Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.02.26. 08:14


Jogom van hozzá! :D

Szerintem gáz, ha mindenáron játszatni akarsz egy játékost, szerintetek nem. Vannak szubjektív dolgok - ez is az. Szerintem van edzői felelősség ebben - akár közvetlen, akár közvetett.

Strootman esethez annyit, hogy sérülés és csere válogatott meccsen, aztán a Napoli meccsen hénány nap múlva bemegy hozzá az orvos ápolni. Ezek után azonnal kaptam volna le. Nem vártam volna meg, hogy 3 perc múlva magától essen össze.
Florenzit nem hiszem, hogy látta, de a srác normálisan futni sem tudott a pályán. Ezt észre lehetett volna venni. De miután ezen ment el a meccs az a minimum, hogy fejmosást tartok az öltözőben, hogy aki nem képes futni vagy ugrani az ne 10 perc múlva jelezze, hogy cserét kér, hanem lehetőleg azonnal.

De persze ez az én véleményem és kíméletlenül kihasználom, hogy ide leírhatom, mert megtehetem. Ti pedig megértitek, hogy nekem ez a véleményem, mert én is megértem, hogy nektek más. :D
Lehet a sors, egy banya átka, genetika, véletlenek összjátéka vagy a laziálés erőnléti edző. Én vezetőedzőt is látok benne.

Szidni mindig lehet az edzőt, mert a negatív kritika midig könnyebb. Persze, ha én lennék az edző, akkor úgy csinálnám, ahogy én gondolnám - és biztos szidna mindenki. Lehet, hogy még én is szidnám saját magamat! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2015.02.26. 07:07


Nehéz a helyzet... annyi keserűséget okoznak most nekünk... de ne feledjük ugyanezek oly sok örömöt hoztak az életünkbe! És a jövőben ez ugyanígy folytatódik majd - persze a szebb pillanatokat jobban várjuk ;)

Előbb-utóbb túl leszünk ezen a rossz szakaszon. Bárhogy is történjen, de túl leszünk rajta!

Tudod, hogy milyen nagy sz.rban vagyunk, mégis alig várod a meccset, mondogatod magadnak, hogy úgyis kikapunk, mégis izgulsz, izzadsz, elment az életkedved az egésztől mégis itt lógsz a fórumon és keresed a kiutat, a megértést, hogy valaki hallgasson meg, hogy kiadhasd magadból, mert tudod, hogy részese vagy valaminek... Mitől leszel szurkoló? Azonosulsz a csapattal... Életed része, mert érzelmeket vált ki belőled.

Együtt sírunk és együtt nevetünk!

AS ROMA, SONO CON TE!
https://www.youtube.com/watch?v=rWIUMWM1_Bk
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.25. 23:27


Az viszont örömteli, hogy a stílus teljesen normális. Gondolom ebben komoly melója van a modiknak :)

Inkább a fórumozóknak - nektek! :wink: Respect!
Nekünk elég az alapokat lerakni, a többit a közeg maga hozza.
De az tuti, hogy ez sosem lesz az index-fórum :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.25. 23:15


ericcartmen írta:
Mondjuk Strootmannak a másik lába sérült meg a válogatott meccsen, mint amelyikben elszakadt a szalag, de mindegy, eldöntötted, hogy mindenért Garcia a hibás, és kész.
És persze, teljesen reális, hogy ha ápolni kell valakit, akkor egyből csere, akár az első félidő közepén. Ezt remélem te sem gondolod komolyan. ha a játékos nem tudja folytatni a játékot, neki kell szólni (esetleg az orvosnak), nem 40 méterről kell ezt az edzőnek megitélni.
Szerintem, de persze megitélés kérdése. Feree szerint meg valószinűleg ezért is Sabatini a hibás.


:) tökéletesen egyetértek, de ugyebár Garcia lecserélhetné az orvost és a gyúrót is, így mégis ő a hibás. Mindig lesz érv és ellenérv.

De a lényeg tényleg az, hogy az egész megítélés vagy szerintem még inkább hit kérdése. Van aki még hisz Rudiban, van aki már rég nem. Ez határoz meg szinte minden véleményalkotást az elmúlt hónapokban. Ráadásul aki egyszer letette a voksát így vagy úgy, az nem nagyon fog módosítani. Minél több a vita annál mélyebbek az árkok. Az viszont örömteli, hogy a stílus teljesen normális. Gondolom ebben komoly melója van a modiknak :)
Persze a végeredmény borítékolható. Garcia nem lesz a Roma Guy Roux-ja, így előbb-utóbb elzavarjuk, azaz a Garcia bukjon vélemény mindenképp "nyer". Idő kérdése csak. :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2015.02.25. 17:16


cejas írta:
F.Totti írta:
cejas írta:A mai meccs ott ment el, hogy Florenzi lesérült, de sem Florenzi nem jelezte időben, hogy le szeretne jönni, sem Garcia nem kapta le. A Verona góljánál látszott, hogy fel sem tud ugrani. Mindketten hibásak!


Szerintem meg egyik sem igazán. Pontosabban Garcia egyáltalán nem, Florenzi is csak picit.
Most tényleg az edzőnek kellene 60 méterről felülbírálni a gyúrót és az orvost, plusz a játékost? Na ne. Ha ezért Garcát hibáztatjuk, akkor mindenért őt kell.


Nem olyan egyértelmű ez a dolog. Strootman kapott egy rúgást a térdére a válogatott meccsen, ahol le kellett cserélni. Persze hétvégén rangadó a Napoli ellen és Strootman játszik. Kellene játszania? Nem lenne jobb pihenntetnie a lábát? Egy szabálytalanság után fájlalja a térdét. De nem cseréli le Garcia. A többit tudjuk.
Persze Garcia honnan tudná... De:
1. Fejmosást tartok a játékosoknak, hogy szóljanak már, mielőtt tolókocsiba ülnek. Bsszák meg! Egy csere jobb komoly sérülésnél. És nem játszatok kétséges állapotban lévő játékost.
2. Doktor bácsi érthetne valamit a szakmához a spray fújkáláson kívül. Edző bácsi mossa ki az ő fejét is.
3. Edző bácsi helyében én már akkor cserélnék, ha be kell mennie dokibácsinak. Csak mert tanulok.

Közvetve nem, közvetetten léphetne!


Mondjuk Strootmannak a másik lába sérült meg a válogatott meccsen, mint amelyikben elszakadt a szalag, de mindegy, eldöntötted, hogy mindenért Garcia a hibás, és kész.
És persze, teljesen reális, hogy ha ápolni kell valakit, akkor egyből csere, akár az első félidő közepén. Ezt remélem te sem gondolod komolyan. ha a játékos nem tudja folytatni a játékot, neki kell szólni (esetleg az orvosnak), nem 40 méterről kell ezt az edzőnek megitélni.
Szerintem, de persze megitélés kérdése. Feree szerint meg valószinűleg ezért is Sabatini a hibás.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.25. 15:50


2015-02-24 11 37 13.jpg
Remélem legalább ezeknek az embereknek nem okoznak csalódást a héten!
Csatolmányok
2015-02-24 11 40 23.jpg
2015-02-24 11 38 42.jpg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.24. 18:28


Iturbe benne van a keretben a Feyenord elleni meccsen...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.02.23. 21:48


F.Totti írta:
cejas írta:A mai meccs ott ment el, hogy Florenzi lesérült, de sem Florenzi nem jelezte időben, hogy le szeretne jönni, sem Garcia nem kapta le. A Verona góljánál látszott, hogy fel sem tud ugrani. Mindketten hibásak!


Szerintem meg egyik sem igazán. Pontosabban Garcia egyáltalán nem, Florenzi is csak picit.
Most tényleg az edzőnek kellene 60 méterről felülbírálni a gyúrót és az orvost, plusz a játékost? Na ne. Ha ezért Garcát hibáztatjuk, akkor mindenért őt kell.


Nem olyan egyértelmű ez a dolog. Strootman kapott egy rúgást a térdére a válogatott meccsen, ahol le kellett cserélni. Persze hétvégén rangadó a Napoli ellen és Strootman játszik. Kellene játszania? Nem lenne jobb pihenntetnie a lábát? Egy szabálytalanság után fájlalja a térdét. De nem cseréli le Garcia. A többit tudjuk.
Persze Garcia honnan tudná... De:
1. Fejmosást tartok a játékosoknak, hogy szóljanak már, mielőtt tolókocsiba ülnek. Bsszák meg! Egy csere jobb komoly sérülésnél. És nem játszatok kétséges állapotban lévő játékost.
2. Doktor bácsi érthetne valamit a szakmához a spray fújkáláson kívül. Edző bácsi mossa ki az ő fejét is.
3. Edző bácsi helyében én már akkor cserélnék, ha be kell mennie dokibácsinak. Csak mert tanulok.

Közvetve nem, közvetetten léphetne!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.23. 15:35


fradista romanista írta:
Azt kell mondanom nagyon szomorúan, hogy ez az ember minden hitelességét elvesztette. - én meg minden hitemet


A hitelességét miért veszítette volna el? Akkor úgy tűnt igaza van. Azóta mondjuk mond böszmeségeket a médiának, de a kommunikáció nagyon kevés edzőnek erőssége. Szükséges rossznak fogják fel és ha a szerződésük nem kötelezné rá őket, szerintem 90%-uk szóba sem állna egyetlen újságíróval sem. Nekem Garcia továbbra is egy szerethető, hiteles ember. Aki most nagy szarban van és nem találja a kiutat :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.23. 15:25


In memoriam
Fél szezonnal ezelőtt, pont a Verona elleni meccs után mondta: "ez a meccs is bebizonyította, erősebbnek vagyunk a juventusnál....Biztos vagyok benne, hogy idén mi nyerjük a scudetto -t"
http://video.sky.it/sport/calcio-italiano/garcia_questanno_vinceremo_lo_scudetto/v217416.vid

Azt kell mondanom nagyon szomorúan, hogy ez az ember minden hitelességét elvesztette. - én meg minden hitemet
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.23. 13:21


Az igazság olyan nehéz?

Jajjjj már!

A rengeteg elszórt pénzből basszus már lehetett volna hozni egy normális csatárt! De megint vissza csatolok egy általam elfogadható emberhez, akit Drogbának hívnak! Tottival felváltva komoly erőt képviselnének. Annyira megnézném a támadóink mozgását felülről, amikor a középpálya tartogatja a labdát, mert nem tudnak kinek passzolni. Sem Ljajic sem Homlok sem a szélsőink nem mozdulnak be keresztbe a védelem mögé, hogy egy okos passzal helyzetbe lehessen őket hozni!!! Erre lenne jó Drogba, aki elvisz magával rögtön vagy kettő embert!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.23. 12:56


az edzettségi szintjüket nem mérte fel jól
ettől még figyelhette őket régóta
(de persze szerintem is kamu, de mi mást mondhatna :) Valszeg szerepelt a noteszében a két név régóta - ha ez megfigyelés :D )

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ezont.html
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.23. 10:36


Ahhoz képest, hogy hónapok óta megfigyelt játékosokról szólt a fáma, ahhoz képest Sabatini elismerte, hogy nem mérte fel jól az igazolásokat....WTF????? Nem tetszik nekem ez a hamuka......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.23. 09:57


snatch írta:
calderoni írta:vissza kéne hozni a vucinic- mancini duót, mentálisan sokat dobnának a csapaton :mrgreen:

+ mexest is akkor már :)

Osvaldot kihagynátok? :roll:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.23. 09:56


calderoni írta:vissza kéne hozni a vucinic- mancini duót, mentálisan sokat dobnának a csapaton :mrgreen:

+ mexest is akkor már :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8101
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.23. 09:38


vissza kéne hozni a vucinic- mancini duót, mentálisan sokat dobnának a csapaton :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.23. 09:21


GrazieRoma írta:Azt kérte legyen mélysége a csapatnak, elismerte, hogy megkapta. Nem tud semmit nyerni ---->>> MENNIE KELL!! Akár tőlem most is...



Az a dolog könnyebbik vége, hogy őt elzavarjuk, de a problémák ott kezdődnek, hogy akkor ki legyen az edző bá?
Garciának vannak eredményei, csak a mostani szarból nem találja a kiutat. Előrébb leszünk, hogy ha edzőt cserélünk és az új impulzus kicsit megdobja a játékunkat, de amúgy egy Andreazolli-kaliberű edző fogja vinni a csapatot újabb 1,5 évig?

Az elérhető megoldások közül én kizárólag Spallettire cserélném Garciát, de kétlem, hogy ő visszajönne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.23. 09:16


Köszi a válaszokat. Én nagyon nem tudom eldönteni. A Juve verés a bajnokság szempontjából önmagában sokat nem ér. Az EL továbbjutás meg baromira kellene a pár napja boncolgatott nemzetközi rutin miatt.
Azt hiszem mégis a Juve verésre szavaznék, mert az jelentheti a NAGY fordulatot. Ha nem változik a játékunk, akkor a következő körben jön majd az EL stoptábla. És különben is, a Juve veréshez csak a Lazio verés hasonlítható érzés. Nem szívesen hagynám ki.

2 iksz? Hm, langyosvíz, de két 3-3-at azért bírnék élvezni :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.02.23. 09:07


Ha most menesztenék Garciát, tuti rekorder lenne, Ő lenne az első edző akit kitesznek, miközben november elseje óta nem szenvedett vereséget a csapata a bajnokságba!!! :mrgreen:
Sőt igazából azóta két vereségünk volt, a city ellen és a fio ellen...
Nekem ebből az jön le, hogy csak előre fele van a gond...
De én semmiképp sem küldeném el, min. még egy szezonig hagynám, most Dortmundban Kloppot sem zavarták el egy rossz széria miatt, lehet még bl-t is nyer :), csak ejtsék ki a juvét :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.23. 08:40


Kettő X lesz....Tuti!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.23. 02:48


lehet Manolas úgy javulna meg Castantól, mint anno Castan Benatiától
én biztos, hogy megtartanám Manolast. A többi mehet

F.Totti:
EL továbbjutást választanék. Ugyanis ha egy Feyenoordtól kiesünk de megverjük a Juvét, akkor egyrészt égettük az olasz focit szépen, másrészt adtunk a szarnak egy pofont, mert nem sokra megyünk vele. Verjük majd a mellünket, hogy na, megvertük a Juvét, jöhet a Scudetto, miközben meg rajtunk röhög egész Európa? Inkább nem köszi! És első körben kiesnünk az EL-ben nagyobb ciki szerintem, mint a BL és Olasz Kupa kiesésünk.
És szerintem Garcia is egy az egyben ezt gondolja.

Amúgy a vágyam: vagy két zakó, vagy két győzelem (nyilván inkább utóbbi :) ). Minden más csak maszatolás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.02.23. 01:01


Manolas tőlem is mehetne, az utolsó 6 meccsen minden alkalommal összehoz egy buta 11-est amit szerencsére nem lát meg a bíró de ez csak idő kérdése.. minden meccsen van legalább egy lerántása

a szezon elején is hajlamos volt ilyesmire de fejben jobban ott volt de mostanság szét van esve szegény, talán majd Castan mellett, bár nálam inkább egy Inga - Castan páros játszana
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.22. 23:51


F.Totti írta:
Trigoria írta:
és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
Csakhogy az EL fontosabb Garciának szerintem, mint a juve meccs.


Tényleg, ez jó kis kérdés. Ti mit választanátok? Egy győzelmet a bundások ellen, de kiesést az ELből vagy fordítva?

A juve elleni bukta nem oszt, nem szoroz, egyértelmű az EL továbbjutást választanám, ha ez így működne. Szerintem a következő körben már visszatérhet Castan, akit én kb. úgy várok, mint a Messiást. Egyszerűen már csak benne tudok bízni, hogy fordulópont lesz a formánkban, mert ő képes vezér lenni a pályán. Nyáron pedig vissza kell szereznünk a kebabost, Astori, Manolas meg tőlem mehet. Inga, Romagnoli, Castan, kebabos elég lenne hátulra :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 23:30


Trigoria írta:
és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
Csakhogy az EL fontosabb Garciának szerintem, mint a juve meccs.


Tényleg, ez jó kis kérdés. Ti mit választanátok? Egy győzelmet a bundások ellen, de kiesést az ELből vagy fordítva?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.22. 22:32


és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
Csakhogy az EL fontosabb Garciának szerintem, mint a juve meccs.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég