Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: asromafanatic505 Dátum: 2021.03.01. 18:23


ericcartmen írta:Emlékszem egy olyan kocsmában néztük, aminek Arsenálos volt a tulaja, kb 2/3-1/3 arányban voltak Arsenal és Roma drukkerek. A kiesés ellenére jó élmény, jó hangulat volt.
Ők Baptistán röhögtek mi meg Bendtneren :)
Régi szép idők :)


Nem veletlenul Budaorson a drukker sorozo volt? :wink:
En is ott voltam! Kicsi a vilag!
Zdenek Zeman: “Ki az 5 legjobb olasz játékos? Totti, Totti, Totti, Totti és Totti.”
Avatar
asromafanatic505
 
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2021.01.23. 15:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.03.01. 16:56


Régi szép idők....
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.03.01. 16:48


Bár már eléggé off, de abban az időszakban Európa két legszebb fociját bemutató csapatok találkozójaként harangozták be az összecsapást, mi a sérülések miatt az odavágón eléggé tartalékosok voltunk. Vucinic, Vucinic....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.03.01. 15:50


Nekem annyi van meg az odavágóról, hogy nagyon szétszedtek minket, sokkal jobban mint mi a visszavágón őket, hatalmas mázlival úsztuk meg egy kapott góllal.
És igazad van, 1-0 lett mindegyik, valamiért 1-1 rémlett.
Juan gólja úgy rémlik gy szöglet után esett, elépattant, ő meg bevágta. Nem sokkal később meg meghúzodott, előttem van ahogy fogja a combját és cserét kér.
A 11esekből nekem csak Vucinic flegmázása van meg, a többi nincs, bár én nem néztem vissza azóta.
Emlékszem egy olyan kocsmában néztük, aminek Arsenálos volt a tulaja, kb 2/3-1/3 arányban voltak Arsenal és Roma drukkerek. A kiesés ellenére jó élmény, jó hangulat volt.
Ők Baptistán röhögtek mi meg Bendtneren :)
Régi szép idők :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.01. 15:31


Így van. Londonban játszottunk ezzel a cspattal. Nekem az a meccs nagyon incs meg. Rémlik, hogy esélyünk sem volt és örültem az 1-0ás zakónak. A visszavágó más tészta. Az hatalmas meccs volt és hatalmas élmény a kiesés ellenére is. Juan gólja mondjuk nincs meg, csak az, hogy Baptista és Taddei is ordító ziccereket rontott. Pizarronak és Tottinak nagy meccse volt. A 11eseket pedig már többször visszanéztem, azok majdnem mind megvannak. Montella laza szökkenés, Baptista pipája, Nasri lövése épp becsűszik Doni alatt, valamelyik angol hirtelen fordulok és egyből lövök trükkje és persze Vucinic elb@szott próbálkozása. Amikor tonetto elindult lőni, tudtam hogy végünk. Rohadtul fájt a kiesés. De bakker, Donival, Diamutenevel, Tonettoval, Mottával, Taddeijel, Brighivel szétszedtük őket a visszavágón. Mert volt edzőnk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.03.01. 14:00


Fú, ez pont az a BL-meccses csapat? Jól beletrafáltam :)
Odavágó, ugye?
Ha jól rémlik a visszavágón nem kezdett Loria, Juan viszont igen, de kb 20 perc után meghúzódott és le kellett cserélni. Talán még a gólunkat is ő lőtte előtte.
Utána meg talán azt hiszem Riise ment be középre Diamoutene mellé, jobb oldalt Motta, bal oldalra nem emlékszem, de az se volt semmi védelem. Csoda hogy lehozuk X-re meccset, sőt még majdnem a továbbjutás is meglett.

Amúgy az a viccess, hogy Motta első évében (vagy talán fél év, mintha januárban jött volna) nagyon jó volt, én tök nagy jövőt jósoltam neki, nem is értettem, mikor következő évben sokat padozott, de végül kiderült, hogy Spallettinek volt igaza, nem pedig nekem :)

Régi szép idők, sokkal mélyebb nyomott hagyott egy-egy meccs, mint manapság
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.01. 12:26


ericcartmen írta:Hát, ebben érzek némi csúsztatást :) A Loria-Diamoutene nem volt alap, szerintem az Arsenal elleni BL nyolcaddöntőn kivül nem nagyon játszott együtt. :)


Így van, ez pontosan az a csapat. Loria elég sokat játszott, Diamoutene nem. Azért kerestem rájuk, mert szerintem ők még Matteo Ferrainál is szarabb védőink voltak. És ha ők valaha valamikor együtt voltak pályán, az nagyon all time worst gyanús védelem. Mikor megláttam mellettük Mottát és mögöttük Donit, tudtam, hogy megvagyok :)
Azt nem néztem, hogy hányszor játszottunk így. Alap semmiképp nem lehetett a duó, mert velük a B-ből is kiestünk volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.03.01. 10:48


F.Totti írta: Stekelenburg vagy Lobont védett
Rosszabb, Zemannal Gojko védett (azóta se tudom leirni a nevét). Lobont-al szerintem nem volt nagy gond, kb mint most Mirante
F.Totti írta:Szerintem Sartor volt a jobb oldalon, de lehet hogy már Panu. Tényleg borzalom.
Sartor úgy rémlik nem játszott sokat, tuti nem ő volt a fix kezdő.
F.Totti írta:És ehhez a csapathoz mit szólsz 2009-ből?
Doni - Motta, Loria, Diamoutene, Riise - De Rossi - Taddei, Perrotta, Brighi - Totti, Júlio Baptista
A védelem erősen közelíti a 2005-öst :)
Hát, ebben érzek némi csúsztatást :) A Loria-Diamoutene nem volt alap, szerintem az Arsenal elleni BL nyolcaddöntőn kivül nem nagyon játszott együtt. :)
És azért akkor volt egy Juan-Mexes páros is, illetve abban az évben még edzőnk is volt, persze ez független a kerettől.
De amúgy Loria tényleg pokol, brutál jó managere lehetett, hogy idáig feltolta.
Emlékszem az emlitett BL meccsre bevonulásnál mindenki csak őt biztatta meg bátorította, annyira be volt szarva :)

bal oldalon Cefréve
Fú, most nézem, mekkora freud-i elírás, nyilván nem Cefre, hanem Cufre :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.01. 09:47


Zeman és LE Rómája majdnem biztos, hogy gyengébb volt a többiekhez képes: Stekelenburg vagy Lobont védett, Jose Angel és Cicinho játszott a jobb oldalon, a középpályán gyarkan volt csapatban Gago, Greco vagy Simplicio, elől meg Bojan és Borriello. Persze volt mellettük DDR, Totti és Marquinhos. Sőt épülgetett be Pjanic, de ő akkor még nem volt alapember.
A 2011-12-es Serie a-ban viszont tömegével játszottak sztárok: az Eto'o, Sneijder, Samuel, Maicon-féle Interbe például nem fért be Coutinho, a Milanban sem csúcson lévő SES volt a sztár, hanem Ibra, Thiago Silva, Pato és Robinho (de játszott még Seedorf, Nesta és Zamborotta is), a Juve pedig 6 vagy 7 világbajnokkal és Pogbával menetelt. De még a szaros Udineseben is Handanovic, Benatia, Asamoah, Di Natale tolta vagy a Nápolyban Cavani, Hamsik, Lavezzi.

Aztán jött még hozzánk "erősítésnek" Tachsidis, Torosidis vagy épp Ivan Piris. Ja, a 2011-13 lehetett a mélypont, de tényleg szoros a verseny a 2004-05-tel.

ericcartmen írta:Szerintem is volt ennél szarabb keret az elmúlt 20 évben, pl a LE-Zeman csapatok sem voltak túl acélosak, illetve beugrott egy Dellas-Ferrari belső védőpáros, bal oldalon Cefrével, még 2004-05-ös idényből (jobb szél nem rémlik, talán Panucci?), de ennél azért most bőven minőségibb a védelem. Talán az az év volt a mélypont minden szempontból az elmúlt 20 ében
.


Szerintem Sartor volt a jobb oldalon, de lehet hogy már Panu. Tényleg borzalom.
És ehhez a csapathoz mit szólsz 2009-ből?
Doni - Motta, Loria, Diamoutene, Riise - De Rossi - Taddei, Perrotta, Brighi - Totti, Júlio Baptista
A védelem erősen közelíti a 2005-öst :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.03.01. 09:11


Szerintem is volt ennél szarabb keret az elmúlt 20 évben, pl a LE-Zeman csapatok sem voltak túl acélosak, illetve beugrott egy Dellas-Ferrari belső védőpáros, bal oldalon Cefrével, még 2004-05-ös idényből (jobb szél nem rémlik, talán Panucci?), de ennél azért most bőven minőségibb a védelem. Talán az az év volt a mélypont minden szempontból az elmúlt 20 ében

Trigoria írta:
Mkhitaryan esete lehet büntető volt
Oscar díj maximum, és jogos sárga
Nagyon nem értek egyet, szerintem sima tizi. Miki végig a labdát nézi, egyérttelműen azt akarja megjátszani/megszerezni, a védőnek viszotnt semmi köze a labdához, átöleli Miki derekát, lehúzza és keresztbefekszik előtte.
Sárga óriási vicc lett volna (szerintem azt amúgy szövegért kapta), de az lett volna a minimum, ha megnézi videón a biró, ahogy már mások is irták előttem.

Más kérdés, hogy később a Karsdorp eset is büntető lett volna, de ez nem mentesiti a birót, konzisztensen volt szar.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2021.03.01. 08:09


Ismét F.Tottival értek egyet. Messze nem ez a leggyengébb keret az utóbbi 20 évben az tuti. Az a legegyszerűbb mondani, hogy nem tudunk egymáshoz kettőt passzolni... Ez nem feltétlen a játékos hibája!!! A probléma az, hogy Olaszországban vagyunk és ez a "hátulról felépítem szépen" dolog a rangadókon nem működik, sokkal egyszerűbben kellene hátul játszanunk. Arról nem Lopez tehet, hogy 20 X hozzák kellemetlen helyzetbe, legtöbbször az a Fazio akinek idén eddig ez a 3-4 meccse...
Miért nem álltunk be egy 4-1-4-1 be vagy 4-2-3-1 be amire most volt emberünk??? Nem is tudtunk cserélni, hiszen nem maradt senki a padon nagyon...
Sajnos Fonseca még mindig túlságosan hisz a szép álom fociban.... Ez Itália ember nem fog működni!!!!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.01. 00:00


Elég egyszerű 'legszarabb keretezni', mert DDR és Totti mindig volt az elmúlt 20 évben. De ha a keret relativ erősségét nézem, akkor voltunk már ennél gyengébbek. Egyébként meg tök mindegy. Ezzel a kerettel is nyerni kellett volna ma, mert a Milan egy rakat szar hetek óta.
De úgy rohadt nehéz, hogy iszonyú sok felesleges kockázatot vállalunk. Nem az a gond, hogy nincs védekezésünk, mert az elvileg van. A legnagyobb problémánk szerintem az, hogy a szép előrejáték miatt folyamatosan túlvállaljuk magunkat. Ne higgyétek hogy Pau Lopez nem érzi, hogy szar lábbal. Akkor vajon miért passzol? Vagy miért megy meccsenként 15ször a támadóharmadba Mancini vagy Ibanez? Miért rúgjuk szorongatott helyzetben is a kapusnak a labdát? Miért nem zár mélyebbre az AM páros? Miért elölről védekezik a két DM? Miért cselez Villar, ha nincs mögötte biztosító?

Gyermeteg hibák. Vajon tényleg ilyen hülyék a srácok a focihoz, vagy csak teszik, amit tenniük kell? Teszik, ami kell a szép támadójátékhoz. És teszik akkor is, amikor az ellenfél minősége miatt a magas kockázatból, túl magas kockázat lesz. Teszik, mert ez a terv.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.02.28. 23:17


Szar az egész! Sajnos.....
Én is 20 éve vagyok,de tényleg ez a legalja. Eddig..... remélem ennél már nem lesz lejjebb!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.02.28. 23:15


feree80 írta:pina volt a legjobb

Ezzel maximálisan egyet tudok érteni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.02.28. 23:10


Igen, az utóbbi 20 év legrosszabb Roma kerete. Csakhogy a Milannal is az. Nem Seedorfék álltak a túloldalon... (az mondjuk komoly érdekesség, hogy a nagy Milanból jelenleg 3-an is Serie A csapat edzői.)

Én is már 21 éve "itt vagyok". (Nem írtam, hogy P. Lopez jó. Kabaré volt az elején, utána viszont volt 4-5 komoly védése és egy nagy bravúrja.)
Igenis probléma, hogy elpasszolják és ez edzőprobléma szerintem. Mentális felkészítés kérdése is.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.02.28. 22:57


marco24 írta:
Azért, mert ha nem vered meg a közvetlen riválisaid, akkor ki vagy szolgáltatva az ő pontvesztéseiknek. És Fonseca nem tudja megverni a közvetlen riválisait. Jó esetben döntetlen, rossz esetben feltörlik velünk a padlót. Ma Lopez mentett meg minket egy súlyos zakótól úgy, hogy a Milan sem volt jó. Lehet arra fogni, hogy szar a keret - szerintem semmivel sem szarabb, mint a Milan, Lazio vagy Napoli kerete - de ennyi rangadóból egyet sem behúzni, ott komolyan felmerül az edző felelőssége (nálam). Az pedig kifejezetten bosszantó, hogy sokszor pariban vagyunk és jön egy 15 perces "rövidzárlat" amin elmegy a meccs. Ha ez rendszeres, akkor az nem rövidzárlat. Ma Mancini Rebic ellen épp csak a vörös szőnyeget nem terítette le...

Én most vesztettem el minden reményem az idei szezon kapcsán.

figy, az utóbbi 20 év legrosszabb roma kerete ez. :wink: tanúsítom, mert azóta itt vagyok, ilyen xar és vak keretünk nem volt.
normális csapatnál ilyen már kiebrudált b.peres karsdorp szóba sem jöhet, nemhogy a kezdőbe :( de még sorolhatnám, de nincs hozzá kedvem.

fonseca, nem szeretem, nem is érdekel, de arról tényleg nem tehet hogy ezek ennyire nem tudnak egymáshoz passzolni, ennyi eladott labda, p.lopez meg jó?! hát ha ibra az elején berúgja, és a 2.gól, lehet mancinit szidni, de lopez rúgta rossz helyre, és jött visszakézből a gól.

mind1 ennyi elég volt mára, egy időre, kinőttem már ebből, és az örök reménykedésből.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.28. 22:54


Azt nem értem, hogy Lopeznek mi a francért passzolnak hátul amikor az ellenfél letámad. Olyan bizonytalan a srác, hogy rossz nézni. Ha valaki akkor ő tényleg nem Roma szint.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.28. 22:54


Máskor meg azért megy a sopánkodás, mert Egri a kommentátor... :mrgreen:
Amúgy nekem még mindig nem tiszta és világos, hogy Fazio esete az a 16-oson belül és/vagy a vonalon volt. mert szerintem kívül
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.28. 22:50


A meccs olyan volt amilyen, de ez a tök sötét kommentátor nem hiányzott. Legalább leplezte volna kicsit, hogy nem a Milannak drukkol. Miki helyzeténél meg egy VAR minimum belefért volna. A második félidőben, ha pontosabbak vagyunk nyerhettünk volna vagy ha játszik Dzeko. :wink:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.28. 22:48


Zsolti írta:Én már úgy várom vissza a négyvédős rendszert, nyilván egy másik edzővel.

Mondjuk ha nincs 3 épkézláb belső védőd, akkor lehet ettől a zsenitől is elvárhatnánk ugyanezt. De nem, nem és nem változtatunk!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.28. 22:46


Mkhitaryan esete lehet büntető volt
Oscar díj maximum, és jogos sárga
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.02.28. 22:45


feree80 írta:
marco24 írta:Ha ezt a Milan-t nem verjük meg, akkor Fonseca-nak mennie kell. Arra nincs magyarázat, hogy egyetlen rangadót sem tudunk megnyerni.

mért kellene mennei?

ez az ócska keret ennyire képes, ennyi.

most nézem az első 5 indul nemzetközi kupában, abban biztos nem leszünk benne, 6.hely the end. :wink:
de még lehet így is túlbecsülöm ezeket a roma mezbe bújtatott senkiket, igazából mind1 is, a senki földjén fogunk végezni.

rosszkor jött a gól, kezdünk pariba lenni mezőnyben, innen sima liba lesz. kiemelni senki nem tudok, vagy de, dzekot, ő qrva jó. :!: :wink:


Azért, mert ha nem vered meg a közvetlen riválisaid, akkor ki vagy szolgáltatva az ő pontvesztéseiknek. És Fonseca nem tudja megverni a közvetlen riválisait. Jó esetben döntetlen, rossz esetben feltörlik velünk a padlót. Ma Lopez mentett meg minket egy súlyos zakótól úgy, hogy a Milan sem volt jó. Lehet arra fogni, hogy szar a keret - szerintem semmivel sem szarabb, mint a Milan, Lazio vagy Napoli kerete - de ennyi rangadóból egyet sem behúzni, ott komolyan felmerül az edző felelőssége (nálam). Az pedig kifejezetten bosszantó, hogy sokszor pariban vagyunk és jön egy 15 perces "rövidzárlat" amin elmegy a meccs. Ha ez rendszeres, akkor az nem rövidzárlat. Ma Mancini Rebic ellen épp csak a vörös szőnyeget nem terítette le...

Én most vesztettem el minden reményem az idei szezon kapcsán.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.28. 22:45


köszönjük feree
nem hagytál kis senkit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.02.28. 22:45-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.28. 22:44


Mkhitaryan esete lehet büntető volt, de nem ezen múlt.
És Dzekót is felesleges folyamatosan felemlegetni, hiszen sérült, de ha véletlenül a pályán volt, rangadókat vele sem nyertünk.
Én már úgy várom vissza a négyvédős rendszert, nyilván egy másik edzővel.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.02.28. 22:34


F.Totti írta:
Trigoria írta:és ma Pau Lopez a legjobbunk
nem tudom örüljek-e ennek vagy se :)

Spinazzola nem volt rossz. De ja, Pau az első bénázást elég jól feledtette.

pina volt a legjobb, egyetlen ember aki képes 1-1-ben megverni bárkit és cselezni, no egy darabig megint bírom roma meccs nélkül.

fonseca arról nem tehet, hogy pau lopez meg a többi senkiházi nem tud egymásnak passzolni, ennyi eladott labda, istenem, a kapus meg abszolut homály lábbal ha emberhez kell passzolni.

a kommentátor meg egy agyhalott zokni. :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 210 vendég