Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.29. 20:53


Torosidis.....:))))
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.10.29. 20:52


Inga-Binga és Manolas akkor sokkal jobban beszélhetik az olaszt. Cole-ról nem is beszélve.

Még jó, hogy pihenteti Keitát a Napoli elleni meccsre. De ne legyünk telhetetlenek, Nainggolan pihen. Remélem csereként nem fog bejönni! :shock:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.29. 20:42


Uçanról konkrétan azt mondta, sérült volt, és még egyelőre tanulnia kell az olaszt, de fejlődik, úgyhogy majd idővel egyre több lehetőséget kap.... :lol: :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.29. 20:38


Jól látod fogkefe! Nyilván látja Rudi edzésen a kvalitását, de ha már megkapta akkor, miért nem játszatja azt nem értem. Ki ellen kap majd bizonyítási lehetőséget? A Parm vagy a Palermo ellen? De hát most fáradt az egész csapat. Miért nem...áááááááá nem is folytatom.... Reméljük azért hamar verünk 3-at és jöhetnek a fiatalok.... Ferenc ma pihenős....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.29. 20:33


sebastian írta:Ilyen erővel elhozhattuk volna Ezel-t is, mert annyit legalább focizna Róma színekben mint Ucan....:( Kezdjük megint az ágálást, hogy a fiatalok miért nem kapnak lehetőséget, csak most aztán valós alapja is van...És jó fiataljaink vannak a padon, akik egy első félidőre vidáman jók lennének...Nem így kéne ezt Rudi...Előbb utóbb kikapsz a vezetőségtől....

Amíg nyerünk addig nem kap ki, mert neki van igaza. Csak azt nem értem, hogy egy 12 milliós Ucan, miért nem játszhatna a Cesena ellen? A Cesena összesen nem ér ennyit, jó nylíván ez nem így működik Ucannál is a potenciált kell megvenni, de akkor meg minek? Akkor miért nem a 40 éves Xavit igazoljuk le, ha Garcia úgyis ezt szereti. Nekem mindegy. Csak fáj a szívem, hogy itt hitegetnek, megnézünk egy csomó Ucan hájlájt videót, de mit sem ér. Mert két év múlva már nem itt lesz. Ugyanez van a többiekkel is, Jedvaj, Romagnoli, elmennek máshova aztán egyből látszódik, hogy kezdőszintű mind a kettő. NEm értem, hogy ha egy Arsenal, Real, Barca, United, stb... meg meri lépni, hogy 19-20 éveseket játszat akkor mi miért nem? Na mindegy tudom ez legyen a legnagyobb bajom, csak akkor inkább üljön Taddei a padon érte nem fáj a szívem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.29. 20:22


semmi meglepő a kezdőben :lol:

"A jó hír az, hogy egyre több játékos közül választhatok. Keita és Manolasz is visszatért és edzenek, ráadásul ők sokkal frissebbek. Igaz, hogy Keita még nem teljesen fitt, mert elég sokáig nem edzett. Akár kezdhetne is holnap, de inkább csereként játszatnám csak, mert akkor sokkal kipihentebb lesz a Napoli elleni meccsre."


paredes is el tudott menni kölcsönbe, szal akkor ucan is el tud, végülis 2 évig van itt kölcsönben, szal ha parmaban játékperceket gyűjtene, az nem lenne hátrány
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.29. 20:22


Ilyen erővel elhozhattuk volna Ezel-t is, mert annyit legalább focizna Róma színekben mint Ucan....:( Kezdjük megint az ágálást, hogy a fiatalok miért nem kapnak lehetőséget, csak most aztán valós alapja is van...És jó fiataljaink vannak a padon, akik egy első félidőre vidáman jók lennének...Nem így kéne ezt Rudi...Előbb utóbb kikapsz a vezetőségtől....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.29. 20:20


Megint mi ez a kezdő? Keitának mondjuk örülök, de De Rossi helyett nyugottan játszhatott volna egy fiatal. Remélem 3-0-ra megyünk majd a félidőben, hogy beállhasson majd mind a kettő. Plusz Sanabria is, ha már ott ül a padon. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.10.29. 20:17


Az mondjuk érdekes, mert nálunk is kölcsönbe van... :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.29. 19:58


bangbang187 írta:ROMA (4-3-3): Skorupski; Torosidis, Manolas, Astori, Cole; Keita, De Rossi, Pjanic; Gervinho, Destro, Iturbe
Akkor ez eldőlt, idén nem lesz kezdő se Paredes, se Ucan...


Ucan állítólag januárban megy a Parmába kölcsönbe...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.29. 19:51


bangbang187 írta:ROMA (4-3-3): Skorupski; Torosidis, Manolas, Astori, Cole; Keita, De Rossi, Pjanic; Gervinho, Destro, Iturbe
Akkor ez eldőlt, idén nem lesz kezdő se Paredes, se Ucan...


Nem hiszek a szememnek. Azt hittem legalább egyikük kezdeni fog, de Rudi továbbra se nagyon rotál.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.10.29. 19:46


ROMA (4-3-3): Skorupski; Torosidis, Manolas, Astori, Cole; Keita, De Rossi, Pjanic; Gervinho, Destro, Iturbe
Akkor ez eldőlt, idén nem lesz kezdő se Paredes, se Ucan...
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.28. 16:47


amúgy muszáj lesz garciának pihentetni a cesena ellen, mert hétvégén meg az életjelet adó napolyba megy a csapat, ergó nem is attól tartok hogy tudjuk e tartani a lépést a rubentussal, hanem attól hogy minket ne érjenek utol a követők.
destro ott van a keretben, és keita is....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.28. 12:00


fogkefe1 írta:Cejas, svájci válogatottban? Az jó lenne, mivel ott játszik szvsz a világ legjobb balbekkje. Amúgy szerintem Darmiant tuti elhozzuk télen, igaz ő jobb szélső. De mondjuk ahogy a csapatot ismerem, addig úgysem veszünk még el nem adnunk. Szóval, hogy jön valaki baloldalra az Cole-n múlik.


Rodriugezre gondolsz???? Ez akkor lenne elképzelhető, ha piros hó esne. Az elmúlt évekből kiindulva, majd hozunk egy középszerű idős balbekket vagy egy ismeretlen brazil fiatalt, akit az első évben alig játszatunk, majd mikor végre beérne elpasszoljuk kétszer annyiért.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.28. 10:38


Cejas, svájci válogatottban? Az jó lenne, mivel ott játszik szvsz a világ legjobb balbekkje. Amúgy szerintem Darmiant tuti elhozzuk télen, igaz ő jobb szélső. De mondjuk ahogy a csapatot ismerem, addig úgysem veszünk még el nem adnunk. Szóval, hogy jön valaki baloldalra az Cole-n múlik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.10.28. 07:42


Pont ez a kérdés. Akarunk-e szélső hátvéd posztra áldozni. 3 éve újra és újra felmerülő kérdés. Eddig a válasz nem...
Szerintem ezért megosztó Dodo is. Maradjunk annyiban, hogy szinte ingyen jött és anyagilag mindenféleképpen megérte.

A kérdést átfogalmaznám úgy, hogy "Ha nem szánunk bal bekkre pénzt, akkor Dodo elfogadható-e vagy sem?". Mindjárt más. Egyébként pénz nélkül én szétnéznék a horvát bajnokságban, svájci válogatottban vagy a belgáknál (Lukaku névvel balbekk sem lehet rossz). Murru senyved a Cagliariban (tudja valaki, hogy miért nem játszik?). Vagy menjen el Sab Dél-Amerikába és jöjjön vissza 3 fiatallal. Egy tuti beválik. Mondjuk én látok perspektívát a fiatal játékosokban, Garcia kevésbé.

Lehet, hogy már télen lesz valami - pót? - megoldás. És igazán pontot tehetnének már erre az ügyre, mert már 10 játékos játszott azon a poszton 3 év alatt és nem FM-ezni kellene, hanem költeni rá. Ne tehetséges játékosokat amortizáljunk a kispadon (Ucan és Paredes), hanem vásároljunk hiányposztra, aki tényleg kell. De hogy ez miért van így (Garcia; Garcia nem beszél Sab-bal; megbeszélik, de nem válik be; rabszolgakereskedők érdeke érvényesül stb. stb.), nem nagyon derült ki.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.28. 06:24


Dodo lelkes és hajtós volt, de kb ennyit tudott. Cole igaz, hogy még ez sem, de gyakorlatilag ha nem ket zsak krumpliert probalunk arra az oldalra szerezni valakit, akkor tudunk alternativat talalni konnyeden.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 23:10


fogkefe1 írta:Most télen, ha Cole lelép sokkal jobb játékost fogunk igazolni mint Dodo, ha marad Cole, akkor nyáron. Higgyétek el, simán megérte Dodot eladni 9 millióért. Csak hát Cole, Holebas, Maicon ingyen jött.


Milyen jobb játékosra gondolsz, aki reálisan érkezhetne??? De alapból nem kellene ezen filozni, h kit hozzunk Cole helyére, ha nem adtuk volna el Dodot.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.27. 22:57


Most télen, ha Cole lelép sokkal jobb játékost fogunk igazolni mint Dodo, ha marad Cole, akkor nyáron. Higgyétek el, simán megérte Dodot eladni 9 millióért. Csak hát Cole, Holebas, Maicon ingyen jött.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.27. 21:14


azért sem értettem az eladását, mert éppen most tavasszal kezdett beérni....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 20:34


fogkefe1 írta:Ne sírjuk vissza Dodo-t ő is ugyanannyira xar volt mint akik most vannak. Torosidist én bírtam, de valamiért idén már nagyon béna. Cole-t is örömmel vártam, de ő is etek. Holebast pedig sose tarottam nagy játékosnak, igaz csak a válagatottból ismertem, erre azt kell mondjam 30 évesen ő a legjobb megoldás, ja és igen, Maicon szerintem is flegma. Viszont Dodot sose sírom vissza, kb annyit ért mint most Cole. 352-be meg inkább beleillik, mint a mi felállásunkba.


Lehet, hogy Dodo nem játszott a legjobban nálunk, (bár nekem mindig tetszettek a lendületes felfutásai), viszont ő még sokat fejlődhet 22 évesen, ellentétben Holebasszal és Colelal, nem beszélve Maiconról. Ezért gondolom, hogy meg kellett volna tartanunk.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.27. 20:12


Ne sírjuk vissza Dodo-t ő is ugyanannyira xar volt mint akik most vannak. Torosidist én bírtam, de valamiért idén már nagyon béna. Cole-t is örömmel vártam, de ő is etek. Holebast pedig sose tarottam nagy játékosnak, igaz csak a válagatottból ismertem, erre azt kell mondjam 30 évesen ő a legjobb megoldás, ja és igen, Maicon szerintem is flegma. Viszont Dodot sose sírom vissza, kb annyit ért mint most Cole. 352-be meg inkább beleillik, mint a mi felállásunkba.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 19:10


feree80 írta:
ahogy én látom
maicon lusta, öreg, flegma, ennek ellenére még mindig a legjobb szél védőnk mind közül, főleg ha előre felé kell játszani....
toro, holebas, ha csak le kell zárni a széleket, és védekezni kell, akkor nincs velük baj, ha a támadást kéne segíteni, akkor van baj
amúgy holebas nem fiatal, de a 3v4 bal bunkó közül nálam a legjobb, persze ez nagy dícséret ha a többieket megnézzük
cole kuka, öreg, túl van a zeniten, emanuelsont nem tudom minek igazoltuk, pályára sem lép, szal ergó garcia is tudja, látja, hogy még coletól is gázabb, ezért nem játszik, a milanba is gyenge volt, ez a holland annó még az ajaxban volt jó.
balza gondolom majd csak visszavonul, ennyi.

de ami a legszebb az egészben, dodot azért felépítettük, és úgy tűnik az internél meg beérik mazzarri 352s rendszerében.


Emanuelson megint a "miaf.szértvannálunk" kategória, pedig biztos vagyok benne jobban tudná segíteni a támadásokat, mint Holebas, és a legszomorúbb, h még lehetőséget sem kapott. Egyetlen tehetséges szélvédőnket is eladtuk (Dodo), helyette viszont jött egy öreg, rossz formában lévő, motiválatlan játékos. Végülis megérte... És ahelyett, hogy a támadósort erősítenénk a télen, kereshetünk egy jó szélsővédőt, ami elég ritka a mostani piacon.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.27. 18:52


Sztroga írta:
feree80 írta: a baj akkor van, ha az elől levők nem lőnek a gólt, a kpálya nem képes kellő támogatást adni, akkor ki marad, ki segíthet, hát a szél.védők :)


Hát, igen szélsővédők........ Jobboldalon Toro szerintem reménytelen, jobban tennénk, ha eladnánk. Maiconban sztem Max. 1 szezon van még. Baloldalon Cole szerintem teljes csőd, már akkor kételkedtem, amikor megvettük. Remélem télen távozik.
Holebas jó alternatívának tűnik, de még fiatal. Balzáról mit tudtok??? Visszatérhetne már. Tehát összeségében szélsővédelmünk kaki Európai szinten. Sürgősen kell valakiket erre a posztra venni.

ahogy én látom
maicon lusta, öreg, flegma, ennek ellenére még mindig a legjobb szél védőnk mind közül, főleg ha előre felé kell játszani....
toro, holebas, ha csak le kell zárni a széleket, és védekezni kell, akkor nincs velük baj, ha a támadást kéne segíteni, akkor van baj
amúgy holebas nem fiatal, de a 3v4 bal bunkó közül nálam a legjobb, persze ez nagy dícséret ha a többieket megnézzük
cole kuka, öreg, túl van a zeniten, emanuelsont nem tudom minek igazoltuk, pályára sem lép, szal ergó garcia is tudja, látja, hogy még coletól is gázabb, ezért nem játszik, a milanba is gyenge volt, ez a holland annó még az ajaxban volt jó.
balza gondolom majd csak visszavonul, ennyi.

de ami a legszebb az egészben, dodot azért felépítettük, és úgy tűnik az internél meg beérik mazzarri 352s rendszerében.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 18:45


feree80 írta: a baj akkor van, ha az elől levők nem lőnek a gólt, a kpálya nem képes kellő támogatást adni, akkor ki marad, ki segíthet, hát a szél.védők :)


Hát, igen szélsővédők........ Jobboldalon Toro szerintem reménytelen, jobban tennénk, ha eladnánk. Maiconban sztem Max. 1 szezon van még. Baloldalon Cole szerintem teljes csőd, már akkor kételkedtem, amikor megvettük. Remélem télen távozik.
Holebas jó alternatívának tűnik. Balzáról mit tudtok??? Visszatérhetne már. Tehát összeségében szélsővédelmünk kaki Európai szinten. Sürgősen kell valakiket erre a posztra venni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sztroga 2014.10.28. 08:46-kor.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég