Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.25. 23:16


Jogos, hogy mondjuk jó taktikát betömörülés ellen, mert persze, hogy nem tudok mondani. Mondjuk az tuti nem az, hogy Castan Benatianak passzol, ő vissza Castannak ő pedig DDR-nek... :D :D
Viccet félretéve, azt hiányolom, hogy gyorsan járassuk a labdát, mert pl Dodó látja, hogy nem kell az ő oldalát erőltetni visszapasszolja a hátrébb lévő DDr-nek, aki teszem azt Maiconnak passzol. Csak nem mindegy, hogy ez 6 mp alatt vagy 2 alatt történik. Az tényleg a bosszantó, hogy az utolsó három meccsünk egyértelműen nyerhető lett volna, mi meg kóklerkedünk. Legalább maradt a távolság az Interrel, ők ugyanekkora bénázást képesek előadni.
Csatárkérdésben én tökéletesen egyetértek.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.25. 23:14


még 1x mondom, szép és jó a 10 győzelem meg a 3 x, de amikor korábban az olimpicoban napolyt, merdát vertünk, most meg 2 alsóházi csapattal x-eltünk és zsinórban, szal én továbbra is azt mondom hogy gödörben vagyunk....
scudettoról én soha nem beszéltem, de wazzé 1 pontokkal csak nem lehet bl-be jutni, mert azért a napoly és a fio is magához tér előbb utóbb, és ott van még a színtelen ócska inter is...

dodo védekezése kifejezetten jó volt, nálam......
és a romanews képes volt florenzit kihozni legjobbanak, mondjuk szinte mindenkit ugyanarra értékeltek.....én nem is igazán tudok választani, ha kellene a 2 belső védőt emelném ki, de ezzel el is mondtam mindent...
a motiváltásggal, küzdéssel nekem nem volt gondom, az meg volt, viszont ilyen a foci, sajnos :( gólt nem rúgtunk, és a kájjári elvitt egy pontot, holott egyet sem érdemeltek volna. :wink:

jah és legyen már egy pozitívum is a jövőre nézve, nehéz minket megverni, jobban mondva még senki sem vert meg minket, szal stabilak vagyunk, ez legalább jó a jövőre nézve. :!: :) :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2013.11.25. 23:16-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.25. 23:05


Dodó éppen, hogy ma végre tényleg egész jó volt. Még hogy ő lenne az új Piris....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.11.25. 23:04


Virga írta:Tömörülő védelemről még egy apró gondolat: 5 meccse minden csapat tömörül ellenünk, ehhez képest azóta is úgy állunk a fal előtt, mintha nem erre lehetne számítani. Egyszerűen tényleg színtiszta dühöt érez az ember egy ilyen meccs után. És látszik, hogy akarnak ők nagyon is, de nincs elképzelés


Az olasz csapatok a 3. helyezettől hátrébb azóta tömörülnek, mióta a Calcio létezik. LE-nek nem volt, ZZ-nek pedig fejetlen volt a taktikája. Garcia megközelítése: szélső beadások, gyors érkezés kapu elé, ha nem megy távoli lövések. Év eleje óta ezt játszuk. Ami nem megy az az erőcsatáros játék: vagy egy Batigoal/Jancker kell vagy senki. Destro eszetekbe se jusson. Gyors támadók a padra cserének (ma megint elfáradtunk az ellenfélnél jobban - ők vszínűleg kevesebb válogatottat állítottak ki hét közben) vagy egy Ibra - a többivel semmi gond. Nyáron adjuk el Borist és Destrot is...

Mondjatok értelmes taktikát betömörülő csapat ellen! Ljajic és Homlok még a cselezgetős-betörőset is próbálta, hiába.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.11.25. 22:57


Srácok,srácok.Aki bedurrant agyilag,az higgadjon le reggelre,mert munka meg suli van.
Brusztolt itt mindenki,mint az állat. Maicon hogy hergelte többször is a közönséget !?!
A Sassuolo meccs monitortörős volt, ez viszont nem. Csalódottak lehetünk szerintem - legyünk is -,de idegesek?
Nem úszott el semmi,ami végzetes lenne.A Scudetto?Ugyan már.
Harcoljunk csak meg férfiasan a BL-helyekért, én már akkor büszke leszek a csapatra.
Bergamo is durva lesz.
De a három pont becsusszanhat.
Összekapjuk magunkat.
Jól van az.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.11.25. 22:54


65-70 percig nem volt gond a játékkal, helyzeteket dolgoztunk ki, nem voltak pontatlan passzok. Utána valamiért megakadt a gépezet, valószínűleg próbálták a fiúk siettetni a dolgot, de már elmaradtak a pontos átadások, talán a hitüket is elvesztették, gondolták ennek a kapusnak úgysem rúgunk gólt. Szóval én nem emelnék ki senkit sem a csapatból sem pozitív, sem negatív irányba. Ha valaki egy kicsit ma a támadó szekcióból az átlag felett játszik, akkor megvan a meccs. Gyerünk fiúk, fel a fejjel, Bergamóban talán nem tíz emberel védekezik az Atalanta és több helyünk lesz támfgadásvezetésre. Persze kár ezért a két hazai pontvesztésért, de a 10 meccses győzelmi szériában is voltak olyan találkozók, amikor nem érdemeltünk győzelmet és mégis miénk lett a 3 pont, ma pont az ellenkezője következett be. Ilyen a futball.....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.25. 22:54


és a legrosszabb az esti meccsekben, hogy egy ilyen után lehetetlen aludni...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.11.25. 22:52


Hasonló érzésem volt ma... :( http://www.youtube.com/watch?v=KQ0oMNlNlMk
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.11.25. 22:51


Ez a szerb kapus 11 meccsen védett az utóbbi 5 évben, ja és 34 éves. No comment. Francnak sérült le Agazzi...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.25. 22:51

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.25. 22:50


Xabee írta:Elképzeléstelen szintelen-szagtalan, nézhetetlen hányadék, szaaaaaaaaaaaaar

Ez komoly????
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.25. 22:50


tök jó, hogy lőttünk 19 szögletet, mert legalább gyakorolják a srácok, sajnos úgy látom ez edzésen nem igen történik meg.
2 hete vártam a ma estére és egyszerűen nem jó ez. Beadásaink száma végtelen, csak nem értem miféle taktikai elem ez, hiszen láthatóan nem tudunk vele kezdeni semmit.
Tömörülő védelemről még egy apró gondolat: 5 meccse minden csapat tömörül ellenünk, ehhez képest azóta is úgy állunk a fal előtt, mintha nem erre lehetne számítani. Egyszerűen tényleg színtiszta dühöt érez az ember egy ilyen meccs után. És látszik, hogy akarnak ők nagyon is, de nincs elképzelés
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.25. 22:48


vicceltem :) milyen nyomás? az doppingolta őket inkább szerntem
mindegy, ez van, szerintem ez a csapat nem jó annyira mint amennyi pontot szereztünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.11.25. 22:48


slider írta:itt az ideje egy alapos fejmosásnak...


részeg vagy :lol: jó volt ez, csak a gól hiányzott. Gervinho meg Maicon voltak a meccs emberei, nomeg a Cagliari kapusa :D Forza Roma!
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.25. 22:48


jah és dodot megkövetem, a 2dik félidőben türhető volt, ráadásul abban, amihez nem ért, és ez a védekezés.
ljajics qrva nagy csalódás, de florenzitől se sok érdemlegeset láttam ma.....
gervinhot meg elég jól semlegesítették, azt mondjuk továbbra se érte, hogy a színszélső gervinhot mért kell középen erőltetni, mikor a láthatatlan ljajics is játszhatott volna ott, vígan.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.11.25. 22:46


Trigoria írta:na, hát gólt nem kaptunk ma sem :D :D
de legalább megszűnik a nyomás ami a tabella élével járt



Még nagyobb lesz...
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.25. 22:45


Trigoria írta:na, hát gólt nem kaptunk ma sem :D :D
de legalább megszűnik a nyomás ami a tabella élével járt

jaja, előrelépés, ilyen meccseket korábban rendre buktunk....
a második mondatra meg, ha így haladunk, megszűnik itt minden amit felépítítettünk, így múlik el a világ dicsősége....

szép és jó dolog 13 meccsen 10 győzelmet és 3 döntetlent felmutatni, de én kimondom, gödörben vagyunk, és jócskán......komolyan nem tom mikor volt utoljára ennyire Totti függő a roma :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.11.25. 22:44


Ez most úgy fáj, mint(ha) a Scudetto megy el...
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: punterhun Dátum: 2013.11.25. 22:44


NIncs tragédia, de innentől újra össsze kellene szedni magunkat, mivel ilyen forma mellett, ha tartós lesz,
akkor a BL is veszélybe kerül. Csalódás az este. :evil:
Avatar
punterhun
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.09.12. 20:15

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.11.25. 22:44


Kiharcolt három szögletet és tolt egy olyan passzt Gervinho-nak, amiből illett volna gólt rúgni. Ez a meccs nem Dodó miatt maradt 0:0, hanem a csatárok miatt. Szerintem Balza szintjét hozza, csak egy fokkal jobban ad be.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2013.11.25. 22:44


Elképzeléstelen szintelen-szagtalan, nézhetetlen hányadék, szaaaaaaaaaaaaar
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.25. 22:43


Borzasztó volt...Ennyi a véleményem a mai meccsről, pedig mennyire vártam...Siettem haza, hogy láthassam a fiúkat... Mindegy...Totti épülj fel hamar.....Nélküled nincsen Róma!!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.25. 22:43


slider írta:itt az ideje egy alapos fejmosásnak...



?????
Kiét? miért? nem lehet panasz a csapatra, nincs kire haragudni. Mindenki derekasan játszott, csak nem jött össze a gól.
Ez van, most úgy látszik, ilyen sorozatban vagyunk.
de lesz majd még jobb is (meg rosszabb is)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.11.25. 22:42


Dodó fos és a szezon elején a meccsek vége felé húztuk be többször. Most pont ennek az ellenkezőjét lehetett érezni a 70. percben.

Megmondom, hogy hogyan nyerhettünk volna. A félidőben Flo helyére bejön Skorupski, leüti Avromovot. Piros lap. Utána szarrá kontrázzuk Adammal és Homlokkal a szárdokat. Ennyi! Ma kivédte a szemünket ez a srác...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.11.25. 22:42


:evil: Hjajj, de mérges vagyok!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég