Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.27. 21:14


azért sem értettem az eladását, mert éppen most tavasszal kezdett beérni....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 20:34


fogkefe1 írta:Ne sírjuk vissza Dodo-t ő is ugyanannyira xar volt mint akik most vannak. Torosidist én bírtam, de valamiért idén már nagyon béna. Cole-t is örömmel vártam, de ő is etek. Holebast pedig sose tarottam nagy játékosnak, igaz csak a válagatottból ismertem, erre azt kell mondjam 30 évesen ő a legjobb megoldás, ja és igen, Maicon szerintem is flegma. Viszont Dodot sose sírom vissza, kb annyit ért mint most Cole. 352-be meg inkább beleillik, mint a mi felállásunkba.


Lehet, hogy Dodo nem játszott a legjobban nálunk, (bár nekem mindig tetszettek a lendületes felfutásai), viszont ő még sokat fejlődhet 22 évesen, ellentétben Holebasszal és Colelal, nem beszélve Maiconról. Ezért gondolom, hogy meg kellett volna tartanunk.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.27. 20:12


Ne sírjuk vissza Dodo-t ő is ugyanannyira xar volt mint akik most vannak. Torosidist én bírtam, de valamiért idén már nagyon béna. Cole-t is örömmel vártam, de ő is etek. Holebast pedig sose tarottam nagy játékosnak, igaz csak a válagatottból ismertem, erre azt kell mondjam 30 évesen ő a legjobb megoldás, ja és igen, Maicon szerintem is flegma. Viszont Dodot sose sírom vissza, kb annyit ért mint most Cole. 352-be meg inkább beleillik, mint a mi felállásunkba.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 19:10


feree80 írta:
ahogy én látom
maicon lusta, öreg, flegma, ennek ellenére még mindig a legjobb szél védőnk mind közül, főleg ha előre felé kell játszani....
toro, holebas, ha csak le kell zárni a széleket, és védekezni kell, akkor nincs velük baj, ha a támadást kéne segíteni, akkor van baj
amúgy holebas nem fiatal, de a 3v4 bal bunkó közül nálam a legjobb, persze ez nagy dícséret ha a többieket megnézzük
cole kuka, öreg, túl van a zeniten, emanuelsont nem tudom minek igazoltuk, pályára sem lép, szal ergó garcia is tudja, látja, hogy még coletól is gázabb, ezért nem játszik, a milanba is gyenge volt, ez a holland annó még az ajaxban volt jó.
balza gondolom majd csak visszavonul, ennyi.

de ami a legszebb az egészben, dodot azért felépítettük, és úgy tűnik az internél meg beérik mazzarri 352s rendszerében.


Emanuelson megint a "miaf.szértvannálunk" kategória, pedig biztos vagyok benne jobban tudná segíteni a támadásokat, mint Holebas, és a legszomorúbb, h még lehetőséget sem kapott. Egyetlen tehetséges szélvédőnket is eladtuk (Dodo), helyette viszont jött egy öreg, rossz formában lévő, motiválatlan játékos. Végülis megérte... És ahelyett, hogy a támadósort erősítenénk a télen, kereshetünk egy jó szélsővédőt, ami elég ritka a mostani piacon.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.27. 18:52


Sztroga írta:
feree80 írta: a baj akkor van, ha az elől levők nem lőnek a gólt, a kpálya nem képes kellő támogatást adni, akkor ki marad, ki segíthet, hát a szél.védők :)


Hát, igen szélsővédők........ Jobboldalon Toro szerintem reménytelen, jobban tennénk, ha eladnánk. Maiconban sztem Max. 1 szezon van még. Baloldalon Cole szerintem teljes csőd, már akkor kételkedtem, amikor megvettük. Remélem télen távozik.
Holebas jó alternatívának tűnik, de még fiatal. Balzáról mit tudtok??? Visszatérhetne már. Tehát összeségében szélsővédelmünk kaki Európai szinten. Sürgősen kell valakiket erre a posztra venni.

ahogy én látom
maicon lusta, öreg, flegma, ennek ellenére még mindig a legjobb szél védőnk mind közül, főleg ha előre felé kell játszani....
toro, holebas, ha csak le kell zárni a széleket, és védekezni kell, akkor nincs velük baj, ha a támadást kéne segíteni, akkor van baj
amúgy holebas nem fiatal, de a 3v4 bal bunkó közül nálam a legjobb, persze ez nagy dícséret ha a többieket megnézzük
cole kuka, öreg, túl van a zeniten, emanuelsont nem tudom minek igazoltuk, pályára sem lép, szal ergó garcia is tudja, látja, hogy még coletól is gázabb, ezért nem játszik, a milanba is gyenge volt, ez a holland annó még az ajaxban volt jó.
balza gondolom majd csak visszavonul, ennyi.

de ami a legszebb az egészben, dodot azért felépítettük, és úgy tűnik az internél meg beérik mazzarri 352s rendszerében.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 18:45


feree80 írta: a baj akkor van, ha az elől levők nem lőnek a gólt, a kpálya nem képes kellő támogatást adni, akkor ki marad, ki segíthet, hát a szél.védők :)


Hát, igen szélsővédők........ Jobboldalon Toro szerintem reménytelen, jobban tennénk, ha eladnánk. Maiconban sztem Max. 1 szezon van még. Baloldalon Cole szerintem teljes csőd, már akkor kételkedtem, amikor megvettük. Remélem télen távozik.
Holebas jó alternatívának tűnik. Balzáról mit tudtok??? Visszatérhetne már. Tehát összeségében szélsővédelmünk kaki Európai szinten. Sürgősen kell valakiket erre a posztra venni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sztroga 2014.10.28. 08:46-kor.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.27. 18:17


ha már ddr, hát én is gondolkoztam rajta, hogy megint xar, de igazából a posztjával van baj, gyakorlatilag egy szimpla dm, aki hátrafelé játszik, plusz a belső védőknek besegít, per pill a modern futbalban a box to box kpályások viszik a prímet, vagyis nálam a roma legjobb kpályája ninjából, strootmanből és keitából áll, nemcsak azért mert box to boxok, vagyis előre és hátra is játszanak, hanem azért, mert e 3 játékos képes meccsről meccsre egyenletes teljesítményt leadni, szal formájuk sokkal kevésbé ingadozik mint ddrnek vagy a felőlem nevezhetitek zseninek, de fizikailag keves, és hol van kedvem játszani hol nincs pjanicsnál.

szal ddr jobban tenné ha a belső védő poszt csínját bínját minél előbb elsajátítaná, mert ha felépül strootman.....
de amúgy minden relatyv, ha az elől levők jó napot fognak ki, és lövik a gólokat, az embernek nem tűnik fel hogy ddr xar, vagy a szél.védőink xart se érnek előfelé, a baj akkor van, ha az elől levők nem lőnek a gólt, a kpálya nem képes kellő támogatást adni, akkor ki marad, ki segíthet, hát a szél.védők :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 18:06


Szerintem nem bérelt helyekről van szó, hanem Rudi töketlenségéről. Nem szerepelteti a fiatalokat. Úgy tűnik, mintha csak a standard 13-15 játékosban bízna. Ezzel tavaly nem is volt gond, de idén a BL miatt tényleg látszik a fáradtság az ászokon, és ilyenkor kellene lehetőséget adni a fiataloknak. Remélem tanul a szombati meccsből, és elkezd rotálni.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.27. 16:02


pedig most aztán fényévekre van attól a rossz formától amit régebben képviselt DDR
mosta nem látom kirívónak, ha épp rossz. Nem lóg ki. Szerintem nincs is nagy baj vele.
A baj azzal van, amit kiveséztünk, hogy állandóan játszanak. Szerintem szó nincs bérelt helyről. Egyszerűen Garcia minden meccset meg akar nyerni, és ehhez minimális kockázatot vállal.
Aztán lehet tévedek, és Garciát is rángatják.

F72: fáradtság alatt nem a globális fáradtságot értjük, hanem a sorozatterhelést, amit akár egy hét alatt ki lehet épp pihenni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.27. 14:38


ez sajnos mindig így van. mindenki mindig zsigerből keres magának bűnbakot. És aki keres az talál, ugyebár. Rómában meg minden kicsit felfokozottabb, mint egy normális helyen, mért pont ez ne lenne az....

Van ugyebáér 2 szent tehenünk. Sokáig téma volt, h. mért ragaszkodik minden edző végletekig Tottihoz. De ez már nyilvánvaló okokból fel sem merül, ugyebár. Ellentétben Roma Károly hercegével, az örökös trónörökössel. Ha nem következik be egy jelentős formajavulás nála, és annak ellenére az alapkezdő része marad, hogy mindenki egészséges lesz a kpályán, akkor csak valami hasonlóra lehet gondolni...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.27. 14:37


Keita a csapattal edzett már, remélem Cesena ellen kezdő lesz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.27. 14:00


Ennek a mechanizmusnak a lényegét már leírtad nekünk anno,F72.
Borzasztó.
Az életemben két olyan vágyam van,ami nem családhoz és egészséghez kapcsolódik: az egyik egy Roma-scudetto.Szeretném átélni.
A másik a politikai topikból ismert.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.27. 12:10


Érdekes egyébként ez a mindenki nagyon fáradt érvelés is a csapat gyengébb teljesítményére.
Valóban vannak, akik többet játszottak, de basszus, október van csak... Nem március vagy április...
Fél csapat már lesérült így is.

Másik gondolat. Ez a Sampdoria elleni döntetlen felszínre hozott újabb hangokat, miszerint vannak, akiknek bérelt helyük van a csapatban, s Garcia sem elég bátor,
hogy tegyen ellene. De Rossi újra sokak célkeresztjében... Neve és újságíró barátjai miatt kell, hogy játsszon, amíg így lesz, nem változik semmi... állítja a kritika.
S persze ilyenkor megemlítik sztárjátékosnak járó fizetését, ami a legmagasabb Olaszországban, többet keres, mint az egész Romából hülyét csináló Robben.

Mindenesetre egy vereség és egy döntetlen elég volt ahhoz, hogy a fórumok tele legyenek a "Garcia au revoir" üzenetekkel, ez szar, az szar, ki takarodjon végleg,
miért ez játszik, miért nem az kritikákkal... Aki De Rossit kritizálja az laziós... Nem, mert pont az a laziós, aki egy ilyen középszerű játékost istenít, emiatt nem lesz soha "nagy csapat" a Roma...

Már hiányzott.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.27. 09:16


Sztroga írta:
Gyenge játéka talán nem is az ő hibája, mert nem a posztján játszott. És itt jön a képbe Rudi felellőssége, mert egyszerűen nem értettem, miért kell egy fáradt szélsőt játszani a középő kpn, mikor ott vannak a padon a fiatal friss motivált tehetséges játékosok.


Biztosan azért mert a gobbók fizetett ügynöke. Esetleg Lotitóé.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 08:33


Trigoria írta:
Ha középpályás volt, ha nem, tegnap gyengén játszott Florenzi a kpn.
Ez így van, de egy olyan meccsen emeljük ezt ki, ahol MINDENKI kritikán aluli volt? Ő is ugyanúgy fáradt lehetett pl mint a többiek. Ha 2-3x is vacak egy poszton, akkor már lehet következtetést levonni szerintem. Egyből még kár. De persze csodát én - mint mondtam - sehol se várok tőle. Robotol, megy, néha ló nagy gólt, és a szívét lelkét kiteszi. Ja, és ezt bármelyik poszton. Nekem ennyi elég tőle.


Gyenge játéka talán nem is az ő hibája, mert nem a posztján játszott. És itt jön a képbe Rudi felellőssége, mert egyszerűen nem értettem, miért kell egy fáradt szélsőt játszani a középő kpn, mikor ott vannak a padon a fiatal friss motivált tehetséges játékosok.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.27. 00:43


Egyébként szeretném, ha minden kritikán aluli meccsen 65% labdabirtoklás, 18 kapura, 14 szöglet lenne, lehetnénk boldogok. Csak a megcsinálás hiányzik, de nagyon. Én nem tudok más okosságot veletek szemben, csak a nagyon nagyon nagyon nagy szurkolást!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.27. 00:20


Ha középpályás volt, ha nem, tegnap gyengén játszott Florenzi a kpn.
Ez így van, de egy olyan meccsen emeljük ezt ki, ahol MINDENKI kritikán aluli volt? Ő is ugyanúgy fáradt lehetett pl mint a többiek. Ha 2-3x is vacak egy poszton, akkor már lehet következtetést levonni szerintem. Egyből még kár. De persze csodát én - mint mondtam - sehol se várok tőle. Robotol, megy, néha ló nagy gólt, és a szívét lelkét kiteszi. Ja, és ezt bármelyik poszton. Nekem ennyi elég tőle.


nekem is ilyen érzésem van ezzel a héttel, vmi olyan érte, olyannal szembesült, amivel az elmúlt 1-1,5 évben nem
pinával? :D (bocs, mindjárt a számra is csapok :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.26. 21:07


Sztroga írta:
feree80 írta:florenzit hogy felsoroltam csak a kényszer szülte, vagyis kellett ucan és paredes mellé egy olyan ember aki nem játszott rendszeresen ott, fogkefe hsz-re....szal természetesen nem gondoltam komolyan, a cesena hibába a serie a leggyengébb csapata(helyükre fognak kerülni) garcia kizárt hogy meghúzza hogy ucant és paredest egyszerre a kezdőbe jelölje, max 1 fog közülük kezdeni, ha fog, és sztem az argentin lesz, mellette ddr és pjanics, bár ha abba belegondolok hogy ugyé ninja fáradt, de a legjobb formában levő kpályásunk, szal a fene se tudja mi lesz, de én max 1 fiatalt várok a kpályára a kezdőbe. :wink:


Szerintem simán beleférne a Cesena ellen az Ucan, Paredes kettős. Kulcsemberek tudnának pihenni a Napoli elleni meccs előtt. Maximum ha nem megy a játék akkor cserél Rudi. Elől pedig Ljajic, Florenzi, Destro csatárhármas, mert rotálni az ilyen meccseken lehet.



Szép álom......Jönnek a sztenderd játékosok....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 20:48


feree80 írta:florenzit hogy felsoroltam csak a kényszer szülte, vagyis kellett ucan és paredes mellé egy olyan ember aki nem játszott rendszeresen ott, fogkefe hsz-re....szal természetesen nem gondoltam komolyan, a cesena hibába a serie a leggyengébb csapata(helyükre fognak kerülni) garcia kizárt hogy meghúzza hogy ucant és paredest egyszerre a kezdőbe jelölje, max 1 fog közülük kezdeni, ha fog, és sztem az argentin lesz, mellette ddr és pjanics, bár ha abba belegondolok hogy ugyé ninja fáradt, de a legjobb formában levő kpályásunk, szal a fene se tudja mi lesz, de én max 1 fiatalt várok a kpályára a kezdőbe. :wink:


Szerintem simán beleférne a Cesena ellen az Ucan, Paredes kettős. Kulcsemberek tudnának pihenni a Napoli elleni meccs előtt. Maximum ha nem megy a játék akkor cserél Rudi. Elől pedig Ljajic, Florenzi, Destro csatárhármas, mert rotálni az ilyen meccseken lehet.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 19:50


fradista romanista írta:KB a Juve meccs óta Rudi mintha megzökkent volna. Szokatlanul sok hülyeséget beszél és hülyeséget cselekszik. De majdenm biztos vagyok benne, h. ez csak átmeneti elmezavar és hamarosan helyreáll az egyensúlya.

nekem is ilyen érzésem van ezzel a héttel, vmi olyan érte, olyannal szembesült, amivel az elmúlt 1-1,5 évben nem, nem érte, de meg kell vele birkóznia, máskülönben elnyelik a hullámok....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.26. 19:46


KB a Juve meccs óta Rudi mintha megzökkent volna. Szokatlanul sok hülyeséget beszél és hülyeséget cselekszik. De majdenm biztos vagyok benne, h. ez csak átmeneti elmezavar és hamarosan helyreáll az egyensúlya.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.26. 19:14


feree80 írta:mért? az ucan, paredes, florenzi kpályát kellene?! :)
úgy biztos hogy nem nyerünk

desto tuti hogy kezdeni fog, 99%ig biztos vagyok benne

Destrot már most kellett volna kezdetni, írtam is. Nehéz ügy. Az biztos, hogy Torosidis-Yanga-Astori-Holebas-De Rossi-Pjanic-Ucan-Iturbe-Destro-?
Így állnék fel. Pjanic pihent, mehet játszani. Majd Paredes beállítanám 50-60. perc körül. Iturbe, Destro pihent, mehet játszani. Viszont a kérdőjelnél nem tudom mi legyen. Gervinho nem volt rossz, viszont lehet most neki kéne pihennie, viszont Ljajic és Florenzi is folyamatosan játszik. Beküldenék egy fiatalt, sőt Torosidis helyére is beküldenék egy fiatalt, mert nagyon gyenge, nem érdemli meg, hogy játszon.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 19:12


florenzit hogy felsoroltam csak a kényszer szülte, vagyis kellett ucan és paredes mellé egy olyan ember aki nem játszott rendszeresen ott, fogkefe hsz-re....szal természetesen nem gondoltam komolyan, a cesena hibába a serie a leggyengébb csapata(helyükre fognak kerülni) garcia kizárt hogy meghúzza hogy ucant és paredest egyszerre a kezdőbe jelölje, max 1 fog közülük kezdeni, ha fog, és sztem az argentin lesz, mellette ddr és pjanics, bár ha abba belegondolok hogy ugyé ninja fáradt, de a legjobb formában levő kpályásunk, szal a fene se tudja mi lesz, de én max 1 fiatalt várok a kpályára a kezdőbe. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 19:00


feree80 írta:mért? az ucan, paredes, florenzi kpályát kellene?! :)
úgy biztos hogy nem nyerünk

desto tuti hogy kezdeni fog, 99%ig biztos vagyok benne


Nem, Florenzit a támadósorba a szélre kellene tenni. A kp-n meg Ucan, Paredes, De Rossi, és ha nem megy a fiataloknak, akkor szünetben behozni az ászokat Cesena ellen.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 17:55


mért? az ucan, paredes, florenzi kpályát kellene?! :)
úgy biztos hogy nem nyerünk

desto tuti hogy kezdeni fog, 99%ig biztos vagyok benne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég

cron