Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.22. 12:02


azt azért jegyezzük meg, hogy guardiola ott ült a juve-román, és nem tom ez a németek sajátja é, de visszaköszönt ugyanaz mint a juve ellen, vagyis nem hagyták, hogy a csatáraik kipasszolva kihozzuk a labdát.

én továbbra is azt mondom, hogy fáj a szívem, de 7 évenként nálam ez belefér, bármennyire is gáz az eredmény....
innentől tényleg ül, hogy a sziti meccsen dől el hogy 2dikok v 3dikok leszünk, arra azért adok 99%ot hogy jövő tavasszal is állni fogunk európában.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.22. 11:39


figure írta:Akkor mi? Amikor a Parma ellen beverte a 88. percben, akkor Róma hercege, most meg egy olyan meccsen amikor mindenki szar volt, már csak csere.


Roma mezben olyan játékosok is rúgtak gólt, mint John Carew vagy mondhatnék még több szerényebb képességű játékost, ettől még nem lett egyik sem Róma hercege (ez csak egy van különben is).
Fizetésemelés megvan, technikai képzettség megvan, mentalitás hiányzik nagyon... Egy meccsen játszom, aztán kettőn nincs olyan sok kedvem, én nem ezeket a játékosokat szeretem, ha gólt is lő a 88. percben a Parma ellen.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.22. 11:35


F72Quadraro írta:Roberto Pruzzo: "Felesleges, hogy Garcia magát hibáztassa, könnyű ezt a mérkőzés után mondani. Tétlenül nézte a csapat bukását, anélkül, hogy bármit is megpróbált volna csinálni. A tegnapi a sokadik bizonyítéka volt annak, hogy amint kicsit emelkedik a színvonal, négy vagy öt túlértékelt játékos is teljesen eltűnik a pályáról."


Ezzel sajnos maximálisan egyetértek...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.22. 11:31


Egyik írás szerint meg kicsit az újságírók és a szurkolók is hibásak, mert elhitették ezekkel a játékosokkal, hogy mekkora sztárok...
Bárhogy is van, temetni tényleg kár, reméljük, hogy ez a megalázó vereség tanulságul szolgál, amiből a csapat csak erőt fog gyűjteni.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.22. 11:25


giobarath írta:
Agyonvertek, mert Guardiola tudta, hogy mit kell csinálni és megcsinálta, mi pedig asszisztáltunk, de őszintén 0-3 után ilyen és ma este így focizó csapat ellen csoda lett volna ha felállunk, ami alatt azt értem, h mondjuk 2-4 a vége... Garcia ezt nagyon benézte és kész, de ezt ő is tudja, hiszen ezen gondolkodott a 15. perctől a szünetig jól látható módon.


Csak a 15. perctől a szünetig volt a legnagyobb szenvedés...
Roberto Pruzzo: "Felesleges, hogy Garcia magát hibáztassa, könnyű ezt a mérkőzés után mondani. Tétlenül nézte a csapat bukását, anélkül, hogy bármit is megpróbált volna csinálni. A tegnapi a sokadik bizonyítéka volt annak, hogy amint kicsit emelkedik a színvonal, négy vagy öt túlértékelt játékos is teljesen eltűnik a pályáról."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.22. 11:22


Mindenki nyugodjon le a p.csába, csak altattunk :D. A két bayern meccs nélkül is sima a továbbjutás, az igazi arcunkat, majd akkor mutatjuk meg, amikor a döntőt vívjuk velük. Akkor majd leverjük őket, mint vak a poharat :D. Szóval nyugi, a müncheni 4-es is a taktika rész lesz :).
A Pjanic-os részre csak annyit mondanék, hogy erre szerintem már ő is rájött, mert nagyon mondogatja, hogy mennyire nem menne el innen és hogy megszerette ezt a várost. Gyanítom kikoptak a nagy nevű kérők.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.10.22. 11:16


giobarath írta:
Nem a tegnapi teljesítmény mondatja velem, hiszen mindenki rossz volt, de nálam Pjanic és De Rossi csak Strootman (épüljön már fel és legyen a régi) és Keita cseréje.

.


Akkor mi? Amikor a Parma ellen beverte a 88. percben, akkor Róma hercege, most meg egy olyan meccsen amikor mindenki szar volt, már csak csere.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.10.22. 11:12


Amúgy most nézem a Bayern az utólsó 4 meccsén a bajnokságban 16gólt rúgott és egyet se kapott, az nem rossz, mondjuk attól még nekünk nem kell 7et kapni tőlük.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.10.22. 11:07


Ezért szeretem az AS Romát, olyan mint egy igazi tüzes szerető, és mégcsak nem is öregszik... 20 éve az van, hogy amikor szerénység, nyugi van jönnek az eredmények, de minimum halálig kihajtós meccseket játszunk, és a végén büszke mindenki a csapatra. Aztán amikor már nagyon elhiszi mindenki magáról, hogy mi aztán annyiranagykirályokvagyunk, akkor cumi van, vagy (szerencsére) ritkábban jön egy akkkkkora maflás, mint egy ház.
A szakkomentátorok meg bólogatnak, hogy hát igen ez a realitás, ez van. Basszák meg, 10 ezerre nyerhettek volna 1 milliót, ha megfogadják, miről beszélnek???!!!

Negyedóra után la frittata é fatta, lefőtt a kávé, mondtam a 6 éves kisfiamnak, hogy - bár megígértem, hogy végignézheti - tűz aludni a szünetben, mert ebből gigacumi lesz, majd elszaladtam a géphez és megraktam, hogy minimum 7 gól lesz a meccsen...

Agyonvertek, mert Guardiola tudta, hogy mit kell csinálni és megcsinálta, mi pedig asszisztáltunk, de őszintén 0-3 után ilyen és ma este így focizó csapat ellen csoda lett volna ha felállunk, ami alatt azt értem, h mondjuk 2-4 a vége... Garcia ezt nagyon benézte és kész, de ezt ő is tudja, hiszen ezen gondolkodott a 15. perctől a szünetig jól látható módon.

Nem a tegnapi teljesítmény mondatja velem, hiszen mindenki rossz volt, de nálam Pjanic és De Rossi csak Strootman (épüljön már fel és legyen a régi) és Keita cseréje.

A védelmi négyesből pedig csak Manolas lenne nálam kezdő a keretből - persze, ha mindenki egészséges.

De Sanctis pedig (annak ellenére, hogy bírom) egy Neuer szintű kapus cseréje kellene, hogy legyen, aki nálunk véd. (hihetetlen, hogy 20 éve nincs egy igazán normális kapusunk szvsz).
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.10.22. 11:05


Értem, hogy mindenki csalódott én is az vagyok, nem ezt vártuk, de azért ne temessük már magunkat. Garcia ezt benézte, eltaktikázta, ha másfél évente egyszer csinál ilyet most aláírom, nyilván nem kapunk ki ennyire ha beállunk védekezni, de én nem tudom akkora hibának felróni hogy támadni akartunk, a foci játék, sose bírta azt hogy beállunk végigvédekezni egy meccset. Persze a 7 gól nagyon sok, égő, de előfordul, velünk sajnos nem először. Remélem ez nem fogja megfogni a csapatot, nagyon fontos lenne hogy jól elverjük a sampot ami nem lesz könyű de nagyon kéne a fiúknak szerintem.
A Bayern tényleg más szint, elképesztő ahogy állóképességbe verik az egész világot kb, láttuk ez már előző évekbe a dortmundtól is, erre plusz még kiváló játékosokkal van tele a csapat.
Még meglehet a 2. hely, a 3. biztos
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.10.22. 10:42


azért ebből az egy meccsből ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket. Mindenki csalódott persze, de az ilyen és ehhez hasonló kijelentések, mint pl. Garcia most lerombolta azt, amit 1,5 év alatt felépített sztem óriási túlzások. Kifogtak egy rossz napot a fiúk, Garcia eltaktikázta magát - de azért azt is látnunk kell, hogy eléggé kényszerpályán mozgott a csapat, alig van normális cserénk középpályára, szinte mindenki fáradt volt a folyamatos terhelés miatt de a fiatalokat nem lehet (ill. túl nagy kockázat) behozni a világ egyik legjobb csapata ellen - őszintén szólva engem csak az eredmény lepett meg, a vereség benne volt. A manchesteri 7-1-el sztem meg nem összehasonlítható, teljesen más meccs volt az idejét és a körülményeket tekintve - ez még mindig csak október könyörgöm, versenyben vagyunk a bajnoki címért és még mindig másodikak vagyunk a csoportban. Erősen kétlem, hogy ez az egy meccs rányomta volna a bélyegét az egész szezonra, sőt őszintén remélem, hogy ettől alázatosabbak lesznek a fiúk. Inkább most egy jó nagy pofon, mint később, amikor már tényleg elhisszük hogy nagycsapat vagyunk.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 10:40


Most már én sem könnyeznék Pjanic esetleges távozásán.Eddig fradista "bosnyák hite" tartotta bennem a lelket,de már simán cserélném Pastoréra.
Aztán lehet befürödnék,de egy klasszisnak tűnő irányító nem hullámzik így.Persze Miralem bőven-bőven Roma-szint,de majd ha egymás után lesz két jó meccse,jelezzük egymásnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 10:37


Bárcsak igazad lenne azzal a kinti döntetlennel.Én nem látom ezt a lehetőséget egyelőre.
A Seria A-t meg vagy 3-4 éve folyamatosan árazzák befelé,ezen most mi is lendítettünk egy adagot.
Szerintem az elképesztő alázatunk és hajtásunk arra lesz elég Münchenben,hogy kapunk egy kétgólos vereséget.
Ha ott is péppé vernek minket (4 gól legalább),akkor tényleg nincs keresnivalónk ezen sorozat nyolcaddöntőjében.
Én nagyon bízom az optimistákban.
Öntsetek lelket belénk.
Forza.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.22. 10:37


Totti1984 írta:
Pozitivumok :
Homlok : a helyzetkihasználása katasztrofális ,de bármilyen csapat ellen ő az egyetlen aki mindig helyzetbe kerül
Florenzi : Romanista sztem szépen küzdött , igy beállva nem lehetett könnyü.
és kb ennyi...


Én is ezt a két nevet említeném, de inkább úgy, hogy nem teljesen negatívumok...
Nem tudom, de én a "vasalófejű" bosnyákkal nem tudok kibékülni...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.22. 10:31


zsolti írta:F72 anno "lecseszett",amiért lelkesedtem a 7-1 után is. :)


zsolti, én optimista vagyok, kint nem kapunk ki, döntetlen lesz. Roma szerintem elképesztő alázattal fog hajtani, fűti majd őket kellően a bizonyításvágy, Garcia nyilatkozataiból kiderült, hogy leginkább magát okolja, így nyilván tudja, hogy mit rontott el nagyon, németeknek meg már olyan mindegy... Szóval 1-1 lesz...

Ettől még ez a tegnapi gyalázatos volt... Olyan érzésem volt az utolsó öt percben, mint amikor gyerekként fociztunk, vezettünk 10-2-re (vagy éppen vesztésre álltunk) és a kapust kicselezve a támadó a gólvonalon megállította a labdát, hogy aki nem rúgott még gólt, az fejelje be, s jött valaki, négykézlábra ereszkedett, s bebólintotta a lasztit a gólvonal mögé...

Ahogy tomm írta, szép bizonyítványt kapott a Serie A. A Chievo, de akár Juventus ellen klasszisnak tűnő játékosok mentek most össze 10 perc alatt a Bayern ellen nagyon kicsire... Lehet, hogy a fiúk tegnap is kicsit egy Chievo szintű csapatot vártak, ez volt Garcia egyik hibája is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.22. 10:29


Még jó hogy a meccs közepén elment az áram, így most nem érzem magam annyira lesokkolva mint a manchesteri meccs után.

Én is úgy gondolom hogy könnyű taktikailag is felülmúlni az ellenfelet ha eleve jobb játékosai vannak. Az ilyen nagy zakók általában akkor következnek be amikor egy csapat, - akár a közvélemény nyomására, vagy mert az addigi meccsei ezt sugallták, - többet képzel magáról. Ilyen volt amikor Sanyi bácsi vagy Scolari nekiugrott a németeknek meg hollandoknak. Garcianak azt lehet felróni hogy nem mérte fel az erőviszonyokat, vagy nem merte megtenni, de itt tíz emberrel bekkelve kellett volna felállni. Mourinho például sosem szégyellte ezt megtenni egy erősebb csapattal sem. De ugyanez volt a tavalyi Juve-Román is.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 09:57


Na,Totti1984,már csak egy kérdésem van: milyen körülmények között beszélgettél Puhl Sanyival?
Stúdióban,kocsmában? :wink: :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2014.10.22. 09:41


tomm írta:én rögtön az első gólt sem neki adnám. az egy klasszius robban-bombagól volt. nem sokan védték volna.

és ha nem védetnéd, akkor kit állitanál be? skorupski gondolod jobban teljesitett volna? vagy lobont? ugyanmár...

az első gólon és a tizenegyesen kívül még a fejesgól sem az övé volt. a többi viszont az övé, kritikán aluli volt amit nyújtott, ezt nyílván nem csak róla lehet elmondani. rosszul jött ki, amit fogni kellett volna az kijött, el sem vetődött gyakran. robben második góljánál nem tudtam hogy sírjak-e vagy nevessek. sokmindenre számítottam, de erre nem. amikor már végre el lehetett volna felejteni a manchesteri égésünket, jön ez. egyedül a Curva Sud volt tegnap tízes, szurkolók tekintetében Európa csúcsán vagyunk.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.22. 09:05


én rögtön az első gólt sem neki adnám. az egy klasszius robban-bombagól volt. nem sokan védték volna.

és ha nem védetnéd, akkor kit állitanál be? skorupski gondolod jobban teljesitett volna? vagy lobont? ugyanmár...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.10.22. 09:00


A fejesen és a tizin kívül az összes gól De Sanctisé.
Soha többet nem védetném,nem az a szint......
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 08:56


Jól van,tomm,meggyőztél. :) Olyan vagy,mint FANATIC-ASROMA.
Elkezdtem várni a Samp-meccset.Csak nehogy F72 megint rám pirítson... :wink: :)
És tomm,mondasz valamit: nagy mázlink,hogy az utóbbi BL-szezonokban voltak érdekes zakók sztárcsapatok között.Ezért a mi cumink is hamar feledésbe fog talán merülni.
Viszont úgy érzem,hogy a csapatunk ennél sokkal jobb már nem lesz:sem keretben,sem pontokban.A Serie A-ra értem.A határainkat feszegetjük.
Nem leszünk mi egy ideig partiban a celebgárdákkal.
De ki nem sza.ja le,én amúgy is őrült vagyok: sokkal jobban várok egy sima bajnokit,mint ezt a tegnapi BL-rangadót.
Ám mit várunk egy olyan embertől,aki szereti a magyar focit.
Tomm,ma te vagy az én fényem az alagút végén! :D :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.10.22. 08:49


Tomm irigylem az optimizmusodat.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.22. 08:44


3 forduló után 2 pont előnnyel állunk a második helyen a halálcsoportban.
ki az, aki ezt nem irta volna alá a sorsolás után?

minden okunk megvan a mosolygásra!
:)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.22. 08:26


zsolti: én lelkesedek is, és őszintén mondom, hogy nem értem: olyan mintha sosem néznétek más focit.
messze még európa. ilyen gyufát nem engedhet meg magának egy középcsapat sem, stb... ezek mekkora blődségek(mán bocs).... sztem a tavalyi bayern-real 0-4 ennél sokkal-sokkal-sokkal durvább volt. azelőtt a bayern-barca (igaz két meccsen) 7-0 az is sokkal-sokkal durvább volt. ezek szerint a bayern, a real, és a barcais messze vannak még európától.... ilyen dolgok megesnek a fociban. kellemetlen, de ekkora kofalármát csapni egy csoportmeccs miatt...

a tizi meg nem mindegy? :D :D kaptunk mellette 6 gólt. :D :D
örülök, hogy most fújták be, és nem a sziti ellen a pont ugyanilyet
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2014.10.22. 08:46-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2014.10.22. 07:55


a szabálykönyv nem tér rá ki hogy mi számít szándékos kezezésnek.
a becsúszásnál szerintem nem lehetett szó közvetlen szándékról csak közvetettről (valahol akadjon el a labda), viszont az is igaz, hogy a visszaadott labdából gólhelyzet alakulhatott volna ki.
nem véletlenül teszik látványosan hátra a kezüket beadáskor.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég