Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2014.10.22. 07:55


a szabálykönyv nem tér rá ki hogy mi számít szándékos kezezésnek.
a becsúszásnál szerintem nem lehetett szó közvetlen szándékról csak közvetettről (valahol akadjon el a labda), viszont az is igaz, hogy a visszaadott labdából gólhelyzet alakulhatott volna ki.
nem véletlenül teszik látványosan hátra a kezüket beadáskor.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.10.22. 07:48


nehéz ezen túllépni tényleg, nehéz volt elaludni, nehéz volt felkelni, nehéz rágondolni. feledné az ember, de nem megy. rossz, mert foglalkozni kell vele, pedig nem akarom. de ilyen az élet...
a 11-essel kapcsolatban én is azon az állásponton vagyok, hogy másképpen nem lehet csúszni, azaz hogy a kezed a tested mellett, úgy max egy legó bábú tud csúszni, ember nem. ennek ellenére kb. szándékos kezezés nálam is, mert eltéríti a labda irányát, szóval szabálytalan. De ettől még képtelenség másképpen csúszni.

na, nézzük a nyilatkozatokat...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 06:11


Úgy látom,a tiz imegítélésénél magamra maradtam. :) Sebaj.Döntsön a szakma.Kíváncsi vagyok,hogy a szabály szerint ez bünti-e,vagy a meccset néző játékvezetők szerint megadható-e.Szerintem nagyot néznétek egy ilyesfajta közvélemény-kutatáson. :wink:
Bangbang és Trigo:jó sokat írtatok,kemények vagytok. :wink:
A "Messze még Európa" kifejezésem nem hiszem,hogy túlzás volt,Trigo.Te is ugyanazt érzed,mint én: ha van egy aktuális sztárcsapat,akkor kapjunk ki 3-0-ra.És senki nem szól egy szót sem.Ez így megengedhetetlen.Csodállak is,tomm,hogy ennyire jól fogod fel a történteket. :) Egy Juve soha nem szaladna bele egy ilyenbe.
És a történelem ismétli önmagát: a manchesteri zakó után is a Samp ellen kell javítanunk.F72 anno "lecseszett",amiért lelkesedtem a 7-1 után is. :) :wink: Most nem esek ebbe a hibába.(Tomm,rajtad a sor. :wink: ) Akárki akármit mond,ez szégyenletes volt.Egy középcsapatok között jónak számító csapat sem engedhet meg magának a BL-ben ilyen gyufát.
A stigma megduplázódott.
Persze hajrá,előre.
De még így reggel is olyan felfoghatatlan ez az egész...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.10.22. 04:58


Úgy látszik hogy mazochista vagyok, újranéztem. Erős sorok következnek. :

Első félidőről jobban járunk ha nem is beszélünk, ha 0-0 lett volna a vége, akkor is azt kell levonni, hogy nem játszottunk jól.... Abból sohasem fog jó kijönni, ha saját térfelünkön passzolgatunk hátra és oldalra. Sohasem csináltuk ezt.
Amúgy miért kezdett Toro, mikor Maicon kb. 2 hónapja visszanyerte formáját és ku.va jó ?l

Második fékidő:
lewandowaki nagy színész, akkor és ott dől ahol tud
53. kapufa, GERVINHOOOOO
53. neuer védi Flóri helyzetét...
Az első félidőben Iturbét rúgták fel mint a büdös szart, a 66. percben Torosidist, ehhez képest 1 iturbe és egy nainngolan (!) sárga reklamálásért... bezzeg mikor Gervinhot baszták földre, akkor nem járt még szabadrúgás se (!) nekünk! De mind1 is, mi ne bírózzunk.... Erről jut eszembe: Robbent bárcsak felrúgná valaha egy normális, favágó (Pepe, Chiellini) védő, hogy szikkadjon le a lába.... :D
60. percben Benő 1-1-be felrúgja Gervinhot, természetesen sárga nincs, hiába győzködi a bírót Radja és Pjanic is...a szabi egyébként 10 méterről szélebbről és 5 méterről oldalabbról volt mint kéne de ennek ellenére: Gervinho lábához kerül a labda, de... Neuer védi... az angol kommentátorok röhögnek felváltva....Itt voltak a nagy momentumaink, 3 ziccert kúrtunk el (tegyük hozzá, hogy az ellenfelünknek egy igazi, kimondott ziccerre se volt szüksége)... Eltelik 2 perc, Gervi vezetheti kapusra kb. de utolérik, és szerelik(!)....
70.: Szép támadás, Iturbe lövi fölé 30ról kb.
71. VÉGRE: Gyönyörű támadás, Florenzi - Radja, Nainggolan beadja, aztán Gervinho elteszi. 1-5. Olimpico újra él, unico grande amore.
A középkezdés után megindulhatnánk, de a bíró egy full egyértelmű helyzetet a bayernek ítél, így a helyett, hogy 1 emberre vezethetnénk 2-1-re, a münchen jöhet szabival, ami fölé is ment. DeSa kirúgásai ma se mennek emberhez.
Ezután, a világ szégyene: Gervinho tökéletes passzt kap, nincs lesen, de fújnak, les miatt...........oh boy....... ez minden volt, csak les nem........ Manó kezezése jut eszembe az első félidőből hirtelen: hogy lehet azt befújni tizinek, ezt meg hogy lehet 1-5nél lesnek fújni?! Full egyvonal? ( Se) Visszatérve a Manolasos témához: Mit csináljon egy becsúszó védő? Vágja le a kezét becsúszáskor, vagy egye meg közbe a kezét, vagy hogy tüntesse él mégis? L O L .
Kommentátor méltatja a szerinte fudejó fikifakát, de közben Iturbe ellopja a labdát, aztán el is veszíti....2 perccel később, Iturbét felrúgják, de semmi, jöhet tovább a bályern. Következő 7-10 perc: passzolgat bayern, 1 szöglet, aztán Florenzi veszíti el...A gólunk után is sok helyet hagyunk nekik, kérdés, hogy miért. Nekik nincs kedvük játszani se, nekünk meg otthon rá kéne menni minden labdás emberre.
MIÉRT PASSZOLGATUNK A SAJÁT TÉRFELÜNKÖN MÉG MINDIG??? Ezzel nyilván csak azt érhetjük el, hogy jobban ránk tapadjanak, elvegyék a labdát, aztán az adott helyzetből gólt lőjenek (ahogy azt az egész első félidőben is csináltuk).... amióta nézem a Romát, ilyen gyengén még sohasem játszottunk.... Ugyanez volt az első félidőben is.... Mégis mit és mire várunk?! A Bayern München nem fog letámadni ellenünk, vagy mi?!
2 perc telik el ebből a baszak.dásból, aztán Ribery át is emeli Morgót.... A gól után már Pjanic sincs a pályán, így villany leó....
1-6 UTÁN, HAZAI PÁLYÁN, HAGYJUK, HADD JÖJJÖN A BAYERN, TOVÁBBRA IS... Persze, hogy Shaqiri lőtt egy gólt egyből az első labdaérintéséből....
Ezek után még Florenziben maradt valami lendület, hiába szöktette Ljajicot aki nagyon lassú (szokás szerint), nem jutunk el helyzetig....Aztán bayern középre, de nagy mentés. A kontránknál sikerült túl röviden passzolni kétszer is.... Utána persze egyből jött bayern kontrából, de szerencsére oldalháló. Még 1 beadás, (asszem Alaba fejére !) de nem lett belőle semmi.
FÚJD MÁR LE!
Közben Ribéry nem tudta bepasszolni a beadást az üres kapura. Még egy beadás bayerntől, de DeSa fogta.
München passzolgat, beadták ezúttal a védőink mellé, de továbbra is bayern jöhet, passzolgatnak, mi megindulunk, de a bayern térfelén birtokolva labdát (kontrából megindulva) lefújta a bíró a meccset inkább... Neuer a valaha volt legjobb kapus szerintem amúgy. Angol kommentátor megdicsért minden, a német csapatban játszó focistát, szerinte, a valaha látott legjobb futballt játszó csapat nyert.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.22. 00:52


csúnya egy kudarc, de ez is csak egy kudarc, nem több...
a mu ellen kiestünk, az tényleg gáz volt, de ez csak egy csoportmeccs volt és még mindig lépéselőnyben vagyunk (holtott a forduló előtt a reális forgatókönyv szerint a szitinek utol kellett volna érnie minket) , úgyhogy nálam hepiszánsájn van

tőlem az röhög a csapaton aki akar. örülök, hogy örül. tavaly ezen a bayernen röhögött mindenki. előtte a barcán meg a realon, szitin, mu-n, a milánóiakról nem is beszélve.... szóval röhögjenek csak, engem spec nem zavar, mert hozzá tartozik

én inkább azt venném elő, hogy szép kis bizonyitványt kapott a serie a
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 00:51


bennem fog maradni, ezzel nem tudok mit tenni
és amúgy jól belegondolva nem maga a meccs és a 7-1 ami bennem/bennünk marad. Ez foci, egy játék, ahol néha vannak ilyen eredmények.
Hanem az egész ami ezzel jár, az egész körítés. Az egész várakozás, felvezetés, nyilatkozatok, pofázás, majd a hatalmas csalódás, levezetés, nyilatkozatok, pofázás, emlékezés.
Nemcsak a pályára lépő játékosok kaptak ezzel mocskos nagy arculcsapást, hanem az egész klub, az egész brand, Pallotta, a szurkolók, maga Róma, az olaszok, és még Lotito is :)
A játékosok a következő meccsen már arra fognak koncentrálni (elvileg), mert ezért fizetik őket, ezért profik. Lassan túlteszik magukat rajta és elfelejtik. Max egy rossz emlék lesz nekik. De mi, a szurkolók, Róma?
Bennünk sokkal tovább bennünk marad. Mert nem mi okoztuk, és nem is mi tudjuk kijavítani. Mégis legdurvábban ránk hat az egész. Tehetetlenül szemlélni/átélni egy ilyet sokkal rosszabb, mint tevékeny részeseként.
Szvsz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.22. 00:20


Oké Főnök. Mindenben igazad van.

De ne maradjon benned, mert ez egy agyalágyult eredmény. Mert amit láttál, és írtam is, az arcok a csapatUNKból. A totál akarás, de a totál tehetetlenség az, ami megölt mindent. És Flo arca a kihagyott helyzet után valszeg a következő 10 évben nem lesz kitörölhető. De attól még mi, és - bár fura - de lehet mások is, és ezután egyre többen! - fognak szurkolni a csapatnak, mert nem egy csapat, nem egy város, hanem egy fontos világ a Roma, amit akkor is szeretsz, ha szarban van.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 00:12


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... en-2371403
és
Ami a német bajnokot illeti, a BL-ben egyetlen egyszer tudott ennél is gyorsabban négygólos előnybe kerülni: a Lille ellen ehhez 28 perce volt szüksége. A francia csapat edzője akkor egy bizonyos Rudi García volt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 00:07


Na.
Totál csalódott vagyok. Még ha én is voltam azon kevesek egyike aki tartott ettől.
Megint nagy volt a szája a srácoknak.
0-5-nél mondtam haveroknak, hogy ha ez is 1-7 lesz én szétrobbanok
abban biztos voltam, hogy gólt fogunk rúgni

de a legnagyobb bajom, hogy csak az nem lett amit szerettem volna: érjünk el olyan eredményt ami nem veszi el a kedvünket és az önbizalmunkat a visszavágótól
hát kösz
várható hogy ez a kihat az egész szezonra a srácok lelkében, és CSAK egy Scudetto feledtetheti!!!

Mások mondják, hogy én ilyenkor is nevetek, mosolygok, poénkodok (kínomban), és hogy nem értik miért. Hát én olyan vagyok, hogy kifelé nem mutatom ki ezt, hisz miért lombozzam le a környezetem azzal hogy egy olasz csapat Rómában kikapott. De belül....
...de belül én ezt ÉVEKIG megint nem fogom elfelejteni/feldolgozni
ha megverjük a Sampot: ok de a bayern ellen...
ha továbbjutunk a csoportból, ne adj isten akár negyeddöntő: ok, de a bayern ellen...
megverjük a juvét: ok, de a bayern ellen...

elfeledhetetlen ez nekem
persze tudom, hogy olyan 30 meccsből se kapnánk ki még egyszer enynire tőlük szerintem
nagyon igen, de ennyire talán nem

mondhatjuk hogy Guardiola okosabb volt Garciánál, de a két állomány sem ugyanaz a szint. Nagyon nem.

Pjanicnak momentuma nem volt, Nindja bűnrossz volt, Cole vicc

De Sanctis: róla muszáj külön szót ejtenem
Imádom őt tudjátok. De amit ma művelt... :( LEGKÉSŐBB félidőben úgy kaptam volna le, mint a szél!
Tudom tudom, hogy ez megalázó egy kapusnak. De mezőnyjátékost gond nélkül leszednek ha béna, hokikapust is, akkor vazze!!! Értem én hogy nem akarja ellőni a cserét erre (bevezetném a plusz kapuscsere lehetőségét amúgy), de miért kell tovább erőltetni, ha kritikán aluli napja van???!!!

ja, és hiába mondjátok, hogy nem láttatok küzdelmet a srácokon. Hát ha én valamit, akkor azt pont láttam.

Szóval ez katasztrófa volt. Erre az egész idei szezonra nekem ez rányomja a bélyegét. Én nem vagyok profi, nekem nem kell ezen túllépnem, mint a srácoknak. Bár ők se fognak tudni szerintem egykönnyen.
Én elhallgatom a haverok és ismerősök poénkodásait, mondatait, sajnálkozását (több tucat jött már ma minden létező úton-módon), de belül sokkal de sokkal mélyebben érint ez engem, mint ők gondolják..
főleg azért, mert az MU elleni is még élt elég erősen...
annnyira gáz, hogy pár évente a BL-ben kapunk egy 7-est. Mintha legalábbis kötelező lenne...
A CSZKA meg 1-t kapott ezektől. Ok, az sem reális, de ez sem. De sajnos - szvsz - ez áll közelebb a valósághoz.

Utoljára ilyen egyoldalú meccset a két évvel (?) ezelőtti Barca és Real cuminál láttam a Bayern és a Dortmund ellen. De míg azt akkor dobbingyanúra is fogtam, addig ezt sajnos semmire nem tudom.
Tény, nekik kijött a lépés. de nem mondhatnám, hogy mi magunk miatt játszottunk rosszul. Nem, mi miattuk játszottunk rosszul.

borzasztó...





zsolti:
Messze van még Európa.
Jók voltak a nyilatkozatok a héten: mi leszünk a bajnokok,bárki ellen felvesszük a versenyt a BL-ben,stb...
Garciával nyertünk már nagy csapat ellen?
Ettől féltél,Trigo.Én is.
Gyakorlatilag leromboltuk másfél év munkáját.
Ettől persze még imádjuk ezt a csapatot,de addig jó nekünk,míg nincs ez a ki.aszott BL,mert az erősebb csapatok ellen esélyünk sincs.A gáz az,hogy néhány évenként még aláznak is minket.Manchester.Most meg ez.
Megint rajtunk fog röhögni a világ.


azrét ne túlozzunk
a Bayern a világ legjobb csapata. A top5 csapat ellen mondjuk kb nagyon kikapnánk, de a többivel versenyben lennénk.

wini:
Taktikailag Pep felmosta a padlót Rudival.Ha Rudi képes és tud tanulni belőle,legközelebb megverhetjük őket.

ha magam mellé gyűjtök egy-két nb1-es focistát, én is felmosnám a padlót pl a szurkolói tornán a többi csapattal. Még csak taktika sem kell hozzá. Elég lesz a tudáskülönbség :wink:
Robben egy mozdulatom belüli eltolomésbetekermjével nem lehet mit kezdeni. 3-ból 2x az égbe lövi, de a 3.-t beveri. Ez volt most. Ez a klasszis.

zsolti:
Szerintem Manolasz kezezése egyértelmű tizi,már a City ellen is az volt.
Akkor mégis hogyan csússzon oda? Ne csússzon??? Nem, nem lehet úgy csúszni

F72:
Talán kicsit szerényebben kellett volna nyilatkozni a meccs előtt... A fiúk elhitték, hogy tényleg jobbak vagyunk, mint a Bayern.
Aztán sajnos 10 perc alatt kiderült, hogy azok a játékosok, akik egy Cagliari vagy egy Chievo elleni mérkőzésen sztároknak tűnnek, azok egy valódi sztárcsapat ellen a középszerűnél is gyengébbek. Sajnos ez nagyon megalázó volt így. Egy hétig a Román fog mindenki gúnyolódni... Még azt sem gondolom, hogy ezen a meccsen a németeknek minden bejött... az utolsó 5 percben még rúghattak volna simán hármat...
Ahogy GrazieRoma írja, ez égés, lebőgés...
pontosan
De pont ezek után gondolom úgy, hogy Münchenben nem fog kikapni a Roma...
szerintem meg megszórnak minket megint, de mondjuk úgy 4-1 oda kb

fr:
ja, ő is elismerte, h. nem szabadott volna így kinyílni 0:1 után, zártabban kellett volna játszani. De szerintem már eleve úgy kellett volna felállni, és annak megfelelően összeállítani a csapatot
(egyébként anno spal is pont erre fázott rá Manchesterben.)

egyetértek
Haver pont azt írta nekem telón, hogy miért ciki beállni bunkerfocira és lehozni a meccset 0-2-vel?
ezt kellett volna tenni
de Garciáék egy nyamvadt City elleni meccsből már azt hitték, övék a világ
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.21. 23:21


talán nem véletlenül vagyunk Roma szurkolók. Mindig hiszünk abban, hogy most, de tényleg, most összejön. De mi sok-sok éve Roma szurkolók tudjuk, hogy ez csak nagyon-nagyon néha van úgy. És a Samp-ot le kell győzni a hétvégén. Az most nagyon fontos!

Ez a csapatnak iszonyatos szar lehet (Tr bocs). Nekem is nagyon szar. De reggel is ezt a csapatot fogom szeretni, mert DDR arcát is láttam, Flo és Gervi 0:0-nál simán belőtt akaratát. (Mondjuk pl AC-t küldeném most egy emirátusba levezetni.)

Mit írhattok?? Így lehet mellényúlni. Egy embernek egyszer. Jön most 48 meccs úgy, hogy nem kapunk többet mint 2-öt.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.21. 22:58


ja, ő is elismerte, h. nem szabadott volna így kinyílni 0:1 után, zártabban kellett volna játszani. De szerintem már eleve úgy kellett volna felállni, és annak megfelelően összeállítani a csapatot
(egyébként anno spal is pont erre fázott rá Manchesterben.)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.21. 22:50


garcia elismerte, hogy hibázott, de én továbbra sem hibáztatom, és továbbra is csak azt tudom mondani, 15 éve alatt garcia és spá nálam az etalon, de még spának és az őt követő többi roma edzőnek is ez alatt nem 1, hanem több olyan meccs meccse volt, hogy a romának nem volt tartása, ez garciánál 1,5 év alatt az első ilyen meccs volt...jó éccakát
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.21. 22:41


bizony, az, hogy ilyen megalázó lett a veresáég, abban vastasgon benne van, h. Rudi eltájolta/eltaktikázta magát. Sokkal szerényebben, defenzívebben kellett volna felállni, és megpróbálni kiscsapatként illetve murinnnyósan ölni a focit.
és nem egyből megkontrázni Zemant, aki szerint unalmas a focija :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.21. 22:37


Talán kicsit szerényebben kellett volna nyilatkozni a meccs előtt... A fiúk elhitték, hogy tényleg jobbak vagyunk, mint a Bayern.
Aztán sajnos 10 perc alatt kiderült, hogy azok a játékosok, akik egy Cagliari vagy egy Chievo elleni mérkőzésen sztároknak tűnnek, azok egy valódi sztárcsapat ellen a középszerűnél is gyengébbek. Sajnos ez nagyon megalázó volt így. Egy hétig a Román fog mindenki gúnyolódni... Még azt sem gondolom, hogy ezen a meccsen a németeknek minden bejött... az utolsó 5 percben még rúghattak volna simán hármat...
Ahogy GrazieRoma írja, ez égés, lebőgés...

De pont ezek után gondolom úgy, hogy Münchenben nem fog kikapni a Roma...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.21. 22:31


15 éve vagyok roma drukker, eddig elég sokat láttam, de nálam garcia továbbra is az isten, azért spalletti itt tartózkodása alatt, meg még gyengébb edzőknél is voltak ilyen ótvar kifutott eredmények, lélekben feladott meccsek, de garciánál most már 1,5 éve van itt, ez volt az első, én túl tudok ezen a meccsen lépni. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.21. 22:26


MajerKriSSz írta:Vincze Ottó Roma szurkoló? nekem most ez jött le a sport1en

Az asszony odavan Tottiért, így ha nem akar a kanapén aludni nem szól egy rossz szót se....
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.10.21. 22:13


Vincze Ottó Roma szurkoló? nekem most ez jött le a sport1en
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.21. 22:02


igazóból fáj a szívem, nagyon, nagyon, de 7 évente egy 7-1 nálam belefér, nem mentség, de ez van, én ugyazt mondom mint 7 éve, itt a bayernak minden összejött, nekünk semmi, a csapatot nem mentem ezzel fel, mert úgy toltuk le az első félidőt, hogy pályán se voltunk, vagyis a mezt kitettük, külön értékelni a 2dikat meg nem érdemes, mert a bayern visszavett, nem szívesen emelek ki játékosokat, mert itt csapatként buktunk egy nagyot, de cole nem ide való, se bl, se calcio szinten, és a cseréje emanuelson se, mert még az angolnál is rosszabb, desanctis meg elképesztő, jó, határozott, magabiztos volt idén, de a 6 és 7 gólnál már nekem is átufott, hogy érdemes lenne megszámolni, hogy hány gólban is volt benne, vki számolta?!
és látva a mait, jobban mondva garcia cseréit, meg lennék lepve ha totti vagy a darabos destro a visszavágón kezdene.....plusz ami még sztem jól látszott, toro ihába qrva nagy munkabírású, maicont nem szeretem, de ha nincs a brazil, akkor egyik oldalunk se képes segíteni a támadásokat, és végezetül nincs ekkora különbség a 2 csapat között, és nagyon remélem, hogy ez nem lesz hatással a hétvégi meccsünkre.
garciát én hibáztatni nem nagyon tudom, max caléé, a taktika sztem, én úgy láttam, ugyanaz lett volna mint a hülye angolok ellen, ott bejött, a racionális németek ellen nem, a cserékkel gyorsítani próbált, és én a visszavágón is ezt várom.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2014.10.21. 22:15-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.21. 21:52


Továbbra is azt mondom, ne a Bayernhez hasonlítsuk magunkat. Fáradtak voltak a srácok és továbbra is sok a sérült. Nekünk a Moszkvát kell kint megverni és a Citytől nem szabad kikapni. Másfél hónapja ki ne írta volna alá, hogy féltávnál 2 ponttal legyünk a City előtt?

Öröm az ürömben, hogy holnap az internetadó miatt legalább mindenki geci ideges lesz ahhoz, hogy minket csesztesesn :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.10.21. 21:47


rettentően sajnálom ezt a mai meccset...egyedül az vigasztal, hogy hála a CSKA nagy hajrájának még mindig másodikok vagyunk és a saját kezünkben a sorsunk, remélem a CSKA-nak Angliában is sikerült kisebb csodát tennie és akkor nincs más dolgunk, mint hazai közönség előtt legyőzni a Cityt...

FORZA ROMA
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.21. 21:47


Szerintem ott is kikapunk. Verjuk meg a moszkvat idegenben mikozben a city kikap es akkor mar elegedett leszek ha az angol bajnokkal ki-ki meccset vivhatunk :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2014.10.21. 21:46


Hát...Rohadtul sajnálom!De akkor is!FORZA ROMA!PER SEMPRE!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.21. 21:40


Nehéz ezt megemészteni.Nem baj,két hét múlva kiderül,hogy ez csak egy egyszeri eset volt-e.Ha ott is kapunk egy négyest,akkor megette a fene az egészet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.21. 21:38


szomorú, ez a jó szó.

Forza Roma!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.21. 21:38


Hagyjuk ezt a 11-esdit. Feree,látod,hogy van bíró,amelyik befújja...Úgyhogy jobban teszi a görög,ha nem csúszkál ily módon be.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég