Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.01.10. 20:56


Nálam is most szakadt el a cérna, köszönjük Josénak a két európai döntőt, de ez a kapcsolat már elfáradt, ideje lenne továbblépni. Így nem lehet játszani, ahogy az elmúlt derbyken játszottunk. Nem akarom elhinni, hogy a tábor még ezek után is maximálisan a portugál mellett van, pedig van egy olyan gyanúm, hogy sajnos de.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.10. 20:47


úgy értettem hogy bár ne szép tőlem, de valahol örülök tomm, hogy te is kiakadtál ezen az egészen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 20:45


Trigoria írta:nem mondom, hogy jó volt olvasni tomm kiakadását, de mindenképpen örülök, hogy láttam :)


Vallalom bzmeg
Ha itt lennel a szomszedban en kernem a sallert
Ha hazdag lennek a tvhez bsztam volna a telefont. Az inger bennen volt
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 20:42


Trigoria írta:nem mondom, hogy jó volt olvasni tomm kiakadását, de mindenképpen örülök, hogy láttam :)

amúgy ha meghosszabbítják ennek a kóklernek a szereződését, akkor én lehet visszavonulok mindentől amit Romás - amíg el nem takarodik. Ez igaz lenne fórumra, mindenre.
És a baj, hogy kb jövő ősszel pl jön az 50. szurkolói torna, amire azért csak összeszednék egy csapatot (vagy a régi csapatot), de ezt a klubot Mou alatt még képviselni sem akarom. Mert tornákon miről beszélnek a csapattársak? A Romáról. Miről kérdez ellenfél? A Romáról. Én meg hallani sem akarnék róla. Nehéz ügy. Lehet írok Friedkinéknek, hogy a szurk tornánk miatt muszáj lenne elzavarnia Josét. :) ha másért nem is, de ezért mindenképpen :)


Ha addigra elzavarják megígérem, hogy végre elmegyek szurkolni Nektek!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 20:40


tomm írta:De akkor ne epitkezzen. Nem komuves, rendben van. De akkor mi a tokomert nem ivelik fel a labdat? Megszerezzuk erre vissza, hatra oldalra. Mindenfele. Csak nem a kocsog traktorosok kapuja fele. Miert? Miert? Ne epitkezzen! Iveljen, mint az altalam magyon italt ocska klasszik angol fovivan. De nem. Vaaaaaaaaaa

Hát ez az. Itthon dühöngtem és az egyik legidiótább véleménynek tartom, az 'ezt én is jobban megoldottam volna' fotelszurker mondást, de most belőlem is kijött. Na a másik meg az, hogy Mourinho szerint ez a csapat nem tud 4 védővel játszani. Hát ki az anyámnak kellett volna őket megtanítani? Karsdorp és Kristensen alsoból ezt tanulták. Celik szintén. Spinazzola is rengeteget játszotta. Akkor miért is alkalmatlan erre a keret?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.10. 20:40


nem mondom, hogy jó volt olvasni tomm kiakadását, de mindenképpen örülök, hogy láttam :)

amúgy ha meghosszabbítják ennek a kóklernek a szereződését, akkor én lehet visszavonulok mindentől amit Romás - amíg el nem takarodik. Ez igaz lenne fórumra, mindenre.
És a baj, hogy kb jövő ősszel pl jön az 50. szurkolói torna, amire azért csak összeszednék egy csapatot (vagy a régi csapatot), de ezt a klubot Mou alatt még képviselni sem akarom. Mert tornákon miről beszélnek a csapattársak? A Romáról. Miről kérdez ellenfél? A Romáról. Én meg hallani sem akarnék róla. Nehéz ügy. Lehet írok Friedkinéknek, hogy a szurk tornánk miatt muszáj lenne elzavarnia Josét. :) ha másért nem is, de ezért mindenképpen :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.10. 20:36


snatch írta:feree, volt itt a végén egy Belotti löket, az kapura ment még.

akkor 1000 bocsánat, ez volt a taktikája, ez volt a taktika.

amúgy a játékosk viselkedésére csak annyit mondanék, hogy mourinho effect/factor, ennyi.
azért a 2007-2008 szezonban nem gondoltam volna, hogy még 2024ben se lesz meg a 10. kupagyőzelmünk. :cry:

13 perc az életetekből
https://www.youtube.com/watch?v=oe8kT58cg5I
:flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 20:34


De akkor ne epitkezzen. Nem komuves, rendben van. De akkor mi a tokomert nem ivelik fel a labdat? Megszerezzuk erre vissza, hatra oldalra. Mindenfele. Csak nem a kocsog traktorosok kapuja fele. Miert? Miert? Ne epitkezzen! Iveljen, mint az altalam magyon italt ocska klasszik angol fovivan. De nem. Vaaaaaaaaaa
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 20:33


Trigoria írta:
Zsolti írta:Na majd egyszer elmagyarázzátok, hogy miért utáljátok ezt a párost. :)

önjelölt, hőnszeretett vezetőnk van Méhes mellett gondolom, ugye?
Én minden duplakommentátorkodást eleve utálok, de a falkavezér lassan Mou-s magasságokba (mélységekbe) emelkedik nálam :) Méhessel semmi bajom, sőt...

de eleve nem is tudnám magyarul nézni, meg nem is nézem :)
jok vagyunk amúgy?



Én mindkettőt nagyon bírom és amennyire meg tudom ítélni szakmailag is jók. Külön-külön. De itt az 1+1, nemhogy kettőt nem ad ki, de még 0.8at se. Vagy zavarják egymást, vagy olyan jól érzik egymást együtt, hogy az megy a meló kárára. Gáz volt a közvetítés is :oops:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 20:29


tomm írta:De 0-0nal ok
Rendben
En esztet szeretem is
De mi a retkes ttves turos fszomert nem lehet 1-0 utan ugy jatszani mint az utolso par percben? Mi a droton rangatott gcis krva anyjaert kell hatul passzolgatni meg alibizni hogy na. Most irjam le azt amit gondolok? Nem irom le mert olyat meg nem olvastatok. Mennye a krva anyadba murinnyo innen a fszomba a kupat nem erdeklo krva anyadba


Tomm, 415ben álltunk fel. Esély sem volt játszani, passzolni, építeni. Kiröhögtettük magunkat.

Egy dologra volt ez jó. José elmondhatja, hogy hát ő mindent megpróbált. Az egész város látta, hogy minden támadót feltett. De ez a keret csak ennyire elég. A Lazio kerete is sokkal erősebb...
És bmeg a fél város be fogja szopni
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.10. 20:27


tomm írta:Dehogy hunsen a hibas
A kissrac tett egy rossz mozdulatot
1 0 utan mi krva anyam volt az a doci a 88ik percig? Mi


Nekem is pont ez a bajom, hogy nem mondjunk már ilyet, hogy azon ment el... Nem a 97. percben hozott össze nyomorult egy tizenegyest, hanem az ötvenedikben.

Utána meg annyi a taktika, hogy behozok mindenkit is, a végén még már Belotti esik át Azmounon, miközben kerüli ki Lukakut, de hogy valaki esetleg adna nekik labdát, na az nem megy.
Ilyenkor vagyok kva mérges a csapat vezéreire, hogy nem tud valaki odabaszni az asztalra átvitt értelemben, hogy tépjük szét őket...
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.10. 20:26


Huijsen a legkevésbé tehet erről a vereségről. Egy ember, ráadásul egy csikó nyakába varrni ezt a nézhetelen semmit...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 20:20


Dehogy hunsen a hibas
A kissrac tett egy rossz mozdulatot
1 0 utan mi krva anyam volt az a doci a 88ik percig? Mi?

Na
Visszavonultam


Igyatok bumbu rumot a legjobb ital. En aztt teszem hogy megmaradjon az eszem

Bocsanat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.10. 20:18


feree, volt itt a végén egy Belotti löket, az kapura ment még.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.10. 20:17


én nem hibáztatom huijsent, de tekintsünk el a tizitől, most komolyan, addig se láttam hogy hogy akartuk ez a meccset megnyerni? 1 meccses volt? csak én nem láttam? még a mourinho seggét bújó szaniszlo is elismerte, hogy pellegrini hazagurítása volt az első és utolsó kaput eltaláló lövésünk a meccsen.

azért mostmár tényleg lehetne tolni egy mémet, hogy mourinho térdel, sarri meg a szájába adja a bránert :mrgreen: a portugál megszolgálta már.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.10. 20:17


erős szavak tomm. de átérzem. Bár nekem már erőm sincs Mout elküldeni a búsba. Kiábrándító, lelketlen ótvar fos volt ez.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 20:13


De 0-0nal ok
Rendben
En esztet szeretem is
De mi a retkes ttves turos fszomert nem lehet 1-0 utan ugy jatszani mint az utolso par percben? Mi a droton rangatott gcis krva anyjaert kell hatul passzolgatni meg alibizni hogy na. Most irjam le azt amit gondolok? Nem irom le mert olyat meg nem olvastatok. Mennye a krva anyadba murinnyo innen a fszomba a kupat nem erdeklo krva anyadba
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.10. 20:10


De Szanics is a f.szom... Huijsen nem tudja feldolgozni, hogy a hibáján ment el a mérkőzés... 50 kib.szott percet ment még a meccs a tizi után, akkor azon ment el?!
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.10. 20:08


két sz*r csapat, sz*r meccse, nekünk sz*r eredménnyel.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.10. 20:06


Az e heti sok elemzés után asszem nálam most szakadt el a cérna...
Elmehet az összes a fenébe, aki ma focit imitált, lelketlen, puhap.cs bagázs. Talán Paredesben meg Manciniben volt vmi vér, de a többi nagy romanista Zalewskivel, Pellével az élen üljön le inkább pihenni.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2024.01.10. 20:04


Ocsmány csapat lettünk. Kicsit sem szerethető. Gusztustalan edző és játékosok.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.10. 20:04


stílszerű lenne ha holnap meghosszabbítanák speciel one szerződését :mrgreen:

emberek, ebből az edzőből, ebből a játékból, ebből a kínlódásból, ebből a vergődésből még 2 évet :!: :?: rip :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.10. 20:04


Nehéz hátvédkörülmények.
Dybala-mentes kínlódás.
Szokásos hugyos derbi-játék.
Korrekt Méhes.
Szörnyű Lazio.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.01.10. 20:07-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 20:03


Gyerunk zsolti, teigo, feree, stb
Adjatok ki
Hogyafaszomba

Buzinnyo nem erdekel a kupa? Engem meg erdekel. Mennye oda ahol mast sem erdekel hogy bssszon meg a lipicai menes
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2024.01.10. 20:04-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 19:44


Murinnyo murinnyo
Ebol igy buzinnyo lesz ha nem tortenik valami.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron