Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.09. 19:31


nem hivatalos, DE állítólag romagnoli marad a bal bunkó, pedig van dodo és balza is, semmi baj, DE akkor támadni nem fogunk ezen az oldalon, a másik meg, bastos kezdhet destro helyett, jujjjj

közben hivatalos, és áll 4231....ez így, azért ölég támadó felállásnak néz ki, kiváncsi vagyok mi valósul meg ebből.

LA FORMAZIONE UFFICIALE DELLA ROMA
ROMA (4-2-3-1): 26 De Sanctis; 13 Maicon, 17 Benatia, 5 Castan, 46 Romangoli; 6 Strootman, 44 Nainggolan; 24 Florenzi, 15 Pjanic, 20 Bastos; 27 Gervinho
A disp.: 1 Lobont, 28 Skorupski, 35 Torosidis, 2 Toloi, 3 Dodò, 11 Taddei, 95 Mazzitelli, 94 Ricci, 8 Ljajic, 22 Destro
All.: Rudi Garcia

DIFFIDATI: Benatia, Destro, Florenzi, Maicon, Pjanic
SQUALIFICATI: De Rossi
INDISPONIBILI: Jedvaj, Totti, Balzaretti

ARBITRO: Rocchi di Firenze
ASSISTENTI: Di Liberatore e Cariolato
IV UOMO: Vuoto ASSISTENTI DI PORTA: Tagliavento e Banti
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.09. 17:12


Én is abban reménykedem hogy az Inter ellen már a mai taktikát gyakoroltuk, és sikerül is hozni legalább azt az eredményt.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.03.09. 16:59


nézegettem a tabellát... a 4-5-6. helyen elég szoros kis 3-as jött össze és az a durva, ha a Parma megverne minket, akkor feljönne a 4. helyre... (azért az nagyon kemény meccs lesz, nem garantált a 3 pont)nagyot esett a fio és az inter is kezdi összeszedni magát...
Garcia jót nyilatkozott, ha ki is kapunk maradunk 2.ok 3 vagy 6 pont előnnyel, de persze így szorosabb lenne a helyzet, de ha nem vesztünk , akkor elég nagy a lépéselőnyünk... és a Napolinak ott van az euró liga is... ugyh nagy baj nem lehet ma, csak akkor leszek ideges ha ótvar szarul játszunk és végig kell szenvedni a szememnek és az agyamnak az idegesítő támadójátékot :mrgreen:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.09. 14:28


merem remélni, hogy tanultunk a 3-0ból, szal olyan nihil, ótvar, semmire se jó játékot várok mint az inter ellen, természetesen csak akkor ha ennek pontban is meg lesz az eredménye.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.03.08. 13:52


Nagyon nagy szükségünk lenne itt egy x-re legalább....Nem tudom, h ki épült fel, ki sérült még, de remélem, hogy nem a múltkori kerettel állunk fel, mert akkor el lehet könyvelni egy méretes zakót szerintem már most!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.08. 11:35


Na eljött a hátralévő szezon legfélelmetesebb meccse :/ Az utóbbi 5 meccsen 4 gólt lőttünk, de abból 3-at a Samp ellen. Remélem elöl rendbe jövünk végre, mert nagyon szép, hogy nem kapunk sok gólt, de lőni is kell :) Ha ezt a meccset behúzzuk és a Parma ellenit is, akkor szinte elkönyvelhető lenne a második hely
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.03.02. 23:22


Köszönöm szépen!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.03.02. 19:37


Xaba írta:Phoenix hol kaptad a hoszabb osszefoglalot?
Belinkeled?

http://www.youtube.com/watch?v=7ru4q-Kum-8

sok sikert a kommentátor kibírásához :D
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.03.02. 19:23


Phoenix hol kaptad a hoszabb osszefoglalot?
Belinkeled?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.02. 19:18


Szeritnem meg simán az volt tegnap, hogy játszottunk és jobbak voltunk. Ennyi. Ez nem nb1. Itt nincsenek hatalmas hibák nincsenek óráisi különbségek. A két klub játékosállománya hasonló. Egyszerűen nem rúgtuk be a helyzetecskéinket. Igen nem volt 100%-os viccer, csak annyi amit be kell rúgni. Destro, Gervinho, Pjanic, Ljajic, stb volt lehetőségek. Egy Bayern, Real, régi MU ilyenekből 3-ast lő. Ennyi. Ez a gólképtelenség sokadszorra jön elő, tehát fejlődni kellene, de erre nincs más megoldás. Rúgd be és csá. Két féle megoldás van, igazolunk gólerős játékosokat előre, nem ilyen Ljajic, Florenzi, Destro akkor rúgok gólt, ha más megcsinálja a helyzetet, hanem magamnak megcsinálom mint a nagyok. Vagy valami írtó csapatmorált csinál Garcia ahol a játékosok csukott szemmel érzik egymást és nem lesz az h rárúgom önzőségből vagy soha nem rúgom rá inkább. Ezt Ljajicnál és Gervinhonál is nem egyszer láttam, hogy rosszul döntött. Destro meg kezd engem idegesíteni, tehetséges meg mindig, de basszus, ne rinyáljon már. Csapat. Együtt bukunk, együtt nyerünk. Ő is sokszor elcseszi. Ez most mellékág de nagyon lehangoló, hogy mindig rinyál a ha valaki egyszer nem passzol neki. Kezd idegesíteni ez a hozzáállása.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.03.02. 18:52


én csak fél szemmel tudtaM nézni a meccset, de nekem az jött le, hogy ők alig mi meg állandóan támadunk. lehet hogy mindig pont jókor néztem oda, de őket alig láttam a mi térfelünkön. ill. mintha romagnoli mindenkit szerelt volna.. és csak pechünk volt....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.03.02. 18:10


Érdekes, nem tudtam nézni tegnap a meccset, ezért ma megnéztem egy 15 perces hosszabb összefoglalót és abból az jött le, hogy rengeteg próbálkozásunk volt, lövések, beadások stb. ott volt ugye Pjanic ziccere, aztán fejese, Destro "les"gólja, szemben pedig egy Palacio fejes.... de végig olvastam a kommenteket is , abból meg nyílván teljesen más jött le:) tehát a lényeg teljesen más képet mutat egy játék, ha teljesen végignézünk egy meccset, vagy ha egy összegyűjtött legjobb jelenetek válogatást nézünk...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.02. 16:34


apró statok:
The Giallorossi have allowed only 2 goals at the Olimpico in the Serie A: the best home defense among the top 5 European leagues
Alessio Romagnoli with 57 passes this evening: more than any other player in the entire match
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.02. 16:28


hát tényleg tiltsák el őket, csak sok meccsen van ilyen eset, ami után meg nincs következmény.
Destro eseténél volt egy hátsó kamera, erre normális ember nem ad tizit. Röhejes is lett volna.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.02. 15:55


pedig vissza is játszották a közvetítés alatt is. Gondoltam is egyből, hogy ezt majd utólag előveszik.
de mezőnyben is volt még legalább 2 ilyen agyament megnyilvánulása. Már hetek óta megint meg van zökkenve.
Pedig ősszel márt úgy látszott, végre helyrerázódott. De lehet, h. nála az volt az abnormális állapot :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.02. 15:21


ehunni
ddr eset nekem se rémlik....icardis esetből annyi maradt meg hogy a rigó fújt, vagy lest fújt, vagy icardit látta szabálytalannak, más lehetőség nincs.

http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... o+e+Icardi
2 elmaradt tizi, mondjuk a benatias esetet nem értem, ott a bíró befújta lesnek, nem?! a másikat meg nem is láttam

http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... Juan+Jesus
2 videó alapján történő vizsgálat várható, itt meg a ddr esetet nem láttam, de tiltsák el őket aszondom!

paredes egyelőre továbbra sincs a chievo padján, asszem corini vmit nyilatkozott róla, de nem olvastam el, valszeg még nem érte utol magát, és úgy rémik, sanabriát meg a bürokrácia tartja távol a sassoulo kispadjától márc.4éig?!?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.02. 15:02


de tényleg mit csinált ddr?? Én lemaradtam. A romagnolis esettel nem is lehet mit kezdeni, konkréten egyik kamera szögből sem látszik semmi.
Icardis eset nekem nem rémlik, hogy les lett volna, de felvételek alapján nem látszott abból sem semmi. Igazából én nem is értem ezt a 4 büntetős állítást INC-n, végignéztem a meccset 720p-ben és még a sportkommentátorok sem beszéltek 11-esekről. Mondjuk mostanában sok angol meccset látok, ott nem adnak nyakra-f*szra büntetőt, mint olaszhonban...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.02. 13:36


feree: ha az Icardis eset les volt akkor nem szóltam
nem rémlik sajnos már
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.02. 11:02


feree80 írta:ja és lehet destrot baxatni, nem volt jó tegnap, de őt ki kell szolgálni,

Pontosan ezért (is) örülök annak, hogy ha Totti játszik, mert szórhat el akármennyi labdát, még úgyis többet csinál a pályán, mint,amikor a többiek nem találják Destrot. Amit tegnap figyelte, hogy Ljajic visszamozog, Homlok visszamozog, Destro pedig őrzi a saját védőjét, meg sem mozgatja. Annyira passzív, hogy szerintem ezt nem igazán bírja el a csapat :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.03.02. 10:46


érdemes elolvasni különböző fórumokon a meccs utáni reakciókat. Maradjunk annyiban, hogy nem volt jó reklám sem a csapatnak, sem az olasz bajnokságnak... Valahogy én is fáradtnak érzem a csapatot és bele se merek gondolni, mi lesz, ha jövőre még a Bl-t is a nyakunkba vesszük. A nyári alapozásra minimum szerződtetném Zemant, ahhoz nagyon ért. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.02. 10:28


amúgy van ami kimaradt tegnap....
ddrnek hol is kellett volna pirosat kapnia? mit csinált? csak mert valszeg tv felvételek alapán vizsgálni fogják az esetét és jézusét is...
másik, az icardi benatia eset mért is lett volna tizi? les címén lefújta a rigó? nem?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.02. 09:26


na aludtam egyet a meccsre, és helyesbítenék a véleményemen, szal a lazio elleni meccshez képest annyit különbség volt, hogy itt nem mazarri akarata érvényesült, vagyis amit elterveztek, nem érzem hogy az jött volna be, inkább ezt garcia baxta el, az tisztán látszik hogy garciára hallgat a csapat, és és hogy ő "finomhangolja" a csapatot utasításokkal, elég csak megnézni, hogy mikor pjanics beállt, nem lett több támadó a csapatban, uaz a védekező kpálya maradt, MÉGIS onnantól a ninja és strootman is megpróbált fentebb lépni, besegíteni a támadásokba, ergó onnantól volt látszatja hogy meg akarjuk nyerni a meccset.....tényleg nem is értem, az első 65 percben hogy akarta ezt garcia azzal a defenzív játékkal megnyerni?!?! :(

garciának el kéne már végre fogadni azt, amit mi is látunk IDÉN, szal a juve és napoly kivételével bárki ellen győzhetünk, játszhatjuk a saját játékunkat, JOBBAK VAGYUNK, pláne hazai pályán, és ahogy írtátok is, mint a tegnapi játék egy napoly ellen idegenben elfogadható, DE hazai pályán egy tőlünk gyengébb interrel szemben nem. :wink: :(

amúgy meg toroszidisz tegnap pont hogy jó volt, ment is előre, védekezett is, és a beadásaiban is benne volt hogy embert keres, és nem a pusztába szánja őket.
ja és lehet destrot baxatni, nem volt jó tegnap, de őt ki kell szolgálni, szal ha a kiszolgáló személyzet xarul játszik, ebből következik hogy ő is xar.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.03.02. 09:04


Trigoria írta:
sebastian írta:9 pont a különbség a napolival szemben. Még szerencse, de magunknak tehetjük izgalmassá a végét.....

ezt hogy számoltad ki? :shock: :D
7 pont most + egy elmaradt meccs


Meccs közben még nem volt biztos az x ezért az éppwn aktuális állást vettem alapul a tabellán. Ott pedig akkor 6 pont volt a különbség + a tejgyárosok elleni 3 pontot megelőlegeztem..:) Így 9 pont+ a tegnapi 1 az 10
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.03.02. 00:32


Sz*r meccs volt, ez tény, de hogy ebből arra következtetni, hogy a következő 13 is ilyen lesz az túlzás. A bal szélen a csere cseréjének a cseréje játszik, a jobbon meg csak szimplán a csere. Toronak volt pár jó meccse, de nem egy maicon, Romagnoli meg szerintem simán alap ember lehet, de nem ezen a poszton. Megoldotta a feladatát, de ami a támadások segítését illeti még Dodo is jobb nála.
Szerintem legalábbis a mai produkción ez látszott, nem gondolnék kiismerésre. Ami pedig a varázslatot illeti, a nyáron ezt simán annak hívtuk volna. Elégedjünk meg azzal, ha jövőre megnyerjük a scudetto-t, két év múlva meg a bl-t :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.02. 00:02


Félek, a varázslatnak vége. most már a szezon hátralevő része ilyen nyögvenyelős lesz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 86 vendég