Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.07. 17:24


Akkor szelektíven olvasol…. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.07. 15:59


marco24 írta:Jöjjön egy optimista hozzászólás is.
....
- Több pontunk van, mint tavaly ilyenkor.
....
- Sikerült jelentősen és értelmesen leszűkíteni a keret


Én nem igazán olvastam pesszimista hozzászolásokat.
Illetve nincs több pontunk mint tavaly, bár költöttünk egy 100ast igazolásokra.
Illetve2, igen sikerült a keretszűkítés csak épp pénzt nem láttunk belőle. Reméljük Tiago Pinto is belejön végre nyáron.

De ezektől függetlenül optimista vagyok én is, csak nem teljes szezon miatt, hanem az elmúlt pár meccs alapján.

Mondjuk szerintem az elmúlt 20 évben csak optimista ember vált Roma szurkolóvá. Aki ennek a csapatnak kezd szurkolni, annak bízni kell a szebb jövőben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.07. 14:04


marco24 írta:Én csak Delneri-t utáltam. Őt mondjuk nagyon.

Jöjjön egy optimista hozzászólás is.
Ebben az évben EKL van. Úgyhogy ezt lehet megnyerni. Ha megtesszük, szuper. Végre nyerünk, mert meg kell tanulni nyerni is. Még Pjanic nyilatkozta, amikor a Juvéba ment, hogy az a más, hogy ott "az a normális, hogy nyernek és mindenki ezt is gondolja". Ennek a csapatnak is meg kell tanulnia nyerni és most végre jó úton vagyunk.

Egyébként (bár nem voltam hatalmas José rajongó) azt kell mondanom, hogy szerintem alakulunk.
    - Volt egy 12 meccses veretlenségi sorozatunk (akkor, amikor tipikusan a nagy pofonokba és übergáz februári, kora tavaszi vereségekbe szoktunk belefutni)
    - Tammy 25 gólnál jár ha nem tévedek, ezzel minden idők legtöbb gólt szerző újonc csatára nálunk, Rodolfo Volk óta, ami idestova közel 100 éve (1928) történt...
    - A baloldali igazolás besült, mégis elő tudott rántani egy nem akármilyen nyuszit José a kalapból, Zalewski személyében.
    - Tavaly volt Spina, most még nincs...
    - Visszahozta Zaniolo formáját, ami szerintem nem volt egyszerű. Ez gazdaságilag és sportszakmailag is kritikus lesz nekünk a következő 1-3 évben.
    - Iden (lekopogom) nem volt egy keresztszalag-szakadás se. Minden korábbi évben szívtunk a komoly sérülésekkel.
    - Bejutottunk egy kupadöntőbe. Végre attól hangos a sajtó, hogy nyerünk. Ennek van PR értéke az igazolásoknál is, mert azt üzeni, hogy Joséval végre eredményeket ér el a csapat, azaz a vaciláló ("Merjek-e ide igazolni vagy sem?") játékosokban reális az esély, hogy itt nyerhetnek valamit.
    - Egységes a csapat. Nincsenek öltözői pletykák, hisztik, stb. Még azoknál sem, akik nem játszanak (pl. C. Pérez)
    - Kapnak a fiatalok esélyt.(Afena, Bove)
    - Az 5. helyen állunk a bajnokságban, megelőzve a Lazio-t.
    - Több pontunk van, mint tavaly ilyenkor.
    - Sikerült jelentősen és értelmesen leszűkíteni a keretet.
    - Van egy normális kapusunk, akinél nem remegek minden alkalommal, ha az irányába megy egy labda.
    - A rangadókon is alakulunk.
    - Az én pulzusom végre nem ment fel egy meccs utolsó 15 percében azon aggódva, hogy mikor kapunk egy gólt, mert végre normálisan védekezünk (én biztos voltam benne, hogy a Leicester nem lő gólt).

Röviden ennyi. Én kupát akarok. Idén végre lehet, hogy megkapom. Szerintem most sokkal boldogabb Róma bordósárga fele... úgyhogy ne panaszkodjunk.

Forza Roma


Köszönöm ezt a hozzászólást! Nagyon jó volt olvasni! :) :) :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.05.07. 13:02


Én csak Delneri-t utáltam. Őt mondjuk nagyon.

Jöjjön egy optimista hozzászólás is.
Ebben az évben EKL van. Úgyhogy ezt lehet megnyerni. Ha megtesszük, szuper. Végre nyerünk, mert meg kell tanulni nyerni is. Még Pjanic nyilatkozta, amikor a Juvéba ment, hogy az a más, hogy ott "az a normális, hogy nyernek és mindenki ezt is gondolja". Ennek a csapatnak is meg kell tanulnia nyerni és most végre jó úton vagyunk.

Egyébként (bár nem voltam hatalmas José rajongó) azt kell mondanom, hogy szerintem alakulunk.
    - Volt egy 12 meccses veretlenségi sorozatunk (akkor, amikor tipikusan a nagy pofonokba és übergáz februári, kora tavaszi vereségekbe szoktunk belefutni)
    - Tammy 25 gólnál jár ha nem tévedek, ezzel minden idők legtöbb gólt szerző újonc csatára nálunk, Rodolfo Volk óta, ami idestova közel 100 éve (1928) történt...
    - A baloldali igazolás besült, mégis elő tudott rántani egy nem akármilyen nyuszit José a kalapból, Zalewski személyében.
    - Tavaly volt Spina, most még nincs...
    - Visszahozta Zaniolo formáját, ami szerintem nem volt egyszerű. Ez gazdaságilag és sportszakmailag is kritikus lesz nekünk a következő 1-3 évben.
    - Iden (lekopogom) nem volt egy keresztszalag-szakadás se. Minden korábbi évben szívtunk a komoly sérülésekkel.
    - Bejutottunk egy kupadöntőbe. Végre attól hangos a sajtó, hogy nyerünk. Ennek van PR értéke az igazolásoknál is, mert azt üzeni, hogy Joséval végre eredményeket ér el a csapat, azaz a vaciláló ("Merjek-e ide igazolni vagy sem?") játékosokban reális az esély, hogy itt nyerhetnek valamit.
    - Egységes a csapat. Nincsenek öltözői pletykák, hisztik, stb. Még azoknál sem, akik nem játszanak (pl. C. Pérez)
    - Kapnak a fiatalok esélyt.(Afena, Bove)
    - Az 5. helyen állunk a bajnokságban, megelőzve a Lazio-t.
    - Több pontunk van, mint tavaly ilyenkor.
    - Sikerült jelentősen és értelmesen leszűkíteni a keretet.
    - Van egy normális kapusunk, akinél nem remegek minden alkalommal, ha az irányába megy egy labda.
    - A rangadókon is alakulunk.
    - Az én pulzusom végre nem ment fel egy meccs utolsó 15 percében azon aggódva, hogy mikor kapunk egy gólt, mert végre normálisan védekezünk (én biztos voltam benne, hogy a Leicester nem lő gólt).

Röviden ennyi. Én kupát akarok. Idén végre lehet, hogy megkapom. Szerintem most sokkal boldogabb Róma bordósárga fele... úgyhogy ne panaszkodjunk.

Forza Roma
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.07. 11:35


változnak az idők F.Totti. Garcia kerete ennél azért erősebb volt :)

amúgy olasz kupát direkt nem említettem, mint aminek örülnék igazán, mert rettentően akartam régen, mindennél jobban azt a k.rva ezüst csillagot, hosszú évekig drukkoltam érte - addig amíg másnak nem volt meg a 10 győzelme. Most hogy már beelezőtek, lesz.rom. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.07. 10:54


En speciel csak zemant es fonsecat kivantam a halal fszara. De leginkabb az utobbit.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.07. 08:55


Jó hasonlat :D

Én már a Serie A dobogót is nagyon értékelném. Kicsit kevésbé, de fasza lenne olasz kupát nyerni. Esetleg EL döntő. Ilyesmi. Jövőre nálam ilyen lenne egy sikeres év. Ja, és nem kell mind együtt. Elég egy, ha mellett nem kapunk ki a merdától.

És akkor gondoljatok bele, hogy pl a halál f.szára kívánt Rudi Garcia eredményei hol voltak ehhez képest.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.06. 22:31


Ezek után kiváncsi lennék mit tudnál “iagzán” értékelni…?
hát ahogy a többiek kifejtették, azt a Barca-verést tudtam értékelni, na meg amit nagyon tudnék, az végre egy Scudetto lenne

Kicsit olyan ez az EKL mint ha a szavannán a Roma lenne egy hiéna, és más hiénákkal megküzdve mi lennénk a legerősebb hiéna. Hurrá, csak közben ott sütkéreznek a napfényben mellettünk az oroszlánok is, akik telibeszarják a szaros kis hiénákat.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.06. 22:11


Amúgy sokan ezt a Barca verést emlegetik, de ne felejtsük el, hogy asszem ott megnyertük a halálcsoportot. 3-0-ra vertük a Chelsea-t, döntetlen Atletico ellen. Plusz Liverpoolt vertük a visszavágón... Azokhoz az eredményekhez szerintem, hogy a Vitesset vertük meg a Leicestert lepkefing. Ahogy valaki írta a tavalyi EL menetelés is nagyobb eredmény mint az idei. Egy dolog viszont más. Az árnyékunkon még sosem léptünk át BEK döntő és UEFA döntő vereséggel. Plusz engem mindig zavar, hogy elődöntőben elhasalunk. Azóta fáj amikor a Lyon kábé 5 éve Lacazettel kiejtett minket, mi jobb csapat voltunk.

Mourinho nyilatkozta, hogy ez nekünk a BL. Hát ez nekem fájt. Hát apukám volt, hogy 2-1-re oda vissza vertük a Realt. Megvertük a bitang erős Unitedet... Igaz mellette rendesen cumiztunk is, de na. Ha az elmúlt 15 évet veszik a Roma BL szint, ha az elmúlt 4-évet azt mondom reális, hogy EL szint. De ez az EKL komolytalan volt nekünk a Leicester meccsig.

De ennek ellenére Mourinhoval ismétlem átléptünk az árnyékunkon és végre döntőbe jutottunk, ahol van esélyünk, mert nem a Real vagy a Pool lesz szembe velünk, hanem a holland harmadik. Ha nyernénk nagyon boldog lennék és nem érdekel, hogy EKL bazi büszke szurkoló lennék. És minden döntő nehéz, tehát nem bagatellizálni akarom. Csak annyit akartam mondani, hogy mi jobb csapat vagyunk, nem fogok hasra esni most, ha nyerünk a döntőben és jövőre top4-be jutunk akkor Mourinho megérte. Ha kikapunk a döntőbe és jövőre is csak 5-7 között leszünk akkor leszarom ezt a döntőt. A Feyenoordot verni kell. Ha a Frankfurt vagy a Rangers vagy bárki jönne is azt mondanám, őket verni kell. Kötelező a győzelem. De nehéz lesz, mert magunkat is le kell majd győzni, le kell majd győzni azt, hogy mi nem vagyunk elég jók, hogy mi örökös másodikak vagyunk, hogy Rómában a szenvedély a fontos nem a kupa, meg a szép foci, meg a hazai srác, meg Lazionak lőtt gól. Mert mostantól nem. Mourinhoval már nem. Itt már a győzelem számít mint mindenhol máshol. Májusban nyerni kell és pont.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.05.06. 21:41


Bocsánat, félreérthető voltam.
Én a lefújás pillanatától kezdődő lelátói és csapatmámorra gondoltam.
Az Barca-szintű volt. És ezért kell megbecsülni ezt nekünk nagyon.
Persze bennem is volt egy kis eksztázis, de az nyilván nem hasonlítható a Barca-véghez.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.06. 20:08


Meg nincs meg a kupa. Az ekl dontoben lenni nem egy nagy cucc.
A barca vereshez kepest olyan messze van, hogy onnan egy atomvillanas sem latszik.

Ettol fuggetlenul, ha behuzzuk, akkor jose kimaxolta az evet, ilyen utoljara a fent emlitett gatyabaelvezeskor volt.
Mourinho az mourinho. Remeljuk. Lesz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.05.06. 19:48


Snatch, ne ess át a ló túloldalára, nem károgunk, csupán helyén kezeljük a sikert. Azért az sokat mond, hogy az olasz kupa döntőjébe nehezebben lehet bejutni, mint ide.

Zsolti, én a Barca meccshez nem hasonlítanám, ez az eredmény az első meccs után várható (sőt, elvárható) volt, az meg egy csoda, ami az egész világot meglepte. Még mindig beleborzongok, ha rágondolok, megvan a meccs, néha belenézek, ugyanaz a libabőr van, mint akkor. Ezt sosem fogom visszanézni, talán még a gólt sem. Ég és föld a kettő.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.06. 19:34


Trigoria írta:csicskaliga sn, ne csinálj úgy mintha valami csoda történt volna.
persze, végre kupa lehetne, végre valami, és bizony keményen küzdöttünk érte, de ettől még - ahogy F.Totti mondta - egyetlen igazi erős párharcunk volt benne
Én örülök ha megnyerjük, de Mou még jobban :D

a maximális beletrafálással maximálisan nem értek egyet, de az is biztos, hogy jó döntésnek bizonyult Mou, mert a meccsen magát a focit leszámítva, minden másban jó most a klubnak

pl:
https://www.nemzetisport.hu/europa_liga ... on-2890749
nagyon nagyon jól csinálják manapság a marketingben a dolgokat a Románál

eric:
Fene tudja, nem vártam döntőbejutást idén
az a durva, hogy én igazából igen. És ennek ellenére se tudom igazán értékelni. :)


Ezek után kiváncsi lennék mit tudnál “iagzán” értékelni…?
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.06. 16:48


csicskaliga sn, ne csinálj úgy mintha valami csoda történt volna.
persze, végre kupa lehetne, végre valami, és bizony keményen küzdöttünk érte, de ettől még - ahogy F.Totti mondta - egyetlen igazi erős párharcunk volt benne
Én örülök ha megnyerjük, de Mou még jobban :D

a maximális beletrafálással maximálisan nem értek egyet, de az is biztos, hogy jó döntésnek bizonyult Mou, mert a meccsen magát a focit leszámítva, minden másban jó most a klubnak

pl:
https://www.nemzetisport.hu/europa_liga ... on-2890749
nagyon nagyon jól csinálják manapság a marketingben a dolgokat a Románál

eric:
Fene tudja, nem vártam döntőbejutást idén
az a durva, hogy én igazából igen. És ennek ellenére se tudom igazán értékelni. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.06. 16:29


javaslom, ha megnyerjük a sorozatot, utána is mindenképpen a rosszat kesessük majd és károgjunk, hogy nekünk milyen sz*r. :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.05.06. 16:04


Akárhogy nézzük, eufória volt a lefújás pillanatában.
Barca-pottyantás szintű örömmámor.
De azt ne feledjük, hogy tavaly Fonsecával egy Braga-Sahtar-Ajax triót ejtettünk ki, ahol az MU állta az utunkat az elődöntőben. Az szakmailag jóval nagyobb tett volt, mint ez a sorozat.
Csak hát ezt meg fogjuk nyerni... :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.06. 14:58


A maximálisan beeltrafált az nálam a Tottenham az évközi váltással.

ja hogy azóta szárnyalnak? :shock: ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.05.06. 14:30


snatch írta:viccelsz? a vezetőség szerintem érezheti most úgy, hogy tavaly ilyenkor maximálisan beletrafált.

Maximimálisan beletrafált? Ugye te viccelsz? Pár jó meccs miatt ne felejtsük az első 6 hónapot meg az utolsó nem tudom hány év legkellemetlenebb eredményét. Valami elindult, ami bizakodásra adhat okot, de egyelőre ennyi.
A maximálisan beeltrafált az nálam a Tottenham az évközi váltással.

F.Totti írta:Abban majdnem biztos vagyok, hogy ebben a haramtgyenge mezőnyben se jutottunk volna el más (Roma szinten elérhető) edzővel a döntőbe. De azért szobrot sem emelnék még neki. LÁssuk azt a jövő évet. Az majd eldönti sikeres edző lesz-e nálunk.

Fene tudja, nem vártam döntőbejutást idén, de tavaly se vártam EL elődöntőt, meg 18ban se BL elődöntőt. Persze egyiknél se juttottunk döntőbe, de erősebbek is voltak az ellenfeleink. Idén kb ez az utolsó 2 meccs volt szintmérő, akár más ezővel is hozhattuk volna, de persze lehet, hogy igazad van, és a meccs súlya miatt lehet megremegett volna a csapat, ahogy már sokszor máskor.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.06. 09:57


EL szinten szerintem azért messze nincs az EKL (döntőbe mentünk egyetlen komoly párharccal), de így sem gondoltam hogy a Roma eljuthat eddig. Mourinho valóban tud valamit, amit nem látunk a pályán, de körüllengi a csapatot. Ezért baromi nehéz megítélni a munkáját és az embert is. Néha idegesítő, néha riasztó és bosszantó, ugyanakkor meg látod hogy a faszi nem játsza meg magát, hanem tényleg őrült. Nulla manír. Ő ilyen. Ha nincs eredmény,akkor egy hisztis idiótának tűnik, ha van, akkor pedig a tisztaszívű, őszinte embernek. Persze képernyőről megítélni egy embert lehetetlen, azaz adok arra is esélyt, hogy csak vérprofin használja a médiát, de akkor vérprofi lenne a vereségek után is. szóval inkább az őszintére szavazok (és persze egoista ezerrel, de ki a tököm nem az az ő szintjén?).

Abban majdnem biztos vagyok, hogy ebben a haramtgyenge mezőnyben se jutottunk volna el más (Roma szinten elérhető) edzővel a döntőbe. De azért szobrot sem emelnék még neki. LÁssuk azt a jövő évet. Az majd eldönti sikeres edző lesz-e nálunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.06. 09:09


Jose marad, most már én se feltétlenül küldeném el.

viccelsz? a vezetőség szerintem érezheti most úgy, hogy tavaly ilyenkor maximálisan beletrafált. Nem lettünk egyből BL-indulók, de egekben a meccsek látogatottsága, a szurkolók imádják a csapatot, a stábot, mindenkit, formálódó csapat, alakuló eredmények, EKL-döntő...mi kell még? Jose helye atombiztos, atombiztosabb mint bárkié a klubon belül. Ja, és még Totti is ott van minden meccsen!

És na, akármilyen sorozat is ez az EKl, szerintem simán van EL-szint, főleg úgy, hogy itt a végén már voltak EL-ből kihullott csapatok.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.05.06. 08:48


Trigoria írta:Nem tuloztam ;-)
Bizonyos szempontból tényleg nem, jelenleg érinthetetlen kategória, nagyon remélem, hogy nem reked meg a fejlődésben.

És hogy a meccsről is irjak, én ezt a focit vártam már a szezon elején, hogy a látványos focitől messze vagyunk ugyan, de stabil csapatvédekezéssel szinte 0 helyzeten tartjuk az ellenfelet, mi meg belövünk egyet a néhány helyzetünk közül. Végre összállt a dolog, persze nem fogunk minden meccsen igy játszani, de végre látszik valami, egy ideje már nem hittem benne. Ezek után bármi lesz Tiranában, bármi lesz a bajnokságban, Jose marad, most már én se feltétlenül küldeném el.
A másik, akit ekéztem az elején, az Abraham, hogy mezényben használhatatlan, de hihetetlen hazsnosan játszik, visszalép, védekezik, cselez, megtartja a labdát, indit, sokszor élmény nézni a megmozduulásait, pedig ősszel ez nagyon nem igy volt, de tavaszra megtáltosodott.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.06. 08:32


Trigoria írta:https://m.nemzetisport.hu/europa_liga/ekl-diadal-rekord-csalad-mourinho-elsirta-magat-2890671

Ez ugy ahogy van korrekt tole


Az mekkora jelenet volt már, amelyik a cikkben is van a képen! Amikor Veretout felbukott és beugrott mellé a pályára ráolvasni! :) :) :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.06. 07:31

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.06. 06:25


“When you work in Rome, live in Rome and breathe Rome, you breathe this club because it is the real club of the city,” Mourinho told BT Sport.

Ez szép volt Jose! :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2022.05.06. 04:54


Még fel sem fogtam, hogy ott vagyunk....
Óriási diadal volt! Sok jó egyéni teljesítmény, de ami a legszembe tűnőbb volt az a csapat egységes mozgása. Mout én sokat szidtam, de ma megcsinálta amit meg kell! A Special One faktort nagyon éreztem!
Mindenki nagyon akart, tiszta fejjel, nagy fegyelemmel játszottunk.
A szurkolásra pedig nincsenek szavak!
Büszke vagyok rá, hogy Roma drukker lehettek!!!

Ui.: a szünetben átállt a LC 5-3-2 re erre mi is kicsit finomítottunk 5-3-1-1 ről szigorú 5-3-2 re, én egy tiz perccel hamarabb hoztam volna Veretout, de így is jó volt!!! Pellegrini hihetetlen sokat dolgozott 3 poszton is játszott és mindig tudtam hol a pontos helye a pályán. Kicsit Sergiotól féltem, de valóban a padon nincs akit ilyen hőfokú meccsen oda be lehet tenni.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 107 vendég