Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.23. 15:35


fradista romanista írta:
Azt kell mondanom nagyon szomorúan, hogy ez az ember minden hitelességét elvesztette. - én meg minden hitemet


A hitelességét miért veszítette volna el? Akkor úgy tűnt igaza van. Azóta mondjuk mond böszmeségeket a médiának, de a kommunikáció nagyon kevés edzőnek erőssége. Szükséges rossznak fogják fel és ha a szerződésük nem kötelezné rá őket, szerintem 90%-uk szóba sem állna egyetlen újságíróval sem. Nekem Garcia továbbra is egy szerethető, hiteles ember. Aki most nagy szarban van és nem találja a kiutat :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.23. 15:25


In memoriam
Fél szezonnal ezelőtt, pont a Verona elleni meccs után mondta: "ez a meccs is bebizonyította, erősebbnek vagyunk a juventusnál....Biztos vagyok benne, hogy idén mi nyerjük a scudetto -t"
http://video.sky.it/sport/calcio-italiano/garcia_questanno_vinceremo_lo_scudetto/v217416.vid

Azt kell mondanom nagyon szomorúan, hogy ez az ember minden hitelességét elvesztette. - én meg minden hitemet
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.23. 13:21


Az igazság olyan nehéz?

Jajjjj már!

A rengeteg elszórt pénzből basszus már lehetett volna hozni egy normális csatárt! De megint vissza csatolok egy általam elfogadható emberhez, akit Drogbának hívnak! Tottival felváltva komoly erőt képviselnének. Annyira megnézném a támadóink mozgását felülről, amikor a középpálya tartogatja a labdát, mert nem tudnak kinek passzolni. Sem Ljajic sem Homlok sem a szélsőink nem mozdulnak be keresztbe a védelem mögé, hogy egy okos passzal helyzetbe lehessen őket hozni!!! Erre lenne jó Drogba, aki elvisz magával rögtön vagy kettő embert!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.23. 12:56


az edzettségi szintjüket nem mérte fel jól
ettől még figyelhette őket régóta
(de persze szerintem is kamu, de mi mást mondhatna :) Valszeg szerepelt a noteszében a két név régóta - ha ez megfigyelés :D )

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ezont.html
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.23. 10:36


Ahhoz képest, hogy hónapok óta megfigyelt játékosokról szólt a fáma, ahhoz képest Sabatini elismerte, hogy nem mérte fel jól az igazolásokat....WTF????? Nem tetszik nekem ez a hamuka......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.23. 09:57


snatch írta:
calderoni írta:vissza kéne hozni a vucinic- mancini duót, mentálisan sokat dobnának a csapaton :mrgreen:

+ mexest is akkor már :)

Osvaldot kihagynátok? :roll:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.23. 09:56


calderoni írta:vissza kéne hozni a vucinic- mancini duót, mentálisan sokat dobnának a csapaton :mrgreen:

+ mexest is akkor már :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.23. 09:38


vissza kéne hozni a vucinic- mancini duót, mentálisan sokat dobnának a csapaton :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.23. 09:21


GrazieRoma írta:Azt kérte legyen mélysége a csapatnak, elismerte, hogy megkapta. Nem tud semmit nyerni ---->>> MENNIE KELL!! Akár tőlem most is...



Az a dolog könnyebbik vége, hogy őt elzavarjuk, de a problémák ott kezdődnek, hogy akkor ki legyen az edző bá?
Garciának vannak eredményei, csak a mostani szarból nem találja a kiutat. Előrébb leszünk, hogy ha edzőt cserélünk és az új impulzus kicsit megdobja a játékunkat, de amúgy egy Andreazolli-kaliberű edző fogja vinni a csapatot újabb 1,5 évig?

Az elérhető megoldások közül én kizárólag Spallettire cserélném Garciát, de kétlem, hogy ő visszajönne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.23. 09:16


Köszi a válaszokat. Én nagyon nem tudom eldönteni. A Juve verés a bajnokság szempontjából önmagában sokat nem ér. Az EL továbbjutás meg baromira kellene a pár napja boncolgatott nemzetközi rutin miatt.
Azt hiszem mégis a Juve verésre szavaznék, mert az jelentheti a NAGY fordulatot. Ha nem változik a játékunk, akkor a következő körben jön majd az EL stoptábla. És különben is, a Juve veréshez csak a Lazio verés hasonlítható érzés. Nem szívesen hagynám ki.

2 iksz? Hm, langyosvíz, de két 3-3-at azért bírnék élvezni :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.02.23. 09:07


Ha most menesztenék Garciát, tuti rekorder lenne, Ő lenne az első edző akit kitesznek, miközben november elseje óta nem szenvedett vereséget a csapata a bajnokságba!!! :mrgreen:
Sőt igazából azóta két vereségünk volt, a city ellen és a fio ellen...
Nekem ebből az jön le, hogy csak előre fele van a gond...
De én semmiképp sem küldeném el, min. még egy szezonig hagynám, most Dortmundban Kloppot sem zavarták el egy rossz széria miatt, lehet még bl-t is nyer :), csak ejtsék ki a juvét :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.23. 08:40


Kettő X lesz....Tuti!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.23. 02:48


lehet Manolas úgy javulna meg Castantól, mint anno Castan Benatiától
én biztos, hogy megtartanám Manolast. A többi mehet

F.Totti:
EL továbbjutást választanék. Ugyanis ha egy Feyenoordtól kiesünk de megverjük a Juvét, akkor egyrészt égettük az olasz focit szépen, másrészt adtunk a szarnak egy pofont, mert nem sokra megyünk vele. Verjük majd a mellünket, hogy na, megvertük a Juvét, jöhet a Scudetto, miközben meg rajtunk röhög egész Európa? Inkább nem köszi! És első körben kiesnünk az EL-ben nagyobb ciki szerintem, mint a BL és Olasz Kupa kiesésünk.
És szerintem Garcia is egy az egyben ezt gondolja.

Amúgy a vágyam: vagy két zakó, vagy két győzelem (nyilván inkább utóbbi :) ). Minden más csak maszatolás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.02.23. 01:01


Manolas tőlem is mehetne, az utolsó 6 meccsen minden alkalommal összehoz egy buta 11-est amit szerencsére nem lát meg a bíró de ez csak idő kérdése.. minden meccsen van legalább egy lerántása

a szezon elején is hajlamos volt ilyesmire de fejben jobban ott volt de mostanság szét van esve szegény, talán majd Castan mellett, bár nálam inkább egy Inga - Castan páros játszana
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.22. 23:51


F.Totti írta:
Trigoria írta:
és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
Csakhogy az EL fontosabb Garciának szerintem, mint a juve meccs.


Tényleg, ez jó kis kérdés. Ti mit választanátok? Egy győzelmet a bundások ellen, de kiesést az ELből vagy fordítva?

A juve elleni bukta nem oszt, nem szoroz, egyértelmű az EL továbbjutást választanám, ha ez így működne. Szerintem a következő körben már visszatérhet Castan, akit én kb. úgy várok, mint a Messiást. Egyszerűen már csak benne tudok bízni, hogy fordulópont lesz a formánkban, mert ő képes vezér lenni a pályán. Nyáron pedig vissza kell szereznünk a kebabost, Astori, Manolas meg tőlem mehet. Inga, Romagnoli, Castan, kebabos elég lenne hátulra :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 23:30


Trigoria írta:
és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
Csakhogy az EL fontosabb Garciának szerintem, mint a juve meccs.


Tényleg, ez jó kis kérdés. Ti mit választanátok? Egy győzelmet a bundások ellen, de kiesést az ELből vagy fordítva?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.22. 22:32


és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
Csakhogy az EL fontosabb Garciának szerintem, mint a juve meccs.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 22:25


cejas írta:A mai meccs ott ment el, hogy Florenzi lesérült, de sem Florenzi nem jelezte időben, hogy le szeretne jönni, sem Garcia nem kapta le. A Verona góljánál látszott, hogy fel sem tud ugrani. Mindketten hibásak!


Szerintem meg egyik sem igazán. Pontosabban Garcia egyáltalán nem, Florenzi is csak picit.
Most tényleg az edzőnek kellene 60 méterről felülbírálni a gyúrót és az orvost, plusz a játékost? Na ne. Ha ezért Garcát hibáztatjuk, akkor mindenért őt kell.
A csere vagy vissza kérdést egészen bizonyos, hogy Florenzi döntötte el. Ő meg nem lenne Florenzi, ha nem próbálta volna meg. Ezért (is) szeretjük. Peches helyzet volt, ami nem jött volna létre, ha Gervasoni nem egy farok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.02.22. 22:04


Miután megcsócsáltam az itt írtakat kiköpöm az én kis verziómat is.

A mai meccs ott ment el, hogy Florenzi lesérült, de sem Florenzi nem jelezte időben, hogy le szeretne jönni, sem Garcia nem kapta le. A Verona góljánál látszott, hogy fel sem tud ugrani. Mindketten hibásak! Torosidis csak fejelt volna egyet a lasztiba....
Fanyalogni lehet a helyzeteken, de beparkolt a busz. Ennyi volt! Ilyenkor nem szabadna ilyen blöki gólt kapni. A Juve sem veri agyon az ilyen csapatokat (Chievo és néhány hete a Parma ellen a kupában is "csak" 0-1 lett).

Micsoda? Hogy Garcia taktikája nem jó a kiscsapatok ellen? Másfél évig abból éltünk, hogy a kicsik elleni meccseket és a középmezőnyt sztenderden ütöttük. Itt is, ott is, amott is. Sok futás és mozgás, középpálya letámadása az ellenfél térfelén labdavesztés után azonnal.
Az elején nem csak Klingon volt nagyon jó, hanem Maicon a jobbon és Strootman a középpályán. Ha vezért keresünk, akkor a holland az volt. Kár érte!

Mi változott? Láttunk az első fél évben is sok nézhetetlen meccset, ahol a konklúzió az volt, hogy játék zéró, de nyertünk és ez a lényeg. Hát most nem nyerünk.
Hiányzik Strootman, hiányzik egy jó Maicon, hiányzik a belső védőpárosunk, akikről mint a falról pattant vissza a labda. De Garciának akkor sem kellene a hiányzókkal példálóznia, mert 2 csapatra való játékosa van - ezt kérte és kapta is nyáron. Az más kérdés, hogy él-e vele. Egy Verona nem kellene, hogy gondot okozzon.
Erőcsatár nélkül nem lehet játszani betömörülő védelem ellen? Tényleg? Nézzetek 5 évvel ezelőtti Barcát. Csak gyors ritmusváltások kellenek - nem egy embertől.

Esélytelennek látom, hogy innen felálljunk a következő 1 hétben. Garcia helyére kit? AA-t ne, akkor maradjon év végégig Garcia. Montella? Itt fél év alatt zéró volt + régi haverok játszatása, én nem sokra tartom az edzői munkásságát. Spalletti? Lehet.

Téli mercato? Mi van, ha nyáron az UEFA elmeszel bennünket és nem igazolhatunk - most megtettük. Ponce is a miénk csak még Argentínában játszik. Van itt ember! Nyáron Romagnolit vissza! Viviánit vagy Verrét vissza! Van itt elég ember csak legyen aki válogat belőlük.
Ez a nagy pénzből való igazolás egyelőre nem Sab erőssége. Inkább adjanak neki 10-ed annyi pénzt egy zsákbamacskára, nagyobb eséllyel hoz jót.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.22. 21:41


szuzsolt11 írta:Az a baj Totti gyorsaságban is egy más szint. Volt már párszor hogy fogtam a fejem mért kell pont Tottit lecserélni mert tényleg csak benne van meg a váratlan, de most a lecserélése előtt nemsokkal kapott 2 olyan labdát is mikor beindult előre hogy egy gyorsabb ember azt simán leveszi aztán lehet belőle helyzet.

Erre a legegyszerübb megoldás,ha tudom,hogy Totti nem gyors,ezt figyelembe véve passzolok neki,nem összekeverve pl.Gervinhoval.De a passzoknál,már alacsonyabb szinten is,figyelembe kell venni a játékosok tulajdonságait.Pl.ha jobb lábas nem a ballábára adom a labdát állandóan,hadd küszködjön,kivéve ha szívatni akarom.(Régi jó trükk, régi szép időkben.Hamar leégettük a nagyszájú fiatalokat :lol:)
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 21:35


Van egy olyan érzésem, hogy Rotterdamban Ljajics játszik majd DDR és Radja mellett. Pjanicot így komolyabb egosérülés miatt lehetne padoztatni. Ráférne. Ljajicot nagyon megnézném középpályán olyankor is, amikor még van benne erő és dinamika.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.02.22. 21:07


Az a baj Totti gyorsaságban is egy más szint. Volt már párszor hogy fogtam a fejem mért kell pont Tottit lecserélni mert tényleg csak benne van meg a váratlan, de most a lecserélése előtt nemsokkal kapott 2 olyan labdát is mikor beindult előre hogy egy gyorsabb ember azt simán leveszi aztán lehet belőle helyzet.
Gervinhot meg Ljajicot nem bántanám, főleg Ljajicot legjobbunk mostanában egyértelműen, most túlcselezték magukat sokszor, Gervinho eddig is tudtuk hogy nem tud passzolni ami amúgy tényleg nagyon idegesítő.
Középpályánk is jó volt ma szerintem, pontosan passzoltak, arról nem nagyon tehetnek hogy előre nincs hova passzolni, csak azt nem értem hogy mért csak Naingollan mer lőni, ma 6szor lőt kapura, abból 4szer el is találta, de Pjanic is jól tud lőni nem értem mért nem. Cole szerintem paszjátékba jobb mint Holebas, a kettőből össze is lehetne gyúrni egy közepes szélsőt :D
Nagyon mérges vagyok mostmár én is amúgy, de azért inkább mert ez nyerhető meccs lett volna, a legrosszabbkor kaptuk a gólt, be is fostunk szerintem hogy megint x-lesz, a gól már irtam nagy szerencsétlenség volt. Rosszul jött ez most nagyon, viszont még mindig azt mondom hogy a Juvét elverjük otthon, mégpedig azért mert a Juve nem fog beállni védekezni, és akkor most jobban fog működni a Totti- Gervinho gépezet, és rúgdalják a gólokat :D Őket mindenkép pihentetném a Feyenord meccsen.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.22. 20:57


Totti így is több percet kapott idén mint a formája indokolná, nem értem miért téma a lecserélése
A többiek már el is mondták gyorsan :wink:

Én egészen biztos vagyok benne, hogy az EL meccs miatt kapta le Garcia, hogy ne fárassza nagyon ki.
Csakhogy és ettől függetlenül, amikor láthatóan kedve van focizni, és motivált nem szabad lehozni! Nem bírja a lelke. Neki akkor kell játszani, amikor ő akar. Annyival rossz formában sem gyengébb másoknál (sőt!), hogy kárt okozzon ebben a mostani csapatban. Ergo ha játszani akar, játsszon.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.22. 20:50


wini írta:
aeser írta:Totti így is több percet kapott idén mint a formája indokolná, nem értem miért téma a lecserélése, Maicon is megkapja a cserét minden meccsen pedig kevesebbet van pályán és fiatalabb is pár évvel.
26 meccsnél jár idén és még csak február van. Tényleg többet kéne pályán lennie?

Nem többet,hanem olyan helyzetben,mint pl a mai meccs,amikor egy váratlan húzás,passz,lövés,egy finomság amit szerintem a mai csapatban csak ő tud,(talán Pjanic),a Róma javára fordíthatja a meccset.Plussz ha egy tőle gyengébb képességü játékost,vagy olyat aki alkalmatlan erre a szerepre hoznak be a helyére,akkor a pályán lenne a helye.Ha ezt a többi játékos is érzi és tudja,akkor kezd csökenni a bizalom az edzőben a játékosok részéről is.A szurkolókról,vezetőkről nem is beszélve.
Totti egy más szint,főleg fejben,tudásban,mint a mai csapattársai.(sajnos ehhez kislábujja is elég).

Tottira szükség lesz a Feyenoord ellen, nem bánom, hogy lecserélték.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.22. 20:46


aeser írta:Totti így is több percet kapott idén mint a formája indokolná, nem értem miért téma a lecserélése, Maicon is megkapja a cserét minden meccsen pedig kevesebbet van pályán és fiatalabb is pár évvel.
26 meccsnél jár idén és még csak február van. Tényleg többet kéne pályán lennie?

Nem többet,hanem olyan helyzetben,mint pl a mai meccs,amikor egy váratlan húzás,passz,lövés,egy finomság amit szerintem a mai csapatban csak ő tud,(talán Pjanic),a Róma javára fordíthatja a meccset.Plussz ha egy tőle gyengébb képességü játékost,vagy olyat aki alkalmatlan erre a szerepre hoznak be a helyére,akkor a pályán lenne a helye.Ha ezt a többi játékos is érzi és tudja,akkor kezd csökenni a bizalom az edzőben a játékosok részéről is.A szurkolókról,vezetőkről nem is beszélve.
Totti egy más szint,főleg fejben,tudásban,mint a mai csapattársai.(sajnos ehhez kislábujja is elég).
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég