Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.15. 16:22


Oké,értem.
Akkor minden, kapus által elkövetett szabálytalanság pirosat ér. És a védők által elkövetettek 70%-a is.
Ennyit a szabályról.De köszi szépen,hogy beidézted.
A jog titeket véd,de a gyakorlat minket Bencével. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.15. 16:19


polemizálhattok ezen ha akartok :)
ez olyan piros volt, mint ide Lacháza
le is zártam magam részéről a témát :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.12.15. 16:10


Kiállítással járó szabálytalanság, pl.:

"a kapura törő ellenfél meggátolása gól elérésében szabadrúgást vagy büntetőrúgást maga után vonó szabálytalansággal vagy nyilvánvaló gólhelyzet megsemmisítése"

Szerintem jogos volt a piros lap
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.15. 16:08


Nem akarok ellenetek, pláne nem a kedvenc csapatom ellen lázadozni, de azért had magyarázzam meg miért nem gondoltam annak, elvégre mindannyiunknak van egy filozófiája a fociról.
Nindzsa maga mögé vette át a labdát, egy védő már beért a kapuba, egy másik sprintelt vissza és Nainggolan a rossz labdaátvétel miatt álló helyben (! nálam ez a kulcs) csinálta meg a cselt , De Maio simán odaért volna. Statikus csel után úgy, hogy két védő van a közelben én még nem nagyon láttam pirosat.
Olyan szabály meg nincs, hogy a kapus által elkövetett faultot jobban kellene torolni. Kétségtelen, hogy helyzet volt, de nem volt ziccer, ilyen alapon szinte az összes büntető után pirosat adhatnának.
Na ,ezzel befejeztem a piros lap témát, kezdem rosszul érezni magam, hogy én, aki mindig elfogultan védem a csapatot ilyeneket írok. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.15. 15:52


A kiállításról még annyit,hogy én nem tudom pontosan,mi a szabály.
De nincs benne valami olyan,hogy kvázi "utolsó ember"? Értitek.
Trigo,szerintem a gólhelyzet kevés.Hány kapus kapott már sárgát kaszálásért? Az is mind gólhelyzet,mégsem piros.
Kisodródva,a gólvonalon már védő állt... Nem tudom...De az a baj,hogy a szabályt sem.
Nem azért,hogy veletek vitatkozzak,tényleg,de ha pisztolyt szorítanak a fejemhez,akkor ez sárga.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.15. 11:27


ha tényleg les volt a genoa 93dik percben :lol: lőtt gólja, akkor rendben vagyunk, ha nem, akkor van gáz.
perin kiállításával nem elégedett precijóska meg gasperini, holott ezen nincs mit nem érteni, teljesn 1értelmű az eset, amin még lehetne vitatkozni, de ezt sem teszem, a gólunk előtt műesett egyet ljajics, de ha azt nézem hogy rögtön felpattant, pláne nem kellett megállítani bantinak a játékot és sárgát adni(ezt utólag is megtehette volna, de nem tette, ezek szerint nem műesésnek minősítette), szal a gólunk szabályos volt,ennyi.

1kor uefa kupa sorsolás, és továbbra is tartom, ha komolyan vesszük, ha nem, mind1 ki az ellenfél.
(bár azt elismerem, lehet óhajtozni, sóhajtozni, hogy kit kéne elkerülni, iparos csapatot ne! mert azok végighajtják a meccset, everton, gladback, vagy bilbao(inkább a napoly miatt))
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.15. 11:20


Most megint ugyan az van, mint amikor az elmúlt másfél évünket kell megítélni.
Meccs előtt mindenki aláírt volna egy bírói csalással, mákos, fos játékkal elért győzelmet, utólag meg jönnek a "de.." kommentek :)
Én maradéktalanul boldog vagyok. A történelmi rangadókat leszámítva szerintem ez volt a legnehezebb idegenbeli meccsünk. tök mindegy hogy, de nyertünk. A 3-4 legnehezebb idegenbeli meccsünket letudtuk és 1 pont a hátrány!!!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.12.15. 10:38


Az volt itt a tegnapi győzelemmel a "probléma", hogy emberelőnyben miért nem gurítottunk még egyet és akkor sima a meccs.
És tényleg utána örültem is meg nem is (na jó inkább igen), mert ezt a "rangadót" akár könnyedén is hozhattuk volna.
Viszont az emberelőnyt is mi csináltuk meg magunknak, addig is inkább mi uraltuk a meccset, és ez jó mert azért a Genoa csak nem véletlenül volt a 3. helyen.
A lényeg, hogy egy visszafogottabb teljesítménnyel is idegenben nyertünk egy kemény meccset. A Milan ellen otthon jobbak leszünk, én olyan Inter
ellenire számítok sok góllal.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.12.15. 09:05


a piros lapon szerintem is kár vitázni. ha ezt De Sanctis csinálja, ugyanúgy jogosnak érzem a pirosat. És ilyenkor nem azt kell mérlegelni, hogy utána be tudja-e rúgni a játékos és akkor gól lett volna-e, vagy sem, hanem hogy a kapus kvázi utolsó emberként úgy lezúzta az ellenfél játékosát, mint a 6:20-as gyors. Kő kövön nem maradt. Felesleges azon lamentálni, hogy be sem rúgta volna. Kiugratták, ott állt ajtó ablak, szemben csak a kapus, aki kirontott rá és felrúgta. Szevasz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2014.12.15. 05:52


Én is azt gondolom, hogy ilyen BL menetelés, kiesés mellett nyerni hétvégén Genoaba szerintem nagy dolog.
A karszalagot volt már , hogy átadták Maiconra például emlékszem, hogy átadta mikor beállt Totti.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.15. 01:23


bence írta:Szerintem nagy bravúr lett volna berúgni kisodródva, rosszabbik lábbal, úgy, hogy egy védő van a kapuban, de nem szomorkodtam a piros miatt. :D

Srácok totál két dologról bezséltek!!!! A piros jogossága és hogy berúgta-e volna utána.
Kit érdekel hogy mit bravúr vagy mit nem bravúr berúgni. MI A GÓLHELYZET HA NEM EZ? Kérdem én, mi???
EZ GÓLHELYZET volt, abból is a totál sima, egyértelmű, nemlehettisztább gólhelyzet. Egy az egyben a kapussal szemben az MINDIG gólhelyzet. És ennyi. Ezért jár a piros.
A kutya f.szát se érdekli, hogy a mozdulata után be tudta-e volna rúgni (szerintem max 50% h igen).
Iskolapélda.

Amúgy a góljuknál én egy dekát nem izgultam, annyira egyértelműen lesnek nézett ki a szitu. De csalt már meg a szemem engem is (pláne másnaposan:)).

A karszalagos esetnél én láttam élőben hogy miről szólt a téma, de abban biztosak vagytok, hogy Garcia azt mondta Keitának közben, hogy adja és nem azt hogy ne adja? Én nem tudok olaszol, és ezért kérdezem.
Amúgy pályán lévő játékosnak nem szokás átadni a karszalagot egy pályára lépőnek. Legalábbis ilyen nekem nem rémlik sehonnan.
Persze mondhatjuk hogy Ferenc jófej volt, de akár azt is hogy egy sértődött primadonna, mert csak csere volt, és megalázónak érezte volna így átvenni a karszalagot. Valszeg sose tudjuk meg az igazságot.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.15. 00:24


Szerintem nagy bravúr lett volna berúgni kisodródva, rosszabbik lábbal, úgy, hogy egy védő van a kapuban, de nem szomorkodtam a piros miatt. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.14. 22:40


Hozzáteszem, hogy ugyanez a véleményem a pirossal kapcsolatban, de szerintem zsolti tudja, mert már több 11-es kérdésében nem értettünk egyet :D

Arra gondoltam a meccs előtt, hogy milyen jó lehet most genovában, azért régen láthattak már ilyet. Aztán a közönség jó kis katlant csinált, fütyülték DeSa-t, mikor nem is csinált semmit. Utána még dobálóznak is. Gáz volt
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2014.12.14. 21:50


amit perotti művelt holebassal úgy, hogy a közelben se volt a labda, az is piros.
https://vine.co/v/O6VZPqDgHT0
https://vine.co/v/O6EOBJBVZel
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.12.14. 21:34


zsolti írta:Nem a büntin vitázunk,fantasista,hanem a piroson. :wink:
Trigo,atompiros??? :shock:
Ne légy már szélsőséges. :wink:


Ja, én is arra gondoltam :wink:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.12.14. 20:34


Xaba írta:(Ninja bombagólt várok :P )


4 nap késéssel, de megjött :D

A Totti - Keita - Garcia esetből is kiderült, hogy ki a főnök 8) Tehát egyáltalán nem Rudi :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2014.12.14. 20:22


szerintem semmi kivetnivaló nincs Totti gesztusában, egyszerűen nem akarta ilyennel még az időt húzni és ezzel foglalkozni, több szót nem is érdemel. Holebas jogosan volt dühös, remélem eltiltják azt a parasztot, igazi unszimpatikus csapat ez a genoa..
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.14. 19:27


amúgy a meccs végén strootmant egy sörösüveggel(ezt írják, de lehet ez dobozos is) fejbe dobták, dögölj meg genoa, szabadon, a catania után egy újabb ócska, csicska, utálható csapat
mondjuk lehet holebasnak szánták, aki meg középső úját mutatta a tirpákoknak
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.14. 18:50


feree80 írta:totti olyan lenézős, fellengzős beszédét, mozdulatait keitával szemben, de mint kiderült, ha nem is túl szép testbeszéddel, de végülis szép gesztussal totti meghagyja kaitának a csk karszalagot....

https://www.youtube.com/watch?v=2Sj8W0-nQNw
Olasz mentalitás, ezzel szerintem egyáltalán nincs para. Totti egyértelműen mutatta, hogy tartsa meg, nem ő jön le ezért maradjon ő a CSK. Ebbe Rudi kavart be aki mutatta, hogy igenis adja át, ezért lettek határozottabbak Feri mozdulatai. Nálam ez +1 pont a Capitanonak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.12.14. 18:41


Tottinak azt lehet felróni hogy helyzetből labdavesztést csinált, ami miatt Pjanic kellett hogy kisárgázza magát a Milan ellen.
Olyat pedig még nem láttam hogy valaki csk-ként menjen fel a pályára és utána átadja a karszalagot, Keita egy úriember, de erre a jelenetre semmi szükség nem volt, ő hozta kellemetlen helyzetbe Tottit.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.14. 18:15


amúgy 2 dolgot nem értettem a meccsen, totti olyan lenézős, fellengzős beszédét, mozdulatait keitával szemben, de mint kiderült, ha nem is túl szép testbeszéddel, de végülis szép gesztussal totti meghagyja kaitának a csk karszalagot....

a másik meg most már azt is tudom, hogy holebasnak mit gurult el annyira a végén.....
ezt perotti nem létezik hogy megússza
http://www.corrieredellosport.it/video/ ... i+arrabbia
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.14. 17:39


engem nem túlságosan nyugtat meg, perzse győztünk, meg ninja megint fantasztikusan harcolt, küzdött, játszott, de itt qrva nagy mentális bajok vannak, elég megnézni, hogy 10 ember ellen is fostunk, csak nem jött a megnyugtató 2dik gól(hozzáteszem a hozzáállásunkon se éreztem hogy annyira, égetően akarjuk/akartuk azt a qrva 2dik gólt) és a csapat is fosott hogy kiegyenlít az ellen....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.14. 17:23


Ótvar nagy lesnek tűnik...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.14. 17:21


Ez így egyértelmű....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.14. 17:20


GrazieRoma írta:
bence írta:Szerintem is les volt, de kétségtelen, hogy a bíró majdnem minden ítéletével minket segített.


Szerintem Florenzi a 93. percben sokkal jobban lesen volt a mult heten.

2x kimerevitettek, ennel nagyobb egyvonal nincs, szerintem se a karja, se a teste, se a laba nem volt Holebas elott.

Biztos lesznek majd kikockazott kepek, de szerintem nem volt les.


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 820cc59b23

:wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég