Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.12.06. 01:10


tomm írta:Keret keret
Azert kap mourinho evi 7 milliot, hogy ezzel a kerettel csinaljon valamit. Ezt a duplanullat fonseca is megcsinalta, de o legalabb olcsobban.

Azért kap Mou évi x millió fontot, hogy 3 év alatt felépítsen egy nyertes csapatot. Ez nem FM, hogy az első évben veretlenül lehozza a bajnokságot. Adjunk időt neki, mert ha ki is égett, 25 trófea nem hullik az ember ölébe csak úgy. A realnak is megfelelt egy kiégett edző, akkor talán nekünk se kéne fintorogni, mert nem sok bl győztes edző ült az utóbbi években a Roma kispadján.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.12.05. 22:36


Keret keret
Azert kap mourinho evi 7 milliot, hogy ezzel a kerettel csinaljon valamit. Ezt a duplanullat fonseca is megcsinalta, de o legalabb olcsobban.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.12.05. 22:35


Zsolti írta:Hálistennek ez nem olyan téma, mint a politika és a koronavírus, úgyhogy különösebb gyomorgörcs nélkül állhatok Trigo és mcsabi mellé. :)


Én is!!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.05. 22:11


marco24:
most leírtad ugyanazt részben, amit én, csak bővebben. Igen, látjuk, tudjuk, értjük, hogy a Romában a taktika és a rendszer miatt sem tudott már jó lenni. De ezt tudtuk távozása előtt is, legalábbis sejtettük. Ezért írtam, hogy nálunk, ezzel a kerettel, ebben a csapatban, ebben a közegben neki már nem lehetett maradása, a saját érdekében mennie kellett.
de emberileg is sokat tett hozzá a csapatunkhoz
hát ezt max a háttérben, mert a páláyn bizony nem ezt láttuk, de ebbe ne is menjünk bele újra. És teljesen evidens, hogy egy új csapatban mindenki újra nagyobb elánnal tolja, pláne egy bajnokesélyes csapatban.
És igen Abraham sokkal gyengébb nála eddig. Emberileg viszont háromszor kedvesebbnek tűnik - a pályán.

Akik anno szidták (nem kötelező megszeretni), talán kezdik érezni, hogy mekkora kincse volt a csapatunknak.
pfff. Az utolsó rómás éveit szidni fogom amíg élek. De lásd előbb, hogy miért kellett mennie. Jó játékos, nagyon jó, de nálunk már kudarcra volt ítélve.

Azt is írtátok, hogy elnyomta Schicket. Az elmúlt 10 év számunkra legnagyobb fociünnepén a Barca ellen mindkettő kezdett. Volt is egy komoly fejes helyzete a csehnek. Nem Dzeko nyomta el, hanem a római közeg, a rossz játékrendszer és a saját szar formája.
Ebben viszont hajthatatlan vagyok, mondhat bárki bármit. Bocs. (És egyetlen fejest felhozni példának.... őő nem túl reprezentatív :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.12.05. 22:08


Hálistennek ez nem olyan téma, mint a politika és a koronavírus, úgyhogy különösebb gyomorgörcs nélkül állhatok Trigo és mcsabi mellé. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.12.05. 21:07


Trigoria írta:Szóval ha elkezditek itt ajnározni pár hónap után, és folyamaton jövök, és szidni fogom. :D

Már azt hittem csak én vagyok így ezzel. Na jó, szídni nem fogom, de az is biztos, hogy visszasírni még annyira se. Nem hiányzik a sétálgatása a pályán és a kihagyott helyzetei se. Amikor a mi játékosunk volt, megkapta a tapsot, ami neki járt, most hogy ellenfél, szerintem normális, ha megkapja a füttyszót is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.12.05. 21:07


Azok közé tartoztam, aki mindig is védte Dzekot. A tegnapi meccsről lemaradtam (szerencsémre azt hittem vasárnap lesz), csak az összefoglalót láttam.
Korábban is azt mondtam, most is azt mondom: Dzeko volt a csapatunk legjobb játékosa aki nem csak tudásával, de emberileg is sokat tett hozzá a csapatunkhoz. Azt is mondtam, hogy a teljesítménye mögötti visszaesésben az is benne van, hogy kik és milyen formációban játszanak mellette. Az Interben pontosan látható, hogy egy 2 csatáros rendszerben, minőségi társak mellett mire képes, szemben azzal, amikor egyedüli ékként kellett szenvednie középszerű játékosokkal. Az pedig tuti, hogy ő ordított volna tegnap, teljes joggal.
Valószínűleg az sem lehet mellékes, hogy sorban álltak érte az edzők (vitte volna Sarri, Conte és most Inzaghi is).
Emlékeztek arra, amikor törött arccsonttal fejelt gólt? Most ugyanezzel az elánnal játszik az Interben.
Abraham a cipőjét sem viheti, még akkor sem, ha kedves srácnak tűnik. Mert kicsit több helyzetet hagy ki, de legalább képtelen 1:1-ben is megtartani a labdát, nem hogy több védővel szemben. Akik anno szidták (nem kötelező megszeretni), talán kezdik érezni, hogy mekkora kincse volt a csapatunknak. Nem is értettem, hogyan lehetett elengedni. Petrarchi legnagyobb érdeme volt, hogy megtartotta.

Azt is írtátok, hogy elnyomta Schicket. Az elmúlt 10 év számunkra legnagyobb fociünnepén a Barca ellen mindkettő kezdett. Volt is egy komoly fejes helyzete a csehnek. Nem Dzeko nyomta el, hanem a római közeg, a rossz játékrendszer és a saját szar formája.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.05. 20:26


srácok ne már.... az idő megszépít dolgokat, de nem pár hónap alatt!! :D :D :D
Dzekot kezdjük visszasírni? Hát rohadjon rám az ég, ha valaha is megteszem. Emberileg a pályán kívül bírtam, rendes, normális tagnak tűnik, de a pályán ki nem állhattam. Ettől még sok sikert kívánok neki, nem bánom, ha bajnok lesz az Interrel, megérdemli.
De az szinte 100%, hogy nem egyoldalú elzavarás volt a klub részéről. Ugyan mi az istenért tettük volna? Nyilván szerződési huzavona, több évet kért, kevesebbet adtunk, több pénzt kért, kevesebbet adtunk, stb. Érzett még magában potenciált (mint látjuk jogosan), máshol új motivációt találhatott, nálunk pedig már megfenekklett ez a kapcsolat. Mindenki jól járt vele, hogy elment. Legalábbis akkor úgy tűnt, most már inkább úgy, hogy csak ő. :) Na meg én, mert én örülök, hogy nem nálunk hagyja ki a helyzeteket és vágja az arcokat már.

Szóval ha elkezditek itt ajnározni pár hónap után, és folyamaton jövök, és szidni fogom. :D

amúgy meg a kinti közönségben mindenki hülye lenne, hogy fütyülték? Lehet többet tudnak. Vagy simán az van, hogy a régi exet egy új csapatban ki szokás fütyülni, pláne HA ÚGY TUDJÁK, hogy menni akart (mindegy miért). És mivel ellenkezőjéről nem tudunk (miszerint hogy mi b.sztuk ki, pedig ő mindenáron maradni akart volna), így megbocsájtható a fütty szvsz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.12.05. 19:38


Miért vagytok halálbiztosak abban, hogy az elmúlt két évben Dzeko nem akart többször magától elmenni?
Abrahamet pont hogy SOS vettük a távozása miatt.
Ettől még a fütty tényleg nem szép dolog.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.12.05. 18:13


F72Quadraro írta:A tegnapi meccshez hasonló kilátástalanságot talán sosem láttam. Pedig 1987/88 óta követem a Romát,

De legalább kifütyülték sokan azt a játékost, aki 119 gólt lőtt ASR mezben és a Roma lassan 100 éves történetében mégiscsak
a negyedik legtöbb gólt rúgta.

azért ennyi idő óta nem követem a romát, de egyetértek, tegnap megfordult a fejemben hogy kérem nickkem törlését a fórumból. borzasztó volt a tegnapi.

dzekot meg én sem értem, néhány éve januárban akarták mindenáron elpasszolni a cselzinek, akkor fogta magát, és aszonta marad, erre tolt egy olyan félévet hogy ihaj.
a mostanira annyit, eladták, mert csinálni kellett a helyet a négusnak.
különben az utóbbi évek romájának az a játékosa, akit még sztárnak lehetett nevezni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.05. 15:54


Na, ezt én sem értettem. Dzeko kifütyülését. Mondott valamit, hogy el akar menni? Cserben hagyott? Vagy mi? Nekem úgy rémlik, simán eladtuk. Nem érdemelt füttyöt szerintem.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.05. 15:46


De legalább kifütyülték sokan azt a játékost, aki 119 gólt lőtt ASR mezben és a Roma lassan 100 éves történetében mégiscsak
a negyedik legtöbb gólt rúgta

ezt sehová nem tudtam tenni. az az ember semmi rosszat nem tett, és persze én azt gondoltam balga módon, hogy majd tudjuk semlegesíteni és gólt sem rúg, az meg sem fordult a fejemben, hogy egy pillanatra is örülni fog neki, ha mégis. Normális ember, normális játékos, sőt, klasszis 35 évesen is. Beb*szta, és nem örült, persze a legszebb az lett volna, ha kilövi a stadionból.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2021.12.05. 13:04


Igyekszem mindig optimista lenni. Jött Mourinho, kifejezetten örültem. Mennyi serleg és siker
a neve mellett, ha nem is feltétlen szimpatikus, de csak egy sikerkovács. Pont ő kell.
Nehezemre esik belátni, hogy valószínűleg tévedtem.
A tegnapi meccshez hasonló kilátástalanságot talán sosem láttam. Pedig 1987/88 óta követem a Romát,
volt a kispadon Boskov, Carlos Bianchi, de a 2000-es években is feledhető idények és meccsek.
De itt az ellenfél 3-0-ra vezet és 11 ember visszaállva a saját térfelére várta, hogy jöjjenek.
Nulla reakció, sem játékban, sem mentalitásban. Legalább dühös leszek, elvesztem a fejem és darálok,
beleszállok az ellenfélbe, összeszorítom a fogamat... de semmi.
Az első, aki feladta, az edző volt... A kispadon hagyta azt a játékost, aki tavaly a "szörnyű és lesajnált" Fonseca
alatt 16 gólt azért csak lőtt. Valami jelzés lett volna, hogy megpróbáljuk, hiszünk benne, gólt akarunk lőni...
Nem, jön két primavera, mert már tök mindegy...
Az edző eddig 0 játékot és fazont adott a csapatnak, nem tudta a játékosokat feltüzelni, viszont láthatóan
mindegyik önbizalma 0, a tavaly még üde színfoltként emlegetett játékosok is reménytelenül nullák.
Mourinho keze alatt egyelőre az összes játékosunk rosszabb lett, mint tavaly vagy a korábbi években.
Nem nagy teljesítmény, a játék kilátástalanabb.
De legalább kifütyülték sokan azt a játékost, aki 119 gólt lőtt ASR mezben és a Roma lassan 100 éves történetében mégiscsak
a negyedik legtöbb gólt rúgta.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.05. 00:32


ha úgy tud lelépni, hogy úgy tűnjön, hogy felfelé vált (nagyobb klub, vagy több fizu, vagy újgazdag klub első nagy dobása), meg "sajnos elcsábítják" tőlünk, ha jól tálalja a sajtónak, az megint más. Akkor le tud lépni komoly presztízsveszteség nélkül. De enélkül lelépni, kiugrani a projektünkből a mélyponton, teszem azt fél évig pihenni inkább.... na az lenne neki a vég.
De a Newcastle-projekt éppen tökéletesen kapóra tud/fog jönni neki, ami pont bele is fér a fenti kritériumaimba.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.05. 00:12


Ferkosz írta:Nem vitatkozni akarok, de szerintem a Ferguaon-éra óta egyedül Mourinho csinált ott valamit. Azért a Ligakupa, Community shield és Europa Liga győzelem manapság ott is valami. Az igaz, hogy utálták, de akkor is. De Trigonak igaza van, ha most elmenne, ott lenne vége…

Igen, de se BL, se PL, se FA. Ott az a 3 kupa olyan mintha mi a dobogón veégeznénk. Nem azt mondom, hogy rossz volt csak, hogy ott már annyira nem jött ki neki a lépés mint máshol, aztán szerintem a Tottenhamnél újra akarta magát építeni az all or nothingban kiderül. Amúgy ott is csinált vicces dolgokat. 27. Percben lehozta Eric Diert, meg kerek perec megmondta, hogy Eriksenben nincs meg az a plusz amitől ő jó lehetne, amitől vezére lehetne a csapatnak (végülis azt hiszem rekordtartó gólpasszokban meg rúgott vagy 50 gólt az évek alatt ott.) De amúgy a shaming is megy neki. Csapat meeringen megmondja Dele Allinak 3 edzés után, hogy a leglustább a csapatban plusz Walker-Petersnek, hogy hosszú a neve és döntse el, hogy Walker vagy Peters... Amúgy annyira nem kötött le ezeken kívül sok érdekes nem volt benne 3 rész után feladtam, de az kiderül, hogy egoista, meg a taktika fontos számára és a védekezés. Plusz ha nyer a csapat akkor nagyon élvezi a helyzetet, viszont ha veszít akkor nem találja a hangot.

Trigo igazad van, ha itt nem villant az neki hatalmas öngól. De ha elviszi nyáron a Newcastle csilliardokért, akkor végülis mindegy már, utána meg mehet az arabokhoz...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.04. 23:31


Amúgy szép összefoglaló volt. Andreazzolit már majdnem sikerült elfelejtenem. Az majdnem olyan rossz év volt mint a völleres. :(
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2021.12.04. 23:23


fogkefe1 írta:Majd hirtelen jön egy edző és nyerünk 13 meccset zsinórban...

Fogkefe, az szerintem "csak" 10 meccs volt, de örök emlék.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.04. 23:23


Nem vitatkozni akarok, de szerintem a Ferguaon-éra óta egyedül Mourinho csinált ott valamit. Azért a Ligakupa, Community shield és Europa Liga győzelem manapság ott is valami. Az igaz, hogy utálták, de akkor is. De Trigonak igaza van, ha most elmenne, ott lenne vége…
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.04. 23:13


az lehet eric, de Dzekónak nem kéne jobban a Roma mint a bajnoki cím lehetősége
Schicknek meg pont jók lennénk

de mindegy, egyik se lesz nálunk :)

Bár talán belátja ő is, hogy ez csak rombolja a renoméját.
az meg még jobban, ha itt hagyná ezt a Romát most. Onnantól végleg lehúzhatja a karrierjét. Belelátom én azt, hogy ezt itt és most mindenáron sikerre akarja majd vinni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.04. 23:09


Nagyjából 2011-et írunk.
Ranierit elküldik és Montellával a 6. helyen végzünk, a csapat teljesen a gödörben, majd jön az új projekt a sztaredző és nem lesz jobb a csapat, sőt. Elküldik, de nincs pénz és a szurkolók csalódottak jön egy régi kedvenc Zeman, majd ő is csalódás jön még egy AA átmenetinek és a csapat egyre nagyobb gödörben.
Majd hirtelen jön egy edző és nyerünk 13 meccset zsinórban... Rudi Garciával és elkezdődik egy gyönyörű 5 év, ami tele van dobogókkal, BL legjobb 4-gyel és jó meccsekkel. Majd vége lesz EDF távozásával.
Közben nem akarok belemenni a többi dologba, de a lényeg, hogy 2019-ben azt hittük az a gödör megint és jön egy jó név egy Rudi Garcia kaliber, de sajnos nem és nem lesz jobb a csapat.

Aztán megint tulajdonosváltás és megint sztaredző és megint a gödörben vagyunk. Aztán Mourinho után jön egy szurkolók által követelt hazafi DDR(?) és a gödör mélyül majd hirtelen jön egy random név és elkezdődik újra az 5 éves dobogós szereplés BL elődöntővel és talán egy kupával.

Chelseavel még utoljára bajnok lett Mourinho aztán azt hiszem a 10. helyen végeztek, Unitednél már semmi maradandót nem alkotott, a Tottenham pedig hatalmas lebőgés lett az eredménye. Eddig itt is hasonló a helyzet. Sajnos Friedkinéket nem tudom hibáztatni, mert sztár edzőt akartat és megkapták és azóta a marketing értéke a csapatnak az egekben és szerintem pesszimista terveikben is max az szerepelt, hogy 2x ilyen jók leszünk, de sajnos ebből ez lett.

Kirúgni nem lehet, mert rengeteg pénz elvinne. Max annyit lehet, hogy meggyőzni, hogy menjen el pénz nélkül a Tottenham még fizetni fog 2 évig úgyis. Bár nem hiszem, hogy ilyen nagylelkű a portugál. Bár talán belátja ő is, hogy ez csak rombolja a renoméját.

Amúgy bízok benne, hogy jobb lesz a csapat. Tényleg valamit csak tudhat az öreg, ennyire nem lehet béna. 20 vagy 25 kupát nyert élete során, nehogy már ennyire gyenge legyen a Roma. Nagyon bízok benne, hogy idő kell neki és tavasszal jobbak leszünk, de szerintem nem a játékosokkal van a baj, hanem vele. Jobbszélső védő kell azt aláírom, de középen szerintem bőven meg vagyunk. Cristante, Veretout, Villar, Darboe, Diawara +Pellegrini is tud ott játszani, az más kérdés, hogy Mourinhonak egyik sem jó. Fonsi ilyen szempontból jobb arc volt. Talán ha nem veszik össze Dzekoval és Pellegrinivel más lett volna...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.12.04. 23:05


F.Totti írta:Egy mai mesternégyesről nem tudott nem az beugrani, hogy mennyit számít az edző, a közeg és egy csomó dolog amit csak közvetve érzékelünk a képernyőn: Patrick Schick.

Felkészül Shomurodov.
Lehet őt is agyonnyomja majd a 14es mez súlya. Nem mindenki tudja elviselni.

Trigoria írta:Schickről folyamatosan - a közvélekedéssel szembemenve - mondtam, hogy jó srác, de Dzeko elnyomja. Na , MOST lenne helye nálunk. Állítom k.rva jó lenne.
Ennek a csapatnak most sokkal jobban kéne Dzeko mint Schick.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.04. 22:56


F.Totti írta:Azért akik a helyszínen nézték a meccset, legalább a kanyar produktumát élvezehették. Elég furcsa érzés lehetett számukra a mai nap. Olyan, ami kb örökre a csapathoz köt.
Először azt akartam írni, hogy nem irigylem őket, de rájöttem, hogy nagyon is. Ez nem a csapatról, az eredményről, a játékosokról vagy Joséról szólt. Valami sokkal többről A RÓMÁRÓL!


Pont így. A kanyarban álltunk. Ez volt az eddigi legszürreálisabb élményem. Még most is kiráz a hideg a végétől. Közben meg mint meccs iszonyat volt.
Ja, igen, lehetett volna 6-7, ha akarják. Nem akarták szerencsére. Nagy kettős érzés ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ferkosz 2021.12.04. 23:08-kor.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.04. 22:49


Elvileg töretlen a bizalom. És lássuk be a kilátástalan játék és rossz hangulat ellenére hiba lenne elküldeni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.04. 22:45


azért Friedkinék helyében sem lennék most. Mout kirúgni anyagilag se érné meg, de abbban a pillanatban, hogy elmegy egy ekkora marketingértékkel bíró sztáredző, egy középcsapat leszünk...hivatalosan is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2021.12.04. 22:43


Kint vagyok én is, majd írok egy hosszabb beszámolót taktikáról és egyéb dolgokról.
Röviden Mou egója minden felett áll… amig így marad 7-10 hely lesz…
Ha akarta volna az inter 6-7 lett volna…
A legsötétebb időkben sem éreztem ezt a szégyent…
3-0 oda és visszaállunk, a játékosok teljesen önbizalom hiányosak sajnos Mou mindent lerombolt…
Taktikailag kilátástalan volt…
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 18 vendég