Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.11.01. 18:05


és tényleg, micsoda név :DDDD
amúgy ez így van aeser ahogy mondod, hogy tanítani lehet, hogy hova rúgja ki, csak nagyon nehéz. Ehhez kell az ész hogy előre tudjon gondolkodni. Meg a rutin.
És jah nekem is feltűnt, hogy vagy tényleg olyan széria van épp, hogy mindig mellbe lövik, vagy tökéletesen helyezkedik.

Főleg amikor középre teszi ki. A többiek tuti utálják, mert a hiba nem az övé lesz.
igen, pontosan erről beszélek :) De mivel folyamatosan ez megy, ezért ez tuti edzői utasítás, illetve EDF-nek nincs ezzel baja.

Ilyet nem tanítanak, erre születni kell
bizony bizony, mindig is szoktam mondogatni, hogy vannak akik vezérnek születnek. khm khm... :oops: :)

"Egy ilyen este után...azt hiszem az ember mindig hálás lehet annak, hogy Romanistának született, még az 1:7 után is, vagy a Napoli elleni hazai vereség után. Én mindig hálás voltam azért, hogy Romanistának születtem, és remélem, hogy a szurkolók emlékeznek majd erre az estére, vagy akár azokra, amik nem sikerültek úgy, mint a mostani."
VEZÉR. LEGENDA. ROMANISTA.



ja és még egy gondolat tegnaphoz. Anyámnak mondtam már a meccs elején amikor Courtois-t mutatták, hogy az arcán ott a vereség! De tényleg, ilyen semmi lelkesedés, legörbülő száj, szinte félelem. Ez 1-0 után volt. És ahogy ment a meccs előre, és védte a hatalmasat Manolas fejesénél, már tisztán látszott az egész meccs képe az arcán. Jó persze lehet ő ilyen kis jámborabb lélek. Nem is szeretem annyira a csendesebb kapusokat. Alisson is kicsit ilyen. Na ebben pl De Sanctis jobb volt :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2017.11.01. 18:01


Sztem nagyon labdabiztos
Kezzel- labbal egyarant
S ami nagyon trtszett, semmi nem pattant ki rola, egyetlen lovesnel sem
Gigi abbol kapott golt tegnap :)

Szval sztem Ö rendben van!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.11.01. 16:40


Szerintem az hogy hova teszi ki a labdát, még bőven tanítható, ha nem fog fejlődni ebben akkor a kapusedzőn kell számon kérni.
Ami viszont mindig feltűnik vele kapcsolatban, hányszor lövik bele úgy a labdát hogy egy lépést sem kell tennie. Valahogy nagyon érzi a helyezkedést.

Megnéztem hány éves (most lett 25), eddig nem is láttam hogy mi a középső neve. Alisson Ramses Becker. Nem semmi ez a név, szóval két fáraó is van a csapatban.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.11.01. 16:21


Trigo leírta a kulcsszót. JELENLÉT. És ez nem egyenlő azzal, hogy ott van. Mindenki érzi. Edző, csapat, szurkoló, ellenfél. Ilyet nem tanítanak, erre születni kell. Önmagában lehet hogy nem extra mindig, de a jelenléte jobbá teszi a többieket. Nincs ezen mit magyarázni. Az elmúlt 10 évben sokkal fontosabb a csapatnak, mint bárki. Igen, Tottinál is. És Pjanicnál és Jeremynél is.... de náluk mondjuk nem sokkal :)

A brazil kapus és Taffarel mint szint tényleg durva. Brockhauser Pityu még csak-csak. Azt azért még nem hozza Becker :) Amúgy én szeretem. Tényleg meredek néha amit csinál. Főleg amikor középre teszi ki. A többiek tuti utálják, mert a hiba nem az övé lesz. De a posztjának vannak fontosabb szempontjai is. De befejeztem, mert szerintem ugyanazt írjuk :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.11.01. 14:12


a jelenléte a meghatározó, és a harciassága, alázata, esze
a tudása már kopott valóban
ennek ellenére és épp ezért a nagy meccseken kihagyhatatlan szvsz


http://index.hu/sport/futball/2017/11/0 ... oma_ellen/
:)
ezt amúgy tegnap óta nem tudom megmagyarázni
eskü ha nem tudnám hogy a Chelseanek is fontos volt a meccs, tiszta bundaszagúan játszottak egy idő után :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.11.01. 14:07


Ebben a szezonban mikor játszott igazán jól? mert sztem csak tegnap este. egy 4-5 évvel ezelőtti DDR-hez képest már lassú, körülményes, rengeteg labdát elad, a Tottitól ellesett indításaibül 10-ből 9 használhatatlan, nem tudom biztos bennem van a hiba, de én már nagyon kopottnak látom. Hátul védelemben Manóval még jó lehetne. ez a kp-s poszt már sok, rengeteg kifejezetten gyenge meccse van, saját magához képest.
de nem akarok vitázni, nyilván tudom h ti nem így látjátok :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.11.01. 13:58


nem mondom, hogy mindenkinek értenie kell mi a bajom vele
Nem mindenki focizik/focizott, nem mindenki játszik védőt, és kell összedolgoznia a kapussal. Nem mondom, hogy ez feltétel egy kapus megítéléséhez, de valamiért mégis látok olyat, amit ezek szerint nem mindenki. De lehet én látom rosszul - ez sincs kizárva.
Legalább két olyan szitu volt, amikor a csatárt hosszan szöktették, és a védő úgy fedezte a labdát, hogy érkeznie kell ilyenkor a kapusnak és felszedni azt. Ehelyett Alisson állt egy helyben, és a védőre hagyta a megoldást. Legalább kétszer volt olyan, hogy kigurította oldalra a védőnek a labdát úgy, hogy tisztán látszott, hogy a védő szarban lesz mert nincs kinek továbbjátszania, és a csatár a nyakán lesz azonnal (két lépéssel előregondolkozás). Így is lett, vagy ment vissza kapusnak már szarabbul, aki kétségbeesetten vágta fel a lasztit kb vagy labdaeladás lett. Illetve még Fülöp is megjegyezte, hogy volt olyan szitu amikor beadásnál (szögletnél?) a vonalon maradt a kijövetel helyett.
Na ezekből csak a védőknek szar helyzetbe kigurítást láttam eddig nála a meccseken. A többi új nekem is.
DE!!!! Ezek nem akkora bakik egyelőre (főleg, hogy nagyot tényleg nem bakizik), hogy visszasírjak más kapust. Szczesny jobb kapus ez vitathatatlan (nem véletlenül lesz a juve első számú kapusa hosszú évekig valszeg), de De Sanctis nyilván rosszabb nála. Ő ugye félpályáig se tudott kirúgni. :D Szóval összességében elégedett vagyok Alissonnal, csak a tegnapi meccsen nyomott fel agyilag picit.
Allisson hosszú évek óta a legstabilabb brazil kapus akit láttam
Ez így van, de lássuk be, ez azért nem szint. :D

DDR-nek ez az első igazán jó meccse mostanság??? Hát szerintem volt jó pár jó meccse. De ha IGAZÁN JÓ csak ez, azzal sincs semmi gond. Mert sokan másoknak meg totál nem volt az pl. :)

nyilatkozatok
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... te-2600599

egy jó hsz alatta:
Azért nem kell túlzásokba esni. Nem lett a Chelsea rosszabb csapat a Roma meg jobb 1 meccs alatt. Conte azt játszatja az angolokkal, amit a Juvével. Hát ha valaki tudja mit kell játszani az a taktika ellen, akkor az pont a Roma. Annyi történt, hogy az első meccsen is jobb volt a Roma, csak akkor még nem hitték el, a mostanin meg már kétséget sem hagytak.
Am valaki magyarázza már el nekem, hogy miért van az, hogy ha nyer a Roma egy nagy(nem feltétlen nagyobb) csapat ellen, akkor az a csapat volt a túlértékelve és nem ér semmit? Nem lehet hogy egyszerűen a Roma felnőtt a feladathoz?..
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.11.01. 13:23


Tegnap jó volt DDR, de azért tedd a szívedre a kezed és ismerd el, h hosszú idő óta ez az első igazán jó meccse.

Amúgy tegnap mindenki jó volt, a cselszinek volt egy jó 25 perce az első félidő közepén, de második gólunkkal gyakorlatilag meg is adták magukat. félidőben EDF rendezte a hátsó szekciót, gyakorlatilag nem is lőttek kapura a másodikban. bár mondjuk fel is adták sztem. Trigonak mi baja van nem is értem, Allisson hosszú évek óta a legstabilabb brazil kapus akit láttam, talán Taffarel óta. én totál nyugodt vok amikor hátraadják neki, még komoly hibát nem csinált, pedig voltak zűrös hátrapasszok.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.11.01. 11:58


Trigoria írta:Bocs ha nem tetszett nektek a meccs közbeni problémázásom, de amit ma a védekezésben, de főleg a védelem labdajáratásában műveltünk (élén Alissonnal) az nekem a halálom.
Az hogy nem volt gyakorlatilag középpályánk, és alig értünk fel a csatárok mögé ahhoz nem értek. De amikor védekezésben Kolarov nem rúgja el azonnal a labdát, hanem megállítja, majd belebombázza a csatárba, vagy Alisson ostoba módon szar helyzetbe hozza a védőjét, ergo okosan akarjuk felvinni a labdát, ami láthatóan nem mindig megy nekünk (gondolom EDF utasítás lehet), és oda-vissza adogatjuk el a labdát felváltva a Chelseavel, akkor nagyon ideges tudok lenni.

Nekem a meccs elején pont az jutott eszembe, hogy kinek hiányzik már Szczesny, aztán gyorsan el is hessegettem a gondolatot, mielőtt potyázik egyet a brazil egy ilyen fontos meccsen. Mindenesetre ha ezzel elégedetlen vagy, akkor javaslom nézz vissza pár mérkőzést abból az időből amikor De Sanctis állt a kapuban. Csoda, ha mérkőzésenként 3 labdát a saját csapattársához tudott juttatni. Az őt megelőző kapuscsodákról meg ne is beszéljünk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.11.01. 11:35


és akkor nézzetek a képemre
még hogy Maiconnal hasonlítják össze! pffff :D :D :D

és de rég volt egy kis Zampa:
https://www.youtube.com/watch?v=RM0X7XoFtic
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.11.01. 09:28


Maicon nem ilyen kispályás, ő keményebben tolja. :)
Olykor nem árt egy kis kényeztetés meccs közben.
Mondjuk Manolasz anno úgy feldugta Holebasznak, hogy azóta már messze jár a görög.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.11.01. 09:24


Várható volt hogy ennek utóélete lesz:
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... re-2600615
Van aki betölti a Maicon után maradt... űrt.

Youtubeon volt egy hozzászólás: Ass Roma
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aeser 2017.11.01. 10:26-kor.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.11.01. 09:21


Tudjátok mi szokott lenni amikor egy Roma nagyon elhiszi, hogy keresnivalója van? (MU, Bayern). Hiába vezetjük a csoportot még mindig mi csak a 3. legerősebbek vagyunk csoportban, ez nem változik. Még mindig kieshetünk, de szerencsére már a mi kezünkben a sorsunk a Quarabag ellen. Atletit is hatalmas csoda lenne verni, hiába bukdácsolnak ők is, attól még sokkal jobbak. Idegenben én egy döntetlennel elégedett lennék, de ha szépen kikapunk sincs baj, csak akkor a Quarabagot verjük.

Tegnapi meccsről. Elshának már nagyon kellett ez a 3 gól két meccsen belül, mert annyira nem remekelt eddig, pedig jó ő, qtudja és még csak 25 éves.
A legmegdöbbentőbb számomra, hogy nem kaptunk gólt. Ismeritek a Romát, kb bármennyire is jók vagyunk, bármennyi gólt lövünk, egyet biztos kapunk, mert alábbhagy a figyelem, de most nem és az elmúlt 3 bajnoki alatt sem. Ami durva. Talán azért, mert EDF a 90. percben is ott üvöltözik, mintha a 34. perc lenne és ez tetszik. Nem hagyja, hogy dekoncentráltá váljanak a fiúk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.11.01. 07:04


tomm írta:Ki gondolta ezt a sorsolaskor.....
Hihetetlen


Ami azt illeti, ha visszakeresed, akkor azt írtam, hogy jó ez a csoport, mert esély van a körbeverésre, így kb. senki nem fog elhúzni elől. Erre lehurrogott mindenki, hogy mi mégis kit vernénk meg :D erre a Chelsea elintézte a Atleticot, mi pedig a Chelseat, woala...körbeverés :D

Persze...nem hittem volna, hogy csoportelsők leszünk 4 forduló után, de a remény megvolt, hogy kicentizzük legalább a második helyet :D

Na de ha már így állunk...egy csoportelsőség akár a negyeddöntőbe is repíthei a csapatot, az egyedüli jelenleg 2. helyen álló csapat, akit elkell kerülni az a Bayern, a többi sztem simán vállalható ellenfél. Basel, Lipcse, Shaktar, Liverpool. Be kell húzni azt az Atletico meccset!
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2017.11.01. 06:12


Kint voltam a meccsen, hazaérek, pihenek egyet, aztán írok egy kis beszámolót.
Volt esetleg más is a fórumról?
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.11.01. 02:50


ezt nem értem
mármint azzal nem húzzuk magunkra, ha hátulról akarjuk felvinni mindig?
ha előrevágja a kapus, és a szálló labda ideje alatt azzal a lendülettel feltolom a védekezést jó pár méterrel, több levegőt nyerek.Mármint akkor persze, ha épp szar van hátul.
Alapvetően összejön azért a labdatartásos, egyérintős kihozatal, de ma sokszor fulladtunk bele és adtuk el a labdát. Néha olyan érzésem volt, mint ha egy Crotone ellen játszanánk, ahol ez 10/10 sikerül. De ez egy sztárcsapat volt.
Amúgy nem konkrétan egy egy emberre gondoltam mint önveszélyes, hanem általánosan mindenkin láttam ezt ma (ahogy DDR egyszer hosszú másodpercekig állt a labdával hátul :))). Viszont Alissontól tényleg kapok agyfaszt. Viszont tény ami tény, még egyszer sem adta el komolyan. Bár ha kiadom a védőnek szar helyzetbe, ezáltal mosva kezeimet, az azért nem szép dolog. :) Viszont ma láttam tőle 2-3x olyat, amikor konkrétan üvöltöttem a tv előtt, hogy a védő várná hogy érkezzen felszedni labdát, de ő meg se mozdul.

Na mindegy, ahogy EDF mondja:
Ez a győzelem még csak a kezdet a Roma számára.

úgy legyen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.31. 23:42


Ma DDR volt a legnagyobb. A faszi hihetetlen fontos az egész csapatnak. És mindig a forró meccseken a legjobb. Edző ő már, csak a pályán. Érdemes nézni a fejét. Egy pillantás a labdára, egy a társakra. Újra a labda, újra a társak. Mindig pontosan tudja ki merre van, hova kell mozognia. És ez független attól hogy támad vagy védekezik. Lassú, de mindig pont ott áll, ahol kell. A többiek is folyamatosan figyelik. David Luiz-zal akarja ezt játszatni Conte. Bohóc vazze, bohóc az emberünkhöz képest. Igazi vezér, igazi kapitány.
3 olasz volt a kezdőben és Pellegrini is bejött. Római kötődésű az edzőnk, szurkol a kanyar. Egyéb kívánság? :)

Trigo, Kolarov és Florenzi nagyon önveszélyes hátul, mert túl elegánsak. De olyan nagyon szar nem volt a labdakihozatal. Persze az a 4 vagy 5 labdavesztés is rohadt sok, de így nem húzzuk magunkra az ellenfelet. Most is csak 2-3 percekre szorultunk be, pedig végig jönniük kellett.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.31. 23:38


Ki gondolta ezt a sorsolaskor.....
Hihetetlen
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.31. 23:20


igen tomm, minden mondatban igaza is van
jogos, ha a cityt vernénk, akkor top5 lennénk :oops: :)

amúgy Fáraó jó teljesítményének örülök ma a legjobban. Ahogy mondtam pár napja, rettentően drukkolok neki. Nagyon bírom a csókát. Mondjuk Perotti is, ezt ma ország világ látta :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.31. 23:05


Ha a mancityt verjuk, akkor nem erosek vagyunk, hanem mi vagyunk a legerosebbek. Mert jelen pillanatban kb ok jelentik a csucsot.
Sokkal-sokkal-sokkal magabiztosabbak es jobbak vagyunk, mint azt itt barki is varta. A bl-ben is es a bajnoksagban is.
Nem vagyunk se bl se igazi bajnokeselyesek, de ezt leszamitva bazi erosek vagyunk.
Nyilvan a hatul adogatas tudatos. Es neha tenyleg eszveszejto, de hat sose fog jol menni, ha nem ezt jatszak. Es mivel folyamatosan mas a kezdo, kisse talan lassunak tunik a tanulasi folyamat. De hat meg csak 2 honap telt el.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.10.31. 22:59


Hát ez a meccs kb. pont olyan fasza volt, mint az első...a szerencse tényleg az volt, hogy a Chelsea képtelen volt olyan szerencsésen kihasználni az eladott labdákat, mint az első meccsen. Az Atleticonak még nincs nyert meccse a csoportban...remélem nem ellenünk lesz meg az első :D Olyan csoportok vannak komolyan, hogy azt kell mondjam szinte m1 elsők vagy másodikok leszünk, mert úgyis brutál csapatokba lehet belebotlani, de dicsőségnek s önbizalom növelésnek tökéletes lenne egy ilyen csoportból elsőként végezni, viszont bármi is lesz. Le az összes kalappal EDF és a csapat előtt. Végre újra öröm nézni a BL meccseinket :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.31. 22:59


bámulatos eredmény!
vezetjük a csoportot és gyakorlatilag szinte tovább is jutottunk (kopkopkop)

De ez a Chelsea valami atomhullagyenge volt ma. Kérdés, hogy mi tettük azzá, vagy amúgy is. Én inkább az utóbbiban hiszek, ezért félek, hogy nehogy túl sokat lássanak a játékosok ebbe bele. Persze tudom, hogy keveset se nagyon lehet. :))
Ha pl egy ManCityt vertünk volna így, akkor elhinném, hogy erősek vagyunk.
Így kételkedem. de gyengék nem vagyunk, az már biztos.

Bocs ha nem tetszett nektek a meccs közbeni problémázásom, de amit ma a védekezésben, de főleg a védelem labdajáratásában műveltünk (élén Alissonnal) az nekem a halálom.
Az hogy nem volt gyakorlatilag középpályánk, és alig értünk fel a csatárok mögé ahhoz nem értek. De amikor védekezésben Kolarov nem rúgja el azonnal a labdát, hanem megállítja, majd belebombázza a csatárba, vagy Alisson ostoba módon szar helyzetbe hozza a védőjét, ergo okosan akarjuk felvinni a labdát, ami láthatóan nem mindig megy nekünk (gondolom EDF utasítás lehet), és oda-vissza adogatjuk el a labdát felváltva a Chelseavel, akkor nagyon ideges tudok lenni.

De a lényeg a lényeg: hat gólt szórtunk a kékeknek két meccsen
Conte szerintem csak azért nem repül, mert még semmi nincs veszve nekik. Ha az AM veri őket, AKKOR fog repülni. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.31. 22:52


Na. 112 km-t futott a csapat.
Di francesco teljesitmenyet latva nekem folyamatosan, minden meccsen a foldon van az allam, mondjuk a 4. Fordulotol. Hihetetlen.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.31. 22:48


Ez fradista napja volt. Grat! :wink:
Elképesztő rejtély még mindig, hogy mit tudunk valójában. És ezért izgalmas ez a csapat.
Remélem sokáig leszek szerelmes Di Francescóba.
Hosszabb távon csak nagyon ritkán vannak csodák a fociban, de azért a mai meccs egy kisebb fajta csoda volt.
Most már az a fránya csoportelsőség van a fejemben, de gyorsan ki is verem onnan, és megpróbálok a továbbjutásra koncentrálni.
Szerintetek létezik, hogy a legutóbbi három bajnokin EDF altatta Contét ? Én ebben nem hiszek, de...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2017.10.31. 22:47


Pont irni akartam, ha Spal volt a Taktikus[code][/code], akkor EdF a MAGUS
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 185 vendég