Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.21. 11:40


jazon írta:Faticanti volt a csere Darboe helyett, akinek a térdét elsodorták. Remélhetőleg nincs nagy gond, de nem nézett ki jól.
ACL lett belőle. :(
Amennyire emlékszem a szituációra, az volt, hogy Bove szemből annyira határozottan lépett oda egy portugálnak, hogy az konkrétan rárepült a mögötte 1-2 méterrel érkező Darboe lábára. Eléggé szerencsétlen szituáció, nem üvegláb kérdése volt. Tartani lehetett ettől, hogy súlyos lesz.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.20. 11:28


mcsabi írta:Igaz nem teljesen a meccsre fókuszáltam, de totál abban a tudatban voltam, hogy Zaniolo pirosat kapott. Viszont ez a megmozdulása szép volt: https://fb.watch/emQTBFp3bD/
Ez nekem is tetszett. :) ...de ezen kívül nem sok emlékezeteset csinált sajnos.
Ott erősen provokálták a portugálok, Mou meg gyorsan lekapta a pályáról. Kiállítás se lett volna kizárt, ha nem bari meccs. Mondjuk akkor legalább 3 portugált mellé küldtem volna a zuhanyzóba, elég undorító, ahogy provokálnak, nem sok köze van a focihoz.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.20. 10:39


Igaz nem teljesen a meccsre fókuszáltam, de totál abban a tudatban voltam, hogy Zaniolo pirosat kapott. Viszont ez a megmozdulása szép volt: https://fb.watch/emQTBFp3bD/
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.20. 10:30


Rui - Mancini, Kumbulla, Ibanez - Celik, Cristante, Matic, Spiny - Zaniolo, Pelle, Abraham
Kumbullát leszámítva gyakorlatilag ez a kezdőnk jelenleg, ezzel álltunk fel. Smalling mellett ehhez jön hozzá Dybala, illetve egyéb új igazolás, ha lesz.

Az első félidőről lemaradtam, angol fórumot átfutva: ekézték a csapatot, a teljes védelem gyönge volt, Ibanezzel az élen, Cristante, Spiny és Zaniolo volt még gyönge szerintük. Celiket, és némileg Maticot mondták jónak.
A roma youtube oldala ezt a meccset most nem adta, így visszanézni se lehet. Az összefoglaló alapján nem nagyon volt helyzet az egész meccsen, a 11-esüket Ibanez hozta össze, amire válaszul öngól révén találtunk be, szöglet után.

Elvileg a szünetben (lemaradtam az elejéről) Svilar, Smalling (Kumbulla helyett), Veretout (Matic helyett), Karsdorp, Zalewski állt be.
Később Perez és Afena is beállt, még egy idő elteltével SES is (Zaniolo helyett).

Amit láttam a második félidőben:
Sok néző, nagy hangulat, feszültség, hazaiaknak fújó bíró; mintha egy idegenbeli BL-meccs lett volna. Nagyon feszült meccs volt, többször volt lökdösődés.( Az eddigi meccseink is feszültek voltak, de nem ennyire. Főleg az olaszaink az élen járok ebben. Nem tudom, nekem nem tetszik ez, inkább a játékkal foglalkoznának a játékosaink, a fölös energiát meg az edzésen vezessék le.)

A Sporting lendületes, gyors játéka gondot okozott a védőinknek, mi igazán csak a meccs végén nyomtunk, hátrányban, addig nem sok vizet zavartunk (a gólon kívül). Gyakorlatilag tavalyi emberek voltak a pályán a kapust leszámítva.Ő a két gólról nem tehetett, bravúr kellett volna a védéshez. Egyébként tette a dolgát, egy komoly helyzete volt az ellennek, azt azért kötelező védésnek venném, szóval ma sem lettem okosabb a képességeivel kapcsolatban.
Ibanezt és Mancinit szélen verték meg egy az egyben, előbbiből lett a fenti nagy helyzet, utóbbi látványos sárga lett. A második gól szögletből volt, tisztán fejeltek kapura... A harmadik gól Cristante labdavesztéséből (mentségére: rossz labdát kapott a védőktől). Érdekes módon pont a fenti hármas maradt végéig a pályán, mintha büntiben lettek volna. A rossz teljesítményüket betudhatjuk a fáradságnak is, de azért ilyeneket szezon közben is csináltak már...

Nekem Zalewski játéka tetszett egyedül. A mi gólunk gyönyörű volt, Abraham és Pellegrini villanása.

Érdekességek: Dybala a lelátón ült, Pinto társaságában. A szerződés még nincs aláírva, szóval szorosan kell őrizni. :)
Bove elvileg nem volt a meccskeretben. Úgy tűnik, Shomuval szemben Afenában jobban bízik Mou. A fiatalokban meg nem bízik eléggé egy erősebb ellenféllel szemben (vagy tényleg bűntette a fenti hármast a rossz játékért :P). Vina továbbra is száműzött a pályáról.

Összességében jobbak voltak nálunk. Ez egy komoly erőfelmérő volt, sokkal erősebb ellenféllel az eddigieknél. A vereségből tanulni lehet, a hibákat kielemezni. Van még bőven időnk a szezonkezdésig. A keret is még erősödhet addig, a játék is.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 09:25


jazon írta:Eddig nem nagyon volt a figyelmem központjában Tripi, de egyetértek, a játéka érett, intelligens.


Én sajnos nem tudtam nézni a meccset, így nem is ez alapján mondom. A híre rohadt jó a srácnak, illetve a primavera meccseken egyértelmű vezér volt. Nem tűnik egy kiemeledő tehetségnek, de ha egy saját nevelés eljut a kezdőcsapat határáig, mondjuk a posztján első számú csere lesz, az baromi jó deal. szurkolok neki, hogy ez összejöjjön. Nagyon kellenének az ilyen játékosok, az ilyen apró sikerek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 08:33


mcsabi írta:
jazon írta:Calafiori pedig (aki bal lábas védőként kézenfekvőbb lenne oda) pihent (mondjuk őt már látta ott előző meccsen).

Nekem az rémlik, hogy Calafiori már nincs Portugáliában, sérülés miatt hazatért Rómába az első mérkőzés után.
Köszi, ez nekem kimaradt. :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 07:36


jazon írta:Calafiori pedig (aki bal lábas védőként kézenfekvőbb lenne oda) pihent (mondjuk őt már látta ott előző meccsen).

Nekem az rémlik, hogy Calafiori már nincs Portugáliában, sérülés miatt hazatért Rómába az első mérkőzés után.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 07:24


Eddig nem nagyon volt a figyelmem központjában Tripi, de egyetértek, a játéka érett, intelligens. Sok tekintetben egyfajta inverz Afena, míg utóbbi játéka ösztönös, és nagyon csiszolatlan, addig neki inkább a fizikuma az, amin dolgozhat még, fejben rendben van. Azért most Ibanez posztján próbálta ki Mou (ahova kellhet egy ember), Calafiori pedig (aki bal lábas védőként kézenfekvőbb lenne oda) pihent (mondjuk őt már látta ott előző meccsen). Szóval nem tartom kizártnak, hogy akár maradhat 5. számú hátvédnek (+ természetesen tartalék DM). (3 védős rendszerben kell 5 CB minimum.)
Bove ugyancsak ki lett most próbálva védőként, de neki kevésbé áll közel az a poszt, ő aszért támadóbb szellemű játékos.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.17. 17:42


Tripi a legfelnőttkompatibilisebb ifink Zalewski után. Lényegesen előrébb jár, mint Volpato, Calafiori, Afena vagy akár Bove. Sőt fejben Zalewskinél is jobb, de a lengyel egy kis zseni, ami elég nagy előny.
Szerintem leginkább neki van esélye megragadni a keretben vagy egy kölcsön után visszatérni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.16. 22:22


Megvolt a következő felkészülési meccsünk a Portimonense (portugál középcsapat) ellen.

A kezdő:
Patricio - Macini, Smalling, Tripi - Karsdorp, Cristante, Veretout, Spina - SES, Afena, Pelle
Shomu bejött Afena helyett fél óra elteltével, nem tudni miért, talán pihentetés.
A második félidőre teljes sorcsere történt, a B felállás:
Svilar - Bove, Kumbulla, Ibanez - Celik, Matic, Darboe, Zalewski - Zaniolo, Abraham, Perez
Faticanti volt a csere Darboe helyett, akinek a térdét elsodorták. Remélhetőleg nincs nagy gond, de nem nézett ki jól.
Boer és Ivkovic a meccs legvégén kaptak pár percet.
Calafiori, Volpato most nem játszott, illetve Vina most sem játszott...

Hasonló volt az első meccshez, lassabb első félidő, gyorsabb második. Azért most az ellenfélnek is voltak helyzetecskéik, de a kapusoknak megint nem akadt védeni valója. Nekünk is voltak helyzeteink, az első gólt szöglet után lőtte Tripi, a másodikat Zaniolo egy kontra végén.
Abraham bűn rossz volt, egyáltalán nem volt meglepő, amikor a büntetőt fölé vágta a meccs végén.
Zaniolo megint jó volt, és ő viselte a csk-szalagot a második félidőben (a B felállásból ő vala a legrégebb óta a klubnál). A múltkori meccshez hasonlóan a gól mellett kapufát is lőtt. Jelenleg messze ő a legveszélyesebb játékosunk.

Akit most figyeltem, az Tripi volt, aki a baloldali hátvéd posztját foglalta el (egyébként DM a posztja). Jobb lábas, de mindkét lábát használja, a hosszú indításait viszont jobbal teszi. Szinte csak előrefelé passzol, de pontosan. Rengeteg hosszú indítása volt, általában embert talált. Emellett voltak megelőző szerelései. Összességében igen meggyőző volt a játéka. (A gólja okos volt, külsővel a hosszúba a lábak között.)

A második félidőben Celikre esett a választásom. 1 az 1-ben nagyon jó, nyerte a párharcait védekezésben, támadásban is. Jól fedezi a labdát, de tud lendületes is lenni, cselezni. Volt két forintos labdája (egyik les volt, másiknál Abraham kihagyta a ziccert). Ahhoz képest, hogy eredetileg RB, sokat mozgott előre, talán néha nem is ért eléggé vissza. Volt jó hosszú indítása, meg senki földjére érkező. Összességében azt gondolom, hogy meglepne, ha Karsdorp maradna a kezdőnk.

Ami érdekes még, hogy Bove ugyancsak védőként játszott, CM létére. Egyébként kifejezetten jó volt ma is.

Továbbra is 3 védős rendszerben játszunk, nincs jele a 4 védősnek. A következő ellenfél már erősebb lesz, Patricio egykori nevelőegyesülete ellen (ahol ő egy ikon volt), a Sporting ellen játszunk majd kedd este.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.16. 07:22


Nem zárom ki, hogy a 4 védős rendszer is használva lesz, de maradva a 3 védős rendszernél:
A kapusokat és védőket leszámítva, ahol 2-nél több név szerepel, ott sokan vagyunk. Hátul teljes a keret, nincs fölösleg, sőt, ketten kényszerűen vannak CB pozícióban.
Elől jelenleg 2 emberrel vagyunk többen, és igazából Volpato RAM, szóval Afena mellett Perez/Volpato tűnik fölöslegesnek. (Innen már érthetőbb Kluivert pl. miért nem kell, ő egyébként is inkább szélső, 4 védősbe jobban illene.)
Végül, középütt LWB poszton Vina fölösleges (4 védős rendszerben Calafiorival vetélkedne a posztért), DM poszton tömve vagyunk, ott két ember fölös (Darboe és Faticanti -utóbbi megy vissza az ifikhez).

Szóval Faticantit (és a pályára nem lépő Ivkovicot) nem számolva 4 ember fölösleges a portugáliai keretből.
Afena, Perez/Volpato, Vina, Darboe. Papíron ezek a nevek lehetnek még távozók, feltéve ha 3 védős rendszer marad az alap.

Viszont sok posztra van erős pletyka érkezőről: CM: Frattesi; a teljes támadósor: LAM Zaha, CF: Muriel, RAM: Dybala + Solbakken; illetve bal lábas középhátvédről szoktak még írni (Senesi neve a legrégebbi pletyka). (Ez utóbbi talán a legkevésbé prioritás.)
Ahhoz, hogy a fentebbi nevek közül valaki jöjjön, az adott poszton egy embernek mennie kell.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.16. 07:01


Hogy átlátható legyen, nézzük meg a jelenlegi keretet posztok alapján.

3 védős rendszerben, a meccs alapján:
Támadók: LAM: Pelle/SES/Volpato - CF: Abraham/Shomu/Afena - RAM: Zaniolo/Perez
(Volpato pozíción kívül, mert ő is ballábas..., szóval inkább a másik oldal a természetes posztja.)

Közép: LWB: Spina/Zalewski/Vina - DM: Matic/Cristante/Darboe/Faticanti - CM: Veretout/Bove - RWB: Karsdorp/Celik
(A két középpályás posztot önkényesen külön vettem.)

Védők: bal lábas CB: Ibanez/Calafiori - többi CB: Smalling/Mancini/Kumbulla/Tripi
(Tripi alapjáraton DM, Calafiori pedig LB.)

Kapusok: Patricio/Svilar/Boer

4 védős rendszerben (ahol egy középhátvédből irányító lesz (CB->CAM), így a két AM szélre tolódva szélsővé válik (LAM->LW, RAM->RW), a két futó szélső védő hátrébb tolódva sima szélső védők lesznek (LWB->LB, RWB->RB), és a CM is talán kicsit védekezőbb lesz -gondolom).
Akik posztot váltanak (a fentihez képest másfelé tolódnak): Tripi előrébb megy (DM), Bove ugyancsak előrébb mehet (CAM-nek); Pelle, Volpato középre húzódik (CAM), Zalewski előrébb megy a helyükre (LW), akinek helyére tolódik ki Calafiori (LB).
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.15. 13:52


Egyébként az edzőtáborba nem vitt 'idősebb' nevek: Bianda, Diawara, Villar, Coric, Kluivert
Szóval velük biztosan nem számol Mou. Az utolsó név számomra meglepő, azt gondoltam, egy esélyt kaphat. Tőlük meg kellene Pintonak szabadulnia mihamarabb.

A Sunderland elleni meccsre a lentebb említett kezdőkön és cseréken kívül még két játékos volt nevezve: Ivkovic Máté, 16 éves horvát DM (januárban jött 600k-ért a Hajdukból); illetve Boer a harmadik számú kapusunk.

Akik a meccskeretben sem voltak: Rui Patricio, Spinazzola, Vina, Cristante, Pellegrini, Abraham. Vina kérdéses, hogy miért nem került be, de a többire azt gondolom, elmondható, hogy Mou alapemberei, azaz ők a csapat gerince jelenleg. Emellett még Mancini számítható ide, ő csak a végén állt be, most kapott 5 éves hosszabbítást, Mounál szerintem ő a nr1 védő. (Smalling meg a szurkolóknál. :))

Egyébként az első meccsünkön is hasonló emberek játszottak (a gólösszefoglaló alapján), ami ránézésre más volt, hogy akkor Faticanti több időt kapott (kezdhetett). (Egyébként ott Smalling, SES, Shomu, Volpato (2) voltak a gólszerzők, sorrendben.)

Szóval szerintem ez a két meccs inkább szólt még arról, hogy Mou felméri, hogy ki mit tud, kire lehet szüksége. Akik kimaradtak, azok alapemberek, ők lehet majd a komolyabb ellenfelek ellen játszhatnak először. Ők biztosan maradnak a csapatnál.
Akik eddig játszottak, azok a kevésbé fontos elemek, akiknek még meg kell küzdeniük a helyükért, a kezdő pozícióért, vagy egyáltalán a csapatban maradásért. (Talán a középhátvédek kicsit kivételek ez alól, ott 4-en vannak 3 posztra.)

A következő meccs holnap este lesz a Portimonense ellen, ami egy középcsapat a portugál első osztályban. Utána következő két meccsünk már komolyabb ellenfél ellen lesz majd.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.13. 20:41


Köszi szépen az összefoglalót! :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.13. 20:29


Lement a Sunderland elleni bari.
Svilar; Kumbulla, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Matic, Veretout, Zalewski; Perez, Shomurodov, El Shaarawy -ez volt a kezdőnk.
Félidő végén lehentelték Ibanezt, így a helyére jött be Calafiori védőnek.
Félidőben a támadóhármasunkat Zaniolo, Afena-Gyan, Volpato váltotta, illetve Maticot Bove, Smallingot Tripi (utóbbi DM, de védőként is bevethető).
Fél órával a vége előtt jött Darboe és Celik Veretout és Karsdorp helyére.
Negyedórával a vége előtt jött Mancini Zalewski helyére (a védelembe, Calafiori húzódott ki szélre).
Végül Kumbulla helyett Faticanti (ő DM, ott is játszott) a 85. percben.

Azaz a teljes sort lecseréltük, kivéve a kapust.
Az ellenfél a kezdőjével állhatott fel (mezszámozás 1-11-ig), volt 5 cseréjük. Az ellenfél most jutott fel harmadból másodba, szóval szebb napokat is látott már a csapat.

A meccsről:
Fél szemmel figyeltem csak. Főleg az első félidőben az ellenfél néha durván játszott. A félidei cseréink sokat javítottak a támadójátékon. Amennyit láttam, az alapján az ellenfél helyzet közeléig sem jutott el, a Romának voltak helyzetecskéi, két kapufája, végül két akciógólja Gyan és Zaniolo révén.

A kapus érdekelt volna a legjobban, de nem volt dolga. Lábbal jól bánik a labdával, és nem okoz neki gondot kijönni a kapuból. Pontrúgásnál is rendezgette a védőket, hova álljon egyik-másik. Kifejezetten jó benyomást keltett, de azt nem tudni, hogyan véd. :D

Tanulság:
3 védővel álltunk fel, azaz Mou -egyelőre- marad ennél. Ami több dolgot is jelent:
Szükség lesz egy bal lábas belső védőre, hacsaknem Calafiorit képzeljük el ezen a poszton Ibanez mellett.
Ez esetben nem kell annyi támadó, hiszen 4 poszt helyett 3 játszik. Abraham és Pellegrini kezdő pozíciója nem kérdéses egyik felállásban sem, de 3 védőnél csak egy kezdő hely marad elől. Azaz, ha valaki komolyabb név jönne (Dybala, Zaha), az Zaniolo kezdő helyét kérdőjelezné meg a csapatban, ami a helyét is. Most kapott egy félidőt,és hajtott, kifejezetten jól játszott, nem olyannak tűnt, mint aki másfelé kacsingatna.
Celik igazolása, és a balszélső keresése viszont inkább a 4 védős rendszert igazolja. Egyéb esetben furcsa lépések ezek. Úgy gondolom, hogy nincs kizárva a 4 védős rendszer a repertoárból, majd kiderül. Mou láthatóan szereti a több helyen bevethető játékosokat, gondolom a taktikai flexibilitás is fontos neki.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.10. 22:42


Ferkosz írta:Tegnap volt időm és én is megnéztem a bajnoki filmet! Hihetetlen micsoda csapat volt, baromi jó a film is, végig rázott a hideg. Kivéve Antoniolinál… minidig is úgy emlekeztem, hogy egy ritka gyenge kapus volt, és ezt a film is alátámasztotta. A kapott góljai felét egy jobb kapus simán védi.

Na megnéztem én is. Hát igen.... micsoda idők voltak. Mondjuk kár, hogy Ferenc nem volt benne, nyilván volt oka, és Batigol sem, de így is jó volt.
És azóta várjuk az újabb Scudettót....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.03. 20:49


bár már kibeszéltük, jövök egyet +1-ezni adamasr hsz-ét :D
meg hát F.Totti is kb pont ugyanezeket fogalmazta meg pár napja

+1 :D

meg amúgy nagyon más úgy pocsék játékot játszva nyerni, ha épp a BL-t nyered meg vele. vagy a bajnokságot. Akkkor azért jobban elnéznénk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2022.06.03. 10:19


Kicsit agyaltam ezen a Konferencia Liga győzelmen. Nagyon jó látni, hogy ekkora örömöt váltott ki a szurkolókból. Én alapvetően pozitív gondolkodású vagyok, de egy picit engem meglepett a csapat, illetve Mourinho szinte szentté avatása. Nálam ez a kupa sajnos nem sokat jelent egy scudettohoz, coppa italia győzelemhez, de még a pár évvel ezelőtti BL csodához képest sem. Ezt sajnálom. De ettől függetlenül nagyon örülök, valahol el kell kezdeni persze. De a fő kérdés az, hogy miként tovább? Levitézlett drága játékosokkal kockáztatunk egy évet, vagy építkezünk? Semmit sem ér ez a győzelem, ha aztán beszakadunk megint. Remélem a játékosok és Mou is fejben visszatér majd a realitások talajára, mert jelenleg úgy viselkednek, mintha BLt, scudettót nyertek volna.

Pellegrinit egy lapon említeni Tottival vagy De Rossival? Ügyes srác, meg római, én is őt kedvelem a legjobban a jelenlegi csapatból, de azért ezt még korainak gondolom. A játékunk, illetve a játékosok szerethetősége, minősége is teljesen elmarad a korábbi matériákétól. Nagy szenvedés már jó ideje a meccseinket nézni, persze pár kivételtől eltekintve.

Én úgy látom, hogy kizárólag a szurkolóknak köszönhető, hogy jelenleg a Roma Európa - viszonylagos - élcsapatainak polcán szerepel. Ők fantasztikusak.

Forza Roma, Forza Lupi!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.06.02. 06:14


Tegnap volt időm és én is megnéztem a bajnoki filmet! Hihetetlen micsoda csapat volt, baromi jó a film is, végig rázott a hideg. Kivéve Antoniolinál… minidig is úgy emlekeztem, hogy egy ritka gyenge kapus volt, és ezt a film is alátámasztotta. A kapott góljai felét egy jobb kapus simán védi.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.01. 14:34


én már beraktam aznap, aztán gyorsan levettem
csináljon neki itt reklámot a f.szom :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.06.01. 13:07


Szanics kint volt a meccsen, feltett youtube-ra egy rövid, de hangulatos kisfilmet.
https://www.youtube.com/watch?v=kZ_qF62 ... C3%B3Csaba
Ha valaki nem látta volna
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2022.05.30. 18:48


JOSBOMO írta:Megőrült egész Roma, és így is van ez jól. ezek vagyunk mi!!! Én sem térek magamhoz és nagyon büszke vagyok, hogy Romának drukkolhatok.

Ez a 2001 Scudettoról egy film.
https://youtu.be/Y3f9WEuxfss

Ti tudtatok erről?

:flagbig: :tabla:


Ez tényleg hidegrázós, nagyon köszi, hogy belinkelted, nem láttam még. Azok a játékosok, Te jó ég... Micsoda egy csapat volt!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.30. 16:38


Nem vagyok meggyozodve, hogy kedves.
Rettenetesen nagy taho.
De orom szamomra, hogy van egy igazi tusko a vedelem kozepen. Persze ezt eddig is lehetett tudni, de ez nem semmi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.30. 14:47


nekem csak még kevésbé szimpatikus ezektől
de még így is messze belül az elviselhető szinten
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.05.30. 12:54


Mourinhónak is adott egy pofonkát egyszer egy gólöröm alkalmával.
Ő az a kedves őrült típus lehet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég