Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.17. 21:31


Trigoria írta:
Még annyit hogy nagyon kevés az átlövésünk. Most is Emerson próbálta meg talán egyedül, biztos le is szúrja érte a mester. Pedig nem lenne őrültség ezzel próbálkozni. Múltkor említettétek a 16-oson belüli labdaérintést, talán ez is jelzi, hogy sokat tilitolizunk a 16-oson belül és néha nem annyira hatékony. Hány gólt szerezhettünk átlövésből?
pont ezt mondtam meccs közben, hogy a mi játékosaink nem jó lövők. Sőt, rosszak.

Azért nem általánosítanék ennyire. Totti, Pjanic, Digne kifejezetten jól lő. Radja és Gyökér meg nem rossz. 2-3 jó lövő mindig van bent. Érthetetlen sokszor a tili-toli.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.17. 21:15


Még annyit hogy nagyon kevés az átlövésünk. Most is Emerson próbálta meg talán egyedül, biztos le is szúrja érte a mester. Pedig nem lenne őrültség ezzel próbálkozni. Múltkor említettétek a 16-oson belüli labdaérintést, talán ez is jelzi, hogy sokat tilitolizunk a 16-oson belül és néha nem annyira hatékony. Hány gólt szerezhettünk átlövésből?
pont ezt mondtam meccs közben, hogy a mi játékosaink nem jó lövők. Sőt, rosszak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.04.17. 21:14


dzekot elvonatkoztatva, de a poszttól nem, ezt is írtam már, de írom még1x, volt itt már csiszolatlan gyémánt, destro v okaka, középszer, ibarbo, doumbia, most meg klasszis, dzeko, de egyik se alkotott maradandót, az utolsó ember aki ez a poszton rám jó benyomást tett, tudta merre van a kapu, és hogy kell a lasztit a kapuba juttatni, az toni volt(nagy kár hogy nem 5-7 évvel korábban érkezett hozzánk), tottit leszámítva, de ő meg 1 zseni....

ugyhogy szumma szummáron hagyjuk a faxba ezt a center játékot
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.04.17. 21:06


számomra azt a borzasztó olvasni, hogy dzeko hasznos :shock: mikor kimondva, kimondatlanul is azért szerződtettük mert klasszis center, legalábbis ezt hittem róla, ő azért jött, kellett volna jönni hogy mindegy milyen testrészével de gólt lőjün, hisz 1 bomber, aki min 15 gólra van kalibrálva, sőt németbe 20 felett termelt, az ne legyen csak hasznos, hanem eredményes legyen.

sára lehet hasznos, hisz nem center, nem csak az a feladata hogy az ötösön vagy a 16oson belüről gólt lőjön, hanem más is, dzeko feladata a góllövés, oké van hogy lekészít, de komika, amiket, amilyen ajtó ablakot kihagy.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.17. 21:04


A meccs rikta idegesítő volt. A garciás időket idézte. Nem értem hogy tudunk így görcsölni előnyben, ha gólt kapunk. Ez volt Udineben, a derbin és most is. Még itt az előny, de már totális a zűrzavar és a rettegés. Nem is tudom hogy más csapattól láttam-e ilyet. Sorozatban biztos nem.
Dzeko. Átlagos meccse volt. A fordulásos felélövés nagyon csúnya és ciki volt. Amikor a végén agyonvágta Toloi, az kicsit sem az ő sara. Ott és akkor lőtt (volna) amikor lehetett. Arról nem tehet, hogy a fax bíró nem mert fújni.

De sajnos ez a meccs nem erről szólt. Rossz emlékű lesz, az utózöngék miatt.

Ja, amúgy egyetértek. Dzekot nem kellene erőltetni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.04.17. 20:57


Nem szeretnék kimaradni a meccs értékeléséből és a dzekozásból...
A védelemhez annyit, hogy egy ilyen klassz esőben a kontráknál egyszerűbb arra szaladni amerre egyszer már elindultál. Kivéve, ha 1,70 alatti növésű vagy (Gomez), mert akkor talán irányt is tudsz válatni. A 3. kapott gól tényleg vicc volt, szerintem Zuka egyszerűen nem számított rá, hogy valaki érkezik. Az első bekapott gól Digne cseréjén múlott, a második Manolas és DDR közös akciója, a harmadikat említettem.

Dzeko azért fáj, mert tőle nem láttunk olyan fejest, mint ma ásótól. És ez fáj a legjobban: őt azért szerződtettük, hogy 10 védő között bepréselje a labdát a gólvonalon. Pont a betömörülő védelmek ellen. Erre egyszerűen nem alkalmas. Szépen leosztja a lasztit kontráknál (persze jobb lábbal) és világklasszis módjára tudja beverni jobbal üres helyzetben. Ehhez képest a bal lába pont olyan, amilyen ma volt, a fejjátéka korántsem az a szint, mint egy Tonié, borzasztóan könynen elnyomják pedig itt kellene a legjobbat alkotnia. Egy-egyben pedig ne is említsük. Totti gyorsabb nála.
Teljesen igazat adok azoknak a hangoknak, hogy Umart meg kellene próbálni helyette. Visszatenni ő is tudná + Umar borzasztó sokat képes a csápjaival odapiszkálni a védőknek, techinkásabb, egy-egyezni jobban tud, villámgyors. Láttuk már Umart gólt fejelni, pedig ezt inkább Dzekótól várnánk. Igaz, hogy vékony gyerek, de Dzekonak sem sikerül sok test-test elleni párharcot nyernie.

Ma fos volt a védelmünk, de mi van ha többet rúgunk? Van egy már 15 millát is alig érő egykori "sztárcsatárunk" sok hibával és van a padon egy 20 milláért csábított fiatalunk. Legalább nézzük meg. Lassan nincs mit veszíteni vele.

Azt gondoltuk, hogy nyáron a szélsővédő, középpályás téma lesz a porondon, de úgy néz ki, hogy a csatárkérdést sem ússzuk meg. Tavaly egy bombert vártunk, Dzeko nem az - Perottinak igaza van. Nem kell nekem egy 30 gólós csatár, elég egy sztenderd 20 gólos is. Batistuta és Montella bomberek voltak. Még Vucinic is. Dzeko pedig... Hasznos a mezőnyben... Ja, mint Ibarbo. Kár, hogy neki gólokat kellene lőnie nem örülni annak, hogy megint visszafutott és leosztott egy bogyót.

Még annyit hogy nagyon kevés az átlövésünk. Most is Emerson próbálta meg talán egyedül, biztos le is szúrja érte a mester. Pedig nem lenne őrültség ezzel próbálkozni. Múltkor említettétek a 16-oson belüli labdaérintést, talán ez is jelzi, hogy sokat tilitolizunk a 16-oson belül és néha nem annyira hatékony. Hány gólt szerezhettünk átlövésből?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2016.04.17. 19:35


snatch írta:Én ugy tudom hetfőn. De inkább járj utána a hivatalos oldalon.


Ok , köszi utánajárok . :)
Innen nem tervez senki egy római kirándulást ?
Meccs előtti nap oda , majd meccs után 1 max 2 naő múlva vissza - 2/3 éjszaka .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.04.17. 19:31


Én ugy tudom hetfőn. De inkább járj utána a hivatalos oldalon.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2016.04.17. 19:24


A Napoli meccs most 24-én vasárnap v. 25-én hétfőn lesz 15 órakor ?
Intézném a jegyet / repülőt / szállást , hogy még láthassam a legendát , de mindehol mást írnak .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.04.17. 18:05


:D
Csatolmányok
image.jpeg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.04.17. 13:52


RANIERI O-OOO! :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2016.04.17. 13:44


Az egylábasság kapcsán még egy érdekes momentum volt a harmadik gól előtt hogy meg sem próbálta beadni ballal, inkább levitte az alapvonalig és visszasarkazta jobbal.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.17. 13:34


A szórakoztatással egyetértek,fr.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2016.04.17. 13:32


sebastian írta:
wini írta:
sebastian írta:Értem, hogy tizi, de ezt akkor is be kell verni!! Azt vagy megadják, vagy tizi!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Tesó,hogy vered be,amikor még nálad sincs a labda?


Ha nézted a helyzetet,akkor láttad, h Dzeko nem a labda felé mozgott, hanem hagyta pattogni, hogy elpattogjon. Más csatár már régen ellőtte volna, és tököl ennyit...

Meglátásom szerint lassú volt a labda és egy picit a háta mögé is jött.Épp mikor visszavett,hogy bevárja a labdát,akkor lökték meg hátulról,ami tizi volt.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2016.04.17. 13:30


Azért megjegyezném hogy Dzeko mindhárom gólban benne volt, a szélsőinknek viszont momentuma alig volt a meccsen.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.04.17. 13:28


Zsolti írta:Fr,ne szórakozz... :shock:

Ilyen fordulatos meccsen, enny kihagyott helyzettel mindkét olfalon bármi lehetett volna a vége. A végén mégis korrekt eredmény jött ki belőle.
Amúgy tényleg szórakoztató volt :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.04.17. 13:25


Ja,és van egy jó balbunkónk. :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2016.04.17. 13:25


Szerintem nem Dzeko a hibás,hanem Spalletti,mert neki látnia kéne,hogy Dzeko alkalmatlan....
Szóval a meccs embere NEM A VÉN F.SZ TOTTI,hanem Dzeko!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.04.17. 13:25


Fr,ne szórakozz... :shock:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.17. 13:25


de Flonak elnézzük, mert ősrómai
egy külhoni zsoldosnak nem annyira

hát ennyi
Köszi Feri, hogy legalább egy pontot visszahoztál nekünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.04.17. 13:25


wini írta:
sebastian írta:Értem, hogy tizi, de ezt akkor is be kell verni!! Azt vagy megadják, vagy tizi!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Tesó,hogy vered be,amikor még nálad sincs a labda?


Ha nézted a helyzetet,akkor láttad, h Dzeko nem a labda felé mozgott, hanem hagyta pattogni, hogy elpattogjon. Más csatár már régen ellőtte volna, és tököl ennyit...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.04.17. 13:24


Jó kis meccs volt, elfogadható eredménnyel.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.17. 13:22


de nem csak dzeko
mi az a 3 kapott gol???
jo nagy ocskasag volt ez
florenzi is de gyenge egy ideje
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2016.04.17. 13:22


sebastian írta:Értem, hogy tizi, de ezt akkor is be kell verni!! Azt vagy megadják, vagy tizi!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Tesó,hogy vered be,amikor még nálad sincs a labda?
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.04.17. 13:22


Szerintem le fog mondani róla a vezetőség is! Ezt az anti teljesítményt nem lehet következmény nélkül hagyni!!! Egy szezon alatt nem jött bele. Már nem is fog....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég