Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.16. 18:22


Verde se volt az, pedig ő most játszott először felnőtt meccsen. Ucan már játszott tavaly a Fenerben. Ha okos játékos, akkor tudja, hogy most vagy soha és 110%-on fog pörögni, mint ahogy Verde tette.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.03.16. 17:57


Jobbulást! Ha szeretett csapatuk hozza a formáját, az izgalmak nem fognak megártani.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2015.03.16. 14:41


Köszönöm szépen! Ha győz szeretett csapatom, jó játékkal, biztosan gyorsabban gyógyulok majd!
FORZA RÓMA
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.16. 14:09


csebi77 írta:Kórházba kerültem, itt nincs digisport.... Internet viszont van és fasza gyors. Kérlek benneteket, küldjétek nekem egy linket, ahol tudom majd nézni az esti GRANDE RÓMA győzelmet. Köszönöm

jobbulást!
viewtopic.php?f=5&t=364
itt válogathatsz majd
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.03.16. 13:40


szerintem is másképp, nem látok eselyt arra, hogy kezdjen...de hát a sajtó
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.16. 13:35


Hunszi írta:Egyes források szerint, Ucan ma kezdő lesz :shock:

Biztosan jamaikai vagy holland források lehetnek :D. A kezdő valami ilyesmi lesz: De Sanctis; Torosidis, Yanga-Mbiwa, Astori, Cole; Florenzi, Keita, Pjanic; Ljajic, Iturbe, Gervinho
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.16. 13:27


ekkora sz@rban lennénk? és már rudi is észleli? :lol:
á, ott még nerm tartunk :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.16. 13:12


Hunszi írta:Egyes források szerint, Ucan ma kezdő lesz :shock:


Szivatolt? Oké, hogy DDR kijátszotta magát pár hétre és Nainggolan sincs, de beelőzi Paradest? Bírnám, nem kicsit.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2015.03.16. 13:03


Kórházba kerültem, itt nincs digisport.... Internet viszont van és fasza gyors. Kérlek benneteket, küldjétek nekem egy linket, ahol tudom majd nézni az esti GRANDE RÓMA győzelmet. Köszönöm
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.03.16. 12:12


Egyes források szerint, Ucan ma kezdő lesz :shock:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.16. 11:31


Ma nem kis lehetőség áll a csapat előtt, hogy a második helyét bebiztosítsa.
Lazionak nem lesz könnyű a Torino ellen, Napoli meg mindent megtesz, hogy ne zárkózhasson fel...
Szóval hajrá fiúk...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.16. 11:26


Nem akarok magunk ellen beszélni, de fura hogy a digi még mindig adja a mi meccsünket. Nem tudom elképzelni, hogy a fanatikus Roma drukkereken kívül bárki is képes önszántából ezt az unalmas szart nézni.

Amúgy a samp elég nagy mumus, én vendég sikerre számítok ma, szerintem nem lesz meg az x.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.03.15. 22:33


Holnap nyerni fogunk! Ha mégse, akkor eddig bullshiteket írtam s egy darabig nem írok semmit inkább:))

Nyerünk, chill :wink: :scarf:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.03.15. 17:28


FANATIC-AS ROMA! írta:
zsolti írta:FANATIC!!!
Ráadásul nem is olyan régen jubiláltál a fórumon. 10 év...
Kemény vagy. :wink:



Mint a kádszéle!!! :D :D :D



Gratulálok ;)
nekemnek is :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2015.03.14. 18:06


zsolti írta:FANATIC!!!
Ráadásul nem is olyan régen jubiláltál a fórumon. 10 év...
Kemény vagy. :wink:



Mint a kádszéle!!! :D :D :D
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.03.14. 09:35


Hú de sok mindenről fog dönteni a Samp-meccs...! (Kivéve edzőkérdés.)
Mert ha az is 1-1 vagy 0-0 lesz,akkor sz.rok bele,hogy 40 kapura lövésünk,két kihagyott tizenegyesünk és 80-20 %-os labdabirtoklási arányunk volt.
Ez már valódi nyomás lesz.Itt már nincs mentség.Edzőként a leggyűlöletesebb szituáció. (Bár Garciának nincs ultimátuma.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.14. 02:31


senkit nem akarnak buktatni szvsz
scudetto rovására, meg kockáztatva a BL-t?
max neheztelnek rájuk, de buktatni? hogyan? ugyan

bence:
Szerintem az odavágón Firenzében tökéletes eredmény volt az 1-1,
ezzel senki nem vitatkozik! Legkevésbé az eredménnyel van gondunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.03.14. 00:17


Még akàr lehetne is így,ha tegnap ment volna neki a jàték,amikor "11" római jàtszott. De nem,ugyanolyan gyenge volt,mint 10 meccs óta mindig.
A màsik,hogyha valaki azért jàtszik szàndêkosan szarul,mert valaki lézeng és többet keres,mint ő,akkor ugyanolyan kerékkötővé vàlik szerintem.....
De ez az amire soha nem derül fény ilyenkor.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.03.13. 23:04


totti11 írta:És pont Nainggolan mond ilyeneket,5 forintot nem ér a teljesítménye hónapok óta......
Egy 1-1 után,kezd az egész nagyon szánalmas lenni.


megfordítom:
nem lehet, hogy ninja is azért xarik bele már a maga módján, mert azt látja, hogy mások magassabb összegekért lazáznak és mégis fix kezdők?
hajtott, küzdött, a másik meg tinglitanglizott
és a hó végén meg 3x annyit visz haza, mint ő...

rombolja-e ez egy játékos morálját? hmm?
ez is egy lehetséges válasz
nem Garciát akarják "+buktatni", hanem egy két himpellért?
Keita is nyilatkozott ugye korábban, h nem mindenki ég ugyanazon a hőfokon ugyebár...!

érdekes ez azért
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.03.13. 21:00


Amíg jó volt a játék és ment a csapatnak senkit sem zavart, hogy Rudi jegyzetel meccs közben, most hirtelen úgy tesz mindenki, mintha ez lenne minden baj okozója.
Én elsősorban szurkoló vagyok és tény, hogy rosszul játszunk az utóbbi időben, de az is tény, hogy senki sem tud megverni minket, míg az előző években rendre beleszaladtunk egy-két méretes zakóba, vagy nem várt vereségbe egy kis csapat ellen.
Ha szórakozni akarnék akkor elmennék moziba, vagy keresnék más elfoglaltságot. :D
Szerintem az odavágón Firenzében tökéletes eredmény volt az 1-1, aztán meglátjuk mire megyünk ezzel a visszavágón.
Azt meg végképp nem értem, hogy egyesek szerint miért kellett volna a Lazio elleni 0-4 után kiütnünk az eddig remeklő lilákat.
Könyörgöm ez nem box, sőt én kifejezetten utálom, ha a soron következő ellenfél kikapott az előző meccsén.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.03.13. 19:21


szerintem se volt olyan vészes ez a meccs, persze sehol nem vagyunk az szezon eleji vagy tavalyi formánkhoz képest, de ez mostanában a jobbak között volt, juve x, majd a feyenord kiejtése után a chievo meccs nézhetetlen volt de a ez a fio elleni inkább a pozitív meccsek sorába van szerintem az előbb említettekkel együtt, persze mondom gyatra ez a teljesítmény de nem gondolhatjátok hogy majd ebből az órjási szakadékból majd varázsütésre elkezdünk újra pengén játszani és nyerjük a meccseket több góllal, most mit mondjon Garcia hogy gyalázatosan szarok voltunk, meg nincs egy jó játékos most a keretbe, nem hiszem hogy lélektanilag jobban hatna a csapatra mint amiket most nyilatkozik.
Nekem amúgy a meccs eleji fio főlény, labdatartásban legalábbis tudatosnak tűnt, kontrázni akartunk szerintem, addig azért a fionak se volt veszélyes helyzete míg DDR el nem passzolta magát, aztán Manolas is lesérült jött az életveszély Astori, ezekhez képest szerintem jó eredmény az X.
Sampot ha verjük akármilyen gyatra játékkal is és a Fiorentinát is kiütjük (amire szerintem simán van esélyünk) az talán felfelé ívelő pályára tenné a csapatot.
Iturbe egész jó volt múltkor mikor csereként jött be, én azok közé tartozok akik eddig azt mondták hogy jó lesz csak formába kell lendülnie, kezd jobb lenni mostmár, viszont ezen a meccsen jöttem rá hogy sajnos dettó Gervinho, egyszerűen egyik szélsőnk se tud passzolni, vagy elönzőzik, ellövik, lecselezik őket, vagy rettentő paszt adnak, így nagyon nehéz. Ljajicot kivéve, de most neki se volt jó meccse sajnos.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.13. 18:55


Rudi a papírkáit nézte, meg bambult. Úgy nézett ki, mint a 2 éves lányom egy ötórás Wagner operán. Innentől kezdve hogy ő mit látott irreleváns. Ő azt mondja, amit képzel róla, hogy a pályán ez történt - miközben falfehér arccal azon merengett, hogy mi lesz az életével a Roma nélkül. Ki ad nekem edzői állást? Mi lesz a barátnőmmel? Megannyi érdekes és fontos kérdés.
Emellett 22 ember rohangált/focizgatott a pályán.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.03.13. 17:39


FANATIC!!!
Ráadásul nem is olyan régen jubiláltál a fórumon. 10 év...
Kemény vagy. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2015.03.13. 17:00


ITTVAGYOOOOOOOKKK :D :D :D
Nekem az elmúlt időszakhoz képest tetszett a játék...s szerintem is többet érdemeltünk volna...a tizinél döntött az igazság,nem volt az büntető...
Hajtottunk,csúsztunk másztunk...lett azért eredménye...1-1 firenzéből jó eredmény bár ha nem játszunk minimum így akkor lehet h nem sokat ér!én optimista vagyok,ott leszünk a 8ba...ott meg már bármi lehet...egy jó Románál sokkal jobb csapat nem lehet a kövi ellenfél...ok h jó a Wolfsburg,meg a Sevilla...de ha formába lendülünk (HA!!!)...akkkor azért bárki is lesz az ellenfél (HA!!!) van esélyünk a 4re,sőt...de hát még itt se dölt el semmi,sőt...
S érdekes,de nekem klasszisokkal jobban tetszik Iturbe játéka,hozzáállása mint pl.Ljajicé vagy Gervinhoé...ügyes a srác,s ennél lesz Ő sokkal jobb is...
Először nyerjünk végre otthon hétfőn,azt jöhet a visszavágóóó!!! :wink:
Csak optimistán.... :P :P :P puszika!!! :lol:
FORZA AS ROMA!!! :) :wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.03.13. 16:06


Talán feree pedzegette anno,hogy nagyon nehezen lehet a Romát megverni.A Fio elleni kupabúcsút leszámítva valóban verhetetlenek vagyunk.Valahogy mindig kiegyenlítünk.Ha ezekbe az ikszekbe becsúszott volna vagy 3-4 győzelem,most senki sem beszélne válságról.De így egyértelműen az van.A Garcia-nyilatkozat felháborító,de emiatt nem fogom elküldeni melegebb éghajlatra.Az 1-1 tökéletes eredmény,de hogy 70 percig a régi Roma lett volna a pályán... Hát hülyének néznek minket ???
Voltak biztató jelek.Foltokban.
A Samp-meccsen talán kapunk válaszokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég