Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.04. 11:50


Én meg megnézem a munkahelyemen....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.04. 11:28


nekem mákom van, pont a vizsgám előtt lesz és úgy van vége, hogy még oda is érek :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.01.04. 08:33


En is kiveszek egy nap szabit, igy se tudom hova tenni azt a harmincot napot :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.04. 02:24


na, azért az túlzás, hogy senki :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.04. 01:30


Strootman kezdeni fog kedden, kár h senki sem fogja látni, mert ennél hülyébb időpontban nem is lehetne a meccs.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.25. 14:43


Ide írom, mert az előzőekhez kapcsolódik.

Phoenixnek teljesen igaza van abban, hogy van jó néhány csapatnak hasonló kerete, mint a miénk és a kis csapatok ellen nyújtott teljesítmény az, ami minket föléjük emel. Ez Garcia érdeme vitán felül.
A továbblépés már nehezebb. Én pedig egyetlen fiatalt sem írnék le ameddig nem játszott. Azért mert Garcia nem teszi be? Garcia a 17 éves Messit sem játszatta volna még 10 évig. Mancini a Veneziánál volt kölcsön és alig játszott, egy évvel később pedig a Romaba visszatérve az egyik legjobb támadó lett ha nem is Európában, de a ligában mindenféleképpen. Iturbe és Destro megvételét Sab számlájára tudom írni, Ucant és Paredest nem, mert nem láttam játszani őket - ezért számolom Garciához.

Garcia másik érdeme, hogy a védelmet - ami stabilitást ad a csapatnak - nagyon jól meg tudja szervezni. Szerintem legalább 8 játékos játszott már középső védőt a Roma-ban az ő érájában, de egyszer sem mondtam volna, hogy ez volt a leggyengébb csapatrész (vagy itt szerepelt a leggyengébb játékos).

Ami mostanában inkább zavar, hogy egyre többször magyarázzuk meg győzelem esetén is, hogy igaz, hogy nézhetetlen volt a játék, de győztünk. Ez a fontos! 3 pont a zsebben, legközelebb majd szépen játszunk. Aztán jön megint egy ugyanilyen meccs. Aztán egy döntetlen, aztán megint egy nyögvenyelős. De éljen hurrá!
Nem is emlékszem, de talán a CSKA elleni itthoni vagy a City elleni idegenbeli meccs volt az, ahol szépen is játszottunk. Én elviselnék több sziporkázósabb meccsélményt is. Tavaly valahogy több volt ilyenből.

Minden szurkoló más. Nekem a semmilyen játék unalmas. Hiába voltunk Ranierivel majdnem bajnokok. Nézhetetlen volt! Ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=sH9iudba8l4

Szóval az én preferenciám:
1. Szerethető játék
2. Lelkes játékosok
3. Beépített saját fiatalok - összefüggésben a 2. ponttal

Tudom, hogy valaki akkor is boldog lenne, ha csak öngólokkal nyernénk az egész bajnokságot. Én nem.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.22. 11:37


Ez a kiscsapatos dolog total igaz! Ilyeneken nagyon sokat buktunk regen, ranieri, lajos es zeman sem tudta ezeket a meccseket ugy hozni mint garcia. Ha innen nezzuk sokat fejlodtunk. A masik dolog tavalyhoz kepest az a vedelem kozepe.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.12.22. 10:46


Sajnos nem láttam a meccset és most jutottam el odáig, hogy megnézzek egy hosszabb összefoglalót. Hát komolyan kezd elegem lenni Gervinhoból...jó játékos kedvelem, de ez egyszerűen már hihetetlen, hogy egy labdazsonglőr, de 2 méterről nem képes betalálni egy 7 méteres kapuba s mindig középre lő a kapusba, vicc komolyan. Nagyon emlékeztet Mancinire, annyi különbséggel, hogy Mancini ugyanezt megcsinálta csak ő éppen be is tudta fejezni...Igaza volt jó pár sajtósnak, Gervinhot CR-el és Messivel emlegetnék egy helyen, ha képes volna befejezni a helyzeteit. Egy darabig eltűrtem olyan alapon,hogy igen megtörténik s belefér...de ez már kezd nevetséges lenni, ahogy meccsről meccsre ez van.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.12.22. 09:48


Én kicsit másképp közeliteném meg a dolgot. Véleményem szerint a keretünk közel egyszinten van az inter-milan-napoli-fio 4essel, qvázi az lenne a reális ha mi is benne lennénk abban a 3.tól-9. bojban pontszámilag(csak ugye akkor 2.-tól 9. lenne) a samp,genova,lazio erőn felül teljesít,náluk azért erősebb a keretünk! És amivel többek vagyunk az említett 4-esnél az nem a rangadokon nyújtott teljesítmény, hanem a kiscsapatok elleni, mert én váltig állítom(ki is lehet számolni), hogy bajnokságot a kiscsapatok ellen lehet nyerni. És ebben vagyunk jók, kicsit többek, hogy Garcia rendszere működik a kis-középcsapatok ellen, nyilván a juve más tészta, mert ott baromi erős a keret, de a mi erőnkhöz képest felülmúltuk ezt a őszt is..Én ezért örülök...És leírom századjára is az álmodozóknak és csodát vároknak, amég nem lesz egy klasszis, gólérzékeny támadónk, addig nem lesz se scudetto, se bl továbbjutás.
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.21. 22:55


Levy ASR írta:Olvasom a hsz-ket és azt érzem, hogy itt mindenki csúcsvezető a munkahelyén, minden nap 110%-t tesz le az asztalra, színjeles tanuló, amellett a hobbisportágában a legjobb teljesítménnyel bír. Szval superman!!!
De ha nem, miért és milyen alapon várjuk el a Roma labdarúgóitól, h megverjenek mindenkit, és minden mérközésen mindenkit győzzenek le, fussanak szét, szivassanak szét minden szembejövőt...???
Elfáradtak? El
Meg lehet érteni? Meg
Azért 90 perc hajtás 3-4 naponta nem kis terhelés, és a fizikai korlátokat nem lehet meghágni.
De aki elégedetlen, válasszon technikai sportot, standard feltételekkel küzdő gépek ott lesznek.

Én köszönöm az idei évet is a csapatnak, jól szórakoztattak, és ott vagyunk a dobogón, folyamatosan, amit azért évek óta nem szoktunk.
Grazie Roma!



Ámen!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.21. 22:49


Levy ASR írta:De ha nem, miért és milyen alapon várjuk el a Roma labdarúgóitól, h megverjenek mindenkit, és minden mérközésen mindenkit győzzenek le, fussanak szét, szivassanak szét minden szembejövőt...???
Elfáradtak? El
Meg lehet érteni? Meg
Azért 90 perc hajtás 3-4 naponta nem kis terhelés, és a fizikai korlátokat nem lehet meghágni.
De aki elégedetlen, válasszon technikai sportot, standard feltételekkel küzdő gépek ott lesznek.

Én köszönöm az idei évet is a csapatnak, jól szórakoztattak, és ott vagyunk a dobogón, folyamatosan, amit azért évek óta nem szoktunk.
Grazie Roma!


Épp háborogni akartam, hogy megint mi ez a háborgás itt, de elolvastam a kommentedet és rájöttem, hogy pont ezt akartam leírni. Így nincs más dolgom mint megköszönni és csatlakozni a véleményedhez. +1
Önmérséklet és realitásérzék uraim!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.21. 21:03


Valahogy felkéne pezsdíteni a légkört,a hangulatot a kezdő 11-ben...Annyi játékos nyilatkozatában hallottuk már,hgoy a játékosaink Garciarol azt nyilatkozzák,hogy ő valóban mindenkire számít,odafigyel,és egyenlőként kezeli őket.. na hát igen,csak ez a kezdőben kurvára nem látszik meg. Mi a forumon már napokkal meccs előtt tisztában vagyunk a kezdőkkel,nem hogy a padon ülők..A sok lagymatag hozzáállást meglehetne szüntetni azzal,ha mondjuk Iturbe fixen 4-5 meccsen kezdő lenne,vagy ha paredes 1-1 meccsen 1-1 gyengébb teljesítmény után a kezdőben találná magát....Ugyanez igaz strootmanra, ő sem a padon fog formába jönni.
Várom nagyon az Empoli elleni kupa meccset,ott sok kérdésünke választ kaphatunk rudi felfogásával kapcsolatban...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.12.21. 19:22


calderoni írta:
Levy ASR írta:Azért 90 perc hajtás 3-4 naponta nem kis terhelés, és a fizikai korlátokat nem lehet meghágni.

Nézem éppen a liverpool- arsenalt. Meg amúgy is rászoktam az angol focira, mert az olasz nézhetetlen. Érdekes a pool is, az arsenal is 3-4 naponta játszik, egyiknek se megy ,mégis mennek előre, mintha muszáj volna, pedig esélyük sincs a végső győzelemre. Nem a mentalitásban keresendő a kudarc oka? Tegnap egy fűszálat nem tettünk odébb a győzelemért. Meg se próbáltuk megnyomni az első félidőt, csak lézengés, Totti-önfényezés. Ennyi. Egy gólig tartott volna a meccs.

Olaszban nagyobb a levegő sűrűsége, ergo a légellenállás is nagyobb! És közelebb van az egyenlítőhöz, azaz a melegebb is van, és közelebb van a tömegközéppont és így a gravitáció is nagyobb!!! Így sokkal nehezebb!!!
De ha ezek sületlenségek lennének, :mrgreen: akkor legyen az, h nem akarták eléggé...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 19:04


Másik fórumról:

"Szép volt ez a Liverpool-Arsenal első félidő.

45 percnyi tömény passzolgatás nagy helyzetek nélkül, majd 2 perc alatt 2 gól."
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.21. 18:01


Trigoria írta:akinek nem inge ne vegye magár, Virga :wink:
És jah, Ferenctől persze hogy nonszensz azt várni

én hiszek a Scudettoban amúgy. Mármint adok neki egy 25-30% esélyt még mindig.



Én 50%-ot adok!Vagy megnyerjük a Scudettot,vagy nem......50-50%
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.12.21. 17:49


Levy ASR írta:Azért 90 perc hajtás 3-4 naponta nem kis terhelés, és a fizikai korlátokat nem lehet meghágni.

Nézem éppen a liverpool- arsenalt. Meg amúgy is rászoktam az angol focira, mert az olasz nézhetetlen. Érdekes a pool is, az arsenal is 3-4 naponta játszik, egyiknek se megy ,mégis mennek előre, mintha muszáj volna, pedig esélyük sincs a végső győzelemre. Nem a mentalitásban keresendő a kudarc oka? Tegnap egy fűszálat nem tettünk odébb a győzelemért. Meg se próbáltuk megnyomni az első félidőt, csak lézengés, Totti-önfényezés. Ennyi. Egy gólig tartott volna a meccs.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.12.21. 17:03


Már úgy idegesít, hogy a legtöbben itt 2 hetente változtassák a véleményüket a játékosokkal, klubvezetéssel, edzővel, sétabottal kapcsolatban...
De ahogy látom azért van jó néhány hiteles ember is! :)

2011.04.07:
feree80 írta:Nem olyan rég Mexes nyilatkozta, hogy 7 év római profikodás után nem szeretne másik olasz csapatban játszani, gondolom mikor ezt mondta, nem emeltek a fejéhez stukkert, szal ezt azért mondta, mert így is gondolja. :|
(szal logikusan, ha akarna másik olasz csapatba játszani, egy szót sem se szólt volna :| ).
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.21. 16:39


virga, amit írtam, nem neked szántam, hanem vázoltam a lehetőségeket mexessel kapcsolatban...
trigo, a pisztolyt szegeztek a fejéhez ez az én dumán, mindig is ezt mondtam, mikor távozott :wink: :)

és mért nem nyertünk tegnap, erre meg a válasz qrva egyszerű, nem volt 2 játékos a kezdőben, 1 elől és 1 kpályán aki kihúzta volna a roma szekerét a gödörből(korábbi mecseken azért lajics és ninja volt, ergo nem őket hibáztatom, hanem azt mondom, nem volt aki heylükre lépett volna jó teljesítménnyel, jah és rizzoliról már nem is beszélve)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.21. 15:50


akinek nem inge ne vegye magár, Virga :wink:
És jah, Ferenctől persze hogy nonszensz azt várni

én hiszek a Scudettoban amúgy. Mármint adok neki egy 25-30% esélyt még mindig.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.21. 15:25


Mexes témáról még annyit, hogy szerintem is egy áruló és egy szóval nem mondtam azt, hogy én máshogy gondolnám.
Én azt mondtam, hogy Tottitól nonszensz ilyeneket "elvárni".
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.12.21. 15:15


Olvasom a hsz-ket és azt érzem, hogy itt mindenki csúcsvezető a munkahelyén, minden nap 110%-t tesz le az asztalra, színjeles tanuló, amellett a hobbisportágában a legjobb teljesítménnyel bír. Szval superman!!!
De ha nem, miért és milyen alapon várjuk el a Roma labdarúgóitól, h megverjenek mindenkit, és minden mérközésen mindenkit győzzenek le, fussanak szét, szivassanak szét minden szembejövőt...???
Elfáradtak? El
Meg lehet érteni? Meg
Azért 90 perc hajtás 3-4 naponta nem kis terhelés, és a fizikai korlátokat nem lehet meghágni.
De aki elégedetlen, válasszon technikai sportot, standard feltételekkel küzdő gépek ott lesznek.

Én köszönöm az idei évet is a csapatnak, jól szórakoztattak, és ott vagyunk a dobogón, folyamatosan, amit azért évek óta nem szoktunk.
Grazie Roma!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 15:14


2. 4. bekezdéssel egyetértek.

Nem azt mondtam, hogy a játékosok ne higgyenek a győzelemben. Trigo te játékos vagy? :D A játékosnak persze azért kell küzdenie én nem rájuk gondoltam, hanem a szurkolókra. A scudetto egyelőre nem realitás, nem lehet őket hibáztatni. Tegnap jobbak voltunk a Mialnnal és igen egy hajsználom múlt és lehet bekellene küldeni Boriellot is már, mert ez így elég gyatra.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.12.21. 15:10


Nem igen a fáradság miatt nem tudtunk nyerni, mert pont most volt majdnem egy teljes hét szünet a meccs előtt. Mi lesz akkor februártól, amikor heti két meccset játszunk az EL+olasz kupa miatt? Pjanic, meg a kreativitás hiányzott, meg Nainggolan is a szokásosnál szürkébben tolta. Azt se felejtsük el, hogy három egyértelmű tizenegyest nem adott meg a "legjobb olasz bíró", helyette inkább kiállította Armerot. A második félidőben a kiállításig semmit sem tettünk meg a győzelemért, helyzetünk se volt. Későn kapcsoltunk rá. A helyzeteket meg be kellene lőni, mint ahogy minden normális nagy csapat teszi.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.21. 15:02


márpedig nézzetek rá a tabellára
ezt a 36 pontot nem a szél hordta össze
és nézd meg hol a harmadik
a keret alapján és az első hónapok bajnoki eredményeit és a riválisokat látva a scudetto a cél ez vitán felül kell hogy álljon. Mi mással motiválnák őket? Menjünk az ezüstért aztán meglátjuk mennyit botlik a juve?
Azzal persze tisztában kell lenni már egy két hónapja, hogy mi csak akkor fogjuk megnyerni idén (is) ha a juve is botlik, mert idén sem vagyunk űrfocit játszók űrlény kerettel.

Az hogy beleszartak a meccsbe tegnap az szerintem enyhén szólva sem igaz. Miért gondoljuk mindig a beleszarást ha nem úgy megy a meccs ahogy kéne? Szerintem a legtöbb játékosunk remeg azért, hogy végre bajnok legyen itt. Tudják milyen tétje van ezeknek a meccseknek. Mennek ők, teszik a dolgukat, csinálják amit tudnak. Ennyire futotta.
Aztán NSO-n benne van, hogy a második félidőben visszahátráltunk, hadd jöjjön a Milan, hogy kontrázhassunk. Ezt persze mi úgy láttuk, hogy feljött a Milan, és mi a fene történt az első félidei játékunkkal??? Ha tudatosan húzódtunk vissza, akkor a hőbörgéseink fele alapból mehet a kukába.
Sok összetevője van egy meccsnek. Most egyetértek azzal - és mondtam is közben - hogy ez egy nagyon gyenge középcsapat és simán verni lehetett volna őket. De sajnos egyre jobban előjön, hétről hétre durvábban láthatjuk, hogy nincs befejezőcsatárunk. Nincs egy gyilkos elöl. És most megint szvsz kizárólag ezért nem rúgtunk gólt. Elképzelhetetlen nekem, hogy egy Ibra nem b.szott volna be legalább egyet tegnap. Szegény Garcia se tud ezzel a jelenséggel mit kezdeni most. Ott vagyunk a kapu előtt, de nem megyünk vele semmire. Amit tehet, hogy inkább behátrálunk, hogy használjuk a gyorsaságot talán, ami az egyetlen előnyünk.
Borriellot én is behoztam volna, de azért az nagy kockázat lett volna valszeg, de mikor ha nem most.

Strootmant én se hoztam volna be. Kezdjen inkább, vagy jöjjön ha már eldőlt egy meccs.

Mexes áruló volt. Ezen lehet polemizálni, de akkor is az volt. Lehet, hogy a vezetőség is benne volt a történetben, hogy így alakult (bár nekem ilyen nem rémlik), de senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy aláírjon a Milanhoz (a sérült kórházi ágyán - valami ilyen rémlik, lehet rosszul), és hogy hűséget fogadjon a Romának előtte.
Persze relatív, hogy mi az áruló fogalma. Fociban mondjuk ez eléggé senkitsemérdeklő és inkább vicces dolog. De attól még ha használni kell ezt a kifejezést, akkor Mexesre ráillik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 14:01


Az, hogy te bajnok szeretnél nyerni, szíved joga. Szerintem mindannyian azt szeretnénk, hogy a Roma bajnok legyen. Mégsem várhatod el a teknőstől, hogy legyőzze a nyúlt sprintfutásban. Hiába a csiga a harmadik versenyző akinél jobbak vagyunk évek óta...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég