Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.05. 20:26


Azért Gervinho padoztatására nem számítottam.
Pjanicéra simán,de az elefántcsontpartié számomra meglepetés.
Előrejátékot nem várok,a többit meglátjuk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.05. 20:09


Mire bemelegedtek az ízületeink már ment a Blünytyhen 3-al. Ezek után nehéz elhinni, hogy pariban vagyunk velük...:/ főleg a pályán. Én kíváncsi leszek Morgó teljesítményére is. Szerintem legalább 3 gólban benne volt. Tegnap még úgy voltam vele, hogy nem is nézem meg. De mivel találtam egy üveg Sangriát, amit még Rómába vettem, így arra gondoltam, meccs közben bátorítom majd magam....:D

Daje! Cél a tisztes helytállás és 90 perc után szeretnék 11 tüdőt látni a pályán, miként a szurkolókhoz rohannak üdvözölni őket... :flagbig: :scarfbig: :flagbig:

Erre megjött a hivatalos kezdő... Morgó pad....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.05. 20:02


Skorupski; Torosidis, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas; Keita, De Rossi, Nainggolan; Florenzi, Destro, Iturbe

Skorupskit be a mélyvízbe, Torosidis vállalja a játékot, remélkük Holebas jobb lesz mint Cole. A közzéppálya ahogy vártam a legdeffenzívebb lesz. Florenzi betud segíteni védekezni, Iturbe gyors tud majd kontrázni és Destrora lehet ívelni, ha megvagyunk lőve. Szerintem ez most nagyon el lett találva. Ez pirospont Rudinak. Pjanic, Gervinho pedig a padról elég jó csere lehet majd.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.05. 19:49


Virga írta:talán nem lesz baj, ha elismerjük, hogy a bayernben jobb játékosok vannak, mint nálunk.
de mi vagyunk a szerethetőbbek :D

Nyilván jobb játékosok vannak, de ezzel a mienknek nem kell törődni.Úgy ki se érdemes menni a pályára. Szerintem az 1-7 inkább annak tudható be, hogy nem hittek magukban a srácok, mintsem a rosszt taktikának.
Bár valószínűleg mindkettő közrejátszott.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.05. 19:24


Azért egy rombusz négyes középpálya nem lenne hülyeség erre a meccsre.Csak nem egy hét edzéssel a hátuk mögött.Mindegy,én mára nulla pontot tervezek,minden egyéb esetben valódi alkoholt iszok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.05. 19:24


Szerintem meg mégegyszer ne szaladjunk bele a késbe és védekezzünk inkább. Azt se bánom ha emiatt nem rúgunk gólt, de 3-nál többet nagyon nem kellene kapni, sőt inkább annyit se.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.05. 19:23


talán nem lesz baj, ha elismerjük, hogy a bayernben jobb játékosok vannak, mint nálunk.
de mi vagyunk a szerethetőbbek :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.05. 19:11


Miért kéne feladni a játékunkat? Azért mert egyszer beleszaladtunk a késbe? És akkor mi van?
Pont azért szeretem Garcia Romáját mert tudja, hogy mit akar játszani és minden ellenfél ellen azt játssza amit tud. Ha csak egy grafikonon nézném a játékosok mozgását és nem tudnám, hogy melyik csapat a miénk 10 perc alatt kitalálnám, ez egy jó csapat ismérve.
Szerintem a csapat nem alkalmas arra, hogy beálljon bekkelni, nincsenek meg hozzá a játékosaink. Egy taktikaváltásnak az lenne az üzenete az edző részéről, hogy beismeri, hogy az ellenfél játékosait jobbnak tartja a sajátjainál, szerintem az idei Romának senki ellen nem kell beismernie, hogy gyengébb ellenfelénél, mondom ezt az 1-7 ellenére.
Nekem ez a véleményem, de természetesen nem leszek szomorú ha kibekkeljük a meccset és 1-0-ra nyerünk.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.05. 16:04


F72Quadraro írta:Trigo, az ultra topikba, de igazából ide szánt két soromat tegyétek át ide! Köszi!

megtettem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.05. 15:58


Trigoria írta:most először nem tetszenek a nyilatkozatok:
Pjanic:
Nem fogunk változtatni a játékunkon
Akkor megint beleszaladunk a késbe szvsz


Ezt én is újraolvastam vagy háromszor... 1-7 után végül is kér lenne változtatni bármin is.

Trigo, az ultra topikba, de igazából ide szánt két soromat tegyétek át ide! Köszi!
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.05. 15:10


most először nem tetszenek a nyilatkozatok:
Pjanic:
Nem fogunk változtatni a játékunkon
Akkor megint beleszaladunk a késbe szvsz

"Kevés az esély arra, hogy jó eredményt érünk el a szerdai meccsen, talán 10-ből egyszer sikerülne, de azért van rá esély."- kezdte a sajtótájékoztatót Garcia.
Így van, de ezt az első meccs előtt se ártott volna így GONDOLNI. Kimondani nem muszáj. De most egyetértek vele.

"Engem sokkal jobban érdekel a teljesítményünk, mint az eredmény.
ezzel egyetértek
de a Napoli elleni vereségben nincs semmi szégyellni való."
hááát...

"Ami a sérülteket illeti, nem az a fő probléma, igaz hiányoznak ők is, de a nagyobb gond az, hogy mindig ugyanazoknak kell játszaniuk és a fáradtság szépen kezdi szedni az áldozatait. Remélem, hogy a nemzetközi meccsek miatti szünetet követően több lehetőségem lesz."
erről inkább ne bezséljünk, kitárgyaltuk már hogy ez Garcia baromsága is. Bár azt is igaz, hogy ő látja a cseréinket nap mint nap.

Amikor van a csapatnak egyfajta hozzáállása, akkor abban hiszünk és ragaszkodnunk kell hozzá. Nem fogunk változtatni a stílusunkon, a szemléletünkön és az identitásunkon. Ez nem jelenti persze azt, hogy hülyének kell lennünk, amikor egyértelműen erősebb csapattal játsszunk."
Most akkor parkol a busz vagy nem parkol?

"Eddig senki nem szerzett pontot Münchenben, ezért tudjuk, hogy nagyjából mi lesz a meccs végeredménye.
kézfeltartás?
"A Bayerntől ki lehet kapni,
u.a.
Talán sikerül feledtetni az első meccset, de a szerdai találkozó eredménye nem fog változtatni azon a tényen, hogy még mindig van esélyünk továbbjutni a csoportból.
u.a.

Összefoglalva: Szépen veszi le a terhet a játékosokról, meg MAGÁRÓL. Kérdés, hogy ez most jó taktika vagy sem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AS Roma ultrák

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.05. 12:30


A csapat nincs formában, sérüléshullám, 7-1-es vereséggel a hátunk mögött... annyi minden szól a csapat ellen, hogy most jön valami olyan eredmény, amire senki sem számít. Egy döntetlen vagy akár...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.04. 21:50


Olyan amilyet az első meccsen kellett volna
meg természetesen az előzmények fényében most is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.04. 21:45


Ha most tavaly lenne, akkor Dodo legalább sebességben utolérné Robbent.

Állítanék egy embert rá külön. Iturbe szerintem tudna vele futni!
4 védő (nincs nagy választék, aki lépni tud), előttük DDR, Keita, Nainggolan. Iturbe Robben nyakán. Elől Destro és Gervinho. Busz beparkol, labda előreívelget, hátha...

Na milyen a taktikám? :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.04. 21:09


Optimista vagyok a holnapi napot illetően, szerintem egy meglepetés x benne van, de az biztos, hogy ez a 6 másodperces örökzöld még sosem volt ennyire aktuális:
http://www.youtube.com/watch?v=bCkK-52yWX8
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.04. 16:59


Olvastam egy olyat, hogy lehet Florenzi fog ott kezdeni. A két egészséget belsővédőnk, Cole. Keita, a három állandó kezdő, Iturbe és Destro.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.04. 15:55


Azt tudja valaki, hogy az olaszok miért Bayern Monaconak írják a Münchent? Vagy akkor Monaco-t miért nem hívják Münchennek? Érdekes. :D

Kár hogy Maicon sérült, megnéztem volna egy jobblábas balhátvédet Robbenen, mivel úgyis csak befelé tud cselezni. Egyedül Torosidis maradt, de ő jobboldalt fog kezdeni kényszerűségből.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.02. 22:24


Persze ez mindig így volt. Igazából a bayern ellen azt mondtuk, hogy fáj a pofon, de majd a saját homokozónkban, nem a világ legjobbja ellen, de azóta buktunk itt is pontot. tavaly meggyőzőbb volt a játék, de én úgy érzem, hogy pont a szerdai meccs az, amiből lendületet szerezhetünk. Ha ott is hányadék lesz a játékunk, akkor mélyebbre megyünk a hullámvölgyben. Egy szóval sem mondom, hogy nyerünk, de én már rendes játékot szeretnék látni. És ez nagyon is Garcián múlik. Nem azon, hogy kiket küld fel, az a kérdés, hogyan készíti fel őket taktikailag és mentálisa. Én is féltem attól, hogy nem tudunk mást játszani. Szerdán ez is kiderül.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.02. 19:17


Ahogy Rómában lenni szokott, most is egymást marja mindenki, hogy ki is a hibás.

Egy statikus, darabos védelem ellen miért egy 38 éves, már kevésbá robbanékony támadóval kezd az edző?
Persze, bezzeg, amikor Manchesterben gólt rúgott, akkor nem számított, hogy öreg?
Minek nekünk egy 20 gólos csatárcsillag, Totti mögött 2 évig még úgyis csak padozna... Hálátlan láziós dögök...
Minek vannak a padon játékosok, ha Garcia inkább a szemlátomást formán kívül lévő, fáradt játékosokat játszatja.
Raboit azért hosszabbította meg a szerződését a PSG-vel, mert látja, hogy a Romában fiataloknak esélye sincsen...
Mi lesz itt, ha Münchenben egy újabb emlékezetes pofon jön?

S egy érdekes mondat Garcia mérkőzése előtti (Napoli) nyilatkozatából, amit talán kevesen szúrtak ki, de igen sokat mond.
Eszerint a játékosok szeretik a heti két mérkőzést, mert akkor a meccsek között nem kell edzeni, csak regenerálódni. Ez sajnos szinte szó szerint így hangzott el. Talán látszik is a meccseken? A Bayern meccs után Müller arról nyilatkozott, hogy a siker titka, az iszonyatosan sok edzés.

Rómában két győzelem után sztár lesz bárkiből. Néhányan valószínűleg idő előtt hitték el magukról, hogy mekkora sztárok.
Nem tudták, hogy Rómában két vereség meg elég ahhoz, hogy a pokolba kívánják őket.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.02. 18:57


minden csapatnak van hullámvölgye, reméljük, hogy ez is az és hamar vége lesz. mindig nem lehet sziporkázni, megpróbálom magam ezzel nyugtatni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.02. 18:52


Ha Garcia nem nyilatkozza le nekem fel se tűnt volna h jobb volt a napoli :mrgreen:
Egyébként a juve meccs volt az utolsó ahol még teccett a játékunk, akkor még akartunk,küzdöttünk, hajtottunk és ami a legfontosabb TUDTUNK is focizni, de azóta eltelt 4 meccs és jött a megtorpanás...De hogy miért?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.02. 11:29


Biztos, hogy nem lesz az. Csak az a baj, hogy az igazán nagy játékosok nem akarnak úttörők lenni. Szóval nem fog egy nagy játékos ide igazolni, hogy majd egyszer lesz csapat. A nagy játékos mindig a kirakós utolsó darabja. Tehát ha lesz végre egy korrekt csapatunk, gondolok itt végre lesznek szélső hátvédjeink meg egy értelmes csatár. Mert akkor eleve jó lesz a csapat ő meg hozzáadja a pluszt. Strootma helyébe én is mennék. A MU-ból már kb csak ő hiányzik meg egy középső védő, meg egy jó taktika. :D Aztán újra világelsők lehetnek. Romából azért még több minden hiányzik. Vele se biztos, hogy jobbak lennénk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.02. 10:46


Én inkább félek, hogy ugyanaz lesz, mint spall idejében. Vannak jó játékosaink, de az igazán jókat eladjuk, csak most nem az internek, hanem külföldre, mert azok trófeákat akarnak nyerni, aztán hamarosan ismét szépen kezdünk lemaradni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.01. 23:47


mcsabi!
Nekem úgy tűnik - már több évtized Roma szurkolás után -, hogy most egy újabb - talán végre valóban :) - fordulóponton vagyunk. Van-e a sokak által istenített Sab papa-nak a hátterében pénz, és kialakult-e egy edző-tulaj-ügynök működő hármas. Ha ez meg van, akkor szerintem még másfél év, és összeáll egy csapat. Mert azt látom/olvasom, hogy mindenki azonnal akar. Pedig ez csak építkezve megy, pláne most, amikor a jó kedvű ember arcát eltörlik egy 7:1-el. Most kellene iszonyúan koncentráltan összeszedettnek lenni. (ezért b.sznám ki a keretből is Destrot, de szerencséjére nem vagyok ott).
Gyorsan, de határozottan! - ehhez sok pénz kell. Mi/Én bízom az építkezésben, és ahogy már voltunk Olasz bajnokok, egyszer leszünk majd BL győztesek is!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 23:30


Pont ez a baj, hogy vannak top játékosaink, csak pont azokat adjuk el. Marcos, Benatia mit darálna hátul? Strootman, Ninja a középpályán. Én perpill továbbra is csak Sab-ra vagyok még ideges, hogy elbénázták ezt a nyarat. 3 embert hoztunk balhátvéd posztra és egyik használhatatlanabb mint a másik. Elhoztuk Ucan-t egy rakat zsozsóért, akit Rudi nem is állít be. Ehelyett most lehetne két emberünk a széleken, aki tényleg hasznosan segíthetné a támadásokat és a védekezésnél Robbent talán nem visszajátszásból 0,4-es lejátszási sebességgel lenne képes követni. Vagy ott van Iturbe, aki szintén alig játszik, helyette simán jöhetett volna egy csatár és egy szélső (pl. Cerci és Yedder). Vagy Ucan és Iturbe helyett Griezmann (de ez már túl fm...).
Mindenesetre remélem ha télen elmegy Strootman, akkor az érte kapott zsozsót nagyon nagyon okosan fektetjük be olyan játékosokra, akik nem a padon/orvosi szobában fognak csücsülni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron