Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.12.22. 14:53


Ha valós ez a kezdő,az nem semmi.Ilyen támadó felállásban nem tudom,mikor álltunk fel utoljára.Hajrá!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.22. 14:04


4231 leporolva, Forza!
csak bejöjjön, és a sárgák kíméljenek!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.12.22. 14:01


Il nostro undici iniziale per ‪#‎RomaCatania‬ | Our line-up for #RomaCatania:
ROMA (4-2-3-1)
De Sanctis; Maicon, Benatia, Castan, Dodò; Bradley, Pjanic; Ljajic, Totti, Gervinho; Destro

Nekem tetszik! :) Úgy is bunkerezni fog a Catania! Bár Ljajic helyett inkább Florenzi kéne játszon kezdőként
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.21. 12:24


Xaba írta:Szerintem Rudi "biztosra" megy és fog játszani a Catania ellen, még ha veszélyeztetett is, mivel talán a Catania ellen nyerjünk, minthogy mindkettőtől kikapjunk


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
höhöhöhö :D



Strootman nem éppen mosolyog...:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.17. 15:14


http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2302227
ezt a bohócot
észre se vettem hogy fehér cipőben van :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.12.17. 12:34


Szerintem Rudi "biztosra" megy és fog játszani a Catania ellen, még ha veszélyeztetett is, mivel talán a Catania ellen nyerjünk, minthogy mindkettőtől kikapjunk


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
höhöhöhö :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.17. 10:14

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.17. 10:09


amúgy a cseresor meg játszon 9én az olimpicoba a samp ellen, a kupameccsen, mióta is várjuk a 10dik kupasikert, most pontosan meg nem mondom, talán 5 éve?!?! az elmúlt években rendre fontosnak tartottam hogy a csapat harcoljon érte és nyerje meg, de most olyan jól állunk a bajnokságban, szóval ha a végén befutnánk az 1-3 hely vmelyikére, én azt se bánnám ha esetleg már a sapm ellen kiesnénk onnan, az tuti, hogy ott már játszania kell jedvajnak, mégis csak 5 millás játékos, meg jó pár kevesebb lehetőséget kapó játékosunknak....

amúgy ami még számomra érdekes, hogy toroszidisz mennyire kevés lehetőséget kap, holott csalódást nem szokott okozni, ha játszik, nem lennék meglepve, ha megpattanna már januárban.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2013.12.17. 09:59


Szerintem sem lehet sajnos pihentetni a legjobbjainkat, mert a "b" csapattal biztos nem vernénk meg a Cataniát, sőt.
Pont az a probléma, hogy van az alap kezdő + kb. 2-3 ember és ennyi. De amikor jönnek a sérülések, eltiltások akkor azért vékonyak vagyunk.
Tegnapi meccsért nagyon kár, mert 2 pontot otthagytunk, de most már mindegy azért Balo is kellett hogy nehogy kikapjunk.
Még valami: a Sportklub nagy olasz foci szakértője sebőkvili, valamelyik meccs szakértése során nem tudta hány csapat indul jövőre a BL-ben az olaszok közül.
Bár nem tippelt rosszul, 3-4-re gondolt.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.17. 09:50


sztem ezt a kockázatot be kell vállalnia garciának, a catania az utolsó, nem mellesleg mumus is, és nem az a fio féle csapat, aki felvállalná a nyilt játékot, szal kell pjanics kreativitása a csapatba, meg tottié is, lehetőleg kezdőként, meg fogunk velük szenvedni, tuti....és most nem a bundások miatt mondom, de qrvára nyerni kéne a napoly miatt, mert rohadtul szomorú lennék, ha az újévre fordulván a szezon uccsó meccsével csúsznánk le a 3dik helyre....
cseresorral játszani, sztem gáz lenne, mivel nem játszanak, a formájuk miatt is...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.17. 09:37


Pjanicot nem szabad játsztani vasárnap, mert még összeszedne egy újabb lapot a giuve előtt.
én egy abszolút "B" csapattal kzdenék, már amennyire ez lehetséges.
Egyrészt bízván a motivációban, megelőzendő, hogy az ilyen szezonvégi otthoni meccset ellazsáljuk (amire korábban voltak szomorú példák), másrészt kiküszöbölendő, hogy kulcsjátékosok besárgulás v. akár sérülés miatt ki kényszerüljenek hagyni a szezon meccsét
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.17. 09:27


az biztos hogy hétvégén nem lesz se ddr se strootman, szal talán bradley végre a helyére kerülhet ddr posztájára, és visszakerülhet a sárgáktól veszélyeztetett pjanics is, én florenzit tenném be 3dik kpnek, de garcia tuti hogy nem őt fogja, elől meg kezdhetne gervinho, destro és totti.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2013.12.17. 02:57


Sajnos csak az utolsó fél órát láttam...

- A végén egy kis szerencsével bármelyik csapat győzhetett volna. Balotelli hála Istennek nagyon hülye volt (annyira nem hatotta meg - volt már ilyen, kezdem azt hinni, hogy bundás a gyerek). Kár, hogy nekünk sem sikerült begyötörni (pl. legvégén Gervinho).

- Totti hogy ellökte Balotellit :D Eszembe jutottak a régi szép idők... :P

- Mexes hol volt? Még mindig fáj a szeme a szoli miatt? :P

- papíron (!) ez az eredmény belefért volna, ha... nem szórtunk volna el pontokat a Sassuolo félék ellen!! Fenébe is...

- ebből a Totti, visszarázódás témából az jut eszembe, hogy igazából minden komolyabb sérülése jelenleg kegyetlen nagy veszteség a csapatnak, mert nem elég, hogy fel kell épülnie, hanem még formába is kell jönnie (ami plusz időbe telik - teljesen jogosan, ahogy írtátok). Eközben pedig szenvedünk és értékes pontokat veszítünk.
(És ki tudja talán egyszer eljön az az idő is, amikor már nem fog tudni formába lendülni :S Ne legyen igazam!)

Akkor most a Catania ellen ismét jön egy lagymatag 1-1, vagy végre - ahogy illene - elverjük őket legalább 3 góllal?
Januárban meg a Juve...
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.17. 00:07


Florenzivel csak annyi a baj, hogy ő egy kp. Garcianak azonban ezt még senki jelezte :D Az ufo egy brusztolós védekező ember, akinek fölösleges átlépni a felezőt sokszor. Dodo szelso vedonek keves, szelso tamadonak is az lenne. Lehet kozeppalyas? Szerintem meg o maga sem tudja. Az a baj, hogy balza sem sokkal jobb szokott lenni. Igazabal szelsovedo poszton nem allunk annyira jol, jobbon maicon meg toro meg csak csak..Amugy az, hogy szegeny destrotol elpattognak a labdak biztos nagyon bosszanto. En sszemely szerint minden csapatreszbe szereznek valakit a telen. Vennek egy kezdo szintu bal bekket, kolcsonoznek egy fiatal kreativ kozeppalyast, csatar fonton is egyenlore csak kolcsonbe hoznek valakit. Az szamomra pedig teljesen erthetetlen, hogy ljajic minel tobb idot kap a palyan, annal haszontalanabb tud lenni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.12.16. 23:57


Szerintetek Ljajic milyen volt ma? Mert én nem is értem, miért van a pályán. Mint közmegegyezés UFO és Dodo nem, Flo összevissza, de akkor kire gondoltok, akik jobbak lehetnének egy kezdőben?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.12.16. 23:51


Én azt hiszem, fantasztikus idén a csapatunk, lehet drukkolni a meccsek végéig, egy olyan Roma-nak, ahol 8 +-1 olyan játékos van, akikkel elvárható a 3. hely megszerzése. Ettől a csapattól ez a mai 70 perces teljesítmény baromi jó. Jövőre a "halál csoport" :D egy teljesen új helyzet, egy összerakott és - remélem - megerősített csapat játszik majd. ----- De jó is lenne! Igen vannak nem beleillő játékosok, igen azt hittem sokáig, hogy simán nyerünk, igen elcsesztük, de igen élvezhető végre minden meccsünk!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:48


ja, tényleg, jogos
ezt mindig elfelejtem
akkor viszont kell a 2. hely, mert már most érzem hogy a selejtezőn elvéreznék, mindegy ki az ellenfél :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.16. 23:44


tuti 4dik kalap, 56dikok vagyunk, barátok közt is a bl főtblájára 32 csapat kerül, vagyis ettől többen vannak előttünk :) de a 3dik helytől akkor is irtózok, mert a 3diknak selejteznie kell a bl főtáblára jutásáért.
http://www.uefa.com/memberassociations/ ... index.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.16. 23:38


nem, a sorsolásnak ehhez semmi köze.
sajnos mi várhatóan brutál halálcsoportba kerülünk, a 4. kalapból fogunk indulni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.16. 23:36


sztem meg a realitás az, hogy van egy xar milan, egy xar inter, és egy xar lazio, ezeknek tényleg nincs semmi közük a bl helyekhez, visszaesünk?! lehet, akkor majd küzdünk a fioval a 3dik helyért....a bundások se fognak minden meccset megnyerni, és a napoly se, ez is tuti.
a cataniát meg kell verni a hétvégén, és akkor a 2dik helyen karácsonyozunk, ennyi. :wink:

erősítés? kell, egyértelmű.
ja és sok a döntetlen, bánt a mai, a sassoulo elleni, de azt megérdemeltük, meg a cagliari elleni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2013.12.16. 23:38-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.16. 23:33


a napoli 3 pontra van
nekik és a juvenak is lesz el tavasszal
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.12.16. 23:27


Xaba írta:Viszont az, hogy a Juve 5 ponttal előttünk és a Napoli 2 ponttal mögöttünk, az nem... tomm

Igazatok van. 11-5-0 s pofa be mindenkinek! :D


Nem akarok vészmadárkodni, de a realitások azt mutatják, hogy a Juvéval és a Napolival nem fogunk tudni hosszabb távon versenyezni. De ezzel sztem nincs is semmi probléma, nálam még a harmadik hely is bravúr lenne a szezon végén. Jó, persze nem jó érzés, hogy már nem mi vezetjük a táblázatot, de ha összehasonlítjuk a keretünket a Juventuséval, ez nem is túl meglepő.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:26


ok, örülök ha te élvezted :)

Amúgy UFO tényleg odáig majdnem mindent jól csinált, hogy kulcspasszt akart adni, vagy rá jött ki a befejezés, vagy valami jót kellett volna tennie a 16-osnál. Tehát amíg igazán támadni nem kellett. :) Én amúgy bírom őt. Csak ne támadjon. Viszont ennyire egyoldalú játékost meg nem bír el egy komolyabb csapat szerintem. De majd az idő (és Garcia) eldönti.

Most már csak egyet kérnék: a Cataniat muszáj verni, mert nem akarok ideges karácsonyt egy újabb pontvesztéssel és várni januárig ilyen hangulatban
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.16. 23:26


tmw fenn vannak az osztályzatok, gyakorlatilag egyetértek velük.
azért a romanews benyom tottinak egy 6ost, gondolom az 6 v 7 labdaérintését díjazták :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.12.16. 23:21


Trigoria írta:Corso: ugyanazt a meccset néztük? :shock: :shock:
de a tied is egy vélemény a sok közül, így elfogadjuk, hogy így láttad


Nagyon nem szeretem, ha Bradley kezdő, és attól is rettegek, ha észak-amerikai barátunk egyáltalán pályára lép. Ma - szerintem - elképesztőt küzdött, én még nem láttam ilyet tőle, csak sajnos nem sikerült minden. A meccs pedig eléggé izgalmas végű, jó volt. Ha nem vagyunk ilyen barátságosak az ellenfeleinkkel, akkor talán vagy 8 ponttal többünk lenne, de úgy tűnik, átálltunk a "vége nagyon izgalmas" focira. És én ezt élvezem, ha nyerni is fogunk, akkor a világűrbe emelkedek! :D
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég