Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.03. 14:52


mcsabi írta:
F.Totti írta:Nálam kiérdemelt egy 6-ost, csak hogy eggyel több osztályzat legyen a listában :)

Egy gól és egy gólpassz csak egy 6-ost érdemel nálad? Vagy mégse hozta ezeket össze? :lol: :lol:


Nagyvonalú volt és igazi csapatember. A gólpasszt átadta Florenzinek, a gólt pedig Keitának :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.03. 14:18


F.Totti írta:Nálam kiérdemelt egy 6-ost, csak hogy eggyel több osztályzat legyen a listában :)

Egy gól és egy gólpassz csak egy 6-ost érdemel nálad? Vagy mégse hozta ezeket össze? :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.03. 13:45


snatch írta:
F.Totti írta:amiben mi vagyunk a legjobbak Olaszországban.

tényleg nem kötözködni akarok, de ettől a szőr futkos a hátamon...:(


Én meg pirulok miatta. tényleg ciki, javítottam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.03. 13:44


F72Quadraro írta:
fogkefe1 írta:Ma direkt figyeltem Pjanicot és ma nagyon tetszett a játéka.


Mások máshogy látták...
GDS: 5,5
CDS: 5
Il Tempo: 5
Il Messaggero: 5,5
Romanews: 5 (A pálya közepén sétálgat, vele a pályán már az első félidőben olyan, mintha a Roma 10 emberrel játszana).

Egy csapat, amelyiknek csak a győzelem az elfogadható eredmény, fogadkozik, megmutatjuk... és 70 percig egy helyzetecskét sem képes kialakítani...
Majd 5 percig megmutatja, hogy tud úgy játszani, ahogy 90 percen keresztül kellett volna... S továbbra is csak azt tudom mondani, szinte hihetetlen, hogy
6 hazai döntetlen, 12 elvesztett pont, lassú, körülményes, ötlettelen, nézhetetlen játék és még simám második a csapat. Valahol persze ez is bravúr...


Nálam kiérdemelt egy 6-ost, csak hogy eggyel több osztályzat legyen a listában :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.03.03. 13:27


F.Totti írta:amiben mi vagyunk a legjobbak Olaszországba.

tényleg nem kötözködni akarok, de ettől a szőr futkos a hátamon...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.03. 13:23


Kicsit félve jöttem olvasni, nehogy megint kiderüljön, hogy másik meccset néztem :)

De örömmel látom, hogy nőtt a pozitív vagy kevésbé negatív kommentek száma. Végülis lehoztuk a hétre kimért két baromi fontos meccsünket egy győzelemmel és egy ikszel, ráadásul úgy hogy a fontosabbikat nyertük. Innen nézve azért több, mint félig tele a pohár. Persze a játékunk nem volt az igazi, de ez a Juve most egyértelműen jobb, mint mi. Élesebbek és ami még fontosabb, tele vannak önbizalommal. Egy pontért jöttek és el is vitték, de mennyivel jobb volt így a meccs, mintha végigment volna 0-0lal.

Láttam hogy boncolgattátok a fordulópontot.
Az egyértelmű, hogy a kiállítás volt, de kérdés hogy ez mit okozott. Minden mindegy hangulat? Dac? Lelazulás?
szerintem a kényszer visszaterelt minket egy olyan mederbe amiben mi vagyunk a legjobbak Olaszországban. Olvastam 2-3 hete egy statisztikát, hogy az olasz első osztályban mi csináljuk meg a legtöbb 1vs1 szituációt. Európában a BM, de ott is az ötödikek voltunk. Azóta figyelem. Gyakorlatilag nem mertünk felvállalni szólót. Tegnap Iturbe direkt ilyen céllal lett felküldve és a többieknek muszáj volt, mert emberhátrányban másképp játszani nem lehet. Volt hogy Florenzi vagy Manolas is cselezni kényszerült a saját térfelünkön. A középpályán meg Pjanic és Radja nem is 1vs1ben küzdött, hanem inkább 1vs2ben. És b@ssza meg, ment nekik! Még a tök Gervinho is megcsinált egy két szólót. Ez hozott lendületet és hitet. Remélem maradunk ezen az úton. A tilitoli pozíciós játék nem a mi világunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2015.03.03. 13:46-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.03. 13:12


Ha nem lesz valami rohadt nagy para, akkor szerintem a két kölcsönjátékost 10x látjuk max a pályán Roma mezben (legalábbis nagyon remélem, hogy ilyen emberekre nem adunk több pénzt).
Ami viszont bíztató, hogy Strootman reagált Brozzi felvetéseire: http://talksport.com/football/man-unite ... 0303138368? Remélem jövőre elkerülnek minket az ilyen brutál sérüléshullámok és a Strootman, Ninja, Mr X hármas jó lesz a pályán (Pjanicnak meg remélem sok szerencsét kívánhatok máshol anélkül, hogy Trigo morcos lenne :D. Nagyon szorítok a Poolnak, hogy odaérjen a BL helyekre).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.03.03. 12:28


fereevel mindenképpen egyet tudok érteni a januári átigazolások haszontalanságára és feleslegességére. semmi, de semmi értelme nem volt doumbia, ibarbo és a nevét sem tudom az argentin srácn megszerzésének. azt a pénzt másra kellett volna fordítani. el nem tudom képzelni, hogy Garcia és/vagy Sabatini ötölte ki ezeket a jól láthatóan előre precízen kitervelt transzfereket.
banyek, egyik sem játszik, a két feka azért nem, mert sérült és/vagy formán kívül, míg az argentin előtt még Astori is ott van, aki szintén nem játszik most hála ég. mi lett volna vele tegnap...

mondjuk ez most nem annyira a tegnapi meccshez kötődik, de sebaj :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.03. 11:31


Én részemről újra hajlok az optimizmus felé. Iturbe játéka nagyon tetszett, rögtön elkezdték róla szórni a sárgákat a Juvénak, egyértelműen látszott, hogy fogalmuk sincs hogy tartsák a bikát. Ha Castan visszatér szerintem jön vele együtt a jó formánk is. Most már csak pár hónap, aztán jöhet a nyári nagytakarítás.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.03.03. 11:15


én mondjuk pozitívumként élem meg ezt a döntetlent, mert ahogy írtam is, sima vereséget vártam. ráadásul 10 emberrel sikerült az egyenlítés, mondjuk Keita védője nem magától esett el, simán lehetett volna kifelé szabadot fújni, nekem nagyon úgy tűnt, hogy szépen lerántotta a fejes előtt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.03. 10:57


sebastian írta:Miért rajongtok annyira a kopaszért? Én az ő ideje alatt szerettem bele a Rómába, de ő pont úgy járt itt, mint most Rudi... .

Ja, de mintha ez nála azért kicsit később lett volna, ha jól emlékszem..... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.03. 10:55


"6 hazai döntetlen, 12 elvesztett pont, lassú, körülményes, ötlettelen, nézhetetlen játék és még simám második a csapat. Valahol persze ez is bravúr..."

Bravúr vagy az olasz foci szégyene?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.03.03. 10:49


feree80 írta:Roma, Pallotta annuncia: "Garcia rimarrà con noi anche il prossimo anno"

Ez most a kötelező nincs edzőkérdés nyilatkozat, vagy arra akkar utalni hogy jól megbüntetnek minket a FFP miatt és edzőt sem igazolhatunk? :)

Durva azért ebben a 6 döntetlenben hogy annyit ér mint két győzelem és négy vereség. 4 hazai vereség után helyezéstől függetlenül vajon még Garcia lenne az edző?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.03. 10:40


fogkefe1 írta:Ma direkt figyeltem Pjanicot és ma nagyon tetszett a játéka.


Mások máshogy látták...
GDS: 5,5
CDS: 5
Il Tempo: 5
Il Messaggero: 5,5
Romanews: 5 (A pálya közepén sétálgat, vele a pályán már az első félidőben olyan, mintha a Roma 10 emberrel játszana).

Egy csapat, amelyiknek csak a győzelem az elfogadható eredmény, fogadkozik, megmutatjuk... és 70 percig egy helyzetecskét sem képes kialakítani...
Majd 5 percig megmutatja, hogy tud úgy játszani, ahogy 90 percen keresztül kellett volna... S továbbra is csak azt tudom mondani, szinte hihetetlen, hogy
6 hazai döntetlen, 12 elvesztett pont, lassú, körülményes, ötlettelen, nézhetetlen játék és még simám második a csapat. Valahol persze ez is bravúr...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.03. 10:33


Miért rajongtok annyira a kopaszért? Én az ő ideje alatt szerettem bele a Rómába, de ő pont úgy járt itt, mint most Rudi... S nem tudott változtatni pont mint Rudi. Éppen ezért állt fel a padról! Ráadásul ez a keret szerintem sokkal gyengébb, mint az ő ideje alatt! Nekünk mindenképpen olyan ember kell a padra, akivel hosszútávon tudunk számolni, nem 2-3 évre. Ancelotti van annyira rutinos róka, hogy vele lehetne hosszútávra tervezni! Ne értsetek félre én is szeretem Spa-t, de nem ő kell nekünk.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.03. 09:42


de ne csak gervinhot ekézzem, itt van ljajics is, a faxi elképesztő 1 dologban, ha kiírnának egy labdadédelgetési, szelídítési világbajnokságot 100 hogy megnyerné, szal sztem a szerbbel per pill a legnagyobb baj, hogy túl vállalja magát, el kéne dönteni, 1, hogy mit is akar játszani, meg hogy hol, mert az hogy befejezze a támadásokat és még szervezze is a játékot, az nem megy, vagyis megy, de csak egymás rovására....
(amúgy sztem ljajics közelebb áll ahhoz, hogy tottit pótolja mint pjanics, csak középen a támadók mögött kellene játszania)

szal valahol elképesztő a szerb, ha azt nézem ahogy dédelgeti, meg szelídíti a labdát, teszi veszi, húzogatja egyik lábáról a másikra, és nem unja meg, viszont irtóan haszontalan és lassú bizonyos helyzetekben.

Roma, Pallotta annuncia: "Garcia rimarrà con noi anche il prossimo anno"
hopáré, mondjuk hosszú még a szezon ezt így kijelenteni.....
amúgy 1-0nál eszembe jutott, hogy én adnék még 1 évet garciának, hát már nem vagyok benne annyira biztos, ha játékunk, önbizalmunk nem tér vissza a szezon végére(ergo nem jövünk ki a gödörből), hoznám spát jövőre.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.03.03. 08:38


A kiállításig impotens futballt mutattunk be, hiányoztak az egy-egyezések, senki nem mert felvállalni egy cselt, egy elmozgást. Ilyen statikus játékkal semmi keresnivalónk nem volt. Szerintem Garcia mindegyik cseréje rendben volt, Nainggolan is több lendületet vitt a középpályára, Flo és Iturbe pedig a megindulásaikkal, cseleikkel emberelőnyös helyzeteket tudott kialakítani. Egyetértek cejas-sal, nyomni kell, bátran játszani és akkor az eredmények sem maradnak el. Manolas szerintem klasszis teljesítményt nyújtott, végig kiegyensúlyozott volt, remekül helyezkedett és sokat szerelt. Totti11-hez: Mi volt a probléma De Sanctis-sal?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.03. 08:33


én továbbra is úgy gondolom, nem a 10 ember miatt változott meg a játékunk, a csapat hozzáállása, mentalitása, hanem azért, mert gólt lőttünk, és onnantól elhittük hogy akár nyerhetünk is.....
cejas, másik gondolatára, ha a juve is ugyanilyen passzban lenne mint a roma, ők se tudnának mit kezdeni felállt védelemmel, amúgy meg ez a dolog a meccs elején eldőlt, allegrinek jó volt az x, így is álltak hozzá, meg kontráznak ha lesz lehetőségük, ezt a meccset ebből a mederből csak egy gyors roma góllal lehetett volna megváltoztatni.

gervinho, meg atomxar, nem néztem meg a számokat, de a számok nem hazudnak, csak meg kell nézni hogy idén hány meccset tolt, azon hány gólt és gólpasszt osztott ki, és összehasonlítani a tavalyi szezon ugyanezen periódusával. bántóan xar, oly annyira, hogy még labdát kezelni sem tud, per pill.
nincs területe, nem vitatom, de nem egy nagy ördöngösség, ebben az esetben hátrébb lépni, kpálya szélére, vagy hátrébb, és úgy lendületből indulni..... :wink:
amúgy a legjobb példa florenzi, lexart mindent és mindenkit, és jobb bunkóból indult úgy meg, hogy a dzsuve nem tudta lereagálni.....

garcia annyira szerelmes gervinhoba meg a 433ba, hogy most kezdődött el verda igazi terhelése, szoktatása stabilan a kispaddal.
és komolyan, kihoztunk egy x-et, most komolyan hiányzott ebből a csapatból játékos :?: :!: de tényleg, max strootman.....
de állítom hogy teljesen feleslegesen igazoltuk le doumbiát, ibarbot, és spollit is, még a hülye is látja ezt. :wink: :(

manolast sajnálom, direkt figyeltem, ha fejelhet az ellen kapujára, általában nem talál kaput, viszont tegnap eltalálta, sarokra is ment, de buffon kiszedte, nagy kár érte.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.03. 06:57


Még mielőtt determinálna a sok hozzászólás.
1. Felállt védelem ellen az első félidőben olyan impotensek voltunk, hogy azt hittem a másodikat már meg sem nézem. Elképzelés nélkül. Mintha LE idejébe repültünk volna vissza. Dupla annyit volt nálunk a labda, de a hajunkra kenhettük.
2. A Juve biztos, hogy így készült - behúzódik az első félidőben, átadja a teret a Romanak, majd a második félidőben a fáradtabb Romat lenyomja. A 70. percig be is jött. Sőt egészen addig esélyét sem láttam annak, hogy akár támadást is vezessünk.
3. Tudunk mi kontrázni is. 10 emberrel jóval több helyzetünk volt, mint 11-gyel. Nem tudom, hogy miért kell kiállítani egy embert ahhoz, hogy a játékosok átmenjenek ámokfutóba - szántották a pályát, öröm volt nézni. Nyílván ehhez kellett a Juve taktikája is. Ellazultak, támadgattak, miközben ha ugyanazt csinálták volna, mint az első féldiőben, akkor közünk nem lett volna a meccshez. Garcia jól cserélt!
4. Jó ez a Juve, de nem ájultam el. Totojáztak ők is eleget.
5. Gervinho nem rosszabb, mint tavaly, csak kevesebb a tere, jobban figyelnek rá. Hihetetlen, hogy hétközi meccsel a háta mögött is így fut a 90. percben. 3-4 védővel szemben azért ő sem tudott betörni.
6. Iturbének melyik lába a jobb? Mert nem derült ki... :roll: :D

Nem akarok negatív lenni, ezért a pozitívumokat emelném ki. Manolas középhátvéd teljesítménye ült. Remélem megtartják a srácok a tüzet, amit lehetett tőlük látni az utolsó 20 percben, és ehhez már csak egy kis kreativitást kell pakolni támadójátékban. Le kell vetni a fásultságot és nyomni kell izomból. Nincs itt más titok!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.03.03. 00:41


Most értünk vissza a szállásra,még kavarognak a gondolatok a fejemben.
Párat leírok: az elejétől látszott az egész csapaton a görcs,a megfelelni akarás.
Nagyon rosszul focizott az egyenlítő gólig az egész csapat,akkor szabadultak fel és kezdtek el játszani.
Gervinho,Ljajic,Pjanic,De Scantis szerintem és a kint lévők szerint is a legrosszabbak voltak.
Gervinhonak nem volt jó megmozdulása a 90 perc alatt. Az hogy így is végig a pályán maradhatott,mindent elmond a támadófocinkról és az edzőnkről.
Igen Rudi Garciát már nem tekintik akkora ásznak Rómában,hatalmas füttyöt kapott,amikor pl. De Rossit lecserélte.
Igazából tanácstalan volt az egész csapat,nagyon rossz volt nézni a hátrapasszokat és az ötlettelenséget. Szegény Totti próbált az elején visszalépni a labdákért,a 11 római közül egyedül ő érti a foci lényegét,egyedül ő lát a pályán. Csak hát lassan 39 éves, és már nagyon be van lassulva.
A gól után viszont a hangulat és a játék is feljavult,de győzelmet nem érdemeltünk volna.....
Bár ha az a lövés a végén bemegy,nem láttam ki tüzelt,csak azt hogy nem sokkal ment mellé.
Nagyvonalakban ennyi. Az én személyes véleményem,nagyon érik az edzőcsere.....
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.03. 00:06


Úgy kell hozzáállni mint egy hülyéhez és egyből lehet élvezni a meccset a közvetítése alatt, sőt.
Én a hülyéket elkerülöm inkább már egy ideje. Öreg vagyok már a toleranciához :)
akinek nincs digije, és ezért eleve streamen nézi, annak van opciója
tv-ről nyilván nem kapcsolnék el, de streamen.... nem is értem miért kezdetem el egyáltalán egrivel, valszeg véletlen baklövés volt :)

Nagyon fura amúgy, hogy erről a meccsről kb nincs mit mondani. :S
nem volt bűnrossz, de a jó nem ilyen.
Megyünk tovább az x-ekkel kikövezett úton :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.02. 23:43


fogkefe1 írta:Ne bántsátok már Egrit. Fogyatékos na és??? Gondolom nem ő az első akivel életetekben találkoztok. Úgy kell hozzáállni mint egy hülyéhez és egyből lehet élvezni a meccset a közvetítése alatt, sőt. Onnantól kezdve jön meg az íze csak.

Nekem Egri kommentálása olyan, mintha beülnél egy étterembe, kikérnéd a kedvenc ételed és miközben próbálnád ízletesen elfogyasztani, a pincér odaállna melléd és fikázná az alapanyagot, a szakácsot és úgy alapból becsmérelné, hogy milyen szart rendeltél. Részemről egy kommentátor ne legyen részrehajló és ne azt mondogassa, hogy mekkora tré ez a mérkőzés, mert semmi nem történik, hanem próbálja meg feldobni. Hát Viktornak ez nagyon nem sikerül.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.02. 23:30


Ne bántsátok már Egrit. Fogyatékos na és??? Gondolom nem ő az első akivel életetekben találkoztok. Úgy kell hozzáállni mint egy hülyéhez és egyből lehet élvezni a meccset a közvetítése alatt, sőt. Onnantól kezdve jön meg az íze csak.

Majd elfelejtettem Mapou sem volt rossz. Igaz a kiugrásai életveszélyesek voltak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.02. 23:25


Egy percig se volt veszélyben az, hogy F.Tottitól privit kapjak a smileykkal. Meg lehet nézni, hogy Eriksen, akit hasonló összegre becsülnek mit rak le a pályán és mit tenne le ehhez képest, ha még a kedvenc csapatában játszana.
Ami pedig a közvetítést illeti, hirtelen ezek a szavak ugranak be: juve seggét nyaló, hozzá nem értő, ócska, primitív, szánalmas, egysíkú, idegesítő. Miután már majdnem a falat öklöztem idegességemben Egritől, átkapcsoltam az olaszra és a színvonal hirtelen az egekbe szökött még úgy is, hogy kb egy mukkot se értek. A mérkőzés utáni elemzésről meg inkább ne is beszéljünk. Ezt hívják nívós közvetítésnek. A digisek színvonala már akkor is óriásit ugrana, ha senki nem pofázna a mérkőzés közben. Egrit soha többet nem akarom meghallani, mert hogy egész mérkőzésen vagy Tottit személyesen elemezgette, hogy neki mennyit szabad és a bírók mennyire elfogadják a szavát, vagy a csapatot szapulta. Az meg hogy örömében ugrált a juve góljánál a korona volt az esti működésére.

Ami pedig a bírót illeti, hiába Tottizgatott az a primitív ősember, ha Torosidis kiállítása szerinte jogos volt, akkor Vidal nem tudom mit keresett a lefújásnál a pályán.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.02. 23:23


ismét egy meccs, amiről nincs mit mondani. és ez mindent elmond.
jóccakát
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég