Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.26. 09:17


F.Totti írta:Akkor mondj még egyet Agüeron kívül.

Dzeko?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.26. 09:16


Totti1984 írta:Megmondom miért esünk ki és nagyon egyszerü lesz sajnos a képlet :

Mert a Citynek van befejező csatára és gólerős támadói , nekünk meg nincs ...;)

:evil: :evil: :evil: :evil:


Akkor mondj még egyet Agüeron kívül. Ő meg bőven megfizethetetlen kategória nekünk. És ha innen nézed, akkor baromi szép eredmény, hogy 5 forduló után jobban állunk mint ők.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.26. 09:11


Látom jött a menetrendszerű temetői hangulat, mert nem nyertünk :)

Iszonyú rossz ilyen góllal pontokat bukni, de olyan sok minden nem múlt rajta. Sajnos az 1-1 vagy több gólos iksz az utolsó fordulóban így már nem jó, de ennyi. Ha győzünk, akkor sem szabadott volna kikapnunk a city ellen. Így is úgy indulunk majd neki a meccsnek, hogy továbbjutó helyen van a csapat (már ha a CSKA betérdel a Bayernnek, ami azért komoly esély). Ha meg győzünk, akkor a többiektől függetlenül megyünk tovább. A sorsolás napján ennél szarabb állapotot is aláírtam volna 5 forduló után. szerintem ti is.

Csaltuk a focit? Magunkra húztuk őket? Én másképp látom. Annyival nem vagyunk jobbak az oroszoknál, hogy idegenben, előnynél, ne tudjanak beszorítani. De azért ez nem volt olyan durva mint a City ellen az utolsó 10 perc, vagy Münchenben szinte az egész meccs. Jöttek, mert jönniük kellett. Ahhoz képest, hogy milyen védelemmel álltunk fel, stabilak voltunk.
Én Rudi cseréit is logikusnak láttam. Strootmannal sajnos beégett, de a belga irokézünket azért is hozta le, mert ő volt az egyetlen sárgásunk. Nem a fizikai állapota miatt adta el a labdát a holland, hanem mert csereként nehéz felvenni a ritmust. Láttunk ilyet más számtalanszor. Ennyi erővel ne is cseréljenek az edzők az utolsó 20 percben. Nem volt rossz a Pjanic csere sem, mert ő tud labdát tartani Tottival. Iturbe meg sokkal jobb védekezésben, mint Gervinho. Szóval logika volt benne, csak jött egy mázlis/peches beadás.

Szóval én nem temetném magunkat. Lesz egy fasza, izgalmas meccsünk az Olimpicoban, egy veszélyes, de verhető csapattal. Ahogy Cejas is írta, kellenek az ilyen meccsek is az előrelépéshez.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.26. 07:39


Strootman nagy jóindulattal 40 %-os. Ahogy néztem egy ütközése vagy labdaszerzése nem volt. Rohangált a pályán fel és le. Az eladott labdája pedig... De abszolút egyetértek! Nem az ő hibája. Nem áll még keszen erre!
Lehet, hogy taktika volt az, hogy előnyben kontrázzunk - végülis Ninja nagy helyzete ezt alá is támasztja - , de valahogy ezután már csak egykapuzott a CSKA. Látta szerintem ezt Rudi is, de egy épkézláb védekező/labdaszerző játékosa sem ült a padon. Strootman most épült föl, fiatal védők, Paredes (aki támadó felfogású, csak Rudi próbálgatta Keita helyén) és csatárok, támadó középpályások. Nem ült a padon más!
Kérdés, hogy Ninja-t miért hozta le ilyen helyzetben. Stootman abszolút elhibázott lépés volt, de az összes cserére mondhatnám ezt, mert csak még jobban ránk jött a CSKA. Csatárok közül bárki lecserélhető lett volna akár Strootmanra, akár Paredesre, de Ninja.... Ő nem...

Azért szomorú sem vagyok annyira, mert ahhoz, hogy nagy csapat legyünk ezt bizonyítani kell! Ez a City sem olyan űberkirály. Ha bajnoki győzelemről álmodunk és nagy csapatról, akkor itthon ütni kell egy ilyen City-t. Hozzáteszem a CSKA-t is kellett volna. Két rossz csapat játszott tegnap egy döntetlent. Egy hónapja valami eltűnt a csapatunkból...
Szóval nem dumálni kell! Itt a lehetőség! Ha továbbjutunk, akkor is nyerni kell meccseket. Ha véletlenül továbbmennénk, akkor is döntetleneken rimánkodnánk? Nincs értelme!
Ha az élvonalba akarunk tartozni, akkor az alap, hogy otthon ütünk bárkit. Tessék!

Hogy milyen a nép! Nyáron Sabatinit az egekig magasztalta mindenki. Még Iturbét is elhozta a Juve orra elől. Aztán tessék, itt van Iturbe... Sajnos ő egyelőre adós a jó teljesítménnyel - de mint mondtam, ha rúg kettőt a Citynek vagy az élmezőnyt az ő góljaival verjük, akkor megváltozhat ez a vélemény. Destro is égés volt sajnos. Nyáron nagyon imádkoztam, hogy adjuk el - nem sikerült. Ahogyan Pjanicot sem. Ha Pjanic annyira jó lenne, akkor a legfontosabb meccsen a padon ülne?
Mindenesetre Sabatinit ezért a meccsért elővenni? 2 hónappal ezelőt gyalultuk volna ezt a CSKA-t.

És egy utolsó gondolat. 70. perc után zéró a csapat. Lehet, hogy fáradtság? Érdekes lenne megint elővenni, hogy a középpályásaink miért nem pihennek többet... A régi lemez.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.26. 01:35


De Sanctist nullára hibáztatom. Ez a tipikus kapusgyilkos beadás, amit most még megfejeltek azzal, hogy nem egy hanem két támadó is belenyúlhatott volna. Bármerre mozdul, csak a vakszerencse, hogy jó irány lesz-e végül.

feree80 írta:amúgy soha nem fogom elfelejteni az ilyen meccsek után, pláne most hogy oroszban baxtuk el, capello szavait a rómáról, a ROMÁBÓL HIÁNYZIK A GYŐZTES MENTALITÁS, és ez nem közhely, hanem örök igazság. :( :wink:

tudjuk. De aki olyat akar az a bayernnek szurkoljon vagy a juvénak :)

bence:
Idegesnek ettől még ideges vagyok, de ráérek este rémüldözni a kiesés miatt.
akkor rémüldözöl már? :)

slider:
Tök mindegy, a City C-csapata is felmossa velünk a padlót. :( Gyengék vagyunk mentálisan, fizikálisan és taktikailag is.
pontosan. Aztán történnek néha csodák.

Ezzel a mentalitással biztosan! Nem játszottuk a focit hanem csaltuk! És ennél undorítóbb dolgot nem tudok elképzelni a labdarúgásban! Gyűlölöm!!! Az elcsalt foci mindig megbosszulja magát! Főleg ha ezt egy gólnál kezdi el egy csapat!!!
A törvények léte tény.

fantasista76:
Hs teszem fel ezek a csapatok nagyjából azonos játékerőt képviselnek, mint ma a CSZKA és a Roma, akkor elképzelhető akár egy döntetlen is.... :D
Hát mi nem játszottuk a 70. perc után. Niylván nem az x a dühítő, hanem amit a végén láttunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.25. 23:49


Szerintem nem hiányzik a győzni akarás a csapatból. GErvinho is mindig küzd. Totti is a maga módján, De Rossi kb 500x szerelt középen. Keitánál kevés nyugdtabb ember van, igaz ő előre semmit se ér és talán most olyan semmis volt a játéka, mert DDR mindent megszűrt. Manolas, Astori is folyamatosan együtt élt a játékkal küzdött, ja és talán most mondanám azt, hogy előrefele jó volt Holebas. Mármint amennyit tehetett, mert beadni nem kellett mert nem volt bent senki. De Sanctis végig pöröl a játékosokkal, túlzás, hogy nem akar nyerni. Szerintem mindenki nyerni akar. Kivéve két játékost. Ljajic és Pjanic. Rajtuk én sem érzem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.25. 23:43


Ferenc10 írta:
slider írta:Tök mindegy, a City C-csapata is felmossa velünk a padlót. :( Gyengék vagyunk mentálisan, fizikálisan és taktikailag is.



Azért ennyire ne essünk már át a ló túloldalára... :shock:


Szerintem egyáltalán nem estem át. Nem csak a moszkvai meccs miatt mondom ezt, hanem az elmúlt pár hónap történései miatt. Jó lesz odafigyelni az Interre is, mert benne van a pakliban, hogy kikapunk tőlük. Ninján és Florenzin kívül nem látom azt a nagy győzni akarást a játékosokon.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.25. 23:28


slider írta:Tök mindegy, a City C-csapata is felmossa velünk a padlót. :( Gyengék vagyunk mentálisan, fizikálisan és taktikailag is.



Azért ennyire ne essünk már át a ló túloldalára... :shock:
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.25. 23:03


Nainggolan kihagyott helyzete után úgy beálltunk védekezni mintha belőtte volna. 1 gólos előnynél nem szabad ilyet. Meg annak sincs értelme, hogy fogjuk és előrerúgjuk a labdát, mert azzal 2 másodperc telik el és ők jöhetnek. Akkor inkább passzolgattunk volna, az amúgy is megy nekünk.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.25. 22:29


A-a, jobbak voltunk a CSKA-nál sokkal. Ezért dühítő és ezért csalódott mindneki. Én Rudik okolom. Rosszul nyúlt bele a meccsbe megint és most nem a visszaállásra gondolok, hanem, hogy abból nem lehetett indulni, mert utána mondta h tartsuk mega labdát, ahelyett, hogy előrevágtuk volna, vagy akármi. A gólt is innen kaptuk. Iturbe rohan előre, visszafordul, meg a passz Strootmannak(akinek ma nem kellett volna beállnia) ő eladja és abból lesz az ellentámadás. Nem mondom, hogy az ő hibájuk, mert pech, de gondoloöm Rudi szólt Iturbénak h inkább tartsa meg. Kicsit De Sanctis hibája is, meg a védők hibája is, hogy egy ilyen sima beadást nem lehet kivédeni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.25. 22:07


... és különben is itt a világvége, meg mit képzel magáról Garcia és Sabatini, nem tud nekünk egy világverő csapatot összehozni aprópénzből, el velük. Ja, hogy az angol bajnok épp otthon ég emberelőnyben és még győzelmet sem szerzett? Mondhatjuk az az ő bajuk. Vegyük már észre, hogy a futballt általában két csapat játssza. Hs teszem fel ezek a csapatok nagyjából azonos játékerőt képviselnek, mint ma a CSZKA és a Roma, akkor elképzelhető akár egy döntetlen is.... :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 21:56


Egyszerűen, addig ameddig nem áldozunk komolyan a csapatra, addig nem fog változni semmi! Lehetünk bajnok esélyesek, meg esetleg a legjobb 16 között, de ennél többre nem számíthatunk sajnos! Ezzel a játékkal a bundások úgy kitömtek volna, hogy csak csörgünk hetekig!!! Bele kell nyúlni a pénztárcába, de ugye van a Fifa fair play szabály. Tehát addig nem is tudunk nagyobbakat igazolni, ameddig nincsen nagy bevétele a csapatnak. Az pedig majd csak azután várható, hogy elkészül a stadionunk! Mert hiába a BL indulás abból a pénzből nagy neveket nem fogunk ide igazolni. S ebben az a legborzasztóbb, hogy akár Strootmannak is búcsút inthetünk, mert a csapat építése megrekken s vele együtt a projekt is, ami miatt ide jött....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 21:40


Ezzel a mentalitással biztosan! Nem játszottuk a focit hanem csaltuk! És ennél undorítóbb dolgot nem tudok elképzelni a labdarúgásban! Gyűlölöm!!! Az elcsalt foci mindig megbosszulja magát! Főleg ha ezt egy gólnál kezdi el egy csapat!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.25. 21:35


Tök mindegy, a City C-csapata is felmossa velünk a padlót. :( Gyengék vagyunk mentálisan, fizikálisan és taktikailag is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.25. 21:30


És sajnos a cska edzőjének nem is kellett sok meccset megnéznie ahhoz, hogy rájöjjön mit csinálunk egy vezetés esetén! Hiszen az elmúlt időszakban a bajnokságban is ezt csinálta a csapat!...:( Ezért nem értem Rudit és a taktikáját! Miért kell visszahúzódni a csapatnak, amikor megszerzi a vezetést?

Vezet a münytyhen...:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.11.25. 21:17


feree80 írta:uefa lesz ebből, cska csak nem nyer németbe, mi meg kiszopunk otthon, a mai kiábrándító után 100 hogy ez fog jönni


az a sajnálatos, hogy nem is kell nyerniük...egy tetves X elég nekik, főleg ha city parádé lesz az olimpicoban, hatalmas lenne egy hazai győzelemmel továbbjutni, de sajnos én egyáltalán nem hiszek benne, ezek után végképp nem...komolyan nem hiszem el, hogy egy 93. percben bekapott gólon fog múlni az egész, jaaa és e mellé inkább le se írom, hogy 10.000et tettem a csapatra s mekkora élmény a többi ócskaság mellett, hogy még a pénz is elment...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 21:13


uefa lesz ebből, cska csak nem nyer németbe, mi meg kiszopunk otthon, a mai kiábrándító után 100 hogy ez fog jönni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2014.11.25. 21:10


Kiestunk sajnos :(
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.25. 21:07


Én három másodpercig voltam ideges.Szinte szégyellem magam,de ez az igazság.Ha a két kislányom fog hagyni aludni,simán szépeket fogok álmodni.
A legigazságosabb az lenne,ha otthon nyernünk kellene a City ellen,és akkor jutnánk tovább.Hadd lássuk,mennyire tökös ez a legénység.De a City bármit is játsszon,miattuk nem kell majd nyernünk,és szerintem a CSZKA miatt sem kell.Ergo megint jöhet otthon ez a fostalicska játék.És elképzelhető,hogy egy győzelemmel tovább fogunk jutni.(Szegény Napoli tavaly...)Csak a pénz miatt nem idegesítene.Az kell.De semmi más nem.
Jól van ez így.
Fogkefét meg valaki állítsa meg útközben. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.25. 21:07


benatia mekkora lol, istenem, továbbjuttatja a romát, erre összehoz egy tizit, meg kiállíttatja magát :lol: :lol: :lol: :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.25. 21:07


Benatia elintézte.....
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.25. 21:06


Köszönjük, Benatia...
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.25. 21:05


totti11 írta:De szerintem mindenkinek leesett,és hála az isten mi még soha nem kaptunk ki 3 góllal az Olimpicóban...... :D :(
Amúgy ma sajna nem kap ki a City.

Ezt most jól elkiabáltad. :D Mikor máskor ha nem most? Bár először hajrá Bayern.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.25. 21:03


Nem csak annyiban változott, hanem így nincs meg a biztos EL-továbbjutás. (Amivel szerintem jobban is járnánk mint egy újabb pofonnal valamelyik BL csoportgyőztestől.)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.25. 21:02


De szerintem mindenkinek leesett,és hála az isten mi még soha nem kaptunk ki 3 góllal az Olimpicóban...... :D :(
Amúgy ma sajna nem kap ki a City.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég