Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.27. 17:33


Karsdorp szerintem is rendben van technikailag, sőt. Ha teljesen kipihenten játszik akkor egész szép megoldásokra képes. Viszont a helyezkedése sokszor fura nekem, az oké, hogy nem ér vissza, de rengetegszer húz be középre ami jó is lehetne, de többnyire rossz. 1 v 1-ben meg sokat fejlődött szerintem. Összességében neki az lesz a baja, hogy rettenetesen el fog fáradni, mint Cristante és Veretout.
Vinával pedig az a baj, hogy fejemben szerintem ott van, de a megoldásai kilógnak a csapatból, 1-1-ben teljesen vicc, szerintem már 3-4x legalább bohócot csináltak belőle a 6 meccs alatt. Előre pedig még nem az igazi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.27. 15:11


Trigoria írta:F.Totti: Te Vinát és Karsdopot inkább a pozíció és taktika alapján elemzed (ebben igazad is lehet), de itt mi (a többség) a technikai hiányosságuk szembetűnősége miatt vagyunk döbbenetben.


Persze, értem. Csak nem tudom elhinni, hogy ezen a szinten ilyen technikai hiányosságai lehetnek Vinának (mert Karsdorp szerintem technikailag rendben van). Egyszer egy tök szép passz köténybe, majd a követlező pillanatban nem tud átvenni egy guruló labdát. Aztán egy keresztlabdát tesz le lendületből maga elé mellel, majd úgy tolja meg, hogy esélye sincs elérni. És ezek még az első félidőben voltak, amikor a fizikai fáradság nem tényező. A 70. perctől pedig felesleges volt nézni. Totál kipukkadt. Már akkor sem ment az emberével, ha az közvetlen gólhelyzetbe került. Korábban le kellett volna hozni.

Szerintem inkább mentális probléma lehet. Persze a végeredmény szempontjából teljesen mindegy.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.27. 13:25


Második gól megint egy hatalmas vicc. Bryan végig kocogva mutogat Pedrora ahelyett, hogy felb*szná vagy ne adj isten leszerelné. Hetek óta szörnyű amit nyújt.
3 ember jutott Immobilére, Cristante teljesen jogosan küldte az egyiket Pedrora. Az más kérdés, hogy ha már ott van mellette Pedro, akkor végigfuthatna vele, mert embert váltani ennyire a végén mindig kockázatosabb, mint menni azzal, akivel voltál. De Cristantének a második hullámra kellett papíron figyelnie.


F.Totti: Te Vinát és Karsdopot inkább a pozíció és taktika alapján elemzed (ebben igazad is lehet), de itt mi (a többség) a technikai hiányosságuk szembetűnősége miatt vagyunk döbbenetben.

Abraham amúgy szerintem jó kis játékos. Nekem pozitív csalódás eddig ámblokk. Bár ezen a meccsen nyilván eltűnt.


A meccs meg jó kis meccs volt. Kikaptunk. Ez van.
Szanics döbbentett rá videójában, hogy Pedro májusban Roma mezben Lazionak rúgott gólt, most meg fordítva. Ilyen nem volt és minden bizonnyal nem is lesz soha. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.27. 09:29


Mourinho évek óta kiesett az elitből, ha kizárólag a játékszervezést és csapatépítést nézzük. 2008-ban ment a Reálhoz kb? Mert nagyjából akkor volt az utolsó olyan 2 éve, amikor ült a játékrendszere. A top foci átlépett rajta, de láthatóan próbál megújulni. Sok új módszer, modernebb felfogás. Olyan talaj, ahol nem mozog otthonosan.
De motivátornak továbbra is jó, plusz a marketingértéke óriási. Persze ez utóbbi nekünk Roma szurkolóknak gyakorlatilag semmit nem jelent, de a klubnak, tulajdonosoknak rendkívül sokat.

És lőn, pont azt kapjuk tőle, amit vártunk. Hatalmas turbulenciát, mainstream médiajelenlétet, emóciót (respekt lvl 1000 a Zalewski cseréért) és akadozó játékot. Reálisan nem várhattuk tőle, hogy 4 hónap alatt olyan játékot épít, ami előre és hátra is működik. Igen, ahogy tomm írja, a legnagyobb meglepetés és talán hiba is, hogy nem a védekezés megszervezésével és túlsúlyával nyitott. Ezzel szerintem nem csak minket lepett meg, hanem az egész ligát (világot?).

Nekem ez a kilenc meccs még nagyon kevés ahhoz, hogy értékelni tudjam. Bírom azt az érzelmi állapotot, ami kialakult a csapat körül, de tény, hogy ez pozitív eredmények nélkül fenttarthatatlan, sőt nagyon könnyen átcsaphat a másik irányba. Veszélyes játék, de megint csak azt kell írnom, hogy tudtuk mit várhatunk Josétól. Már a szezon elején megfogadtam, hogy az Inter meccsig (az valamikor decemberben lesz) még magamban sem próbálom értékelni a munkáját. Nézem a meccseinket, szerencsére élvezhetők, szurkolok a csapatnak, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle. Csak motivációból nem tud egy fél évet megoldani. Az elképzeléseinek pedig addigra minimum annyira látszania kell, hogy az még a tévé előtt is érzékelhető legyen.


Vina és Karsdorp.
A holland nagyjából rendben van, de neki Mancinivel és Zanioloval sokkal nehezebb a dolga védekezésben, mint a túl oldalon Vinának. Az sem véletlen, hogy Veretout ment át jobbra a derbire, mert ő gyorsabb, mint Cristante. Mourinho is látja, hogy a jobb oldalunkon komoly a védekezés deficit, ahogy megnyílik a pálya. A legnagyobb problémának azt látom, hogy neki egyáltalán nincs alternatívája. Valószínűleg ez a keretépítésünk messze legdurvább hibája.
Vina szerintem védekezésben nem lenne rossz (egyszerűen nem hiszem el, hogy egy uru válogatott védő ne oldja meg az alapfeladatát), csak a meccsek végére rettentően elfárad, mert ez a tempó nagyon sok neki (Calafiorinak is). Főleg így, hogy sérülésből érkezett. De ne felejtsük el, hogy ő cserének jött. A padra pedig szerintem bőven jó, más kérdés hogy hosszabb távon közte és Calafiori között dönteni kell majd. De valaki kellett, mert Mourinho azért annyira nem bújt ki a bőréből, hogy közel egy évet egy ifistával akarjon végigjátszani. Vettünk egy stabil uru válogatott játékost, akit így valószínűleg könnyebb lesz eladni, ha jövőre már nem lesz rá szükségünk. Nem olyan rossz döntés ez a klubtól. Spina sárülése azért eléggé orrbab@szós történet. Így oltottuk a tüzet.

Összegezve: szar derbit bukni, nem futunk nagy hetet, de messze még az a pont, amikor nagyon aggódni kell. Akár a csapatot, akár az edzőt, akár a játékosainkat nézzük. Várom a folytatást.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.27. 08:20


1: a ket szelso vedovel az a baj, hogy amikor a tamadoval allnak szemben, akkor rendre megverik oket. Koscsapat tamadoi is. +ugy szorjak el elol a labdat, mint cukros bacsi a a cukrot a gyerekeknek
2: mourinho akkor ert el sikereket, mikor teljesen beallt bekkelni, a jatekosaival vert itatott, hogy azok sokszor szo szerint tapostak az ellenfeleken, a masik csapatot leradiroztata a palyarol, aztan elol a tamadoi valahogy osszekukaztak egy golt. Most o a nagy, boldog, pozitiv bacsi, aki az eg vilagon mindenkivel a legjobb viszonyban van es egy kifejezettten tamado jellegu elvezetes focit akar jatszatni. De ez nem az o terepe. A letamadas meg megy, de annyira nagyon azert nem tudja a tamadojatekot megszervezni, a vedelemmel meg nem tud mit kezdeni, mikor kontraznak minket. Ebbol igy nem lesz enekes halott. Parkoljon be a busz, a tamadoink meg tudnak oldani a kontrakat! Ez igy nem er evi 7 milliot
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.09.27. 07:43


Írhat itt bárki,bármit ,a védelem gyenge! Vagy így,vagy úgy de egy kicsit normálisabb csapattól minden meccsen több gólt kapunk…..
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.09.27. 07:36


Szeretek mindig aludni a meccsekre mielőtt bármit írok idegből.

Hullámvasutas egy Derby volt... 2-0-nál én már kezdtem feladni, de azt megadom a csapatnak, hogy nem adták fel és mentek előre. (Ez a meccs tavaly sima 3-0/3-1). Rui szegény ma nem tudott hozzátenni ,de a gólokról nem tehetett. A védelem az kabaré volt sajnos, és Sarri remekül felmérte azt, hogy miben vagyunk gyengék. Az első gól vicc kategória, 6 a 3 elleni szitu egyetlen pozitívum a Clothesline Savicnak (pankráció rajongók előnyben). Második gól megint egy hatalmas vicc. Bryan végig kocogva mutogat Pedrora ahelyett, hogy felb*szná vagy ne adj isten leszerelné. Hetek óta szörnyű amit nyújt. Tökéletes peremember de kezdőbe szerintem kevés. Valaki kell Veretout mellé (Aki szintén gyengélkedik mostanában.).

*Kicsit kitérek Pedrora: Sok barátom írt, hogy így Pedro meg hogy megérdemeltük stb.. Könyörgöm egy kiöregedett sztár (??), tökéletes helyen van a Lazioban, ott van középmezőnyben ahová való.

F.Totti írta:Feltolt fullback-ként ők csak kergethetik a 433-as szélsőket. Folyamatosan magasabbról kellett induniuk vissza. Brutál sokat sprinteltek és ja, hibáztak és le is maradtak esetenként. De ezt nemcsak hogy Spinazzola, de még Cancelo vagy Alphonso Davies sem tudta volna hiba nélkül megoldani. Sajnos EL Sharaawy már nem elég fitt ahhoz, hogy hatékonyan segítsen védekezni, Zaniolo pedig nagyon összevissza mozog labda nélkül. Nem reménytelen játékos egyik szélsővédőnk sem, csak épp könnyű mögéjük kerülni a pozíciójuk miatt.


F.Totti a két szélsővel nem az a baj mikor nem érnek vissza, annyira magasan játszottunk, hogy AZ benne van de könyörgöm, Vinanak előrefele ha 3 jó passza volt sokat mondok labdát nem tudja lekezelni (ami egy dél-amerikai játékosnál hatalmas gáz.) Felipe Anderson úgy hagyta ott mintha Ferenczi Janika lett volna ott lokiból. Calafiori meccsbe volt jól is játszott Római, ha valahol hibázott José akkor az ez. Vina kevés eddig és ma kimagaslóan sz*r volt, pedig nem volt magasan a léc. Rick pedig hozza amit tud támadásban ment védekezni nem tud. nincs alternatíva így kissé elnézőbb vagyok. De kb ugyan az mint Vina.

Tamádójátékunk az vagy Zaniolo vagy semmi. Fárao el volt tűnve egy-egy ellen nem tudott semmi csinálni. Miki gyenge volt. Abraham nem kap labdát, de tényleg nem kap labdát senkitől. Egyik kedves barátom írta le a Lazio 3. góljánál: "Amit Ciro leadott azt a Roma játékosok rálőtték volna" - ezzel tökéletesen egyetértek. Rengeteg önzőzés van idén, nem csak ezen a meccsen. Eldor, és Perez is gyengén szállt be.

Illetve Zalewski... szegény srác, de tényleg egy 3-2-es állásnál kell beküldeni Lazio ellen ? Mikor ott van Borja Mayoral ? Félre értés ne essék de a lengyel szétizgulta és Lazio is rájátszott erre, ez edzői hiba.

Játékvezetést nem akarom kifejteni, mindenki látta mi történt....

Meccs végi jelenet zseniális volt, respect Mounak ezért.

Jobbak voltunk mint a Lazio, de a Lazio nyert ami rohadt idegesítő. Rossz meccsünk volt és ígyis Xes meccs volt, egy olyan Lazio ellen aki ilyen jó idén még nem volt. Sok mindent elmond ez. Nem középszer ez a keret sőtt, egyszerűen csak nem mély. Rengeteg a feladat idén még Jozé előtt de 4. helyen a csapat, és az empoli ellen nyerni kell.

Forza
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.27. 06:07


Zaniolo utolsó 20 perce valóban elég mutatós volt.
Viszont ha egyszer összeáll a rendszer, és ebben nagyon bízunk, akkor is a negyedik hely a realitás.
Sőt, nagyon jó szereplés kell oda is, és jó hír, hogy Mourinho ezt pontosan tudja.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.26. 23:25


Hát én ezt nagyon másképp éltem meg. Kikaptunk egy nagyon éles meccsen, de kicsit sem voltunk gyengébbek.

Zaniolo nálam a csapat legjobbja volt. HA másért nem, a szíve miatt. Mkhitaryan szerepe egyértelműen hibás volt. Mellette Abraham is töketlennek tűnt. De ez volt az egyetlen, amit Mou szemére vetnék. Nem az örmény kezdetését, hanem hogy nem próbált meg mást ott. Vinát és Karsdorpot lehet szidni, de azt azért nézzétek már meg, hogy nem is érhetnek vissza pozícióba egy ilyen meccsen. Feltolt fullback-ként ők csak kergethetik a 433-as szélsőket. Folyamatosan magasabbról kellett induniuk vissza. Brutál sokat sprinteltek és ja, hibáztak és le is maradtak esetenként. De ezt nemcsak hogy Spinazzola, de még Cancelo vagy Alphonso Davies sem tudta volna hiba nélkül megoldani. Sajnos EL Sharaawy már nem elég fitt ahhoz, hogy hatékonyan segítsen védekezni, Zaniolo pedig nagyon összevissza mozog labda nélkül. Nem reménytelen játékos egyik szélsővédőnk sem, csak épp könnyű mögéjük kerülni a pozíciójuk miatt. De ezt ők sebességből vagy helyzkedésből nem fogják tudni megoldani. Ha a pálya közepét tudjuk zárni (Pellegrini!!!), akkor Cristante és Veretout tud kisegíteni. De ma folyamatosan középen volt dolguk. Szerintem itt ment el.

De nem vagyok nagyon kiakadva, mert volt tökünk és nyomtuk végig. Szerencsésebbek voltak. Rohadjon meg :(
Zaniolo, Abraham, Veretout, Rui Patricio átlagos képességű lenne? Na ne már. Roma szinten ők top játékosok. Simán BL16 matéria mind. Plusz Spinazzola és Pellegrini. Aki őket kutyázza, az készüljön rá, hogy évekig nem igazán lesz jobb. Van kb 5-6 játékosunk, akik BL csoportkör szinten még bőven jók. Magasabban csak csapatként lehetnek azok. De reálisan ennél erősebb keretünk nem nagyon lesz, úgyhogy kell a baromi jó rendszer, ha Európa 20-24 legjobb csapata közé akarjuk pozícionálni magunkat.

(a bíráskodás, főleg a Pellegrini piros szemszögéből nézve, nevetséges, siralmas, borzalmas volt. Mindkét oldalra.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.09.26. 19:49


feree80 írta:akkor a középszer laziotól sikerült kikapni, lassan a helyünkre kerülünk, a mourinho dopping, faktor kezd visszaesni.

csodálkozni nem kell, a keret nagy része az a középszer, átlagos képességű emberkék, akik tavaly is itt voltak, ennyit tudnak, extrát nem, közben elköltöttünk 100 millát vmire, valszeg teljesen feleslegesen.

egyedül pellegrini az extra, ez tényleg mourinho műve, de ő keves, ehhez a sok középszer játékoshoz, nem beszélve azokról, akik meg sem ütik a roma szintet, mégis itt vannak a kezdőben vagy a keretben.



Ezt mind adom!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.26. 19:26


Szerintem Abraham bazi jó játékos, sokszor nem kapja vissza a labdát, pont az uccsó döntés a rossz mástól, rossz a passz vissza vagy nem passzol inkább hanem lő.

Szerintem nincsenek közepes játékosaink, jó játékosaink vannak, mi voltunk a jobbak szerintem, csak talán a kezdeti lendület után elfogyott a szufla.

Mancini nagyon csúnyán nézett ki Immobile mellett amikor futni kellett. Vina pedig teljesen 0 védekezésben. Ő leigazolása nagy hiba volt, majd jön vissza Spinazzola és sokat nem lesz pályán onnantól kezdve.

Karsdorp azért 1 fokkal jobb mint Vina, persze oda is kelleni fog ember, de Vina messze a legrosszabb a csapatban.

Másik, hogy Cristante is kezd elfogyni, talán elfáradt ő is... Soma sem villog úgy mint az előszezonban.

Nem kell megijedni, ez most ilyen meccs volt. A lényeg, hogy hosszú még a szezon és csapatot épít Mou, nem 1 meccses csodákat.

Idén fogunk Atalantát és Intert verni ez szinte tuti.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.09.26. 19:18


tomm írta:Amigy nem tudom mi a baj zanioloval.t

Szetintem senkinek semmi. Az meg teny h forman kivul van. Nem azt mondom h rossz jatekos, h nem fontos jatekos, csak egyszeruen meg nem a regi.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.09.26. 19:07


akkor a középszer laziotól sikerült kikapni, lassan a helyünkre kerülünk, a mourinho dopping, faktor kezd visszaesni.

csodálkozni nem kell, a keret nagy része az a középszer, átlagos képességű emberkék, akik tavaly is itt voltak, ennyit tudnak, extrát nem, közben elköltöttünk 100 millát vmire, valszeg teljesen feleslegesen.

egyedül pellegrini az extra, ez tényleg mourinho műve, de ő keves, ehhez a sok középszer játékoshoz, nem beszélve azokról, akik meg sem ütik a roma szintet, mégis itt vannak a kezdőben vagy a keretben.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.26. 19:03


csatlakozom a kétkommentátoros bohóckodáshoz, borzasztó.
ahogy az eredmény is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.26. 18:50


eskü egy szép csajt se sikerült mutatni a láziós luvnyák között :D :D

tomm: hagyjad már, szerintem ez amúgy egy jó meccs
már majdnem igazy derybs
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.26. 18:48


De miert csak a 86ik percben van kakaskodas??? A 6. Percben kellett volna
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.09.26. 18:43


Zalewski :ultra:
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2021.09.26. 18:42


Kedvenc kettős cserém :-) Remélem egyik sem kezd a következő meccsen.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.26. 18:41


Juhuuu karsdrop szerelt, piros betus unnep
Aztan ugy adja el a labda, ahogy a nagykonyv szokta, de ne legyunk telhetetlenek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.26. 18:40


Eeeeeezt nem hiszem el.
Miki eltori a labdat, zaniolo meg leserul, mikor nagyon benne volt egy gol
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.26. 18:38


azért Mikhi lábában is ott volt pár helyzet ma... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2021.09.26. 18:35


Zaniolo legalább küzd. A 2 szélső védő nagyon rossz, mind védekezésben, mind támadásban.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.26. 18:34


Amigy nem tudom mi a baj zanioloval. Egy ekkora kihagyas utan persze, hogy nem olyan eles. De o az egyik leglabdabiztosabb jatekosunk, minden megmozdulasan latszik, hogy az egyik legjobbunk es ha hozza kerul a labda, majd’ mindig kihoz belole valamit
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.09.26. 18:34


Zaniolo hatalmasat küzd, nem tudok rá haragudni
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.09.26. 18:33


qrva a.ád reina :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég