Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.24. 13:44


Megtisztelő, köszi :)
Ja, Karsdorp pont ez volt nálam is, ahogy írod. Élőben túlléptem rajta, hogy tuti nem csel volt, csak hülyén botlott meg és úgy nézett ki, mint egy elastico. Aztán tényleg 4szer néztem vissza és szándékosnak tűnik. De még mindig alig hiszem.
Képrejtvényt nem néztél, igaz? A megfejtésnél a Ford Fairlane rajongók előnyben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.24. 12:54


F.Totti, kivételesen van időm és elolvastam a kakasülőt - meg érdekelt is. Kiváló írás. Már amennyire (nem)értek a taktikához.

Karsdorp egy ronaldinhos trükkel etette meg az alapvonalnál Mario Ruit. Esküszöm négyszer pörgettem vissza, hogy jól látok-e. Ha tudtok keressetek rá. Ennyi öröm jutott nekünk mára.
azt én is néztem vazze!! :shock: de letudtam annyival,. hogy szerintem rosszul láttam :D

Az, hogy az 5-7. helyek közül melyikre érünk oda, majdnem mindegy.
jaja, sajnos úgy néz ki telibe is kapom az 5-7. helyet, de megvárom a szezon végét a szezon előtti jóslások kiértékelésével :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.22. 20:20


Olyan nincs, vagy csak nagy ritkan, hogy egy csapat mindegyik,tenyleg mindegyik kisebb csapatot megverje. Epp most kapott ki a juve a beneventotol.
Az sztem sokkal cikibb es szegyenteljesebb, hogy azbutobbi 2 evben 21 "nagy" csapat ellen jatszott meccsbol mindossze 3at sikerult behuzni.

De amugy engem meg csak egy masodpercig sem bosszantott fol sem a vereseg, sem fonseca csodalatra melto nyilatkozata. Azt kaptam, amit vartam, ami a termeszetes. Mar bocsanat, de ha sz.rok, nem varok rozsaillatot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.03.22. 18:27


A Napolitól ki lehet kapni, de mi kikaptunk a Speziatól és a Parmatól is, a Benevento meg 0-0, ami nem csak ciki, de szégyen is. Semmi tartás nincs ebben a csapatban. Vagy a játékosok tojnak bele az egészbe vagy Fonseca rossz pedagógus. Szerintem az utóbbi. DDR kéne az edző mellé másodedzőnek és akkor lenne tűz. Így csak égés van.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.03.22. 17:44


snatch írta:Gondolom Fogkefe1 Mayoralra gondolt :D :mrgreen:

A fekete botsáskára gondoltam, aki pár éve itt játszott majd volt a Torinonál is.

Amúgy nem akarom védeni Fonsecát, de a második félidőben tényleg jobbak voltunk, mint a Napoli még ha ez is volt a tervük. Az már szerintem tényleg gyalázat, hogy egy árva fos gólt nem tudtunk rúgni. Szerintem is vicc, hogy annyi a támadójáték, hogy vagy Karsdorp vagy Spinazzola beadja, habár régen pont ezért sírtunk, hogy ebből rúgja a gólokat Dzeko, most már ez sincs, hanem az a vicc, hogy nem tudtunk akkora nyomást helyezni rájuk, hogy egy gólt rúgjunk, ez a szégyen. Teljesen leiskoláztak minket. Erre a teljesítményre nincs magyarázat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.03.22. 16:03


Azt szeretném gondolni, hogy ennyire nem hülye, de az igazat csak nem mondhatja ő ki a szájával,hogy nem voltunk jobbak,csak a Nápoly visszavett!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.03.22. 12:59


azért jöttem fel fórumra, hogy b*szki, pont ezt emeljem ki, erről írjak. Neki nem tűnik fel, hogy a második félidőben szemernyivel nem volt jobb a Roma, csak a Napoli simán visszavett, mert látták, hogy ez sima meccs nekik, ha meg netalántán szerez egy gólt a Roma, akkor max rúgnak ők is egyet. Mert kb. bármikor megtehették volna, ha akarták volna.
ahh, felb*sz....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8138
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.03.22. 12:52


Hülye f@sz Fonseca!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.22. 12:48


kedvencem:
Fonseca magyarázza (kivételesen elolvastam amit mondott :)), hogy a második félidő már rendben volt, és miért nem tudunk így játszani végig. Ez normális??? :D :D
Vajon feltűnt neki, hogy a Napoli addigra 2-0-ra vezetett, kezében volt a meccs, és NYILVÁNVALÓAN nem tudnak ők sem letámadni 2 félidőn át, meg már nem is volt rá szükségük????


És konkrétan a játékosokat hibáztatja. Az edző. A saját játékosait.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2021.03.22. 11:06


Amúgy ezen gondolkoztam én is, hogy a játékosok is besokalltak. Azt azért nem gondolom, hogy edzőbuktatás lenne, de szerintem már mindenki érzi, hogy Fonsi körül elfogyott a levegő és így azért marhára nehéz lehet játszani.

Odáig jutott a dolog, hogy taktikailag vagy nem akar vagy nem is tud változtatni és csak a jatékosokat dobája fel a pályára, hátha azok majd rutinból megoldják valahogy.

Már előre lehetett tudni, hogy a Napoli kb mit fog játszani. Ugyanagyúgy le fognak támadni, ergo nem lett volna baj, ha középpályán labdaügyes játékos is játszik. Az még rendben van, hogy Pelle hátrébb lépett, de:
- Sári sokszor ugyanazon a poszton játszott (balszél vonal mellett) ahol Spina folyosója lett volna, többször akadályozták is egymást
- Ebből adódóan a támadó harmadban maradt 2 ember (Dzeko-Pedro) akiknek a felpasszokat fel kellett volna venni, mindkettőt sikerült elég jól semlegesíteni
- Pelle is szerintem keveset lépett vissza labdáért, bár amikor megtette Ő sem tudta nagyon tovább építeni a támadást
- Ja és a csuklószbusz Cristante védekezett a törpe hadsereg ellen

Szerintem egy Diawara-Villar előttük Pelle-Dzeko-Pedro sokkal életképesebb lett volna (bármennyire is szeretem Sárit, még nagyon messze van attól, hogy egy rangadón játékban is adjon hozzá a csapathoz). Illetve én már úgy általánosságban is nagyon kezdem unni, hogy Spina-Karsdorp páros "kreativitásán" értsd elfutok beadom múlik, hogy tudunk-e helyzeteket kialakítani. Ez szerintem messze nem Serie A felsőház szint játékban, elképzelésben.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.03.22. 09:25


Gondolom Fogkefe1 Mayoralra gondolt :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8138
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.03.22. 09:25


Eldőlt szerintem tegnap Fonseca sorsa. Friedkin arca sokatmondó volt. Ahogy mai Pelle nyilatkozat is, amiben konkréten ellentmond Fonsecanak.

"Hagytuk, hogy túlságosan beszorítsanak minket. A második félidőben már jobb munkát végeztünk, de akkor már késő volt. Mondjuk a felkészülés során nem is készültünk arra, hogy magasan letámadjuk őket. A csapattársaim nevében is biztosíthatok mindenkit, hogy úgy készültünk erre a mérkőzésre, hogy megmutassuk a kvalisainkat!"

Udvarias formában, az edző neve emlegetése nélkül, egy az egyben közölte, hogy szar volt a taktika és a felkészülés. Pedro is vitatkozott a cseréje után a másodedzővel. Lehet, hogy a játékosoknak elegük lett???
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.03.22. 07:47


Trigoria írta:
illetve lesz jó csatárunk.
:shock: :?: álmot láttál?

Vezetők arcát figyeltem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.03.22. 05:59


no ez már vmi :!:
0-2nél álltam fel, és nem kaptunk több gólt, bravá fonseca, bráva napoly!

nagyon érzem, hogy idézni fogom magam a bajnokság végén, alakul ez a tabella, nagyon, és helyünkön is vagyunk. :wink:
tényleg csak annyi a kérdés a szezonból, hogy 6 vagy 7. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.21. 23:42


Ha kikapunk az Ajaxtól, akkor már tökmindegy
. Felőlem maradhat nyárig.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.21. 23:16


illetve lesz jó csatárunk.
:shock: :?: álmot láttál?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.03.21. 23:07


Trigoria írta:nem tudom eldönteni, hogy Mancinit kedvelem, mert olyan laza, magabiztos és olasz, vagy ki nem állhatom, mert szar, béna és állandóan szabálytalan :S :)

Kedvelem mint állat. Pont ezért.

Mai meccsen Spinazzola, Pellegrini és Villar volt használható játékos.

Kicsit izgatott vagyok, mert jövőre jól fog kinézni a Veretout, Villar, Pellegrini középpálya. Zaniolo is egészséges lesz, illetve lesz jó csatárunk.

Azt nem tudom, hogy ha az Ajaxtól kikapunk azonnal felállítják e Fonsit vagy úriember módjára csak nyáron. Ranieri most nem tud beugrani, mert foglalt. Mondjuk Montella és EDF szabad, ha nyárig kellene ember.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.03.21. 22:54


fogkefe1 írta:Ezeket a képsorokat látva szerintem most döntötte el Dzeko, hogy nyáron eligazol.


Nem kell sehova
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.03.21. 22:48


Na és akkor most pár hét alatt mindenből kiszállunk. Roma - Atalantára be is állítottam az emlékeztetőt, egy kis pénz sosem jön rosszul. Ezzel a bohóccal sosem fogunk rangadót nyerni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.21. 22:44


Majd mazzarri
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.21. 22:39


Na, akkor van még két Ajax meccsünk a szezonból.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.21. 22:39


nem tudom eldönteni, hogy Mancinit kedvelem, mert olyan laza, magabiztos és olasz, vagy ki nem állhatom, mert szar, béna és állandóan szabálytalan :S :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.03.21. 22:37


De legalább agresszív... Sok blm-cuccot nézett..
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8138
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.21. 22:37


F.Totti írta:Ez a szőke négus milyen rettentő buta már. Ő egy ilyen köztes evolúciós lépcső lehet.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.03.21. 22:36


azért a végén egy négerverés, hogy szépen fejezzük be :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég