Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.01.12. 15:05


Strootman 2 assist
Gollam 1 gól 1 assist....
Benatia 1 gól....:DDDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.12. 15:05


Homloknak kicsi a pálya. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.12. 14:50


Totti adhatna egy gólpasszt és okés :D
(Amúgy én ezt a márkát nem is ismertem amíg nem szerződtünk le velük. Aztán Bécsben voltam decemberben és akkor szembejött velem egy böszme nagy exkluzív üzlet, baromi drága ruhákkal. Akkor jöttem rá, hogy ez a név a divatvilágban nagy dolog lehet :D)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.12. 14:44


Azt várom a mai meccstől, hogy 4-2-re győzünk. Florenzi 2 gólt lő és magára talál, a Genoában pedig Bertolacci egy gól - egy gólpassz.

Jó lesz így? Aláírjátok?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.12. 14:41


ROMA: De Sanctis; Maicon, Benatia, Burdisso, Dodò; Nainggolan, Strootman, Pjanic; Florenzi, Totti, Gervinho.
A disp.: Skoruspki, Lobont, Jedvaj, Torosidis, Pjanic, Marquinho, Taddei, Ricci, Destro, Borriello, Caprari.

Azt mondjuk nem értem, hogy Pjanic kezd és padozik is. :D Vegyük úgy, hogy játszik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.12. 14:39


a Philipp Plein ruhák (még 3 évig legalább)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.01.12. 14:20


Ez a formaruha, máskor is ebben vannak, meg lehet nézni akár a karácsonyi partis képeket.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.01.12. 14:13


Kit gyászolnak? Miért van mindenki teljesen feketében?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.01.12. 13:57


Milyen jól öltözött mindenki :D

https://vine.co/v/hLzthI1jYJU
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.10. 21:08


Off:
ezen ne kötekedjetek, mert nem akarom állandóan kiírni, hogy a szerb állampolgár, de magát kitudja minek tartó :D
Xaba: itt egyértelmű, hogy kire használom. Nem annyira jó, hogy egy hsz-ben 10x írjam le a nevét :D :D
On
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.10. 20:37


Xaba írta:Ne mondjuk, hogy "a szerb", mert az ifikkel együtt már vagy 50 en vannak :lol:

OFF
alig inkább szerb, mint ahogy pld Xaba román (bocs :) ) . U.i. a szerbiai szandzsáki muszlim kisebbséghez tartoik, és a Mihajlovic épp azért rúgta ki a szerb válogatotttból, mert nem ewvbizonyult eléggé szerbnek ui. nem énekelte a himnuszt :D
ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.01.10. 20:15


Na én is hozzászólok a meccshez igaz csak félig meddig láttam, mert katasztrófális volt. De nem akarom magamban tartani.

Ami tetszett:
Ninja, remek játékos, nem izgulós simán megtartja is tudja indítani a társakat. Persze sok eladott labdája volt, mert még nem érzi a társakat, de első ránézésre látszott, hogy kezdő szintű.
Destro akarása remek volt számomra. Ahogy Urbán Flóri mondaná akart és ennyi a lényeg, ha akarsz akkor jó leszel. "Hard work beats talent when talent fails to work hard." -Kevin Durent kedvenc mondása és nagyon igaz, suta mint az állat, de annyira akar, hogy elképzelhetetlenek tartom, hogy ne legyen egy sima csere center, ami nekünk kb sose volt. Ilyen Adriano, Toni, Boriello, Nonda stb. félékkel próbálkoztunk.
Ljajic irányítása is nagyon tetszett. Rengetegszer visszajött és támadást indított, ő volt ma a playmaker. Minden támadásnál érintette a labdát. Dodo is tetszett.
Azt kell, hogy mondjam, Dodoból a végén játékos lesz. Nem mondom, hogy BL szintű, pl egy Robben, Hazard, Bale, Walcott, Sturridge halára szivatná, de Olaszországban egyre jobb. Természetesen kell valaki elé, de backupnak mint Torosidis teljesen jó.

Ami nem tetszett.
Ljajic hiába tartotta meg a labdát, hiába volt a usage % az egekbe, képtelen volt helyzetbe kerülni és amikor sikerült neki vagy másnak akkor elképsztően suta módon kihagytuk. Ezt a meccset 3-4 góllal nyerni kellett volna.
Florenzi játéka se tetszett.
Plusz az, hogy a Sampdoria B-t nem tudjuk földbe aprítani. Simán nyerni kellett volna.

Unalmas meccs volt, az elején szerzett gól szerencsére elégnek bizonyult.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.01.10. 19:36


Így legalább már értem, hogy DDR-nek miért adnál több pontot. A második félidőben szerintem labdához se ért, úgy meg nem volt nehéz rontani a teljesítményét.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.01.10. 19:18


Ne mondjuk, hogy "a szerb", mert az ifikkel együtt már vagy 50 en vannak :lol:
Amúgy igazad van... észre lehetett venni. Annyiszor elrontotta és én mind láttam! Máskor legalább nem is látom, hogy a pályán lenne... nem tudom, hogy roszabb.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.10. 17:59


ljajicot meccsek óta észre sem lehet venni (kivétel: Catania). Tegnap észre lehetett. Plusz minden akcióhoz volt köze kb. DDR miért volt rossz?? eladott lasztik vagy alibi passzok. Ő az őszi önmagához képest játszik rosszul. Én őszintén úgy gondolom, hogy jót tesz neki a pihenő.
Ha már Destrot említed. Igen, cselezett, de egész meccsen azt próbálták összehozni a skacok, hogy egy villámgyors háromszögeléssel helyzetbe kerüljenek.(asszem ez külön Garcia kérése lehetett). Destro labdái katasztrofálisak voltak vissza. Persze baromi jól küzdött, meg tök jó volt látni, hogy cselez. Azért az ,hogy összevissza pattog róla a laszti mókás. A másik dolog, amit meg szerintem hozzá kell tenni, hogy a szerb azután kezdett önzőzni, miután a jó passzokat nem rúgták be a srácok.
Mindentől függetlenül: egyiken sem érzem még, hogy érne annyit, amennyit adtunk érte.
Ami bennem még felmerült, hogy én valamiért azt láttam, hogy a szerb a 4-2-3-1-ben jobban érzi magát, mint a mostani szisztémában.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.01.10. 17:11


Igen fikáztuk Ljajicot, és nagyon jól tettük. És örülök, hogy nem játszik a hétvégén. Nézhetetlen volt, ahogy a Seria A egyik leggyengébb védősorában állandoan felakad. Túlcselezi magát, elrontja a helyzeteit és rengeteg labdát eladott! Kétségtelenül "akart, passzolt, lőtt, cselezett, szevezett" és mégis semmit nem csinált. Millió helyzet rajta ment el. És a 3x 100% -os gólpassz sem volt éppen 3. Hányszor volt Destro üresen és sokat várt, vagy rosszul indította meg. Kiakasztott tegnap! Gyenge volt! És ha egy ilyen Samp ellen csak ennyit tud, akkor mit akar erősebb védők ellen?
Destro nem szokott cselezni a védők közt, de ezen a meccsen néha megtette... és bejött neki! (pl: a meccs elején volt egy szép bogozása)
Tehát nem... nem és nem! Nem ilyen szintet kellett volna mutasson! Én a 7-es értékelésből levonnék még kettőt!

És szvsz DDR sem volt éppen annyira szörnyű, ahogy leírtad.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.10. 16:55

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.10. 16:13


én maximálisan egyetértek az értékeléssel :) Nainggolan pedig igazából nem volt rossz, szépen lefordult egyszer-kétszer. Próbálkozott hosszú lasztikkal is és hajtott. A ziccer meg főleg annak a fényében volt nagy blama, hogy előtte vagy 30-ról ráküldte, utána meg nagyon gyengén találta el, olyan volt mintha nem akarta volna erősen lőni, nehogy mellé menjen. Amikor utána megnéztem arra jutottam,hogy ha ballábas lenne, valszleg ez gól lett volna.
Szerintem amúgy elég nagy volt körülötte mindig is a hype, hát most bebizonyíthatja, hogy nem véletlen.
Amúgy a Genoa ellen, ha jól értelmezem eltiltott Ljajic, DDR és Castan barátunk is, ami nem teszi túl nehézzé a lehetséges kezdőt :D ezek szerint játszik megint a belga, burdi és flo, az eltiltottak helyén. Garcia szerintem nem teszi ki Tottit szélre Destro kedvéért (főleg, hogy utóbbi végigjátszotta a meccset tegnap). Mindenképpen ütnünk kell itthon ezt a Genoat. Azt állapítottam meg tegnap, hogy az aranycipős Totti minden évben elfért volna, de ez az a csapat, amelyiknek leginkább kéne :) Valahogy annyira hiányzik a skacokból a gyilkos ösztön.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.10. 15:55


nem ért ennyit ez a meccs, mint amennyit pötyögtél, de elismerésem. Én is kb így láttam, de szerintem ezt a naigoilant túlértékelted. (mondjuk én nem vagyok obejektív, számomra régóta egy ellenszenves játékos , és ez attól nem tud megváltozni, hogy immár a Romáé.)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.09. 23:29


tomm írta:egy teljesen felforgatott csapat egy méretes zakó után, egy semmitmondó csapat ellen, akik ellen ez is elég volt... mégis mit vártatok?

ezzel a kezdővel? én pontosan ezt a fost :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.01.09. 22:24


ezen a meccsen én sem szakadtam volna meg játékosként. Minek is? Ki kell még heverni a zakót, gyenge az ellenfél, lehet kicsit lazázni, a továbbjutás így is biztos. A nagyok meg szépen beállnak a végére edzeni.

Amúgy meg Jedvajt mi a francnak cserélje be egy meccsre, ha utána amúgy sem lesz lehetősége játszatni? Mert a kupában már nem fog, fontos lesz innentől minden meccs, ahogy a bajnokik is. nincs neki most szereplési lehetősége, el kell fogadni. Senki nem kockáztatna vele. Lehet akármekkora tehetség. Én megértem Garciát.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.01.09. 21:17


egy teljesen felforgatott csapat egy méretes zakó után, egy semmitmondó csapat ellen, akik ellen ez is elég volt... mégis mit vártatok?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.09. 20:43


amúgy pont az jutott eszembe, ugye bradleyt eladják/eladták, valszeg marquinho is lép genoába, szal szép és jó hogy itt a belga, de azért di marianot így fel lehetne hozni tartósra a nagy csapathoz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.01.09. 20:39


Nem teljesen úgy, ahogy jósoltam, de nagyjából... Már ami a fiatalok játéklehetőségét illeti. Taddei egy vicc... Miért nem Di Mariano tolta a helyén vagy a mostanában remeklő Mazzitelli a tarcsiból - helyette Vietnámban majomkodnak.

Kezdem azt hinni, hogy Garcia a Lille-nél azért épített be egy csomó 21 évest, mert helyettük csak 17 évesek voltak a keretben. Oké, lehetnek gyengék a fiatalok, de Taddénál? A fiatalítás projekt eddig tartott.

Csak a második félidőt volt szerencsém látni, de minek... Néha elképzelés nélkül rohangáltunk a bogyó után. Köszi Samp. Elöl pedig?
Florenzi kijátsza magát a gyengécske válogatott keretből is, Destro ismét suta önmagát hozta, Ljajic pedig egyre halványabb - még a cselei sem jönnek be.

Reméljük csak a vasárnapi meccs hatása. Bár ez a meccs sem lelkesíthette fel nagyon a srácokat... Meglátjuk hétvégén a szintén tartalékos Romát!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.09. 20:26


sztem a hétvégi után frusztráltság van néhány játékosban, köztük is leginkább ddr-ben, aki egy filozófus :)
(kezdek félni megint ettől a meccstől, hogy már most felspanolják magukat, (a meccs amúgy asszem jan.22én lesz)és mi lesz a vége.....amúgy asszem tavaly is volt vmi hasonló, pontosan nem fordítottam le, de az hogy a bundásokkal otthon játszunk e, függ a lazio és a napoly meccsétől a másik ágon).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 91 vendég

cron