Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.22. 15:04


Bízom benne, h Astorinak sikerül megugrania a Verona szintjét és nem osztogat gólpasszokat!!!

Az egyik kedvencem a télen távozott. Azt hittem, hogy vele kezet fogva távozik a csodavédőnk is, de sajnos nem...:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 15:02


dumber folytatja a padozást

semmi jóra nem számítok
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.22. 14:50


Durva mennyire is erős arc van a Verona keretében.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.22. 14:45


LE FORMAZIONI UFFICIALI--- lesz Lüketóni is! :)

VERONA (4-3-3): 22 Benussi; 28 Brivio, 4 Marquez, 18 Moras, 3 Pisano; 23 Ionita, 77 Tachtsidis, 10 Hallfredsson; 21 J.Gomez, 9 Toni, 11 Jankovic.
A disp.: 95 Gollini, 71 Martic, 5 Sorensen, 33 Agostini, 25 Marques, 19 Greco, 30 Campanharo, 20 Christodoulopoulos, 27 Valoti, 7 Saviola, 17 Nico Lopez, 70 Fernandinho.
All.: Mandorlini.

Indisponibili: Gu. Rodriguez, Sala, Obbadi, Rafael.
Squalificati: -.
Diffidati: Martic, Ionita, Valoti Altri: Salvetti, Cappelluzzo, Fares.

ROMA (4-3-3): 26 De Sanctis; 24 Florenzi, 44 Manolas, 23 Astori, 3 Cole; 15 Pjanic, 20 Keita, 4 Nainggolan; 8 Ljajic, 10 Totti, 27 Gervinho.
A disp.: 28 Skorupski, Curci, 35 Torosidis, 2 Yanga-Mbiwa, 33 Spolli, 25 Holebas, 16 De Rossi, 48 Uçan, 32 Paredes, 96 Sanabria, 53 Verde, 88 Doumbia.
All.: Garcia.

Indisponibili: Balzaretti, Castan, Iturbe, Maicon, Strootman, Ibarbo.
Squalificati: -.
Diffidati: Maicon, Torosidis, Yanga-Mbiwa.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.22. 14:14


RG felküldi Tottit és Pjanicot is...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 11:31


Verde, Ljajic, Gervinho tridentét jósolnak....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.21. 13:58


Trigoria írta:
És tényleg, tizenegyesekre is készülni kell. Kell vinni egy műanyag kerti széket Gervinhonak.
Pont árulok a vaterán kettőt :D Neki ingyen is odaadom :D

Írd alá, hogy a klingi ezen ült a döntőben, mindjárt megdobja az árát
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.21. 12:20


GrazieRoma írta:Kicsit szégyenlem magam, de idén először megteszem, hogy nem nézem meg a meccsünket.
Nem mintha a csapatra ez hatással lenne :D :D :D de én így tüntetek a gyenge teljesítményünk ellen.

Ez a Verona 5-öt kapott Genoában a múlt héten és illene gólokkal nyernünk újfent. Kíváncsi leszek...


Ezzel a Digisport ellen tüntesz :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.21. 12:16


Ja hát én is csak akkor vagyok Barca drukker ha nyernek, meg Messi gólt lő.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.21. 12:07


az a mai az holnap! 3 óra
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.02.21. 11:46


ez inkább idegrendszer kímélés lehet.
Nekem is jót tett, hogy a fio kupameccs helyet fociztam :D
Meg lesz ez a mai. de nyögvenyelősen
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.21. 11:34


GrazieRoma írta:Kicsit szégyenlem magam, de idén először megteszem, hogy nem nézem meg a meccsünket.
Nem mintha a csapatra ez hatással lenne :D :D :D de én így tüntetek a gyenge teljesítményünk ellen.

Ez a Verona 5-öt kapott Genoában a múlt héten és illene gólokkal nyernünk újfent. Kíváncsi leszek...

divatdrukkerkedünk?? :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.20. 17:39


És tényleg, tizenegyesekre is készülni kell. Kell vinni egy műanyag kerti széket Gervinhonak.
Pont árulok a vaterán kettőt :D Neki ingyen is odaadom :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.02.20. 15:06


F.Totti írta:
feree80 írta:lexarom a meccset, meg az egészet, DE most komolyan amit a holland vandálok okoztak romában, azt ki állja, ki fizeti ki?!
perpill legjobban ez érdekel.....
a feyenord?! a holland kormány?! senki? vagy ki vagy mi?!


Azért cumi ez így, mert még normálisan bosszút sem lehet állni. Rotterdamot a második világháborúban már elintézte a német légierő, így történelmi látnivaló nulla :) Esetleg a gagyi Erasmus szobrot lehetne bordó-sárágra fújni neolux-szal, de az sem igazi elégtétel. Inkább jussunk mi tovább, az jobban fáj majd nekik.


de lehet, egy 0-5el :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.02.20. 13:45


mivel nem a stadionon belül balhéztak így kevés az esély bármilyen szankcióra
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2015.02.20. 13:33


Érdemes kérni a rotterdami vandálok miatt a Feyenord kizárását?!Akkor biztosan tovább mennénk... :D
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.02.20. 11:54


Óóó hát a 4-3-3-al az a bajom, ami 3 éve mindig :) Ez csak az én személyes véleményem, nem szerettem soha sem és most sem csípem.
Nincsenek meg hozzá a szélső védőink. Persze hogy nagyon sok tartalommal meg lehet tölteni és Garcia a tartalmat változtatja is. Gervinho azért alapvetően sokat mozog. Ha Totti a pályán van, akkor a kiugratásokra vár. Amúgy ha nincs, visszább lép, folyamatosan besegít a védekezésben is. Az is folyamatosan változik, hogy melyik szélen erőltetjük a támadásokat. Az is, hogy próbálkozunk-e hosszú passzokkal. Szóval igen, sokféle tartalom van, csak éppen többnyire haszontalannak tűntek eddig.
Sokszor volt szó a középpálya tehermentesítéséről. Én itt látom a bajt. Egyszerűen most nem működik a kp sor. Hogy miért azt nem tudom, de mikor volt utoljára, hogy elégedettek lehettünk volna bármelyikük teljesítményével? Persze, a minőséget nem lehet mennyiséggel pótolni, én ennek ellenére megpróbálnám, mert amikor hátul passzolgatunk, úgy érzem be vagyunk szorulva. Pjanicnak nagyon jó labdakihozatalai voltak, amikor indult a szezon. Ninjanak is akadt pár. Most meg mindkettő hátranyomja a bogyót a védőnek, mintha csak szabadulni akarnának tőle.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.20. 11:41


Nem értem mi a baj a 433-mal. ezerféleképp megtölthető tartalommal. tegnap a 2 szélsőnk nagyon gyakran Totti felé mozgott és nyitott a felfutó szélsővédőknek. Helyenként simán 2 ékes felállásnak tűnt, akik mögött totti próbált irányítani. Védekezésben pedig mind Verde, mint Gervinho sokkal mélyebben játszott, mint szoktak a szélsőink. Keresek majd hőtérképet a mozgásukról, de én így még nem láttam Gervinhot helyezkedni. Általában áll a vonalon és 3-2-t próbálnak kialakítani a kimozgó középpályással és a felfutó védővel a 2 szélen védekezővel szemben. Tegnap is ez volt az alap, de sokkal többet mozogtak befelé. Ezt eddig inkább Ljajic játszotta nálunk.

A baj inkább ott van, hogy meccs közben nem tudunk váltani. 1-1 után nem volt középen hely, mert vagy 10 méterrel hátrébb állt a holland középpálya. ezzel együtt gyűrtük őket ott. Doumbia beállásával azt hittem változik majd valami, mert nagyon más karakter mint Totti, de én nem vettem észre semmi különöst. ez persze nem jelenti azt hogy Garcia ne adott volna más utasítást. Látszott hogy próbálja átszervezni a támadókat, de a pályán ez nem jelent meg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.20. 11:31


Hány olyan elérhető edző van, aki akkora taktikai zseni, hogy minden mérkőzésre máshogy áll fel?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.20. 11:31


na, osztályzatok
úgy látom, nem vagyok egyedül azon véleményemmel, hogy csak verdát és torot láttam csak jónak tegnap, és mást sem hatott meg gervinho gólja
http://romanews.eu/it,a138948/Roma-feye ... Quotidiani
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.02.20. 11:27


Nem most kell feladnia, már régebben is megtehette volna :D
Amúgy szerintem Verde a 4-2-3-1-ben is jó lenne. Gervinho esetében igazad lehet
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.20. 11:18


mért most kellene feladnia a 433ját :?: mikor már van gervinhoja és van verdája, akik kibaxottul illenek ebbe a rendszerbe...
ezt akkor kellett volna feladnia, mikor nem volt embere arra a posztokra.

sztem meg ez nem a mélypont, nagyon nem, vmikor csak elérjük, de még nem értük el, komolyan mondom, minél több meccset tolunk, annál rosszabb ez a csapat....
1 vírushoz tudnám az egész szezont hasonlítani...
ez a víros vmikor vhol megtámadta a romát, és lappangott, és egyben baromira lassú lefolyású....kezdődött azzal, hogy a támadók számolatlanul hagyták ki a helyzeteket, majd folytatódott azzal, hogy már helyzetbe sem kerültek, szal a támadósor leépülését a kpálya leépülése követte, az a kpálya aki a múlt évben rendre bedarálta az ellent, izmos, hatékony, és merev volt, gyakorlatilag megszűnt létezni, ebből kifolyólag, meg az a védelem, ami igazából sosem volt jó, csak a kpálya ellensúlyozta a gyengeségét, szintén xar.....

szóval max abban bízhatunk, hogy lesz majd 1-2 ember, nem csapat, csak ember, aki képes 1-1 meccsen megtolni a roma szekerét, és per pill a legnagyobb bizodalmam verdében és talán ljajicsban van, de hogy a betegséget leküzdjük é, vagyis gyógyíthatóé, azt nem tudom, mert a januári injekció(sab merkátozik, merkátózik, de minek?! :mrgreen: ) baxottul nem hatott, használt....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.20. 11:09


Amikor AA-t kinevezték, akkor a következő nyáron váltani akartak egy nagy nevű edzőre, mert akkor éppen senki nem volt a piacon. Viszont akik akkor esélyesek lettek volna, azok közül jelenleg egy elérhető. Szóval szerintem igenis benne van a levegőben, hogy RG-t kirúgják és elhozzák Mazzarrit.
Én két héten belül várom Sabi nyilatkozatát arról, hogy nincs edzőkérdés és onnan egy hónap múlva már fehér zsepi. Csak addigra szerintem EL helyen leszünk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.02.20. 10:52


tommnak marhára igaza van a görccsel kapcsolatban. Ahogy telik az idő egyre görcsösebbek leszünk.
Én sem tartom a tegnapi meccset nézhetetlennek (főleg, hogy mostanában sokkal rosszabbakat láttunk), az első félidőben jók voltunk.
Ami miatt szomorú vagyok, hogy tényleg úgy ülök le meccset nézni mostanában, hogy nem készülök rá egész nap és nem vagyok holtbiztos abban, hogy nyerünk, mint tavaly. A kapus nagyon szépen jön ki, nem egy Doni na :D Csak állandóan izgul. A védelem tegnap folyamatosan a szívbajt hozta rám. Ebben sem lehet összehasonlítani a tavalyival, akikre ha vezették a labdát simán nyugodt maradtam. Verde meg azért jelent lendületet, mert ő mer kockáztatni, nincs benne a tomm által említett görcs. Ő neki áll cselezni, mert benne szeretne maradni a kezdőben. Igazából, ha ennek a hosszú bénázásnak csupán annyi eredménye lesz, hogy a felnőttcsapatban ragad és így játszik, akkor én kicsit boldog is leszek. A középpályán meg 0 a magabiztosság, ezért van az, hogy Pjanic tötymörög a labdával a 16-oson belül. Ugyanezt látom elöl is, pedig a játékosok képesek a kombinatív játékra, ezért voltak a helyzetek is. Berúgni nem tudjuk sajnos.
Tavaly emlegette nagyon valaki, hogy Flo az év első felében jó, a másodikra olyan, mintha elfáradna. Ugyanez van vele most is (meg azért az is árulkodó, hogy nem tudja mi a szerepe...) és mintha ugyanez lenne Ninjaval is.
Szerintem sincs edzőkérdés a vezetőségben. Egyrészt Garcia rászolgált a bizalomra. Másrészt szerintem pont AA-ból tanulták meg, hogy sokkal beljebb nem leszünk ha a szezon közben váltunk.
Amiben bízom, hogy Rudi most már feladja a 4-3-3-at, mert látja, hogy valamiért ez nem megoldás jelenleg. Csak mivel világéletében ezt játszotta, ezzel kb beismerné, hogy ötlete nincs miért nem megy a csapatnak. (Jó azt hozzáteszem, hogy én állandóan ezt viszem hogy szerkezetet kell váltani és simán benne van, hogy úgy még rosszabbak leszünk)
Gervinhot sem kell szidni szerintem. Gyakorlatilag Verdeben, Ljajicban és benne van meg a veszély.
Hollandiába továbbmegyünk. Már csak azért is, hogy ez a csürhe ne lehessen boldog. 2014-ben újították fel azt a kutat, én még nem láthattam restaurálva, erre ez a csőcselék tönkre vágja. Az ilyen majmokat nem szabadna kiengedi a ketrecükből
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.20. 10:24


feree80 írta:lexarom a meccset, meg az egészet, DE most komolyan amit a holland vandálok okoztak romában, azt ki állja, ki fizeti ki?!
perpill legjobban ez érdekel.....

Most hogy mondod, a vandálok egy germán népcsoport akik 455-ben feldúlták Rómát, így aztán meg lehet a motiváció: hagyományőrzés.

És tényleg, tizenegyesekre is készülni kell. Kell vinni egy műanyag kerti széket Gervinhonak.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron