Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.19. 10:30


Paredes jó volt ezen a mérkőzésen a körülményekhez képest. Én is játszatnám őt rendszeresen, remélem a kupában és pár bajnokin még jelentős szerepet is fog kapni. Mondjuk egy kis edzés még ráfér, mert mielőtt lecserélték már járni alig bírt. De legalább elmondható róla, hogy kihajtotta magát a pályán.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.19. 10:05


Mi ez a többesszám? Verdét állította be egyedül, mert nem akarta Urby-t. Más embere meg nem volt előre. Maicont, Tottit pihentetni akarta. Paredesnek pedig 0-0-nál állt be, szóval nem értem ezt a többeszszámot. Paredes nem is tudom mit játzott támadó középpályás létére, figyeltem és sokszor ő volt középen, tehát mint védekező középpályás. Na az nagyon nem ő az ő asztala, mégis szerintem nagyon jól megoldotta és jó volt. Simán eladnám Pjanicot aztán még nem is igazolnék semmit. 4-5 meccs után olyan formába lendül. KOnkrétan 1 éve nem játszott meccset. Leszámítva egyszer nálunk a 20 percet meg tavaly a Chievoban a 12 percet, Verde pedig vészmegoldás volt. Urby, Boriello játszahtott volna ott, hát annak nem sok értelme van. De ez érthető. Nem igazán nyúlt Rudi a fiatalokhoz. Kényszermegoldás volt.

Jó persze nem akarok mindig elégedetlen lenni, ha már hónapok óta itt sírtunk a fiatalokért, de akkor ne mondjuk hogy rajtuk ment el, mert szerintem más sem tudott volna többet hozzátenni mint Verde. Rádásul első két megmozdulása egyből szép csel lett volna. Kár, hogy nem sikerült. Majd akkor kiderül, mennyire nyúl a fiatalokhoz, amikor Az egész keret egészséges lesz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.19. 09:54


egy dolog nekem akkor sem világos, hogy miért nem egy már megnyert Verona, Chievo vagy Cesena ellen tette be az utolsó 25 percre ezeket a játékosokat anno, és miért egy úgymond kiélezettebb helyzetben, 1:1-es állásnál, amikor sokkal nagyobb rizikó...lehet azt akarja megnézni, ki mennyire bírja a rá nehezedő nyomást? :)
lássuk be, sokkal előbb lett volna már lehetősége kb. tét nélkül játszatni pár fiatalt. mondjuk most meg már kicsit kényszerű is a dolog a sok hiányzó, sérült, eltiltott miatt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.19. 09:33


Virga írta:Amúgy én hiszek abban, hogy nem szóltak le Rudinak.

Persze, hogy nem szóltak. Nem életszerű, pláne nem szezon közben 3 pontra az éltől. Ilyenkor kizárt a koncepcióváltás. Komoly edzőre, normális klubnál meg amúgy sincs aki tisztán szakmai kérdésekben egyszer csak "rászól".
Furcsa volt a döntés, de annál logikusabb magyarázat nem igazán van, amit Rudi is elmondott.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.19. 09:09


Amúgy a klubhoz nem, de a témához kapcsolódva: Wenger úgy rakta be a Dortmund ellen 19 éves jobb hátvéd Bellerint, hogy az addig nem is játszott felnőtt meccset és valami olyasmit mondott amikor a sajtósok erről kérdezték, hogy egy 19 éves játékosnak már tökéletesen tudnia kell mi a dolga a pályán, ha valóban tehetséges. Azt a meccset elvesztették, de a srác egyre jobb.
Szerintem ebben abszolút igaza van, be kell dobni őket a mély vízbe, és nem csak egyszer egyszer. Nálunk ráadásul vannak olyan játékosok, akiknek egyáltalán nem megy most, szóval lehet próbálgatni. Azért paredesnek volt két nagyon szép becsúszása, Verde meg játszott 25 percet.
Amúgy én hiszek abban, hogy nem szóltak le Rudinak.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.01.19. 07:41


Nagyon sok szélsőnk nem ült a padon. De hogy miért pont most jött Verde és miért nem egy győztes meccsen? Szerintem presszionálják Garciát, én nem tudok másra gondolni.

Garcián múlik, de egyre többen azért itt a fórumon úgy gondolják, hogy Paredes, Ucan stb. játszogathatnának. A Primavera más tészta. Az előbb említett nevek úgy jöttek ide, hogy egy közepesen erős bajnokságban rendszeresen játszottak + nemzetközi kupában is - mindenki a saját földrészén. Ehhez képest a mi fiataljainknak ott a nem igazán motíváló bajnokság (minden évben kb. biztos a rájátszásban való részvétel, a rájátszás pedig néhány meccs csupán), a Viareggio kupa és szerencsére most a Youth League. Ez azonban még mindig nem az a közeg, ahonnan be lehetne robbanni.
Ugyanezt fejtegette De Rossi is. Hogyan várhatnánk, hogy egy 18 éves gyerek legalább egy átlag Serie A szintet hozzon. Lehet, de Romagnoliból nagyon kevés van. Fel kellene őket építeni, de ehhez hiányzik a megfelelő versenyrendszer 19 és 21 év között. Ez a szövetség hibája. Most kezdenek ráébredni. Spanyolországban másdod és harmadosztályban játszanak ezek a csapatok, de Angliában is magasabb az életkor, ráadásul élcsapat élcsapattal játszik. Olaszországban pedig 18 év a korhatár, 3 részre bombázott bajnokság, a nagyobbaknak pedig marad a kölcsönadás B-s vagy C-s csapatokhoz és az imádkozás hogy játszanak vagy nem. Így nem lehet. Pont ekkor dőlne el, hogy valakiből lesz-e normális focista vagy sem! Hiába vagy tehetséges, ha különböző okokból padozol egy B-s csapatnál - nagyon gyorsan el lehet tűnni. (lásd Caprari,

A másik topicban merült fel, hogy 2018-ig nem tudunk majd igazolni, úgyhogy szorítsa mindenki össze a fogát. Én azt gondolom, hogy van elég tehetségünk arra, hogy kitöltsük az űrt, ha kell. Nem feltétlenül minden posztra, de ott van Romagnoli, lent Calabresi és Capradossi sokszoros utánpótlás válogatottak (Calabresi a tavalyi év utánpótlás védője a korosztályában); kpályára Verre és Viviani kb. 50 Serie B-s meccsel, itt van Paredes, Ucanból nem tudjuk mi lesz, fiatalabbaknál Adamo, elöl a kölcsönadott Tallo a francia elsőosztályban csapata legeredményesebbje és kopogtat a válogatott kapuján (kint van Gervinhoval az Afrika kupán), Sanabria vagy Vestenicky, aki az utóbbi 2 hónapban formába lendült.

Szóval ha nincs pénz, akkor is van itt megfelelő felhozatal, hogy ne süllyedjünk a 10. helyig. Sab továbbra is hozza a fiatalokat, látszik, hogy ez az irány. Tény, hogy az Inter egyre jobb és jövőre már lehet, hogy nem lesz ilyen sima az élmezőnyben lavírozni (Juve mögött egy Roma, Napoli, Inter versenyfutás körvonalazódik). Azt azonban kétlem, hogy 2018 után könnyebb lenne. Juve befejezte a stadiont. Megnyíltak a pénzcsapok? Nagyon nem. El is ment Conte... Még mi is elhappoltunk előlük játékost - Iturbe. (Most már egyre inkább hibának tűnik, hogy nem hagytuk őket gyengülni az argentínnal...)
Én úgy látom, hogy cél az, hogy megragadjunk az élvonalban és néhány játékost kinevelve és eladva fenntartsuk a csapatot. Ez van, szokjunk hozzá.

Nem, nem lesz itt tejjel mézzel folyó kánaán. Minden azon múlik, hogy hány saját nevelésből lesz nagyon jó játékos, aki éveken át játszana itt. (főként, mert Totti és DDR lassan lassan...) Mert Romagnoli még akkor is itt fog, mikor Strootman és Pjanic már rég máshol játszanak. És mert süt róluk, hogy ha 100 EUR-ért játszanának, akkor is itt tolnák egész életükben! De kell, hogy legyen példa. Kell, hogy lássák a picik - van egy Romagnoli, aki lehetőséget kap, van egy Verde, aki pályára lép. Különben a nagyobb értékeink elgondolkodnak és Scamacca módjára elmennek beérni és pénzt keresni máshova. És ezért nem mindegy Verde szereplése! Lehet, hogy nem lesz Verdéből senki. Jövőre tuti kölcsönadjuk B-be vagy C-be, de a fiatalok látják a lehetőséget és látják, hogy van értelme álmodni. Mert miről álmodnak ezek a 16-18 éves gyerekek? Roma mezben pályára lépni a nagycsapattal, pláne az Olimpico-ban! Ez egy olyan dolog, ami egész életre meghatározza a klubhűséget. És nekünk erre szükségünk van. Remélem ezen Garcia az utolsó néhány - remélhetőleg tét nélküli - meccsünkön is elgondolkozik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.19. 00:03


Verde helyén pedig Borriello sem nyomott volna sokat a latban. Nem hiszem, hogy ezt bárki másként gondolja.
Azért én kicsit máshogy gondolom. Borissal más taktikát toltunk volna picit. Meg ő nem lett volna láthatóan lámpalázas. De örültem nagyon, hogy bejött Verde és játszott Paredes. Ha be tudnánk építeni fiatalokat idén, akik tényleg megállják a helyüket majd jövőre, akkor tőlem mehet a Scudetto-álom is a fenébe idénre.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.18. 23:22


cejas írta:
F.Totti írta:A fiatal fetisiszták ilyenkor hol maradnak?


Itt, itt! Jelentkezem! Miért a gerontofílok már letudták a meccs elemzését? :D



Hát nem éppen erre gondoltam, de köszi a választ :)
Igazából csak annyi volt a kérdésem mögött, hogy az állandó kritikusok általában azzal jönnek, hogy miért nem a fiatalokat erőlteti Garcia. Most ezt nem lehetett előrángatni, így jöttek más indokok. Sőt jött olyan is, hogy Verdét meg minek... avagy megint nem volt rajta sapka...
Parades teljesen rendben volt. Karakán, kemény srác. Ha Florenzi játszik a helyén és Maicon hátul, szerintem elmegy a meccs az első félidőben.
Verde megítélhetetlen. (ahogy mondjuk Maicon vagy Totti is) Nem volt velük semmi bajom, sőt kifejezetten örültem, hogy Rudi bevállalta.

Ja és amivel tökéletesen egyetértek: Adamo a legígéretesebb játékosunk. Nagyon várom, hogy ő mikor léphet feljebb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.01.18. 22:09


F.Totti írta:A fiatal fetisiszták ilyenkor hol maradnak?


Itt, itt! Jelentkezem! Miért a gerontofílok már letudták a meccs elemzését? :D

Gondolom arra vonatkozott a tetemre hívás, hogy Paredes végre hosszút játszott és Verde bemutatkozhatott. Jupí!
Ez eddig rendben is van. Szerintem elbeszélgettek Garcia fejével, mert ekkora pálfordulást rég láttunk! Valljuk be Florenzi játszhatott volna középpályán.
Másrészt viszont a "na tessék" érződik ki ezekből az idézett mondatból. Ezt azért ne gondoljuk. Akkor meg miért játsszanak?
1. A tegnapi meccs összképén nem változtatott volna sokat, ha Paredes helyén DDR vagy Keita ill. a Lazio ellen látott Ninja játszik. Verde helyén pedig Borriello sem nyomott volna sokat a latban. Nem hiszem, hogy ezt bárki másként gondolja.
2. Az előbbit megerősítendő nem Paredes volt a leggyengébb a csapatunkban, igaz a legjobb sem.
3. Mit várunk egy játékostól, aki egy éve nem játszott? Holebas úgy jött ide, hogy előtte játékban volt, mégis sokszor Cole mögé szorult és egészen novembig, az Inter meccsig nem láttunk tőle semmit. Azóta mindig a legjobbak között van. Kár lenne egy egy éves kihagyás után azt várni, hogy egyből vezéregyéniség legyen Paredes. De ha játszik, szezon végére lehet.
4. Akkor meg miért játszanak a fiatalok? Azért mert vannak a pályán olyanok, akik helyén még így is beférnének. Most pl. Pjanic. Pjanic technikai tudása megkérdőjelezhetetlen, viszont amilyen ügyes, olyan nehéz gyerek mentálisan. Ha csak Florenzi motíváltságának fele bele lenne oltva, akkor más lenne. Nem is értem a csk dolgot... Pjanic nagyon király lehetne itt, de ezzel a hozzáállással nagyon túlértékelt játékos. 35 m-t érne most? Azonnal pénzzé tenném nyáron! (Már múlt nyáron azzá tettem volna...) Sokkal kevésbé fájna, mint az egyre inkább formát mutató Strootman elvesztése.
Szóval egy rossz Pjanic helyén igenis elfér egy Ucan.

Verde és a szakáll... Nem egyedi. Di Marianonak is van csúnya arcszőrzete, de Verde legnagyobb haverja Adamo lehet:
Kép

Adamoból lehet még nagy spíler. Nagyon jó szabadjai vannak, agilis középpályás. Nem cselgép, igazi csapatember sok futással. Olyan Strootman féle játékos, csak alacsonyabb. Idén már 10-esben nyomja lent...

Verde jól játszott a primaveraban. Most lehetőséget kapott, ergo nyáron jobban viszik majd az alsóbb osztályú csapatok. Aztán megint reménykedhetünk. De Rossi is mondta, hogy mennyire hiányzik a 19-21 éveseknek valami normális bajnokság, ahol beérhetnek. Nagyon!

Ami a bajnokikat illeti. DDR és Ninja visszatérnek és visszaáll a rend, főleg ha Keita is befejezi a válogatottjával. De mint mondtam ez a meccs nem ezen a két emberen ment el. És kb. ugyanennyit számított volna, ha nyerünk és a pályán vannak. Lásd Romagnoli szerepltetése Zeman alatt. Itt a játékidő és a tapasztalat a lényeg, és ha szerencsénk van, akkor rövid idő alatt már hozzá is tudnak tenni a játékhoz és az eredményhez. Persze nem mindenki. Verdének még sok idő kell, de Paredesnek kevesebb.
Romagnolit remélem jövőre már nem adjuk kölcsön. Nem gondolom, hogy gyengébb Astorinál. Egyre tapasztaltabb, ma is kezdett a Sampban. Egyébként neveltjeink közül Antei (Sassuolo, k. hátvéd) és Barba (Empoli, k. hátvéd) is gyakran kapnak szerepet a Serie A-ban.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 20:54


feree80 írta:
na és végre a helyünkre kerültnük, a távolbalátást be lehet fejezni :!: :wink: inkább kezdjünk el hátrafelé nézelődni, ide a rozsdás hogy a juve holnap nyer, és tevez megtalálja rég elveszett góllövő csukáját....

jelentem, megtalálta.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.18. 20:14


rojadirecta > fórum onnan letudod tölteni a meccset
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.18. 19:58


Szoktatok olykor-olykor kitenni linket a teljes meccs letöltéséhez,kissé mazochista vagyok,6 oldalt vissza olvastam a fórumon,szóval ezen a meccsen kiélhetem minden perverzióm úgy tűnik :D :D :D

Tudna valaki egy linket adni?

Köszönöm
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 16:35


az az igazság, ugyanazt tudom mondani lehiggadva most is, mint tegnap is, ergo akitől a kombinatív összjáték, a helyzetek, a gólok kellenének, azok irgalmatlan tré formában vannak, azt nem lehet elvárni mindig hogy majd 1 védő v 1 kpályás kihúz minek a xarból, ha az elől levőknek nem megy, nagyon nem megy.
azért a szezon első 7-8 fordulójában még azon vitatkoztunk, hogy mért van az hogy egy gervinhonak, flonak, destronak vagy bárkinek 3-4 helyzet kell ahhoz hogy gólt lőjön, istenem hol vagyunk most attól, hogy örülnék ha most is ez lenne a téma, de nem, gyakorlatilag az utóbbi meccseken 1 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor voltunk veszélyes az ellen kapujára, hányszor késztettük komoly munkára az ellen kapuját, szal ilyen ínséges időkben, mikor nem jönnnek a helyzetek qrvára felértékelődik hogy qrvára ki kéne használni az előttünk adódó lehetőségeket, hisz ki tudja lesz é több a meccsen.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.18. 14:28


Megneveltem én, de úgy látszik nem eléggé, vagy csak most telt be a pohár :D
Én is úgy érzem, hogy kihoztam a maximumot.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 14:06


nem irigyellek bence :D
ezt már a kapcsolat elején elk.rtad valahol szvsz :D
Elképzelhetetlen nekem, hogy Roma-meccs helyett pl. egy szülinapra KELLJEN mennem (megyünk majd 11-re baby, vagy menj előbb és csatlakozom, vagy menj egyedül), vagy hogy az aktuális csajom ne tudja meg legkésőbb a második randin, hogy a Roma-meccs az első, és minden más (ő is) csak utána jön :)
De azért ügyesen kijátszottad a helyzetet így is :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.18. 13:58


Az én meccsnézésemnek története van.
Hivatalosak voltunk barátnőmmel egy közös ismerősünk szülinapjára. Odaértünk szépen 8-ra, megkérdeztem van-e digisport, nem volt. Mondtam, hogy én akkor útra kelnék egy fél óra múlva és megnézném a meccset máshol. Gondolhatjátok mennyire nyerte el a tetszését az ötlet, megsértődött, aztán valahogy sikerült elérnem, hogy jól jöjjek ki a dologból és megbeszéltük, hogy csak egy félidőt nézek meg.
Mire találtam egy helyet ahol van digi már 0-1 volt.
Ilyen kezdőt a hétközi kupameccsre tudtam volna elképzelni, a felforgatott csapathoz képest nem voltunk rosszak, csak éppen helyzetet nem sikerült kialakítani. A Captain Morganek hatására még a labdajáratás is gyorsnak tűnt. A bal oldalon nagyon sebezhetőnek tűntek, Flo is elég aktív volt. Az meg már magánvélemény, hogy ha az állandóan
szapult Maicon játszik a helyén, ő meg az argentin sztárigazolásunk helyett ( a saját posztján) akkor 1-2 a szünet.
A megbeszéltek ellenére belekezdtem a 2. félidőbe is, talán még nagyobb volt a nyomás a Palermon, de Iturbéval meg Destroval gólt nem lehet lőni, csak találni.
Találtunk is, de utána szedni kellett a sátorfámat mert folyamatosan csörgött a telefon. :D
Azt hittem, hogy behúzzák a srácok, de az olvasottak alapján a továbbiakban sem sziporkáztunk és én is hiába szuggeráltam az eredmenyek.com-ot.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 13:54


de pölö az egyik ismerősöm most olyan 25-26 éves, és épp minap mondta, hogy neki elég ha 3 hetente borotválkozik :shock:

én 37 évesen megcsinálom ugyanezt kb :wink: :)
Verdés arcszőrzetet ha akarnék se tudnék összehozni, mivel nekem oldalt egyszerűen nincs :oops: :)
Hátránya, hogy sosem tudok kőkemény, macsós, férfias arcot csinálni, viszont előnye, hogy jóval fiatalabbnak tűnök a koromnál :) (Virga, meg ne szólalj! :D :D :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 12:26


nyilván hormon függő, ki ilyen ki olyan, nekem 18 évesen nem kellett, de pölö az egyik ismerősöm most olyan 25-26 éves, és épp minap mondta, hogy neki elég ha 3 hetente borotválkozik :shock: hát 34 évesen most nagyon irigylem :)
de volt olyan is, hogy koleszos voltam, ergo középiskola, kollégium, a srácnak olyan szőrzete volt a hátán, hogy szőnyegnek hívták :) ó azok a hormonok
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.18. 12:22


nekem is simán lett volna szakállam 18 évesen, csak 4 naponta borotválkoztam. Nem hinném hogy táplálja, genetika lehet. egy bajszos olasz mamma pl :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.18. 11:55


honnan tudod, h. természetes?
ezektől a mai gíerkektől minden kitellik.... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 11:21


azért egy dologban egyedülálló ez a verde gyerek, most múlt 18, és olyan arcszőrzete van hogy az eszem megáll :lol: nekem 18 éves koromban még borotválkoznom se nagyon kellett mert nem volt mit, de ez a gyerek vmivel táplálhatja, mert tényleg elképesztő, már csak e miatt is mély nyomot hagy bennem a gyerek, bár inkább a játékával tenné....

amúgy primavera, én nem tartom sokra ezt a bajnokságot, de ha fele is igaz annak hogy olaszban a roma jó, nyugtat a tudat, ha ez a felhozatal a románál jónak mondható, akkor a többi csapat még ezt se mondhatja el magáról, ergo a többi csapatnak ettől csak rosszabb játékosai lehetnek már ami a jövőt illeti
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.18. 05:44


feree80 írta:
F.Totti írta:Maicon ma mit követett el?
(úgy amúgy én is kiraknám, de a mai szidalmak számomra értelmezhetetlenek. Egyszer még védekezett s :))

lötyögött egyet, amúgy semmit nem csinált, szó szerint

Nem igaz, mert az utolsó percben külsővel beadta a labdát..pontatlanul...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 00:39


csak jöjjön hozzánk, és majd utána aggódom, hogy Destrósodik-e :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.18. 00:04

"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.01.17. 23:47


F.Totti írta:
Trigoria írta:persze hogy jó Manolas. Nekünk bőven.


És ami a legfontosabb soha nem sírunk olyan játékos után, aki ennyire szart a klubra. Ezért is muszáj jónak lennie Manolasnak :)


Ez teljesen rendben van. De mi van akkor Vuci, Oszi szellemével?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég