Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.17. 17:58


RG:
Florenzi, Paredes, Ucan és Emanuelson, igaz ha nem is teljesen végig, de játszhatnak.
Na erre mocskosul kíváncsi leszek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 13:05


Szerintem is ezzel, kivéve annyi, hogy Manolas helyett most Astori lesz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 11:02


Bedobja Paredest szerintem....... Vagy jöhet Ucan...... Friss husi kell ebbe a csapatba...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 11:00


És videót is készítesz róla és fel is teszed ide ugye??? Régen nevettem akkorát, amekkorát azon a videón fogok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 10:04


bence írta:
fogkefe1 írta:Palermo ellen hogy fogunk játszani szerintetek?
Ki lesz aharmadik középpályás? Florenzi? Mapou? Torosidis? Paredes?
Érdekes lesz...

DDR-Strootman, Pjanics hármasból ki nem tud játszani? Azt tudom, hogy Nindzsa kisárgázta magát a derbin.
Az viszont megfogadom, hogy hídba leszopom magam, ha Toro vagy Mapou a középpályán tolja. :D

Torosidis olympiacosban játszott már középpályás, Mapou meg látjuk nincs elveszve a pályán. Csak azért mondom, mert ha Florenzi játszik akkor Strootmannak kell védekező középpályást játszania, és.Nem tudni h készen áll már e lelkileg 5-6 komoly becsúszásra, folyamatos ütközésre. Na meg ha ő az uccsó ember, akkor nem igazán fog tudni segíteni a támadásokban, amiben szintén jó. Ha Flo lesz a dm akkor nagyot nevetek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 09:30


baxott nehéz meccsre számítok, ha bealszunk, mint már idén egy párszor idegenben, akkor pláne.
ja, és florenzi lesz a kpályás, ide a rozsdást :) meglepne garcia ha betenné paredes 3dik kpályásnak, a másik nagy kérdés, destro vajh kezd é?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.17. 09:22


Én jobban várom a kupa meccset...hátha végre láthatom Ucant vagy Sanabriát, gondolom ma este megint megy majd a töketlenkedés,mint pl. Udinében...
Jó ne legyek pesszimista, nyerünk 4-0ra bomba támadojátékkal és hibátlan helyzetkihasználással :mrgreen: :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.16. 23:57


bence írta:
fogkefe1 írta:Palermo ellen hogy fogunk játszani szerintetek?
Ki lesz aharmadik középpályás? Florenzi? Mapou? Torosidis? Paredes?
Érdekes lesz...

DDR-Strootman, Pjanics hármasból ki nem tud játszani? Azt tudom, hogy Nindzsa kisárgázta magát a derbin.
Az viszont megfogadom, hogy hídba leszopom magam, ha Toro vagy Mapou a középpályán tolja. :D


DDR sem lesz, így 99% hogy Florenzi kezd ott. Remélem látjuk majd Ucant is a pályán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.16. 23:21


fogkefe1 írta:Palermo ellen hogy fogunk játszani szerintetek?
Ki lesz aharmadik középpályás? Florenzi? Mapou? Torosidis? Paredes?
Érdekes lesz...

DDR-Strootman, Pjanics hármasból ki nem tud játszani? Azt tudom, hogy Nindzsa kisárgázta magát a derbin.
Az viszont megfogadom, hogy hídba leszopom magam, ha Toro vagy Mapou a középpályán tolja. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.16. 22:34


Trigoria írta:https://www.facebook.com/video.php?v=10152975546415782&set=vb.67320070781&type=2&theater
de szép pár :D

Mit kapott volna Maicon , ha ezt ő csinálja :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.16. 13:13


Palermo ellen hogy fogunk játszani szerintetek?
Ki lesz aharmadik középpályás? Florenzi? Mapou? Torosidis? Paredes?
Esetleg taktikát változtat Rudi?
Totti mintha betegséggel küzdene, kezd e majd Destro...
Érdekes lesz...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.13. 23:37

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2015.01.13. 10:40


Gondolatok, stb...

- Roma - Lazio, teljes meccs online:
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... vs-lazio-4

Ha nem indul el: a videófelületnél kattints a jobb alsó sarkon lévő szövegre (@mail.ru) és egy új ablakban el fog indulni a videó.

- Azért jó volt látni, hogy vannak ismerős arcok az érdeklődök körében: Julio Sergio, Zeman... csak Taddeit hiányolom :)

- lement a meccs anélkül, hogy pirosat kaptunk volna? :O ;)

- "Xaba írta:Szerintem még nincs vége a meccsnek!" - ne tűnjön utólagos okoskodásnak, de Xabanak teljesen igaza volt, egy fél idő után (ami "csak" 0-2) nem szabad eltemetni a meccset!

Mi lett volna ha ők is így állnak hozzá? ...

Én munkahelyről követtem, mobilos helyzetjelentéssel :) Nagyon örültem a 2. félidei korai gólnak, aztán a végsőkig bíztam benne/imádkoztam :) /, hogy jöjjön össze a 3. gól is, de hát sajnos nem történt meg.
Utólag láttam a második félidőt és azt kell, hogy mondjam, hogy a legvégén mindkét csapatnak összejöhetett volna a gól, de a Lazio közelebb állt hozzá, nagyon közel...
Szóval még örülni kell a döntetlenek. Pedig előtte még hogy bíztam abban, hogy a fordulóban megtörténik a "trónfosztás"...

- Szép volt a coreo :)
Tudja vki pontosan kiket ábrázoltak a képeken? Tottit és De Rossit láttam. De ki a többi és miért így együtt?
Szöveg alatta?
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... c655974d0d

- Gólja előtt látom megint ment a téma, hogy Tottit már nyugdíjba kellene vonultatni vagy sem :D Hányszor kell még bizonyítania? ;)

- Ahogy többen is írtátok: Strootmannak szerint nagyon fontos volt ez a gólpassz. Lassan talán visszatér korábbi énje :) És igen, egyre jobban ütközik, stb!

- Zampa is hozzátette a magáét! :D
https://www.youtube.com/watch?v=zhjx-6Pjbes
Komolyan libabőrös lettem :)

- Totti második gólja és a "gólöröm"... erre nincsenek szavak! :D
Ja de, összeesküvés elmélet: irdatlan nagy alma reklám, semmi több! :D ;)
És olyan jól sikerült a jelenet, hogy el is indult a mémtenger :P
Egy-két darab:
http://www.repstatic.it/content/naziona ... c24d28.jpg
http://images2.gazzettaobjects.it/metho ... y-page.jpg
https://s1.yimg.com/bt/api/res/1.2/m4GC ... totti6.jpg
http://d3sisvwys76oew.cloudfront.net/images/toti.jpg
http://www.lasicilia.it/media/20150112/ ... 19c0fe.jpg
Beteg állatok! :D
Van még egy ütős, de az lazios és még jelenleg is érzékenyen érint, úgyhogy nekem nem vicces, inkább tragikus...

- "a karrier-aranylabda mellé kisérőnek" - nem is rossz ötlet :D Abban biztosak lehetünk, hogy az Olasz Szövetségtől kap majd ilyesmiket. Utóbbi időben is kapott vmi, de már nem emlékszem mi volt...

- "mezlevétel sárga, Huszti rácsra mászott sárga, Totti 1 perces szelfi semmi. " :D :D

- Amúgy kövezzetek meg, de nem meccsek óta az a téma, hogy jelenleg legjobb játékosunk Nainggolan? Erre most volt egy hibája amiből gól lett és máris hetek óta értékelhetetlen, stb. :D
Nem célom megsérteni senkit, csak nekem ez olyan abszurd, bár lehet, csak a meccs heve miatt vannak ezek "meggondolatlan bírálatok" :)

- Trigo ez a kép amit kiraktál (Dátum: 2015.01.12. 00:53) nagyon ötletes, tiszta jó! :D
Amúgy ha majd egyszer arra járok meg szeretném látogatni ezt a falat. Tudtommal az ajtóról már lekerült a borítás és csak rács van, sajnos.
Rómában járóknak, pontosan itt van:
Via della Madonna dei Monti
https://maps.google.hu/maps?q=41.894291 ... 4,,0,15.35

- "C.R. otthon ül és veri a fejét az asztalba,hogy ez miért nem neki jutott először eszébe" :D :D
"Dom Dwyer Sporting Kansas City Júliusban. És ő sárgát is kapott" :D

- mcsabi, képed (Dátum: 2015.01.12. 13:51): de jó volt ezt újra látni :) Emlékszem láttam is a felvételét, hát nem volt egy remekmű :D

- tényleg mi van b.zi Zarateval? Még mindig tüzel? :D

- összességében tehát örülök, hogy visszahoztuk a meccset, meg hogy Totti, és hogy a szerencse is kicsit mellénk állt, de nagyon sajnálom, hogy ismét távolodtunk a Juvétól.
A Roma-Juve meccs reméljük majd nekünk kedvez, de ha további meccseken gyengék leszünk, vagy hullámzóan teljesítünk, akkor az édeskevés lesz.
Mindenesetre:

Daje Roma, daje!!
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.13. 09:10


Trigoria írta:
Hernanesre vagy Zaratére.
előbbi azonnal kéne. Azt se tudom hol van most vagy mi van vele (talán Inter?), de azonnal kéne.
És szvsz legyen nekünk is ilyen 10 meccses csodaemberkénk aztán ráérünk aggódni, hogy folytatja-e a csodát :wink:


Hernanes lehetne az új Manfredonia? Csak ő nem a Juve, hanem az Inter közvetítéssel érkezne. Exlaziale ne jöjjön soha! :)
Egyébként nem is azt akartam írni, hogy Anderson vagy valaki hasonszőrű nem kellene (a brazilt és az argentint is irigyeltem tőlük), csupán ezt a durva hypot sokallom körülötte. Majd ha egy éve ezen a szinten játszik, akkor repkedhetnek a 25-30 milliók a nevével együtt. Egyelőre nem több egy nagyon jó fizikumú, ügyes játékosnál, aki élete formáját futja 2 hónapja. Én emlékszem Brighire vagy Perrottára, amikor olyan szinten játszottak, hogy nem hittem a szememnek. Sőt Mancininek nem is 2 hónapja, hanem egy fél szezonja ment így. Aztán szépen visszaálltak alapjáratra.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.13. 03:19


Hernanesre vagy Zaratére.
előbbi azonnal kéne. Azt se tudom hol van most vagy mi van vele (talán Inter?), de azonnal kéne.
És szvsz legyen nekünk is ilyen 10 meccses csodaemberkénk aztán ráérünk aggódni, hogy folytatja-e a csodát :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.12. 23:14


Azt azért ne felejtsétek el az értékeléseknél, hogy ez a Lazio jelenleg egyértelműen a legjobb formában lévő olasz csapat. Amúgy is tele voltak önbizalommal, a szünetben meg még inkább. Innen jöttünk vissza és reális esélyünk volt a nyerésre is. Ugyan csak 1 pontot ért, de ez komoly teljesítmény volt mindenkitől.

Anderson sokkal jobb, mint bármelyik támadónk? Ilyen 10 meccses csodaemberkék mindig vannak. Csak a traktorgyárnál maradva emlékezzünk Hernanesre vagy Zaratére. Mindkettőt szopkodták vagy fél évig, aztán lett belőlük, aki lett. Felipe barátunk nagy formában játszik. Öröm lenne nézni, ha nem bugyikékben tenné. De várjunk még azzal az aranylabdával.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.01.12. 21:36


Le is írták, de magától is az az ember érzése, a Bayern megmutatta, hogy milyen játék ellen nem tud mit kezdeni a Roma.
Ha a saját térfelén agresszíven letámadják, az a csapat halála... Ezt a játékot egy Bayern simán bírja 90 percig, egy Lazio csak 45 percig...
Néhány teljesítmény igencsak elmaradt és elmarad egy ideje a várakozástól, vasalófejű bosnyák barátunknak húznia kéne a szekeret, ehhez képest nemhogy semmi pluszt nem nyújt, sokszor folyamatosan ront... a furcsa ízlésű brazilról meg már leírt mindenki mindent...
Iturbe végre tetszett, Tottit a félidőben szerintem a legtöbben lezavarták volna a pályáról, de mivel ő klasszis, még mindig benne van a legtöbb...
Újabb történelmet írt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.12. 18:51


Garcia sokszor mondja , hogy jön a kupa meg az EL, és ezért lehet majd rotálni
aztán meg azt is mondja, hogy ezeket meg akarjuk nyerni
:D
meglátjuk az első meccseken, hogy kikkel képzeli ezt el
nagyon remélem, hogy a kevesebbet játszókkal, élükön Destroval

amúgy a tegnapi meccsről az egyik legnagyobb pozitívum, amit szinte észre se veszünk: DDR és Totti lehozta a meccset komoly balhé nélkül!

Holebasról én mondtam már, hogy nem olyan rossz az a srác. Aki nem először és nem másodszor esernyőzgeti át a védőjét, és erős löketei vannak, az nem lehet annyira kutyaütő.

Phoenix100:
Feri ellopta a showt. Ennyi. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.12. 18:21


na, akkor a tegnapi meccsről, az összkép inkább pozitív bennem, bár nem nyertünk, szal ami mindenképpen tetszik, és jó lehet a jövőre nézve, ugye 0-2ről felálltunk, vmit strootman és iturbe tűrhető, faxa meccset toltak, DE összességében totti mentette meg a romát a blamától, a góljai kellettek ahhoz, hogy a többiek elhiggyék hogy van keresnivalónk, vmit a góljai húzták fel néhány játékosunk teljesítményét.
DE azzal nem tudok mit kezdeni meccsek óta, hogy a mindenkori tridente eredménytelen, és egyben haszontalan, persze most garcia verheti majd a mellét, ha kérdik mért nem játszatja destro, mert totti ilyenekre képes, DE tartom, féltávnál vagyunk, ha garcia akar vmit az uefa és az olasz kupától, több vasat kell a tűzben tartania, vagyis qrvára forgatnia, használnia kellene a támadókat(akár illik destro a romába, akár nem), mert gyak. eljutunk hamarosan oda, hogy lesz 3-4 folyton játszó, agyon hajszolt, de jó formát nem mutató emberünk előre, meg lesz 1-2 olyan ember aki meg játék és önbizalom hiányban szenved, és majd ha nagy ritkán rájuk kerül a sor, majd várjuk tőlük a csodát(meg garcia is)
Komolyan mondom, úgy evickélünk meccsről meccsre(jó a tegnapi kivétel) hogy az elől levők egyrészt eredménytelenek és haszontalanok, lásd ugyé vmelyik meccsünket a ninja a másikat meg astori nyerte meg, emellett amit qrvára hiányolok az elől levőktől az a sok mozgás és a megjátszhatóság.

Pedig emlékeim szerint a szezon úgy indult, hogy 1x totti, 1x destro kezdett, vagyis felváltva, mostanra meg eljutottunk oda, hogy csak totti játszik, de tovább megyek, ha gervinho nem megy el a szafarira, akkor most iturbe se játszana, szal forgatnia kell a csapatot garciának, mert bajok lesznek.
ugye dec.környékén ljajics volt a legjobb formában levő támadónk, de most őszintén, lehetett bármennyire jó, a tegnapi andersont meg se közelítette, és ez az ember már köbö 10 forduló óta így tolja :o nekünk mikor lesz ilyen emberünk?! szal a vágyam, hogy az elől levők közül ugyan vki/k kapjanak már el egy hasznos, jobb formát...

játékosokról:
tegnapi alapján nálam maicon egy 60 perces játékos, kár volt vele hosszabbítani, még akkor is, ha őt tartjuk a legjobb támadó szél.védőnknek.
ninja, vki írta meccsek óta gyenge, ez nem igaz, a milan és tegnapin tényleg baxott xar volt, az okot nem tudom, fáradságot felesleges mondani, hisz kari szünet is volt közte, szal nem tudom, miért...
holebas, a tegnapi meccsen elkezdett tetszeni.
strootman és iturbe meg a meccs legnagyobb pozitívumai a számomra....
pjanics, már korábban is mondtam, 5-7 meccsenként mutat olyat, hogy elámul tőle az ember, és a többi meccsel mi lesz?! nálam nem pótolhatatlan játokos, de ahhoz hogy eladjuk, vkit be is kellett volna épyíteni a helyére, ez nem történt meg, úgyhogy most sehová.
a meccsre írta vki hogy jó volt, én úgy fogalmazok, izgalmas, nálam a jó az, hogy végig dominálunk, és a gólokat mi rúgjuk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.12. 17:48


Ami nekem a legjobban tetszik, h a lazio tolt egy fantasztikus elsöfélidöt, majdnem nyertek, ha a végén bemegy klose ziccere, megint nagyot játszott a felfedezetjük anderson, ERRE mindenki Tottiról és a selfiéről beszél, meg az új rekordjáról...:)
De hozzátartozik az igazsághoz, rég láttam ilyen jól játszó laziot, még egy normális edzőjük is van...no mindegy
Nainngolannal meg szerintem nem fáradságról van szó, elvileg pihent a téli szünetben is meg az udine ellen is, inkább kezdi magát igazi rómainak érezni magát, és ezért tulpörögte durván a meccset..hány ilyen volt Tottinál és Ddr -nél is...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.12. 16:42


nem, ilyen nincs
mezlevételnél sem hátráltatná a játékot, mégis sárga. Ahogy a kerítésre mászás is pl.
Mindegy, otthon volt, neki ezt most szabadott!

fogkefe1: jaaa így vágom! ok.

Virga: köszi!

mcsabi:
:D :D :D :D :D

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 16c1c8cb51
eskü mintha a frontról tértek volna haza :D

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 7908_o.jpg
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.12. 15:26


Nem lehet, hogy azért nem kapott sárgát Totti, mert amúgy is állt épp a játék? A gólját követően kettős cserét hajtott végre a Lazio, így a a sajátos gólöröm nem hátráltatta a játék folytatását. Csak találgatok...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.12. 15:07


Trigoria írta:
De mezőnybe nem mert még kockáztatni.
???
Úgy ment oda egy labdára pont a felezőnél, hogy tudta kb nem érheti el. Csúnyán össze is akadtak, fetrengett kettőt, és ment tovább. Engem ez a momentum meggyőzött róla, hogy jó úton halad

Félreértettél, támadásra gondoltam. Figyeltem a játékát és kb mindig a hozzá legközelebbihez passzolt. Perzse nyílván javulni fog, meg a gólpassza az pazar volt, de lesz ő ennél még sokkal jobb, annyira nem volt még az a hú de nagy sztár akiért itt egyesek 60 milliót kérének, persze senki sem ezt várja el még, csak szerintem a szuperlatívuszok még várhatnak... Mondjuk a következő fordulóig, ahol tuti megint kezdő lesz. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.12. 13:51


Ha azt vesszük Totti volt az úttörő, csak itt még nem volt előlapi kamera :D
Kép
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.12. 13:12


Dom Dwyer Sporting Kansas City Júliusban. És ő sárgát is kapott
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég