Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.14. 15:10


Kicsi ez a pálya ugye???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.14. 15:09


Ajh Ádám, ezt rá kellett volna b.szni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.14. 15:08


aeser írta:
mcsabi írta:Csak én maradtam le arról, hogy szponzorunk van?

Egy jótékonysági tévéműsor, tavaly is reklámoztuk, gondolom ingyen.

Elolvasni nem tudtam, mert elég pixeles az adás, csak azt látom, hogy valami van a mezünkön
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.12.14. 15:07


mcsabi írta:Csak én maradtam le arról, hogy szponzorunk van?

Egy jótékonysági tévéműsor, tavaly is reklámoztuk, gondolom ingyen.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.14. 15:05


Csak én maradtam le arról, hogy szponzorunk van?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.14. 14:59


Én is így gondolom,feree.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.14. 14:58


a fa@sz se tudja, lehet nyerő lehet, hogy se totti se destro
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.14. 14:54


Én azért megnézném Pjanicot visszatolt csatárként is....

Mögöttük lehetne

Vagy Strootman Keita Ninja
vagy Ucan gyerek

De nyilván nem a mostani meccsen....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Bandee Dátum: 2014.12.14. 14:46


ROMA (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Astori, Mapou, Cholevas; Pjanic, Keita, Nainggolan; Florenzi, Gervinho, Ljajic
Avatar
Bandee
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.12. 18:31

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.11. 20:38


Ezért tart itt a magya......akarom mondani a római foci. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.11. 19:56


"Tudtuk előre, hogy nehéz kiharcolni a továbbjutást az angol, a német és az orosz bajnok mellett, de mi nyitott és támadó felfogásban szálltunk szembe velük Az utolsó meccsig esélyünk volt a továbbjutásra, tehát a Roma bebizonyította, hogy VERSENYKÉPES ezen a szinten."(Baldissoni ált.igazgató)
Na nézzük: 6 meccsen
:szereztünk 5 pontot
:rúgtunk 8 gólt
:kaptunk 14! gólt
: 1 győzelem
: 2 döntetlen
: 3 vereség
Én nem lennék büszke az ilyen versenyképes támadó focira.
Mellékesen megjegyzem anno Dezső bácsival szereztünk 5 pontot a Fradival a Bl-ben a holland bajnok(Bl győztes),a spanyol és a svájci bajnok ellen.
Kezdem érteni miért tartunk ott,ahol tartunk.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2014.12.11. 13:57


Köszönöm fantasista, jól esett ez a 'kis játék".
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.12.11. 13:40


A tegnapi meccsen én nem láttam mást, mint két, nagyjából egyenlő játékerejű csapat találkozóját. Rudi nyilatkozata szerintem teljesen rendben van. A szerencse faktor és a több nagy meccs tapasztalat döntött, dönthetett a City javára. Sokan vannak itt a fórumon, akik adják-veszik a játékosokat, tudják ki a jó nemzetközi szinten stb. Kérdem én, hogy pl. a tagnapi kezdő csapatokból, ha a posztokat nézzük, ki az a Rómából, akit magasabban jegyeznek és több csapat versengene érte? Ez csak játék, de érdekes (zárójelben a transfermarkt-os érték)

De Sanctis (0,88 M)-Hart (14 M) : C
Maicon (2,64 M)-Zabaleta (16,7 M): C
Manolas (11,4 M)-Mangala (31 M): C
Yanga (4,4 M)-Demichelis (1,8 M): R (csak a kor miatt)
Holebas (1,76 M)-Clichy (9,7 M): C
Keita (0,88 M)-Fernando (13,2 M):C
Nainggolan (17,6 M)-Fernandinho (28,1 M):R
Gervinho (15,4 M)-Milner (12,3 M):R
Ljajic (9,7 M)-Navas (17,6 M):C
Pjanic (23,7 M)-Nasri (20,2 M): C, R
Totti (0,88 M)-Dzeko (23,7 M): C

R összesen: 89,24 M
C összesen: 188,3 M

Hozzájuk beállt egy 35,2M-os David Silva, egy 22 M-os Jovetic és egy 10,5 M-os Kolarov.Na, így néz ki egy M.City "B" csapat :D

Persze tudom, hogy a pályára nem a milliók futnak ki, de azért ezek az értékek az egyes játékosok futballtudását is mutatják (sok más dolgon kívül). Más kérdés, hogy mint Róma szurkoló egyetlen játékosunkat sem cserélném el, mert én mindegyiket úgy szeretem, ahogy van (a csetlő-botló Destro-t és az annak idején sok - méltatlan - támadásnak kitett Taddeit is :D ). Ha tudjuk, hogy milyen értékei és korlátai vannak annak a csapatnak, amelyiknek szurkolunk, akkor úgy fogadjuk el, ahogy van. Így van ezzel az édesanya is, nem hiszem, hogy bármelyik gyermekét elcserélné másra, csak azért, mert az valamiben jobban teljesít.

Azért el vagyunk kényeztetve még így is. Két évvel ezelőtt azért siránkoztunk, mert a Cagliari otthon egy négyest vágott nekünk és csapatra még véletlenül sem emlékeztettünk, most pedig a világ leggazdagabb klubja ellen mérkőztünk úgy, hogy reális esélyünk volt a továbblépésre. A City-t egyébként nem írnám le a BL további részében. Szerintem bárki ellen reális esélyük lesz a továbbjutásra, főleg, ha a sérültek és eltiltottak is rendelkezésre állnak. Ez a játék bárki ellen egy x körüli eredményre jó lehet (a Bayern is csak egy 89. percben szerzett megpattanó lövéssel verte őket Münchenben, pl.), a győzelemhez szükséges extrát pedig a klasszis játékosok hozzátehetik.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.12.11. 13:04


F72!
Amiket leirsz, azokra két dolgot tudok mondani: no calcio moderno, és nosztalgia

Egyik sem fog megvalósulni, visszajönni...
Ez van, ebbe bele "kell" törödni, a világ focija arra halad, hogy vásárolj és nyerj.
Ez itt Romaban addig nem lesz, míg közepes csak a kassza egy olajsejkhez/oligarchához viszonyítva.
Ahhoz meg túl sok, hogy saját forrásból meritsünk. ( és talán már nem is lehet, hisz nincs igazi nagy tehetségünk... vagy van???)
Ez van... :|
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.11. 12:43


Élmény egy ilyen tegnapi mérkőzés után római lapokat és fórumokat olvasni.
Az osztályzatok alapján Maicon, Pjanic, Totti és Garcia voltak a leggyengébbek.
Ebből kettő hétvégén "pihent", a bosnyákot pedig lecserélték...

Örök témák, újra előjönnek.
Igazi csatár nélkül nem lehet, de ameddig egy 39 éves játékosra épül egy csapat, ne várjunk mást...
Szemét, hálátlan laziósok... Az a korlátolt laziós, aki ezt nem látja, egyéni rekordok helyett számítson inkább a Roma...
Mindig a lehetőség kapujában bukik el a csapat, a Roma egy örök vesztes... Túlértékelt, elkényeztetett, primadonna játékosok...
Gyáva edző... Mindig csak panaszkodtok, negyedik kalapban voltunk, harmadikok lettünk, tehát jók vagyunk, előreléptünk...

Szóval a római fórumok és hangulatuk nagyon hasonlítanak összességében az asroma.hu fórumára.

