Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.13. 11:59


Szerintem maradjunk annyiban, hogy a két kezünket összetehetjük és megköszönhetjük, hogy a Fio-t kaptuk ebben a körben..... Van lehetőségünk jobb formába lendülni a következő körig..... :shock: :shock:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.13. 11:33


Nem tudom, hogy ezt a konkrét mondatot honnan emeltétek ki Ninjaval kapcsolatban, én eddig csak olyan nyilatkozatát láttam, hogy ameddig egy-két játékos nem teljesen egészséges a pályán, addig nem fogjuk az igazi Roma-t látni. Ebben semmi gonoszat nem látok, szimplán azt nem értem, hogy ha valaki nem 100%-os, akkor Garcia miért küldi pályára.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.03.13. 11:09


F72Quadraro írta:Persze mennek megint a cikkek, találgatások. Kinek üzent Nainggolan: "ha tizenegyen játszunk, akkor tudunk nyerni" mondatával?
De Rossinak? Tottinak? Miért hajt sokkal jobban a csapat, ha a két római nincs a pályán?
Mégse Garcia ellen játszik a csapat, hanem a két római hangadóból és Totti bérelt helyéből van elegük?

Persze az is lehet, hogy semminek semmi alapja, csak újságíró és szurkoló fantáziál...


Na igen, amikor bomlasztásról, kerékkötőről van szó, sokan talán úgy képzelik hogy valaki áskálódik az öltözőben. Pedig az is előfordulhat hogy csak nem teljesít olyan jól, nem hajt annyira, ilyenkor azért óhatatlan hogy a többiek úgy gondolják, ők sem fogják odatenni magukat, nem fogják elvégezni más munkáját. A bérelt helyek, vagy ha a fizetések nincsenek összhangban a teljesítményekkel, nagyon haza tudják vágni a munkamorált.

Viszont ha Nainggolan ilyeneket nyilatkozik, lehet hogy jövőre már nem nálunk kezdi a szezont.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.03.13. 10:46


Ahány ember annyi képpen él meg egy meccset.
Valakinek a tegnapi tetszett,valakinek borzalmas volt,nincs ezzel probléma.
Èn sajnos a negatív táborba tartozok,mert engem bármilyen furcsa jobban érdekel a mutatott játék,mondjuk az eredménynél. Meg amúgy is fantasztikus játékkal előbb-utóbb eredmény is lesz.
Amit viszont tegnap láttam az az elképzelés és szép foci teljes hiánya. Hihetetlen hogy Iturbe ezért a teljesítményért euromilliókat keres,elképesztő.
Sokan emlékeztek (emlékszünk) még a Totti-Montella-Batistuta hármasra,hol van ez a mostani hármas (Gervinho-Iturbe-Ljajic) ettől??? Tudom az már a múlt ,nem azzal kell foglalkozni,nekem mégis az jelentette a labdarúgást,nem ez.
Amikor gólokkal vertünk akár egy északi nagycsapatot is az Olimpicóban.......
Örülök,ha Garcia már a saját Romáját látja,egyelőre még nem az enyémet.
Feree80-al kell egyetértenem,ha marad Garcia,elúszik a Bl indulás is. Ő sajnos már nem tud újítani,pedig most nagy szükség lenne taktikai módosításokra is.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.13. 10:35


F.Totti írta:Nem volt ebben semmi új. Mármint a nyilatkozat is sablon és az aggodalmatok is a szokásos. Ez megy hónapok óta. Az igazság meg kivételesen nem odaát van, hanem valahol félúton. Temetni nem kell a csapatot és Garciát sem, de a "hűdejókvagyunk" is durva hazabeszélés. Szerintem. Szezonmérleget azért inkább szezon végén érdemes csinálni, mert ha teszem azt EL-t nyerünk és másodikak leszünk, az nagyon fasza, ha viszont lecsúszunk a dobogóról és kizúgunk jövő héten az EL-ből, akkor meg Garcia-takarodj, Sabatini-pusztuljon.

Sabatinit nem tudom szídni, neki azért van orra ahhoz, hogy egy zsenit hozzon a csapatba. Csak hiába van nálunk az ifjú Dybala vagy a kis C.Ronaldo, esetleg Xavi, ha egész évben a padon ül, akkor olyan szinten marad le a fejlődésben, hogy b.szhatjuk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.13. 10:05


A Fiorentina (különösen Pizarro kiválása után) gyengécske volt,
az elmúlt három-négy hónaphoz képest a Románál meg pozitív, hogy láttam többeken az akarást...

Persze mennek megint a cikkek, találgatások. Kinek üzent Nainggolan: "ha tizenegyen játszunk, akkor tudunk nyerni" mondatával?
De Rossinak? Tottinak? Miért hajt sokkal jobban a csapat, ha a két római nincs a pályán?
Mégse Garcia ellen játszik a csapat, hanem a két római hangadóból és Totti bérelt helyéből van elegük?

Persze az is lehet, hogy semminek semmi alapja, csak újságíró és szurkoló fantáziál...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.13. 09:52


mcsabi írta:Azt hiszem aggódnunk kell, hogy ha Garcia szerint az igazi Romát láthattuk 70 percig. 20 percig csak a papírjait nézte, a többi is kész szenvedés volt.
Összegezve a szezont: nem vertünk meg egy olyan csapatot se, aki hozzánk hasonló erőt képvisel a pályán, egy fiatalt se tudott beépíteni és egy játékosunk se került olyan formába, hogy nyáron szép summáért értékesíthető lenne amiből tovább lehetne építkezni.
Nekem továbbra is fáj, hogy Sanabriat, akiből tényleg lehetne valaki nem játszat felnőttek közt legalább néha néha. Ucan ott ül minden mérkőzésen a padon.


Nem volt ebben semmi új. Mármint a nyilatkozat is sablon és az aggodalmatok is a szokásos. Ez megy hónapok óta. Az igazság meg kivételesen nem odaát van, hanem valahol félúton. Temetni nem kell a csapatot és Garciát sem, de a "hűdejókvagyunk" is durva hazabeszélés. Szerintem. Szezonmérleget azért inkább szezon végén érdemes csinálni, mert ha teszem azt EL-t nyerünk és másodikak leszünk, az nagyon fasza, ha viszont lecsúszunk a dobogóról és kizúgunk jövő héten az EL-ből, akkor meg Garcia-takarodj, Sabatini-pusztuljon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.13. 00:37


Azt hiszem aggódnunk kell, hogy ha Garcia szerint az igazi Romát láthattuk 70 percig. 20 percig csak a papírjait nézte, a többi is kész szenvedés volt.
Összegezve a szezont: nem vertünk meg egy olyan csapatot se, aki hozzánk hasonló erőt képvisel a pályán, egy fiatalt se tudott beépíteni és egy játékosunk se került olyan formába, hogy nyáron szép summáért értékesíthető lenne amiből tovább lehetne építkezni.
Nekem továbbra is fáj, hogy Sanabriat, akiből tényleg lehetne valaki nem játszat felnőttek közt legalább néha néha. Ucan ott ül minden mérkőzésen a padon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.13. 00:24


ez a helyes hozzáállás! ahogy a magyar mondja, kleine fische gute fische :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.13. 00:24


Garcia: "We deserved to win"
http://www.asroma.it/en/news/garcia_we_deserved_to_win

aki akarja olvassa el... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.13. 00:11


Xaba írta:Az a baj, hogy nektek soha semmi nem tetszik.
Én örülök, hogy az első gyilkos 30 perc minden gondja után a csapat felállt :)
Ez van :)

Nem te írod véletlenül Rudi mérkőzés utáni nyilatkozatait?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.03.13. 00:08


Az a baj, hogy nektek soha semmi nem tetszik.
Én örülök, hogy az első gyilkos 30 perc minden gondja után a csapat felállt :)
Ez van :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.12. 23:57


Trigoria írta::D :D :D
Kép


:D vazze, de legalább nem ebből lett a gól... ugye nem?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.12. 23:56


A Digi szerkesztők vakok vagy csak elfogult Roma szurkolók a Xaba fajtából? Nézem az összefoglalót és a 2 gólon kívül csak Roma helyzeteket mutogatnak. Hát milyen meccset néztek ezek???
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.12. 23:51


feree80 írta:f.totti
ne forgasd ki a szavaimat, de ha te elégedett vagy ezzel, lelked rajta, én nem vagyok, de várom garciától, hogy meglássa a pozitív jeleket a mai mutatott játékban, nem csak garciát zavarnám el, hanem az egész társaságot, de azt nem lehet sajnos.
1 félidő végén majdnem kicsordult 1 könnycsepp, de erős voltam, ezekre/ezekért nem szabad, nem érdemlik meg. :wink:
na jóéjt, szóltam, csak még1x, garciával mindent elbukunk


Akkor majd megint jöhet egy "én megmondtam előre..." jellegű :)
Kellően sok mindent kell megmondani előre. Nagy számok törvénye ugyebár.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.12. 23:50


:D :D :D
Kép
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.12. 23:48

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.12. 23:40


pont ezt mondtam tegnap havernak, hogy a jelenlegi Romával a Videoton szerintem ki-ki meccset tudna tolni :D (félvicc)

Sajnos pechemre kivételesen tegnap néztem más meccset is, épp ugyebár a PSG meccsét. Egy FOCIMECCSET. Azt az öngólt, amit ezzel lőttem. :D



hohóóóó Xaba:
most nagyon komolyan kérdezem: Fogadásból írod ezeket? Vagy valami szektába álltál be? Vagy bevettél egy furcsa színű pirulát??? :D :D :D :D
Te nem néztél mostanában FOCIMECCSET?
Egészen bámulatosan pozitív vagy. Hihetetlen. Asszem irigyellek...

Merre vagy FANATIC héééé????!!!!! Átveszik a helyed!!!! :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.12. 23:39


Xaba írta:Amikor egy csapat az első fél órában k.rva sz4r, majd utána csak simán gyenge, akkor ott az edző lépett.

:D :D :D Ezen bepisiltem!

Xaba írta:egy szerencsétlen gól, majd DDR sérülése, majd a legjobb védőnk sérülése után sem a padlón kerestük a fogainkat, hanem les2zarva a körülményeket: felálltunk és futottunk! Astorival! Értitek?

:lol: :lol: :lol:
Ezen már be is szxrtam!

Igazad van! Ezt a meccset csak így szabad nézni! Aki kabaréhoz ül le, az legalább röhögjön!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.03.12. 23:35


Szerintem meg láthattuk, hogy tudunk focizni, amikor nagy a stressz. Voltak a meccsen jó perceink. Ezeket kell sűrűsíteni :)
A meccs eleje volt igazán borzalmas, utána már nézhető volt. Garca ki fogja javítani a hibákat és visszatérünk a régi kerékvágásba :)
Ti meg majd örülni fogtok, hogy milyen jó, hogy nem üldöztük el :wink:

Amikor egy csapat az első fél órában k.rva sz4r, majd utána csak simán gyenge, akkor ott az edző lépett.
Összességében szerintem jó meccs volt. És, ha azt vesszük szerencsénk is volt a bíróval. Mert egy 1.dióta, de legalább nekünk fújt :lol:

ÉS AMI A LEGJOBBAN TETSZETT, hogy egy szerencsétlen gól, majd DDR sérülése, majd a legjobb védőnk sérülése után sem a padlón kerestük a fogainkat, hanem les2zarva a körülményeket: felálltunk és futottunk! Astorival! Értitek? Astorival! :shock:
A kihagyott 11 -es után dettó! Nem adtuk fel, nem álltunk meg. Nekem ez tetszett. Ilyenkor látom, hogy pislákol még egy kis tűűűz :)

A Sampdoriat megverjük, 100%!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.12. 23:26


Leültem meccset nézni. 5 perc után kerestem a jobb felső sarokban a Sport M feliratot. Meglepetésemre DigiSport1 volt a logón. Hmmm... Mióta közvetít a Digi Serie B-s rájátszást?

Úristen! Ez rémes volt! Az NB1 színvonala közelíti a Serie A-ét csak nem úgy, ahogy a magyar szövetségben gondolják. Ma minden Roma játékost az éves bérére lehetett volna értékelni, mármint transzferben ennyit érnének. Luftok, gyertyák, fogalmatlan passzok, eltört labdák, beszariság. Miért nincs szponzor? Az ilyen "szórakoztatásra" ki kíváncsi?
Mindenki 4-es. Értékeltem a játékosokat. Garcia is 4-es.

Középszer. Majdnem a-t írtam e helyett.

Az eredmény a fontos. Csak a szurkoló lehet olyan állat, hogy mégis megnézi a meccset. Pedig tudnia kellene, hogy ha az eredmény a fontos, akkor az eredményt kell nézni. Meccset pedig nem...
És ha bemegy a 11-es, akkor nyerünk?! Jézusom, ilyen teljesítményt. Bár ha a 11-es bemegy, akkor már előbb visszaállunk focit csalni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.12. 23:26


Most komolyan... Értem én, hogy megpróbáljuk a pozitívumokat nézni, de tényleg van, akinek tetszett a mérkőzés és elégedetten tud csettinteni a lefújás után?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.12. 23:20


feree nagyon elkapta a fonalat...... :lol: :lol: :lol: :lol: Neked kellene a kispadon ülnöd, nem holmi Garcia-nak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.12. 23:20


f.totti
ne forgasd ki a szavaimat, de ha te elégedett vagy ezzel, lelked rajta, én nem vagyok, de várom garciától, hogy meglássa a pozitív jeleket a mai mutatott játékban, nem csak garciát zavarnám el, hanem az egész társaságot, de azt nem lehet sajnos.
1 félidő végén majdnem kicsordult 1 könnycsepp, de erős voltam, ezekre/ezekért nem szabad, nem érdemlik meg. :wink:
na jóéjt, szóltam, csak még1x, garciával mindent elbukunk
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.12. 23:19


mcsabi írta:Hát ha tovább is jutnánk véletlenül és a többi mérkőzésen ez marad, akkor a Zenit, Club Brugge, Wolfsburg, Dnipro, Everton, Sevilla, Napoli hetes közül egyedül a Club Brugge-zsel tudnánk szoros mérkőzést játszani. Félek a többiek lemosnának minket.


Ja, de hány ilyen hozzászólás volt a Juve és a ma meccs előtt is? Én is úgy érzem, hogy az Wolfsburg, Everton, Sevilla, Napoli négyes ellen nem lenne esélyük, de le ők sem mosnának. A többiek ellen azért csak-csak. De először jussunk tovább hogy kiderüljön ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron