Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.16. 13:58


Ahhoz, hogy 3x egymás után EL-t nyerjünk előbb indulnunk kell az EL-ben. :D

Egyszerre van sok gond. A középpályánk szétesett a nyáron és az új játékosok képtelenek ugyanazt a játékot hozni: elől hiányzik az agresszív letámadás. Minőségben ehhez a játékhoz gyenge a keret. A középpályásaink vagy támadni vagy védekezni tudnak, de kompletten nem. Aki lenne erre a feladatra, az nem tudja megoldani.
Ehhez jön még az, hogy sok megbízható játékos idén egyáltalán nem az. Pl. Kolarov, Fazio

Monchi nem tudta a keretet minőségben magasabb szintre hozni, EDF nem találja a megoldást a problémákra, tavaly működött, idén is fog. Hát nem. Mindenki lúdas. Monchi, EDF, játékosok, vezetők, a csapattól elforduló szurkolók.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.09.16. 13:41


Szegyen vagy sem, a vegem szurkoltam, hogy beakadjon az a loves.
Idaig jutottunk...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.16. 13:33


Siralmas...ezt a betegséget már soha nem nőljük ki? 2-0 előnyről mindig leadjuk a meccseket...

Ha nincs Olsen még csúnyább lett volna.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.09.16. 13:32


Ezt a meccset elszórakoztuk....
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.09.16. 13:32


Tomm, én sem vagyok kibékülve EDF munkájával, csak itt kábé szentségtörés őt szidni. Tavaly is ugyanilyen sz.rul játszottunk a meccsek több mint felén.
Szurkolói transzparenseket igénylek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.16. 13:22


Nyugodjunk meg-mutatja edf. X-re allunk a chievo ellen, nem kell itt kapkodni....
Hat... en nyugodt vagyok... minek izgulni, egy nagy nullat csinaltak ebbol a csapatbol.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2018.09.16. 13:22


De ennek mi köze EDF-hez ? az hogy szerencsétlenek és bénák néha a játékosaink nem EDF sara
feram89
 
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.16. 13:19


Ez igen
Ez szep volt. A komplett vedelem betlizett
Edf-nek ido kell? Mire? Mar tobb, mint egy eve itt van...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.09.16. 12:45


Régebben mennyire más volt egy ilyen meccsnek is a hangulata. Nem sok változás és fejlődés van itt. Eddig. Nyilván csont sima a meccs, jön a BL, úgyhogy most ennyi is elég.
Akárhogy hajt Crsitante és Pellegrini, nekik egyszerre nem szabad a pályán lenniük.
És az a szomorú, hogy a sokkal darabosabb Cristante sokkal hasznosabb, mint Pellegrini, aki ilyen teljesítménnyel is simán kezdő tud lenni a Romában és az olasz válogatottban, mert egyszerűen nincs más. Remélem csak idő kell EDF-nek. Idő, idő, idő...
Ilyen szempontból kimondottan szerencsés, hogy a BL-t a Reallal kezdjük idegenben.
Birsa. Ez szép volt...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.09.16. 11:52


Flonak milyen csuri feje van, haha :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.09.16. 11:22


4 olasz a kezdőben! :bncgreen:

Olsen- Florenzi, Manolas, JJ, Kolarov - Cristante, Nzozi, Pellegrini - Under,Dzeko, El Shaarawy

amúgy most látom, hogy 3 nap múlva BL. Meglepődtem rajta nagyon :shock:
Ezt a meccset igazán lejátszhattuk volna tegnap..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tor Dátum: 2018.09.08. 16:25


Fazióból előbb csinálnék csatárt, rögzített helyzeteknél egész jól feltalálja magát a kapu előtt :lol:
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Francesco Totti."
Avatar
Tor
 
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2018.02.14. 20:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.07. 20:38


Amennyire értelmetlen Fazio egy sorral feljebb tolása, pont annyira értelmetlen az is, hogy egy gyakorló meccsen olyan poszton játsszon, amin utána sosem fog.

Ez itt a 22es csapdája :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.07. 18:53


Biztos, hogy nem volt tudatos. Ennyire nem lehet EDF hülye, ahogy F.Totti is írta. Van 86 középpályásunk és ez egy baromság, hogy N'Zonzi box to box és akkor nem tud védekezni, a box to box pont védekezni is tud, Ninja mielőtt idejött volna védekező középpályás volt, aztán volt itt már minden támadó középpályás is. N'Zonzi is bazi lassú ahogy néztem is lusta is, de jól helyezkedik és marha sok lövést tudott blokkolni, nem értelek benneteket, hogy nem jól védekezik. Ha az a jó védekezés, hogy becsúszva szerel akkor a csapatból max DDR védekezik jól. Pjanic támadó középpályásból lett sima középpályás. Paredes támadóközéppályásóbl lett védekező középpályás. Gerson támadóközéppályásból volt szélső és sima középpályás. Nehogymár Cristante, Pellegrini, Coris, Józsi bácsi, akárki ne tudna védekező középpályást játszani. Max azért tudnám elhinni, hogy tudatos volt, mert ez a divat manapság. Marquinhos és védekező középpályás a PSG-nél és a Chelsea-nél is védekező középpályás David Luiz, meg mintha a MU is állt volna fel belső védővel a középpályán de ez nem biztos.
David Luiz és Marquinhos milliószor jobb játékos mint Fazio szóval szerintem marha nagy baklövés lenne. Fazio szervezné a csapatot és kérné el Juan Jesustól a labdát. :D :D :D :D :D :D
Szerintem ha igazad is van cejas, félidőben már változtatna a mester.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.07. 12:37


Az eredmény senkit nem érdekelt. Ha akart volna, akkor tudott volna kit a kicsik közül DM- ként játszatni EDF. Biztos vagyok benne, hogy tudatos teszt volt.
Valahogy úgy rémlett, hogy NZonzi box to boxot játszott a Sevillaban. Faziot DDR cseréjének gondoltam és a franciát előrébb. DM oké, ACM van 72, bár védekezni nem tudnak. Itt Pellegrini és Cristante a kulcs...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.07. 09:16


Szerintem kényszerből játszott ott Fazio, mert már tényleg nem volt kit játszani. Nem tudom mi értelme volt ennek ZS csapattal felallni. Annak lett volna értelme, ha Kluivert, Cristante, Pellegrini, Schick stb összeszokna. De ugye nem igazán voltak. SES ezer éve itt van miért kellett játszatni? Pastorénak sem a ZS csapattal kell összeszokna. Karsdorp mondjuk jó h játszott mert meccshiányos, meg Fazio kellett vezérnek a pályán szerintem, meg aki akarta látta Coricot. De úgy szerintem semmi értelme nem volt h a Primavera és tőlünk 5-6 játékos tolt egy jelentéktelen semmit, de legalább megint kikapunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.07. 00:52


Nyilván nem kapcsolnám ki, de Fazio még védőnek is lassú és darabos. Nem fordul, hanem kanyarodik. Tedd be a 60 éves DDR mellé, aki ha egy meccsen 700 méternél többet sprintel, akkor a teljes hetet jeges vízben tölti és összeállt a liga leglassabb DM párosa. Az már csak hab a tortán, hogy DDR így feljebb kellene hogy lépjen, azaz pont nullaszor érne vissza ütemben. NZonzi egyik legjobb és legbiztosabb tulajdonsága, hogy a fejpárbajainak 70%-át nyeri. Told feljebb egy fél sorral és pont nem leszek fejpárbajai. 3 játékost tettél olyan posztra, ahol kevésbé hasznos, mint az eredeti helyén.

Persze születtek már korszakos szerkezetek ilyen döntésekből, de ennek itt most elég kevés esélyét látom. A padon közben figyel Pellegrini, Cristante, Coric és talán Pastore. Ha az újszerű középpálya mégis bejönne, mindhárom játékosnak végig kell tolni a szezont, mert a cseréik kicsit sem hasonló karakterek. És azért 50-50re adom, hogy Cejas csak viccelt :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.09.06. 23:03


cejas, köszi a tudósításokat!/megjegyzéseket Jó, ha ránézek a telefonra és szeretem a csapatot!

Ftotti - bocs, miért is?

nem kötözködésből, tényleg érdekel!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.06. 22:58


Cejas, ha lesz olyan tétmeccs, amikor Nzonzi, De Rossi, Fazio középpályával állunk fel, akkor 35 év után eljön az a pillanat is, amikor Roma meccs közben kinyomom a tévét... Pokol lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 22:33


A kicsik játszhattak egy meccset. A szánalmas dolog inkább a rendes csapat játékosaira érthető, akik semmi épkézlábat nem nyújtottak.
Csapatként domináltuk a meccset, de meddő fölényünk volt az első félidőben. Kapura nem nagyon voltunk veszélyesek.
- Fazio DM-ként való szerepeltetése érdekes húzás volt. Lehet, hogy a jövőben kipróbálná itt az argentínt. Volt, hogy cselezett és jól, de vezette ellenfélbe és adott el labdákat. Még fejlődnie kell itt, a középpályán gyorsabban kell felmérni a helyzetet és úgy kell megjátszani a labdát, nincs annyi tér és idő erre. Érdekes. Lehet, hogy középső védőből van elég. Látszik, hogy a középpályán szeretne valamit módosítani EDF. NZonzi mehetne előrébb, ha Fazio DDR-rel megoldaná a DM-et. Meglátjuk.
- Pastore. Nagyon semmi volt a középpályán. Ha úgy vesszük, hogy Ninját és őt elcseréltük, akkor korban ül a dolog, de játékban... Hűha... Nem ügyetlen, ezt tudjuk, de lassú a mozgása, semmi csel és megindulás - csak az értelmetlen és alibi passzok tömkelege. A mai meccsen szürke volt. Akkor villogott, mikor már minden mindegy alapon támadtuk, de a mai meccsen akkor sem. Coricnak több épkézláb megmozdulása volt. Pastorétól sokkal több kellene, vezéregyéniséget vártunk nem egy "nyegleót".
- SES. Volt néhány jó megmozdulása. A gólunk az egyéni megmozdulása után jött kipattanóból.
- Santon annak jó, amire vettük.

Hátul Fuzato még nem érett egy rendes meccsre. Lábbal kimondottan jó, techinkás kapus. Ugyanakkor későn reagál egyes szituációkra/lövésekre és nem ért le úgy hogy védje a teljes szöget.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.06. 19:08


Hát ez szánalmas volt...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:48


Vigyázat! Jön a félelmetes AS Roma végjáték!
Olyanok vagyunk, mint Michalczewski: előbb rommá vernek minket, aztán elkezdünk játszani. Taktik!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:46


Gennaro Nigro, jön az amcsi DM-ünk is!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:45


Nincsenek itt az emócionális srácok, pótolnom kell őket.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:44


Bucriiiiiiiiii :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 174 vendég