Ez van. Szurkoló ilyen volt mindig, ezerarcú. Olvastam beszélgetést több Chelsea vagy Manchester City szurkolóval.
Olyanokkal, akik akkor (is) jártak mindenhova, amikor másodosztályban szenvedtek és nem bajnokságot, BL-t nyert sztárcsapatok voltak.
Szinte valamennyi visszasírta a régi időket, amikor nem voltak "divatcsapat", sokkal szerethetőbbek voltak. Hogy van ez?
S ha magamba nézek, én is visszasírok egy Desideri-Di Mauro-Giannini középpályát, három római, saját nevelésű harcossal... Pedig olyan messze voltak ők sikertől, bajnoki címtől, hogy na...
Pjanic-Keita-Nainggolan? Ugyan már... Valaki meg nyilván annak örülne, ha Pogba-Iniesta-Alonso szaladgálna Roma mezben a pályán.
Régen sokkal jobban zavartak ezek a dolgok. Így 42 évesen elfogadom, ez van. Szurkoló ilyen volt mindig, ezerarcú.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.11. 12:43


Egyre jobban kezdi belopni magát a szívembe Ljajic. Ő volt az az ember a pályán még 1:0-nál is, aki még mindig tepert, miközben páran már összeomolva sétálgattak. Nem tudom ezt Rudi hogy nem vette észre, de Iturbének momentuma nem volt utána. Nálam Ádi bekerült a muszáj megtartani listába, mert ekkora harci kedvet nem sok embertől láttam mostanában a pályán. Nagyon jót tett neki a bizalom és remélem ez meg is marad a későbbiekben is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.12.11. 11:59


Garcianak mostanában minden meccsen megvan a nehezen érthető cseréje, most az hogy Ljajicsot hozta le először. Ráadásul pont olyan hangulatember aki zokon is veszi, csak nehogy odalegyen a "formája".
Nem értettem Iturbet miért nem 0:0-nál hozta amíg tudtunk kontrázni, az megint kiderült hogy Gervinho ehhez kevés, ha nincs aki menni tudjon vele. Nem tudom mi történhetett amúgy vele, rászóltak-e, de tavaly sokszor amikor hasonló helyzetbe került hogy egyedül kellett volna megoldania, a rossz szögből való lövés helyett megpróbált egy tizenegyest összehozni, idén ilyet nem nagyon láthattunk tőle.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.11. 10:44


wini írta:
F.Totti írta:Pontosan ez volt a csapda, ráadásul a Citynek tök mindegy volt, hogy 0-0nál kap-e gól vagy sem. Ők 1 gólra voltak a továbbjutástól 0-0nál és 0-1nél is.

1-1 még nekünk lett volna jó,ezért nekik sem volt mindegy,hogy kapnak gólt vagy sem.De 2-2 már nekik lett volna a jó.

Az 1-1 kizárólag akkor lett volna jó nekünk, ha a CSKA ikszel Münchenben. Erre a nulladik perctől nem volt reális esély.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.11. 10:16


az az igazság embere válogatja, hogy ki és mint dolgozza fel a kiesést, elismerem olykor lehet hogy képes vagyok kegyetlenül kritizálni a csapatot, a játékosokat, de tegnap annyit jegyeztem meg, hogy hiányzik a győztes mentalitás, és ezt továbbra is tartom, a csapatot, a játékosokat, edzőt, meccset nem bíráltam, nem is fogom, meccset nem elemezek, kiestünk, ennyi, sajnálni nem sajnálok senkit, és engem mint szurkolót se sajnáljon senki, nincs erre szükségem, kiestünk mert nem voltuk kellően eredményesek, és nem tegnap hanem a cska ellen estünk ki, persze ehhez kellett a másik meccs is, konkrétan szájkarate benatia is, aki gyakorlatilag nevetségessé tette magát, plusz ellenünk dolgozott a nagy fogadkozása mellett.

DE a kieséstől függetlenül az elvárásaim továbbra sem változtak, SŐT teljesíthetők, ergó a bl soroláskor, szezon kezdetekor azt vártam/várom el a csapattól, hogy gyűjtsünk be egy újabb ezüstöt a bajnokságban, és nyerjük meg az olasz kupát(legalább 1 vmiben előzzük már meg a juventust!), sztem nem lehetetlen amit kérek, akarok.
azért ha nem lesz palotaforradalom az öltözőben, nem esik szét a társaság mentálisan, igenis is teljesíthető e 2 cél, és én akkor elégedett lesz. :wink:
EL nem érdekel, megyünk ameddig komolyan vesszük, ha vesszük.

jah, tapasztalatlan a csapat, majd jövőre igazunk pár 35 év körüli játékost totti mellé....akkor lesz elég tapasztalat
(merem remélni, hogy nem így lesz, volt egy koncepció, fiatalítás, oké bl be mentünk idén, erre lenyelem hogy hozzuk vén, zeniten túl jutó játékosokat, meg az olcsó jóskákat(akikért fizetni nem kell csak állni a fizujukat), de jóból is megárt a sokkkkkk(sztem simán látszik, hogy ez nem jó irány), sztem remélem nem így lesz a köv. nyáron)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.11. 10:01


F.Totti írta:Pontosan ez volt a csapda, ráadásul a Citynek tök mindegy volt, hogy 0-0nál kap-e gól vagy sem. Ők 1 gólra voltak a továbbjutástól 0-0nál és 0-1nél is.

1-1 még nekünk lett volna jó,ezért nekik sem volt mindegy,hogy kapnak gólt vagy sem.De 2-2 már nekik lett volna a jó.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.11. 09:57


Hát ez nem jött össze. Nagy kár, de szerintem nem történt tragédia, ez első évnek nem volt rossz. Főleg, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy tele vagyunk nem annyira tapasztalt, fiatal tehetséggel.
Ami most érdekes lehet az a következő meccs. Remélem könnyedén lehozzuk és akkor minden szurkoló megnyugszik.
Szerintem meg nem tehetjük meg, hogy lef*ssuk az EL-t. Egyrészt: tapasztalat. Másrészt: Mikor is volt utoljára nemzetközi tavaszunk? Ha jól emlékszem 2010-ben a Sahktar vert ki minket a 8-adban, azt sem nevezném tavasznak. A Napoli bukása, meg nem az EL miatt volt tavaly szerintem. Vagy ha igen akkor a máig kihat rájuk :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.11. 09:55


Levy ASR írta:a saját statisztikánk szerint:
66% csalódott
(ennyien szavaztak az 1-2. helyre)
34% realista vagy örül
(ennyien a 3-4. helyre)

Szívek szerint pedig mindenki csalódott, de sztem a komolyabb csalódást a moszkvai utolsó másodpercben kapott gól okozza leginkább.

Sokszor mondtam/ mondtuk, h a labda gömbölyű, és a játék fejben dől el. A City egy pozitív sorozatban van már a Bayern legyőzése óta, volt türelmük és energiájuk kivárni, hogy egy gólt szerezzenek. Ilyen szempontból előnyben voltak, hiszen ha mi kapunk, kettőt kellett volna rúgnunk, de a 0-0 is jó. Most akkor mire játszunk??? A 0-0ra nehéz, mert ha kapsz egy gólt, kettőt kell rúgni, ha kitámadsz és a győzelemre játszol, könnyebben kapod meg azt az egy gólt... Nagyon orosz - rulett volt ez igy, és sajnos nem sikerült.

Szép volt fiúk, köszi, h a remény végig élhetett.
:flagbig: :scarfbig: :flagbig:


Pontosan ez volt a csapda, ráadásul a Citynek tök mindegy volt, hogy 0-0nál kap-e gól vagy sem. Ők 1 gólra voltak a továbbjutástól 0-0nál és 0-1nél is. Persze ettől még mi indultunk úgy, hogy továbbjutásra állunk, de a City bátrabban játszhatott. Ehhez képest meg is lepett a meccs eleje. Nem voltunk rosszak, de ezt már kibeszéltük...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.12.11. 09:54


Levy ASR írta:volt türelmük és energiájuk kivárni, hogy egy gólt szerezzenek. Ilyen szempontból előnyben voltak,

Szerintem pedig mi voltunk előnyben,mert nem nekünk volt muszáj nyernünk,ebből kifolyólag a gól a Citynek volt fontosabb.Ők játszották azt amit nekünk kellett volna.Türelmesen kivártak.Más esélyük nem is volt egy Demihcelis Mangala párossal középen.Helyzetük csak akkor volt ha labdát vesztettünk a középpályán. Nem akarom bántani Garciát,mert tényleg jól dolgozik,de a komoly téttel bíró meccseket bebukjuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wini 2014.12.11. 09:56-kor.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.11. 09:47


giobarath írta:Én többet vártam tőlük, nem akarásban, az megvolt, nem voltak élesek, frissek, volt 4-5 olyan igazi támadás, amiből kellett volna 10-12, plusz ez a hátul passzolgatás úgy, hogy vagy ötször elveszítettük a labdát az első félidőben, szívbaj. Szünetben sajnos 80%-ra adtam a zakót már, sajnos bejött, bedig "sima" győzelmet vártam a meccs előtt és azt, hogy ez lesz a könnyebb meccs a héten. Ezt továbbra is tartom, ha Genovában nyerni tudnánk, hát nem is tudom, óriási fegyvertény lenne, sok esélyt sajnos nem látok rá, ne legyen igazam.

Kicsit az őszi szezonra visszatekintve:

Október 5. 18 óra 44 percig tökéletes szezon volt. 5 meccs 5 győzelem a bajnokságban, 2 meccs 4 pont a BL-ben, és vezetünk Torinóban 2-1-re. Én úgy látom, hogy a következő 1 óra kavart be legjobban abba, hogy sokkal szebb legyen az ősz. Szétroppantott valahol az a bíráskodás mindenkit, játékost, edzőt, szurkolót, jött 2 hetes szünet, csak arról ment a vitázás, benne maradt a fejekben rendesen, de visszajöttünk, erre jön a itthoni Bayern meccs. Na az még durvább, mert csak magukat okolhatták az alázásért. Visszavágón nyuszi játék, előtte még egy igen csúnya zakó Nápolyban Moszkvában balfaszság, tegnap láttuk.

Egyszóval a juve és bayern meccsek roppantottak persze közben sérülések, szerintem Garciánál is kijött a viszonylagos tapasztalatanság.

Karácsonyra szerintem 4-6 pontos hátrányban leszünk, a szünetben nagyon össze kellene szedni magukat fejben, EL-ben lehetőséget adni az egész szezont


végigpadozóknak BÁTRAN, mi értelme leharcolt, holtfáradt játékosokkal nyomni végig, mikor ott ül fél éve 6-7 játékos, aki alig várja a lehetőséget. Nem lesz több esély az EL-ben a megfáradt úgynezevett "A" csapattal sem, mint a fiatalokkal.

Az biztos, ennél több kell ahhoz, hogy reális esély legyen a scudettora.

(Én egyébkén sokkal komolyabb hangulatot vártam tegnap)

Roma ti amo anche oggi piú di ieri!


Teljes mértékben egyetértek az utolsó betűig!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.12.11. 09:30


a saját statisztikánk szerint:
66% csalódott
(ennyien szavaztak az 1-2. helyre)
34% realista vagy örül
(ennyien a 3-4. helyre)

Szívek szerint pedig mindenki csalódott, de sztem a komolyabb csalódást a moszkvai utolsó másodpercben kapott gól okozza leginkább.

Sokszor mondtam/ mondtuk, h a labda gömbölyű, és a játék fejben dől el. A City egy pozitív sorozatban van már a Bayern legyőzése óta, volt türelmük és energiájuk kivárni, hogy egy gólt szerezzenek. Ilyen szempontból előnyben voltak, hiszen ha mi kapunk, kettőt kellett volna rúgnunk, de a 0-0 is jó. Most akkor mire játszunk??? A 0-0ra nehéz, mert ha kapsz egy gólt, kettőt kell rúgni, ha kitámadsz és a győzelemre játszol, könnyebben kapod meg azt az egy gólt... Nagyon orosz - rulett volt ez igy, és sajnos nem sikerült.

Szép volt fiúk, köszi, h a remény végig élhetett.
:flagbig: :scarfbig: :flagbig:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 72 vendég