Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.25. 17:57


Az NSO meg talán maradhatna végleg a bulvárnál, a sporthírek a jelek szerint már meghaladják a képességeiket.

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... an-2372731
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.25. 17:56


nekem vannak
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.25. 17:55


Na,gyerekek...
Jó megérzéseim nincsenek,de CSAPASSUK!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.11.25. 17:51


jól látom? Strootman, Iturbe, Pjanic csere? :D

Hajrá!!! :flagbig: :flagbig: :gyigyigyi:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.25. 17:22


De nagy meccs lesz ez... :D Ütős a középpályánk. Mira csere, így Totti kreativitásán sok múlhat.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 17:19


akkor ezek szerint nyertem?! :)
ha jól nézem a padon 1 szem védő van cole, és strootman még a padon sincs, mondjuk vhol érthető hogy nem mínuszban, fagyban térjen vissza a pályára

Forza ASR :flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.25. 17:01


ROMA (4-3-3) De Sanctis; Florenzi, Manolas, Astori, Cholevas; Nainggolan, De Rossi, Keita; Gervinho, Totti, Ljajic

feree mondta ez legyen a kezdő és nolám, ez lett
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.25. 13:11


feree80 írta:semmi meglepő nincs abban hogy somma szóba sem kerül. :wink: akinek ez meglepő, az még nem látott/nézett elég roma meccset.


Basszus, akkor szombaton nem Roma meccset néztem??? :S
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.11.25. 12:55


sebastian írta:Az a baj, hogy ha fagyott a pálya talaja, akkor a nem gumi stoplikkal, pontosan a korcsolyapálya emlékét fogja apálya felidézni. Ilyenkor mi sok esetben gumis, de olyan is volt, h műfüves recés csukába nyomtuk. Sokkal jobb volt a tapadás!!
Bár teszem hozzá a mi időnkben a csavaros csuka a klasszikus 4+2 csavar volt, illetve nem volt még a predator féle csuka így azt nem tudom, hogy hogyan viselkedik....

Van gyepfűtés a stadionban nem lesz fagyott a pálya talaja.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 12:49


semmi meglepő nincs abban hogy somma szóba sem kerül. :wink: akinek ez meglepő, az még nem látott/nézett elég roma meccset.
amúgy azt írják, 15 milla jutna mercatora januárban, feltéve ha tov.jutunk a blben, azt csak én jegyzem meg, ha nem, akkor is szerválni kell középső védőt és szél.védőt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.25. 12:05


Megy a találgatás a jobbhátvéd poszton. Nainngolant jósolják a legtöbben, ami számomra érthetetlen. Után jön Florenzi és Somma gyakorlatilag szóba sem kerül. Holebas meg szerencsére szintén nem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.11.25. 10:55


Ezt nem lehet elfelejteni! De egyszerűen nem tudom mire számítsak (3:0 vagy 1:2)?
Jó csapatok ellen az utóbbi hetekben sima zakó volt, kérdés mennyire jó a CSZKA. Egyébként amíg iksz lesz
el tudom képzelni, hogy mi irányítsuk a meccset, vagyunk annyira jók.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.25. 09:45


ne feledjétek, hogy a mai meccs az orosz időeltolódás miatt délután 6-kor lesz. melóból hazaérve éppen le lehet rogyni a gép/tv elé :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.25. 01:07


Virga írta:4 éve várunk erre a pillanatra szóval remélem a fiúk lesznek annyira tüzesek, hogy ne fázzanak a stadionban


Nagyon. Várom!!!!!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.24. 23:48


4 éve várunk erre a pillanatra szóval remélem a fiúk lesznek annyira tüzesek, hogy ne fázzanak a stadionban
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 22:18


Hideg van...
Kép
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.24. 21:43


Iturbe egoja meg szellemisége nem bírja el, hogy jobbhátvéd legyen. Vagy Florenzinek vagy Sommának kell ott játszani.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.24. 21:32


Én megpróbalnám Iturbét balbunkóban, elé Florenzit. Ketten már csak megoldják ha Florenzi fegyelmezetten vissza jön. Viszont az azt eredményezné, hogy a támadásokhoz nem nagyon lépnénk fel ezen az oldalon. Vagy a Görögöt kell összedrótozni....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.24. 20:37


Az a baj, hogy ha fagyott a pálya talaja, akkor a nem gumi stoplikkal, pontosan a korcsolyapálya emlékét fogja apálya felidézni. Ilyenkor mi sok esetben gumis, de olyan is volt, h műfüves recés csukába nyomtuk. Sokkal jobb volt a tapadás!!
Bár teszem hozzá a mi időnkben a csavaros csuka a klasszikus 4+2 csavar volt, illetve nem volt még a predator féle csuka így azt nem tudom, hogy hogyan viselkedik....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.24. 17:09


Tottinak is. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.11.24. 15:55


F72Quadraro írta:
csebi77 írta:Kéne még 2-3 Totti,aki beadja saját magának,mert Ő be is tudja fejezni.Amúgy nem csodálom néha,hogy már csípőre teszi a kezét Capitano.


Látod több kritika szerint, meg pont ő a gátja annak, hogy valami nagy név érkezzen csatárposztra.
A mai Romába 3 játékos kellene, hogy nagyon messzire ne kelljen visszamenni, a bajnoki cím évében látott Batistuta, Candela és Cafú...
A többi poszton én nem látok problémát.



A hozzászólásod második felével az utolsó betűig egyetértek!!!!! Három VALÓDI csatár.De ez a mai árfolyamokon min.60milla!Ezért írtam néhány hozzászólásommal ezelőtt,hogy (sajnos) amíg nincs pénz,csak aprópénz,addig.....Ennek ellenére is ezt a csapatot szeretem,imádom,együtt sírok,együtt nevetek velük.Egy bajnoki cím a Rómával,többet ér,mint pl a Juvéval 10!!!! Nekem.
Forza Róma!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.24. 15:29


F.Totti írta:Ha lenne/lesz 20 milkánk csatárra, akkor szerintetek ki az azonnali megoldás a bajainkra (már amennyire bajaink vannak)?

Lób@szó csatárnak Destro elmegy. Nem is ügyetlen a fajtájához képest. Persze Benzema jobb lenne, de maradjuk a realitásoknál. Statikus éket szerintem nem fogunk keresni. Gyors szélsőnek vettük elvileg Iturbét. Nem áll jól a projekt, de ennyi pénzért biztos nem húzzuk le fél év után a klotyón. Aztán van a Garcia liebling elefántunk és a szent tehenünk. Hacsak Destrot és Ljajicsot nem tudjuk eladni, akkor én kizártnak tartom, hogy csatár érkezzen télen. És visszatérve a nyitókérdésre, nagyon nem is látok megfizethető opciót. Egy Jackson Martinezt vagy egy Cavanit persze el tudnék viselni, de ők nagyon magasan a lehetőségeink felett vannak árazva. Ráadásul a BLben sem használhatnánk őket.
Bedobtok pár nevet?

Szerintem ezeket inkább a másik topicba írd, hogy ne legyen keveredés. Itt a meccsről legyen szó.

Rudinak most fel van adva a lecke. Annyira megjósolhatatlan, hogy kik játszanak... Elől, például Totti és Gervinho tuti, de a másik oldalra 3 ember is játszhat. Florenzi, mert ő dolgozik a legtöbbet, Iturbe, mert papíron ő a legjobb és Ljajic aki a legjobb formában van, de ő nem tud védekezni. Hátul is nagy kérdés, hogy Somma belesz e dobva a mélyvízbe vagy inkább kiokoskodjuk Holebassal vagy Florenzivel a védelemt, plusz középpályán kit fog kihagyni a mester a 4 bevethető játékos közül. Strootmant még nem játszatnám most.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 15:22


F.Totti írta:Ha lenne/lesz 20 milkánk csatárra, akkor szerintetek ki az azonnali megoldás a bajainkra (már amennyire bajaink vannak)?

Lób@szó csatárnak Destro elmegy. Nem is ügyetlen a fajtájához képest. Persze Benzema jobb lenne, de maradjuk a realitásoknál. Statikus éket szerintem nem fogunk keresni. Gyors szélsőnek vettük elvileg Iturbét. Nem áll jól a projekt, de ennyi pénzért biztos nem húzzuk le fél év után a klotyón. Aztán van a Garcia liebling elefántunk és a szent tehenünk. Hacsak Destrot és Ljajicsot nem tudjuk eladni, akkor én kizártnak tartom, hogy csatár érkezzen télen. És visszatérve a nyitókérdésre, nagyon nem is látok megfizethető opciót. Egy Jackson Martinezt vagy egy Cavanit persze el tudnék viselni, de ők nagyon magasan a lehetőségeink felett vannak árazva. Ráadásul a BLben sem használhatnánk őket.
Bedobtok pár nevet?


Giuseppe Rossi egészségesen egészen jó lehetne... Amikor még sérült volt és Spanyolországban szerepelt, a Roma neve is felmerült többször, végül a Fiorentina vállalta a kockázatot, hogy egy akkor még fel nem épült játékost vegyen meg. Szegény persze azóta sem túl szerencsés a sérüléseit illetően.

Graziano Pellé pedig egyik jeles példája annak, hogy mi lehet külföldön egy olyan játékosból, aki az olasz A és B ligás csapatoknál is esetleg csak epizódszerepet kapott, majd Hollandiában, amikor talált valakit, aki bízik benne, már ontotta a gólokat és ontja azóta Angliában is. Bár éppen ezért talán már ő is a megfizethetetlen kategória.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 15:13


csebi77 írta:Kéne még 2-3 Totti,aki beadja saját magának,mert Ő be is tudja fejezni.Amúgy nem csodálom néha,hogy már csípőre teszi a kezét Capitano.


Látod több kritika szerint, meg pont ő a gátja annak, hogy valami nagy név érkezzen csatárposztra.
A mai Romába 3 játékos kellene, hogy nagyon messzire ne kelljen visszamenni, a bajnoki cím évében látott Batistuta, Candela és Cafú...
A többi poszton én nem látok problémát.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.24. 14:57


Ha lenne/lesz 20 milkánk csatárra, akkor szerintetek ki az azonnali megoldás a bajainkra (már amennyire bajaink vannak)?

Lób@szó csatárnak Destro elmegy. Nem is ügyetlen a fajtájához képest. Persze Benzema jobb lenne, de maradjuk a realitásoknál. Statikus éket szerintem nem fogunk keresni. Gyors szélsőnek vettük elvileg Iturbét. Nem áll jól a projekt, de ennyi pénzért biztos nem húzzuk le fél év után a klotyón. Aztán van a Garcia liebling elefántunk és a szent tehenünk. Hacsak Destrot és Ljajicsot nem tudjuk eladni, akkor én kizártnak tartom, hogy csatár érkezzen télen. És visszatérve a nyitókérdésre, nagyon nem is látok megfizethető opciót. Egy Jackson Martinezt vagy egy Cavanit persze el tudnék viselni, de ők nagyon magasan a lehetőségeink felett vannak árazva. Ráadásul a BLben sem használhatnánk őket.
Bedobtok pár nevet?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég