Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.02.21. 20:20


Trigoria írta:Srácok: a személyeskedést (és reakcióit) kitöröltem!
Soha többet ne írj ilyet bigg kérlek!!! Privátba megírhatod neki amit csak akarsz, de a fórumba SOHA!

Megdöbbentem.
(Ha van valami gondod valakivel, akkor tényleg neki írj privátba, vagy akár nekem is írhatsz nyugodtan!)


Azon a hugyos szövegen húztam fel magam, de írtam is. Egyébként azt is töröld ki!!! Tomm legutolsó szösszenete...
Itt volt és még mindig itt van az az említett aranyköpés, ezért nem írhattam privátba a választ!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.20. 13:39


Srácok: a személyeskedést (és reakcióit) kitöröltem!
Soha többet ne írj ilyet bigg kérlek!!! Privátba megírhatod neki amit csak akarsz, de a fórumba SOHA!

Megdöbbentem.
(Ha van valami gondod valakivel, akkor tényleg neki írj privátba, vagy akár nekem is írhatsz nyugodtan!)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.19. 15:14


Ki mondta hogy kéne drukkolni a magyar csapatoknak??? Mindenki annak drukkol akinek jólesik. Csak azt mondtam, hogy ha már.., akkor van különbség szerintem. De igazából mindegy is ki mit gondol erről :) Nem jelent semmit.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.19. 12:38


a bayernes blogon szoktam látni egész komolynak tűnő irásokat. még egyet sem olvastam el, de mindenféle ábrákkal szituációkat elemeznek ésatöbbi, valószinűleg több időt és energiát feccöltek bele, mint a roma-s blogon lévő irásokba

ahogy virga mondja: nem érzem, hogy a fizikai közelség egy milliméternyit is közelebb hozná a magyar csapatokat.
akkor már inkább szurkolok a csodálatos róma csapatának, mert se ferencvárosról, sem angyalföldről, sem újpestről vagy kispestről nem a csodálatos szó jut az eszembe, hanem inkább a hugyszag...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.19. 12:38


Trigoria írta:a T/1 itt a fórumon nálam is simán alap, de amikor tv-ben hallom teljesen furcsa
Igazából nem tudok vele mit kezdeni.
És a balassagyarmati példánál maradva, ha ott valaki fradista az legalább hazája egyik csapatának drukkol, de ha juvés akkor egy olasz csapatnak - azért van különbség.

Nekem abszolút nincs. A drukker a szívével választ csapatot, ha az olaszhonban van, akkor ott van. Én például próbáltam magyar focit nézni, Kispesten lakom így egyértelmű kinek kéne szurkolnom. Hidd el megnéztem pár Kispest meccset, de még szimpatikusak sem voltak :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.19. 12:35


a T/1 itt a fórumon nálam is simán alap, de amikor tv-ben hallom teljesen furcsa
Igazából nem tudok vele mit kezdeni.
És a balassagyarmati példánál maradva, ha ott valaki fradista az legalább hazája egyik csapatának drukkol, de ha juvés akkor egy olasz csapatnak - azért van különbség.

sn: mondjuk a te blogolásodat sem értem. :) Mert ha magadnak írod, akkor azt megteheted wordben is a gépeden és elküldöd emailben annak a pár embernek aki olvasná. Azzal hogy blogon teszed ugyanezt ahol már figyelsz a dizájnra, a stílusra stb már valahol önmegvalósítasz szvsz. Bár egyszer láttam a blodogat és már nem rémlik igazán. És felületes infóim vannak csak, lehet tévedek.
A focisblogok pedig épp azért jöttek létre a nson, hogy embereket vonzzanak oda. Tehát ott erősen a cél alá rendelik az egészet. Ezért is nem tetszik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.19. 11:59


tomm írta:seg.fej? hű, de a sziven viseled az internetes "újságirás" problémáját....
idegesit meg kész vagy a t/1-től? barátom, pippants bele egy békepipába! :wink:

nem tudom, hogy ez probléma-e, lehet csak engem zavar, ezért sem viselem a szívemen. Ja és nincs szükségem békepipára, mert megoldom azzal, hogy nem olvasom.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.19. 11:39


seg.fej? hű, de a sziven viseled az internetes "újságirás" problémáját....
idegesit meg kész vagy a t/1-től? barátom, pippants bele egy békepipába! :wink:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.19. 09:45


tomm írta:miért ne lehetne többes szám elsőben irni? mert nem torinói? tehát ha valaki nem a IX. kerületben lakik, akkor nem beszélhet T/1-ben? mert ugye mivel elfogadhatóbb balassagyarmaton egy fradi mint egy juve drukker?

lehet írni többes szám elsőben, ahogy mindenki meg is teszi, és ahogy beszélnek is róla. Én annyit írtam, hogy ettől hányok. Ez a személyes véleményem és ezt fenn tartom továbbra is. Idegesít, zavar, kész vagyok tőle. Ennyi :).
tomm írta:egyébként snatch, nem pont te ragaszkodtál, hogy szavazzunk az asszonypajti blogjára? hacsak nem pénzért csinálja (élek a gyanúperrel, hogy nem) akkor önmegvalósitásból űzi az ipart. vagy?

nem asszonypajti blogja volt banyek, hanem a barátnője/kolléganője blogja. annyi, hogy ő nevezte be. Ez közel sem az az önmegvalósító blogolás, mint a s*ggfej focimegmondóké (és igen, nekem a granderoma is ugyanaz a kategória). Kb 4-5 ember olvassa, a szűk baráti köre, ennyi. Ahogy én is blogolok. Tudtál róla? Valsz nem. És miért nem? mert nem reklámozom. Igazából totál magamnak írogatok, a sportolással kapcsolatos dolgaimat, azaz k*rván nem önmegvalósító, megmondó blogot tolok és reklámozom orrba-szájba. Vannak ilyen blogolók is, meg vannak az a kategória, amit ezek a focisok képviselnek. Ezek mögött mind ott áll az a szándék, hogy kitűnjenek úgy, hogy akár ott okoskodhassanak a Serie A meccseit aktuálisan adó sportadó stúdiójában.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.18. 23:37


tomm írta:és ugyanez vonatkozik a sportklubos próbálkozásra is. aranyos elképzelés, de annyira semmit nem tudnak hozátenni, hogy na. bár puhl sanyinál még ők is jobbak.

Engem sosem érdekelt a stúdióban ülők véleménye, és ahogy öregszem egyre inkább tojok rájuk. A sportcsatornák régen felvonultatott szakértői viccek. Nyilasi, Zombori, Hegyi (okádok tőle), Puhl stb. Ezeknél Benito klasszisokkal jobb. Ha ő beszél, legalább nem kapcsolok el :) De hogy számomra semmi értékelhetőt nem mond az is biztos. De azt legalább nem olyan unalmasan teszi.
Mindegy. Kár ezt ragozni. Kinek a pap kinek a paplan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.18. 23:30


Ez öröm, ez boldogság :D
Ahogy látom az első két gólban bizonyos szinten hibás volt a kettes mezben játszó Ciani.
A harmadiknál nem volt hibás. Mivel lecseréltél :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.18. 23:26


ma is szép esténk volt. Szombaton a fiaink, tegnap a lányaink, ma meg ...... :D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.18. 22:38


és ugyanez vonatkozik a sportklubos próbálkozásra is. aranyos elképzelés, de annyira semmit nem tudnak hozátenni, hogy na. bár puhl sanyinál még ők is jobbak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.18. 22:33


Nekem a granderoma is rossz
Minden ilyen blog arra valo h az iroja kiemelkedjen, onmegvalositson, kitunjon a tobbi blogiro kozul es esetleg munkat kapjon vele (vagy tvs szereplest :)) De nekem ehhez mi kozom pl? Egyik se tud ujat mondani. Ugyanolyan szurkolok mint mi csak jobb iroi venaval (vagy akar azzal sem). Sokszor mondanivalo sincs epp de muszaj vinni a blogot tehat irnak egy nagy semmit a nagy semmirol.
Persze az emberek nagy reszenek nem ez a velemenye hiszen leteznek blogok es olvassak oket. Nincs ezzel baj.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.18. 21:50


miért ne lehetne többes szám elsőben irni? mert nem torinói? tehát ha valaki nem a IX. kerületben lakik, akkor nem beszélhet T/1-ben? mert ugye mivel elfogadhatóbb balassagyarmaton egy fradi mint egy juve drukker?

egyébként snatch, nem pont te ragaszkodtál, hogy szavazzunk az asszonypajti blogjára? hacsak nem pénzért csinálja (élek a gyanúperrel, hogy nem) akkor önmegvalósitásból űzi az ipart. vagy?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.18. 20:38


snatch írta:
Trigoria írta:http://bianconeri.blog.nepsport.hu/archives/2013/02/17/Helyezzuk_kontextusba/
nem szoktam benitot már olvasni, de ezt átfutottam, és vannak benne érdekes gondolatok :)

na, én meg az ilyen önmegvalósító, önjelölt megmondó blogoktól hányok. Különösen a többesszám, első személytől. és hatalmas divat egy-egy lóf*sz és ehhez hasonló szavak elhintése, mert attól lesz igazán menő az írás. Kb a 12-18 éves korosztálynak szórakoztató, egy értelmes ember elhányja magát.

Szerintem ez kifejezetten jó írás, eltekintve attól az 1-2 tényleg fölösleges káromkodástól.
De például a bevezetőben beírt káromkodások egyáltalán nem lógnak ki a szurkolók, és a foci világából...
Érdekesek ezek a blogok, mert a granderomán is vannak nagyon jó cikkek, amiktől csettintek egyet a székemben, meg vannak dögunalmasak is.
Egyébként lehet tudni, hogy azt a blogot ki írja? Fórumozó? Ilyen téren elég tudatlan vagyok. :S
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.18. 13:09


Csak én gondolom úgy, hogy ahogy romanista a legrapszodikusabb szurkolófajta, úgy a juvés a leginkább az, aki nem tud úgy megírni egy hozzászólást vagy cikket, hogy ne legyen benne "a bezzeg más csapatnak, bezzeg a bírók, és különben is..." dolog? Mármint, az sem normális, hogy mi mindenkit azonnal kidobnánk a kukába, amikor kicsit nem megy neki (bár mostanság mindenki önmegtartóztató, szóval én marha büszke vagyok :) ), de azért az sem teljesen az, hogy lehordom a játékosokat is rendes, de odaszúrom, ezt a bezzeget. Én sem olvasok ilyen blogokat amúgy, pont azért, mert akár én is írhatnám. Bár én a magyar újságírással sem vagyok elégedett, lehet velem van a baj :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.18. 12:06


Ezzel pont igy vagyok en is. Szerinted miert nem olvasom?
Most is csak azert neztem bele mert erintve voltunk.
De a karomkodas birzasztoan taszit engem is .
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.18. 10:13


Trigoria írta:http://bianconeri.blog.nepsport.hu/archives/2013/02/17/Helyezzuk_kontextusba/
nem szoktam benitot már olvasni, de ezt átfutottam, és vannak benne érdekes gondolatok :)

na, én meg az ilyen önmegvalósító, önjelölt megmondó blogoktól hányok. Különösen a többesszám, első személytől. és hatalmas divat egy-egy lóf*sz és ehhez hasonló szavak elhintése, mert attól lesz igazán menő az írás. Kb a 12-18 éves korosztálynak szórakoztató, egy értelmes ember elhányja magát.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.17. 20:42


http://bianconeri.blog.nepsport.hu/arch ... ntextusba/
nem szoktam benitot már olvasni, de ezt átfutottam, és vannak benne érdekes gondolatok :)

Aztán jött az a Totti-Pirlo találkozás, ami a meccs igazi fordulópontját hozta, és nem azért, mert azt gondolom, hogy ki kellett volna állítani Tottit (lehet, hogy ki kellett volna, de a Totti nevű játékost ilyenért az Olimpicóban soha a kurva életbe' nem fogják).
:D ez így igaz
A játékosok értékelését muszáj Caceresszel kezdenünk, aki a glasgow-i székfoglaló után újabb oldalakat írt doktori disszertációjába, sőt, a 87. percben is lefutotta Lamelát.
Mondtam én hogy nem az ő oldalán nyerjük meg a meccset :wink:
Vucsinics értékelhető megmozdulás nélkül jött le a pályáról úgy, hogy gyakorlatilag minden második passzát küldte jó helyre (56%),

Vucsinicsnak egy zseniális meccsére megmozdulására két szar meccs jut,
Örülök, hogy arrefelé is hozza magát :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.17. 18:41


Nem rád gondoltam,Trigo.Csak úgy általánosságban.
Magamban gyakran szidom,de abszolút kedvelem az amerikait.
Mindig ő adja fel utoljára.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 18:22


Már tegnap akartam írni, csak elfelejtettem. A Juve elleni meccs nekem kisértetesen hasonlított a Milan elleni 2005-ös karácsony előtti találkozóhoz. Ott sem mi voltunk az esélyesek, a bukmékerek 4-szeres oddsot (azért emlékszem, mert akkor nyomtam rendesen az online fogadásokat és a számlán lévő öszes pénzemet hazaira tettem fel) adtak a hazai győzelemre. A végeredmény 1-0 lett, Mancini góljával. Az a 11-es győzelmi sorozatunk egyik állomása volt. Hátha a tegnapi meg egy győzelmi sorozat kezdete..... :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.17. 15:48


én nem bántottam
épp azt mondom hogy DDR helyett jelenleg még talán jobb is, de vele együtt nem jó ha pályán van, ha támadni is akarunk
most viszont DDR eltiltott, ergo úgyis játszani fog
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 15:10


Igen, az amerikait ne bántsuk....mert, ami a dolga és amihez ért, abban a legjobb az idei Rómában. Pedig játszik itt egy nem is tudom, talán 6 millás fizetésű világsztár is. Szóval lehet, hogy Pjanic jól lát a pályán, de ha nincs nálunk a laszti, abból csak nézegelődés lesz :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.17. 15:03


Azért Bradley-t ne írjuk le ennyire.Az Atalanta ellen az eltiltások miatt tuti,hogy kezdeni fog.Ha nem neki kell kapu elé érkeznie,hanem a rombolás és a labda minél hamarabbi megjátszása a feladata,akkor ő is passzol majd ezen felállásba.Akár DDR mellett is.Atomstabil középpályás védekezésünk lenne.
És ez a visszaállás egyáltalán nem ranieris volt számomra,hiszen egy Juventus ellen nem szégyen védekezni, és szögletzászlózni az utolsó öt percben.Valamint öt támadó szellemű játékos volt megint a pályán a kezdő sípszó pillanatában.Ranierinél gyakran előfordult a De Rossi-Pizarro-Perrotta-Brighi középnégyes.Na az halálra volt ítélve.
És Zemant azért csak ne bántsuk,a Milant és az Intert agyonvertük vele,a többit tudjuk.
Reszkess,Bergamo!
(Mondhatnám,ha nem tudnám,hogy Rómában minden eksztázis három napig tart...)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 205 vendég