Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.26. 18:38


Ahogy Peres próbálta lekövetni Abraham-et :lol: :lol: :lol: :lol:
Próbálom nem megkedvelni az angolt, de ahogy most is odament Zani lerántása után... Hát nehéz dolgom lesz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.26. 18:31


Ahh, Abraham passza....

Én is imádom Cristantét. Minden ilyen csendes, jó arcot szeretek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.26. 18:30


Ki az a Dzeko?

Remélem Mou ezért jól leszúrja Pelle-t. Majd ha a rigó sípol, akkor meg lehet állni...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.26. 18:25


úúú Ábrahám még ilyenkor is passzol hátra talppal??? :shock:
Dzeko remélem nézi a meccset :)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.26. 18:24


jut eszembe, nem tudtam mi volt a fura a góólnál
de rájöttem
az ordító kommentátor :)
végre egy hazai kommentátor:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.26. 18:23


Én imádom a palit. Rohadt nagy alázat van benne, bármit elfogad, mint a régi Florenzi
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.26. 18:21


már megint ez a kupa jó lenne:))
kupának mindenki örülne, de a kupa elnyerésére az esélyünk mondjuk legyen - és most szörnyen optimista leszek - 5-8%.

na de közben egy parádés lövés
eskü Cristantét a sírós feje, szürke játéka miatt nem tudom úgy szeretni ahogy egy olaszt kéne. De ő a Roma Halmaija. Akkor veszed észre, ha nincs ott. Bár lehet őt még akkor sem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.26. 18:21


Úgy is van Bryan!! Ha valakinek nagyon szurkolok a csapatból, hogy kijöjjön a lépés, az pont ő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2021.08.26. 18:22-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.08.26. 18:19


Amugy direkt leigazoltak az exeinket tanacsert? :))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.26. 18:16


Én is akarom, bármilyen kupa jöhet :D. Amúgy edzőmeccsnek se rossz, szokjanak csak össze, illetve a sorsolás se indokolja, hogy ne így legyen, nem az Interhez megyünk

Látom közben kiegészítetted ezzel az opcióval is.

Illetve Mou lenne az első, aki mindhárom kupát begyűjtheti
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2021.08.26. 18:20-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.26. 18:14


Ennyire akarja Mou a csicskakupa csoportkört, hogy feltolta a legerősebb kezdőt??
vagy csak összeszoktató gyakorlási lehetőség a bajnokságra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2021.08.25. 07:40


Első meccsen mindig a győzelem a legfontosabb. Én is értékelnék pár szóban, ha megengeditek:

Riu P. stabil, rutinos kapus, nagyon letisztult mozgással, nagy erősités
Karsdorp extra gyors, taktikailag nagyon fegyelmezett, alázatos
Mancini stabil volt, de még nem elég rutinos, helyezkedési hibái voltak, Smallinggal erősebb
Ibanez gyors, kemény de ő neki is jobb lenne Smalling a párja
Vina kb ennyit tud, teljesen jó lesz Spina mögé
Verteout 2 gól sok mezőny munka, kevesebb minőségi felpassz
Cristante nekem kicsit lassú volt fejben, gyorsabban kellene forgatnia a játékot, de örülök, hogy ennyi olasz van a kezdőben
Zaniolo nincs formában, még keresi önmagát, ezt ő is érzi és elég ingerült, kell még idő, hogy ráérezzen a játékára
Pelle jó volt, jól tudja játszani a 10 es posztot, pontrúgásira jobban kellene figyelnie
Miki ő a legkreatívabb játékosunk nagyon kell, hogy a pályán legyen
Abraham kellemes meglepetés motivált volt, nagyon gyors az első lépése, nincs távol tőle a labda, sokkal többet mutatott mint vártam. fontos, hogy nem önző

Shomu meccset ő döntötte el azzal a gyönyörű ütempasszal jó lesz csereként újszint hozott, alázatos, erősités

Mourinho nem lesz sok középpályás pasz mélységbe, ő játéka ez nagyjából amit játszottunk, full kontrollált biztonság mindenek felett. A kisugárzása, karaktere nagyon erős, szakmailag túl sokat nem tett hozzá, annak örülök, hogy feltette a legjobb jelenlegi kezdőt.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.24. 13:58


Az első meccs margójára.
Előzetes várakozásokat tekintetbe véve az utóbbi években nem vártam szezonkezdést annyira mint a mostanit.
Volt egy kézzel fogható koncepció a számomra mivel tudtam azonosulni.
Most is elmondom én Dzekó nélküli Rómára vágytam már régóta. LEhet h nagy zsugás de szerintem a meccs közben többet demoralizált mint motivált. Azt sejtettem ha ő nem lesz akkor jön egy korszak váltás. Erről ennyit.
Ha meg kell újulni és akkor ez legyen most.
Fonseca alatt a meccseken már az is idegesített ahogy láttam az aggódó tekintetét és a ráncolt homlokát, ez égett bele a tudatomba. Meg az amikor tán a Sevilla ellen játszottunk és a hosszabítás előtt az ellenfél edzője mindenkinek tolta az utasítást addig ő karba tett kézzel inkább hátralépett és némán várta a sült galambot. Taktikai utasításai meg csak annyi volt hogy Hééééé :D
Spongyát rá is.

Na a meccs: Nem volt nagy meccs valljuk be, sőt kifejezetten voltak olyan negyedórák amikor majdnem idegállapotba jöttem Maónika. :D
Csak pár embert említek:
Tammy tetszett annak ellenére hogy még nem feltétlenült kellett volna a csapakohézióba belesimulva lennie. De szerintem jól állt neki h nem akart önzőzni :) Gyorsabb mint az elődje talán még technikásabb is. szedegesse magára az önbizalmat és pallérozódjon.
Rui PAtrició tetszett: amit védett az ragadt hozzá nem pattant ki róla, legyen ez egy jó szokása. Volt egy nehéz védése is amikor 4 ember takarásából is tudta hova fog érkezni. Nálam jelesre vizsgázott.
Shomiiiii : a legszimpibb eddig a felkészülési meccseket is nézve. Kisebb csapatból érkezett, nem voltak nagy remények fűzve hozzá, de tetszik h csendes hálás játékos. Amit a gól előtt művelt az meg simán a legszimpatikusabb megmozdulása volt hogy billenteni akarták állítom h a pályán lévő 10 játékosból bárki dobta volna magát de ő inkább végig küzdötte azt a pár métert míg megnyílt előtte a terület. Nincs arc csak harc. Szeretném többet látni.
Vina: háááát én nem láttam jó megmozdulást tőle de nem ment el rajta meccs így nem buktatom meg.

Mourinho: kicsit átkoztam csak h nem akarta bedarálni emberelőnyben a Fiót, de szünetben talán jött pár jó tanács tőle. a jelenléte több játékos számára szerintem plussz. látszik hogy figyel a részletekre. MA láttam 1 perces interjút róla hogy a roma himnusznál sajnálja h a játékosok még nincsenek kinnt, mert de jó lenne ha kaphatnák az emotiont a fanoktól. Bravó. El fogja intézni h a játékosok kinnt legyenek a himnusznál. Ez már szemlélet váltás... Tetszik. Tudja hogy a szenvedély milyen fontos. Abban meg jók vagyunk.

A legunalmasabb szezon után már újra várom a meccseket mint régen.
Na köszi
h.zsotti

Hozzászólások: 83
Csatlakozott: szer. jún. 07, 2006 01:59
Tartózkodási hely: Debrecen
Vissza a tetejére
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.23. 20:33


off
kéne egy szavazás a linkeim megnyitásáról.... :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.23. 20:02


off
még annyi Trigo, ha százalékban kell megmondanom, hogy megnyitom/nemnyitom, akkor 70/30. De ez csak az itt linkeltek. Amiket privátban nyomsz, ott rosszabb ez az arány :D ;)
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.23. 19:08


Akkor téma lezárva: kell az nso, és kész. :D
Én snatch nyomására még a nyomtatott verziót is megveszem a biztonság kedvéért. :wink: :lol:
Ma például kettőt is szereztem: egyet magamnak vettem a boltban, egyet meg a feleségem vett nekem kedvességből, nem tudván, hogy már van egy. :D
Én így támogatom a kormányt. Pont. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11466
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.23. 18:13


nincs rossz napom :D Bár migrén miatt még utóhatásokat érzek egész nap :)
(de ha már, akkor rossz évem van :D )

de miért zavarnának?
hááát, nem először hoztátok fel
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy semmi bántás nem volt a részetekről, szóval no para. :wink: De ha valamit többször hoznak szóba így, annak mindig oka van.

sn: te veled pont ez a baj, hogy privátban se nyitod meg vazze a linkeket, de az url cím alapján véleményt formálsz róla :D

Na de lépjünk túl ezen. Tudom, hogy sokatoknak totál felesleges az nso-s link. Ez van. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.23. 17:59


Trigónak csak rossz napja volt.
Vagy rossz órája, rossz perce. :) :wink:
Csak tovább, tovább !
Zsolti
 
Hozzászólások: 11466
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.23. 17:58


dettó, és tök jók ezek a linkelések, mert szinte mindig megnyitom (na jó, sokszor csak ráviszem az egeret, elolvasom az url-címet, és ha nem érdekes számomra, akkor nem). szóval nyugodtan told csak ezeket, én - és a többiek is - bátorítalak
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.08.23. 16:10


Sztem sokan vannak ugy mint en…
Csak akkor nyitom meg az NSO-t, ha valaki itt linkeli.

Ugyhogy thanks Trigo :D lemaradnek egy csomo mindenrol
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.23. 16:07


Omfg, Trigo ma nem vagy tréfás hangulatban. Nyilván nem gondoltam komolyan, no meg írtam is, hogy attól még mindig rákattintok a linkjeidre, hátha van benne új.
Peace és forza roma
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.23. 15:49


Őőőőő, lehet ezt kicsit túlreagáltad?

Én az NSO idézést abszolút negatív él nélkül hoztam példaként, de írhattam volna egész mást is, ami gyakori. Mcsabi pedig teljesen egyértelműen viccelt. Nyilván senki nem gondolja, hogy Mr. Puskás Fodball Nagykötet úr fizetett ügynöke vagy. Pontosabban eddig nem gondoltam, de gyanúsan érzékenyen reagáltál rá... ;)
(sry, tényleg egészen pontosan nulla bántó szándék volt bennem és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy mcsabiban is. Én rómás NSOs cikkre ritkán kattintok, mert azok tényleg nem sok újdonságot hoznak, de miért zavarnának? Senki nem tart pisztolyt a fejemhez, hogy klikkeljek rá. A Serie As és Off-os cikkeket viszont megszoktam nyitni. De nem akarlak rábeszélni a folytatásra. Tégy ahogy jónak látod, csak azt akartam tisztázni, hogy szerintem senkit nem zavarnak a linkek, jöjjenek akárhonnan is.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.23. 15:21


bammeg elmondtam ezt már,hogy azért idézem, mert a Romáról van szó benne, és sokan nem olvassák alapból az nso-t. Továbbá sn se tud minden hírt lefordítani, és ahogy nekem van újdonság egy egy ilyen nso-s cikkben, úgy másnak is lehet. Legalábbis én hülye ezt gondoltam.
Illetve továbbmegyek: akkor minek ír sn cikkeket a főoldalon? Azt is mindenki olvassa máshol ezek szerint. Minek van egyáltalán a fórumon kívül bármi más az oldalon?

Ha mindenki ennyire k.rvára tájékozott a csapattal kapcsolatban, és láthatóan b.ssza a csőrötöket ez, akkor toll a fületekbe, és mostantól nem lesz semmi híridézés. Majd fikciósan beszélgetünk olyan hírekről és infókról, amit MINDENKI TUD valahonnan máshonnan. De tilos ám rákérdezni, hogy ez vagy az a hír honnan jön! MINDENKI TUDJA - ez lesz az alapfeltevés.

ufff, beszéltem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.23. 15:08


F.Totti írta:Trigo, lassan többet idézed magadat, mint az NSO-t ;)

Ez ütött :lol: :lol: Igazából én már azon is agyaltam, hogy Trigo-t ezért fizeti az nso. Magamtól sosem mennék amúgy fel arra az oldalra, de itt valamiért megszokásból, vagy véletlenül mindig rákattintok.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.23. 11:38


Én kérek elnézést :D
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég