Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.06. 16:04


köszönöm aeser :wink:

én feladom, sose fogják rendesen látni, de ezért nem is fogok hibáztatni senkit :)
lapozhatunk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.06. 16:01


Tényleg az a klasszikus határeset amikor nem lehet bírózni, még így is megoszlanak a vélemények, élőben meg csak érzésre lehet dönteni.
De továbbra is maradok a kisebbségi állásponton, nem volt benn.
Az hogy kapunak szemközti szögből látszik a gólvonal, még nem jelenti hogy a labda egy része nem lehet fölötte. És a másik kép azt mutatta hogy a széle rálógott.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.06. 15:46


én századszorra is ha nézem, nekem akkor is bent volt. ha nem pattant volna olyan szépen tisztán a vonal mögé még én magam is kétkednék, de így...az is lehet, hogy ha nem 5-ös, csak 4-es labdával játszanak (vagy nem fújják fel annyira), akkor aztán tényleg nincs mint vitatkozni :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.06. 15:44


inkább amiatt lesz a sok kiakadás, hogy a vonalbíró, aki ott állt azt mondta, hogy nem volt bent, a játékvezető, aki meg kitudja hol volt felülbírálta és megadta. miközben már a balf*sz vonalbíró is mondhatta volna, hogy bent volt. ezért volt Astori letörve, mikor eljött tőle, vagy mert megmondta neki, hogy nem veszi meg a kocsiját.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.06. 15:41


Bent volt az, Trigo. :wink: Pont linkeltél is 2 képet, a másodikon látszik hogy a gólvonal mögött van a labda. Szélével, teljes terjedelmével. :D A gólvonal is látszik teljesen. Csak a labda árnyéka kavarhat be. Kár hogy Pjanic képtelen volt bepasszolni úgy mint az inter ellen, meg Florenzi kihagyott helyzetéért is kár, de így marad ez a gól. Amúgy sztem csak furcsának tűnik az, hogy ilyet nekünk megadtak... :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.06. 15:29


fogkefe1 írta:Udinesenek is délben és az ünnepek után volt. :D Amúgy szerintem ez bent volt, de mindegy. Ha a bíró nem adja meg nem fogom szidni érte, ezért is mondom, hogy jófej volt. Főleg Urby becsúszásánál. :D

de én most a lazio meccsre utalok, az más lesz időben is, és teljesen más meccs lesz :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.06. 15:22


Udinesenek is délben és az ünnepek után volt. :D Amúgy szerintem ez bent volt, de mindegy. Ha a bíró nem adja meg nem fogom szidni érte, ezért is mondom, hogy jófej volt. Főleg Urby becsúszásánál. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.06. 15:19


én nem temetem a csapatot, sőt, egy teljesen más meccset várok a derbyre, mondjuk uezekkel az arcokkal :) de ott nem délben fogunk játszani, meg nem az ünnepek után lesz a meccs, szal más (és jobb) meccsre számítok.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.06. 15:18


fradista romanista írta:???
Nincs is miről beszélni!!!!
https://twitter.com/hashtag/goallinetechnology?src=hash

mármint hogy nem volt bent? jah

mert ez mit bizonyít? hogy a labda alja a vonal mögött van. Köszönjük, ezt eddig is tudtuk :wink: De ha a labda szélét nézed, az bizony a vonal fölé lóg. Szemmérték. Abban meg nem szoktam tévedni soha. :wink: de tényleg soha :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.06. 15:16


újfent bebizonbyosodott, h. a gólbíró teljesen felesleges. Még szerencse h.most a bíró felül merte bírálni
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.06. 15:14


Láttam egy képet ami pont bizonyítja h bent volt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.06. 15:14


Trigoria írta:
Győztünk, a gól egyértelmű hogy bent volt

nem volt bent

Nem volt egyértelmű, de bent volt :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.06. 15:14

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.06. 15:12


Győztünk, a gól egyértelmű hogy bent volt
nem volt bent
de legalább nem olyan gól ez, aminél egyértelműen látszik a bírói tévedés. Ezen nem fognak anynira hőbörögni, mert ember legyen a talpán aki el tudja hibátlanul dönteni. Hisz még itt se tudjuk (tudjátok :) ), meg NSO-n se.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.06. 14:53


fradista romanista írta:Én meg azt nem értem, mért kell még egy győztes meccs után is eleve temetni a csapatot és az edzőpt, csak mert nem értjüjük egy-két döntését.

(totti meccset eldöntő gólpasszt adott, aztán le is lett cserélve elég hamar. Utbit meg mikor hozza már 1x be, ha bnem most. és nem is volt rossz. Destro meg majd játszik a derbin :) )


Labdaszedőt....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.06. 14:53


Győztünk, a gól egyértelmű hogy bent volt, Urby szerelése a végén labda volt, Strootman végigtolta, Ninja pihenhetett a derbire. Totti nagyon gyengén játszott most. Nincs olyan játékosunk akinél érezhető lenne az, hogy képes gólt lőni, ez nagyon nagy baj. Sokszor az tűnik a jó megoldásnak hogy kipasszolni szélre a tök üresen álló embernek, de az is fölösleges, mert max beadni tudja, bent meg ugye nincs senki... Meg az még a baj hogy nem veszünk szélsőt, pedig ha Florenzi is eltiltott lenne akkor nincs 2 db szélsőnk a lazio ellen. Reméljük Ljajic sérülése nem komoly, mert két hét múlva még kupameccs is lesz.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.06. 14:51


Én meg azt nem értem, mért kell még egy győztes meccs után is eleve temetni a csapatot és az edzőpt, csak mert nem értjüjük egy-két döntését.

(totti meccset eldöntő gólpasszt adott, aztán le is lett cserélve elég hamar. Utbit meg mikor hozza már 1x be, ha bnem most. és nem is volt rossz. Destro meg majd játszik a derbin :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.06. 14:50


Rudi agyát leszívja a nője....

Erről jut eszembe egy vicc.....

Kisfiú látja, hogy az anyukája ugrál az apukája hasán, mire berohan és így szól.

- Anya felesleges ugrálnod rajta nem lesz kisebb, mivel reggelente a szomszéd néni mindig felfújja..... :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.06. 14:47


iturbenek a kezdő sebbessége jó, de abból keveset látunk, mert vagy nem elé passzolunk, vagy elesik, vagy felrúgják. Tottival akart ma nagyon gólt lövetni.
Nem ért 20-at a gyerek, de nem is olyan szörnyű.
Ljajic amúgy nagyon sokat mozgott vissza, de ez nem az ő meccse volt, aztán csúnyán le is rendezték szegényt.
Lehoztuk. Hozzuk le a derbyt is, "osztcsá".
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.06. 14:46


sebastian írta:Az nso-n foglalkoznak a Gólunkkal már most....

És látom 80% szerint gól volt. Akkor lehet hogy tényleg gyors szavazás után adta meg a bíró :D
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.06. 14:44


Ha a csapat ezt a formát mutatja (márpedig fogalmam sincs, hogy miért változna a helyzet), akkor Philip Klein-nak a hétvégére nem kell új kollekciót varrnia, mert a Laziotól kapjuk a zakót.
Egyszerűen annyi kérdés van, amit nem értek már egy ideje.
- Miért húzzuk be a kéziféket (és kapcsolunk néha még hátramenetbe is), ha találunk egy gólt? Miért nem rúgja seggbe őket ezért Rudi?
- Ljajic helyére miért nem küldjük be Destro-t (amikor úgy fest januárban ő lesz a fő opciónk a támadó hármasban). Hátha sikerül formába jönnie (én se kedvelem, de már zavar, mennyire kibaszunk vele. Ha nem számol vele, márpedig hiába mondogatja egyszerűen nincs az a helyzet, amikor pályára küldené, akkor adjuk el szerencsétlent, mert ha kapna játékperceket még akár lehetne belőle egy épkézláb olasz csatár).
- Miért küldjük be Urby-t amikor ezer éve nem játszott, van is kérője és úgyse számolunk vele. Ha védő kell küldje be Somma-t vagy Inga-Bingát, 10 percet még ő is kibír.
- Miért erőlteti Tottit, amikor szar formában van. Látványosan semmit nem csinált a második félidőben. Értem én hogy bálvány, imádjuk meg minden, de talán meg kéne neki mondani, hogy vagy megerőlteti magát, vagy ha fáradt akkor pihen. Fontos neki a Roma, azt mondja maga elé helyezi mindenben, hát akkor most már néha itt lenne az ideje, hogy néha belássa a határait.

De a legfőbb, mi történt Rudival. Eddig is voltak vitatható döntései, de mostanában egyszerűen mintha dobókockával dobná ki, hogy most mit fog csinálni és mintha teljesen utasítások nélkül küldené fel a srácokat. Ennyire elfáradtak, hogy képtelen őket motiválni, mert mostanában ha 50% erőbedobás kell a győzelemhez, akkor megpróbáljuk 49%-kal, hátha.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.06. 14:42


na utolsó óráról eljötttem a suliból így az uccsó fél órát még láthattam.
Remélem Ljajic sérülése, ami nagyon komoly volt, benne van a szakadás is, nem azt eredményezi, hogy Urby marad. Beállt és majdnem egyből összehozott egy tizit. Aztán kihagytott egy helyzetet. Itrube sajnos nem jó, de egy valami tetszik benne. Még a 90. percben is olyan sprintet levágott amit senki kb a pályán. Pjanic és DDR jó volt. Na meg a Manolas is egyre jobban tetszik...

feree80-al értek egyet. Ezen a meccsen is kaptunk egy kis bíróí hátszelet. Bár Astori fejese szerintem bent volt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.06. 14:42


Az nso-n foglalkoznak a Gólunkkal már most.... Én nem tudom eldönteni, mert két kameraállás van. Oldalról nincsen benn, szemből pedig igen.. Ebből is két dolgot lehet levonni,


1, Az egyenes nem mindig egyenes.
2, Nincs is kanál...(Orákulum).... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.06. 14:41


bence írta:Szenvedős volt kétségtelen, de míg De Sanctisnak dolga sem volt, nekünk volt 3-4 nagyobb helyzetünk a gól mellett, ez Udinében nem rossz teljesítmény.
Tavaly is 1-0-ra nyertünk itt ugyanilyen gyenge játékkal, csak az senkit sem érdekelt mert épp a győzelmi sorozatban voltunk.

és nem gyenge landabirtoklási aránnyal, bár a vége felé nem láttam mennyi az annyi, de simán többet volt a Románál a laszta még a végén is.
igaz, hogy páran ma mintha a belvárosban korzózott volna, de ezt is elbírta a csapat és igen, azért megint megvoltak a helyzetek, más kérdés, hogy nem mentek be. Az Udinének volt egy komoly, amikor Di Natale beadását a fekatesó a kapufánál mellé pofozta, osztcsá...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.06. 14:39


ez így teljesen rendben volt. Az udinese ellen teljesen elegendő volt. És még azért annyira nem is volt nézhetetlen, bár lassan csordogálta meccs, nem a Roma hibájából. Még helyzeteink is voltak (igaz, el lettek bénázva, a kapusuk meg jó volt).
Az a jó (a szívemnek :) ), ha izgalommentesen hozzuk az ilyen meccseket. És ez az volt. Az Udineseben nem volt bennbe a gól.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég

cron