, akkor Paganini. Hihetetlen technikás. Úgy tol meg labdát az embere mellett, olyan testcselei vannak és úgy lát ahogy kevesen. Soha nem pattan el tőle és iszonyatosan maga alatt vezeti a zsugát. Ráadásul a lövései is parádésak. Ha még gyors is lenne, akkor Messi a cipőjét pucolhatná. De... Mentálisan gyenge. Vele akkor járnánk jól, ha olyan tufa lenne, mint a nemzet Kálmi bácsija. Neki ilyen adottságokkal kár gondolkozni. Csinálni kellene amit tud, nem azon tökölni, hogy sikerül-e. Valószínűleg az arca is nagy, de ez a pályán nem látszik, az érvényesüléshez meg kell is. Ezzel együtt imádom, mert tudom, hogy benne van a nagy jó, csak ritkán jön ki belőle. De akárhányszor labdához ér, mindig reménykedem, hogy "majd most!".
Tudom, tudom, 10 meccsenként jön el a "majd most!", de ez sem igaz. Vannak átlagosan jó meccsei, mint pl a tegnapi vagy a rotterdami. Csak amikor ő átlagos, akkor az tőle kevés, mert védekezni lehet átlagosan is jól, de fazont szabni nem. Ez a csapda a posztjában.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.03. 15:15


F.Totti írta:
F72Quadraro írta:
fogkefe1 írta:Ma direkt figyeltem Pjanicot és ma nagyon tetszett a játéka.


Mások máshogy látták...
GDS: 5,5
CDS: 5
Il Tempo: 5
Il Messaggero: 5,5
Romanews: 5 (A pálya közepén sétálgat, vele a pályán már az első félidőben olyan, mintha a Roma 10 emberrel játszana).

Egy csapat, amelyiknek csak a győzelem az elfogadható eredmény, fogadkozik, megmutatjuk... és 70 percig egy helyzetecskét sem képes kialakítani...
Majd 5 percig megmutatja, hogy tud úgy játszani, ahogy 90 percen keresztül kellett volna... S továbbra is csak azt tudom mondani, szinte hihetetlen, hogy
6 hazai döntetlen, 12 elvesztett pont, lassú, körülményes, ötlettelen, nézhetetlen játék és még simám második a csapat. Valahol persze ez is bravúr...


Nálam kiérdemelt egy 6-ost, csak hogy eggyel több osztályzat legyen a listában :)

Azért ez kicsit megtévesztő. Pl. Aki adja ezeket az osztályzatokat 22 játékost néz és a labdát, hogy akinél van az csinál-e valamit. Kivételesen figyeltem Pjanicot. Bazi jó játékos. Nagyon jó labdakezelése van szépen veszi át, tartja meg. Egy baj van vele, hogy nem mer kockáztatni. De szerintem ez már edzői utasítás komolyan. Ennyi felesleges béna passz nem kell a fociba. Annyira levan korlátozva, hogy elképesztő. Ekkora tudással így focizni pazarlás. Kb nincs előre passza és nincs lövése. Pedig jó mind a kettőben. Futni pedig különösen ma futott. Amikor volt helye mindig sprintelt a végén. Persze a meccs elején senki sem futott.
Kirúgnám Garciát, mert van egy saját taktikája és azt játsza. Nem pedig az ellenfélhez vagy a saját játékosokhoz alakítja. PL. Keita-De ROssi egyszerre a pályán hülyeség. De Rossi kb semmit nem ér előre, Keitának meg vannak jó passzai, de azért eléggé megkopott, meg azokat a passzokat 3 méterrel odaébb is megtudná csinánlni. Klingon játszatása rendkívül felesleges és bosszantó.
Ibarbot gondolom azért kérte, mert sprintkirály. Akárcsak Iturbe meg Gervi. Ljajicot is csak azért játszatja most, mert nem tehet mást, ő az egyetlen aki gólt tud lőni. Tavaly azért eléggé sokat pihentette. Konkrétan uccsó 3 meccsen pályára sem lépett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.03. 15:09


Érdekes, hogy néhány játékos teljesítményét mennyire másképpen látjuk.
Gervinho nem váltotta meg a világot, de nem volt rosszabb, mint Iturbe. Iturbét felrúgták sokszor, jól lépett be a játékba, gyors volt. Ez mind igaz Gervinhora is. De akár az elefáni, Iturbe barátunk sem jutott el kapuig, ha pedig lőtt azt inkább jobb volt nem nézni... :D Nálam a két játékos tegnapi teljesítménye között nincs túl sok különbség.
Ljajic pontosabb, csak lasabb is.

Iturbe egyébként hasonló teljesítményt nyújtott a Bayern ellen is. Mindig felrúgták még a felezővonalnál, így zéró veszélyt jelentett. Felállt védelemnél pedig már nem tud futkározni.

F. Tottival egyetértek. A korábbi Roma abban volt jobb, hogy merészebb volt és bátrabb, mondjuk úgy magabiztosabb, mert igazán ez kell hozzá. Ha nincs magabiztosság és túl óvatos vagy, akkor tilitolizol, mert nem érzed azt, hogy el tudod vinni az ellenfél játékosa mellett. Itt tett nekünk nagyon rosszat a Bayern meccs. Béka segge alá vitte az önbizalmunkat.
A kiállítás és a kapott gól felszabadította a játékosokat. A játékosok immár azt csinálták, amit akartak - nem nagyon érdekelte őket a konzekvencia (lásd Zemanlandia - mit szeret a játékos...). Amikor Florenzit becserélte Garcia, akkor mutogatott neki valamit. Hát nem vicc. 10 ember, egy gól hátrány. Mit mutogat? Florenzi szépen el is tolta Garcia füzetkéjét magától. "Haggyál békén ezzel a fxszsággal. Felmegyek és csinálom amit csinálok." Mondhatta...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron