Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.10. 10:02


Kényszer, vagy nem kényszer, 8 (DDR tegnapi pár percével 9) játékos szerepelt eddig a védelemben, tehát nem négy, öt, hat, vagy hét.... ergo kiegyenlített a terhelés.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.10. 09:54


Na azért ami a védelemben zajlik az nem rotáció hanem kényszer. Pont ott lenne jó valami stabil felállás, dehát tudjuk hogy mi a helyzet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 09:15


slider írta:
Sajnos egyetértek. Alig futunk valamit, aztán csodálkozunk, ha összetalálkozunk egy Pl vagy Bundesliga-csapattal és úgy robognak el mellettünk, mint a gyorsvonat. Arról nem is beszélve, hogy 10 perc után a seggünkön vesszük a levegőt.


Ja, pl a PL bajnok is szénné égetett bennünket. Nincs ez így rendjén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 09:09


Szerintem szervezzetek tüntetést Trigoria elé és követeljétek Garcia befenyítését valamint ifjakat a csapatba. Fel kell nyitni a világ szemét, hogy mi folyik nálunk! Ha ez sem elég és Garcia nem hajlandó úgy cserélni, ahogy a topik megszavazza, akkor jöhetnek a radikálisabb eszközök. Pl a Strootman csere is felháborító húzás volt. Háborgott is keményen a kanyar. Garcia nem nulla, hanem dupla nulla vagy még az sem. Nincs annál nagyobb szégyen, mint amikor egy edző nyert meccsnél 20 év feletti játékost cserél. Előbb-utóbb csak kirúgják és jön valaki aki hozza a zemani eredményeket, sok-sok fiatallal.
Vicc, hogy hetek óta ez megy :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2014.11.10. 09:17-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.10. 08:54


Na, nézzük, hogy mit mutatnak a számok? Hány játékost szerepeltetett Garcia eddig a találkozókon?

De Sanctis (Skorupski) - Maicon (Torosidis), Manolas (Castan), Yanga (Astori), Cole (Holebas) - Pjanic, De Rossi (Keita), Nainggolan - Gervinho (Ljajic), Totti (Destro), Iturbe (Florenzi)

Fentieken túl néhány percre beszállt Emanuelson, Paredes és Ucan. Ez 20 + 3 ember, ehhez jön most Strootman.

Azon lehet polemizálni, hogy ezek között a játékosok között miért nem szerepelnek többet a hiányolt fiatalok, de azt nem lehet elmondani, hogy Garcia nem rotál. Direkt folyamatosan figyeltem a Juventus összeállításait, ugye ők is kettős terhelésnek vannak kitéve. Szóval Allegri sem forgatja jobban a játékosait, mint Rudi, Tevez talán még nem hiányzott mérkőzésről. 20-22 játékos szerepelt eddig Allegri csapatában, de ezek között vannak néhány perces emberek is (Padoin, Giovinco, Pepe).

Gondolom Garciat azért foglalkoztatja a klub, hogy scudetto-t nyerjen a csapattal és a nemzetközi porondon is helyt álljon. A felelősség az övé és ahogy már elhangzott, ő látja nap, mint nap a játékosait az edzéseken, ő látja, hogy mennyire képesek az adott emberek az általa megálmodott taktikát játékkal megtölteni. Egyébként biztos vagyok benne, hogy az olasz kupa mérkőzéseken szerepet fog adni a fiatalabb játékosoknak is, persze, lehet hogy azok a találkozók szolgálnak majd a sérülésből felépülő játékosok formába hozására. Alig több, mint két hónap telt a bajnokságból és ez a szakasz a csapat életében a legfontosabb. Versenyben kell maradni a bajnoki címért folytatott versengésben és a BL-ben is helyt kell állni. Az eredmények eddig Garcia-t igazolják, még ha voltak nehezen vállalható mérkőzések is (szám szerint 2).

Félreértés ne essék, én is kíváncsi vagyok Ucanra, Sanabriára és Paredesre, de egyelőre a Garciába vetett bizalmam legyőzi ezt a kíváncsiságot.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.10. 06:48


Kedves corso, azért kirúgásról senki nem beszélt :)
Nem baj, ha nem állnak készen, hogy beálljanak (bár szerintem mindenkinek meg van a joga, hogy kételkedjen, mert ha az éppen felépült stroci benézhetett, akkor a többiek is be tudnak), de akkor minek igazoltuk őket? Akkor a játékosmegfigyelőink trágyák, hogy nem tudják felmérni egy játékos képességeit? Másrészt ha a semmit nem csináló Destrot elbírja a csapat, akkor mondjuk szerintem Sanabriával sem lenne gond elől.
Tény, ami tény: én messze nem vagyok elégedett Garciával mostanában. És igen engem iszonyatosan zavar, hogy megáll a csapat és a játékosok előtt hiába van terület, nem indulnak meg. Ilyenkor kéne pont élvezni a futballt, ha már nem állnak be a fiatalok egy kis tapasztalatot szerezni. Le lehet hozni ezeket a meccseket így is, a legfontosabb dologban, a pontban előrébb leszünk vele.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.10. 02:12


Trigoria írta:bence: gondolom feltűnt,


Szia Trigo! Gondolom feltűnt, hogy ez egy szépen megnyert meccs, ahol szerintem az a baj, hogy nem lőttünk még 4 gólt. Akik meg nem játszanak, azok valószínűleg azért, mert a csapat edzője úgy látja, hogy ne ők játszanak. És bár én becseréltem volna Ucan-t és Paredes-t, de nem én vagyok ott az edzéseken és az öltözőben. Ezért tök fura az a sok megjegyzés arról, hogy Rudi micsoda katasztrófa. Kérem, hogy legalább mi bízzunk már egy edzőben akár 4-5 évig! Miért csináltok itt lassan kirúgási ítéletet?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.10. 01:11


bence:
gondolom feltűnt, hogy nem a meccs képével, nem a játékkal elégedetlenkedtünk (na jó egy ilyen is volt, aki kötömést szeretett volna)
A bajunkat leírtuk. És igen, ez a bajunk. És igen, lesz is ez a bajunk.
valóban becserélhette volna a fiatalokat Rudi (ha eddig nem cserélte miért most tenné?)
Mert ennél könnyebb meccse nem volt a csapatnak, amióta elfáradtak az alapemberek. És ezzel ma nyilvánvalóvá vált, hogy az idei szezonban nem fogja becserélni őket semmilyen körülmények között kb. És bocs, de nekem/nekünk ez k.rvára nem tetszik.
DDR-t belső védőbe meg nem egy ilyen vacak Torino ellen kéne megnéznie szvsz.

cejas: ZZ-ről meg tudjuk, hogy nagycsapathoz már nem igazán jó, fiatalokhoz annál inkább. Fiókcsapat kéne nekünk a vezetésével, vagy a Primaverát vihetné :) Én imádom az öreget.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.09. 23:10


jja, ez egy tök nomrális "Nun c'é problema" meccs volt.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.09. 23:07


Strootman igyekezett magát kivenni a játékból és a többiek is kerülték. Messze még a 100 % sajnos.

Ami eszembe jutott, hogy Zeman mester adta mostanában a legtöbb játékost a válogatottnak. Pescarajaban érett be Verratti, Immobile és Insigne is. Nálunk ő játszatta Romagnolit. Volt szó arról, hogy Ucan a Cagliariba menne kölcsön. Jó helye lenne ott.
Egyébként is a tőlünk szervált pénzből (Nainggolan, Astori) csupa fiatalt vett. Cragno 20 éves a Bresciából, Donsah 18 éves Veronából, Benedetti 22 év Inter termés, Crisetig 21 évesen az összes korosztályos válogatott kijárva (Inter nevelés), Longo 22 éves szintén Inter nevelés szintén korosztályos válogatottságok tömkelege. És ezek a játékosok nem 10 perceket játszanak!
Nem mondom, hogy tarolnak, de figyeljétek meg, hogy ezekből a nevekből még találkozunk 1-2-vel a jövőben. Bocs, tudom, hogy ez nem Cagliari forum. ZZ-nek is vannak/voltak idióta húzásai (Piris, Goiko, Taxi), hektikus forma, de valami szeme azért csak van a focihoz az öregnek. Azt nem is említem, hogy az őt megbuktató játékosok (DDR, Pjanic, Stek) azóta sem húzóemberei a csapatunknak...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.09. 23:06


Emberek!
Meggyőző játékkal 3-0-ra vertük a Torinót, mi bajotok van?
Valóban kitömhettük volna őket , valóban becserélhette volna a fiatalokat Rudi (ha eddig nem cserélte miért most tenné?), de azért nem volt ez rossz este, edzői szempontból se.
Kevin végre visszatért, DDR-t meg tudta nézni belső védőbe.
Ilyen elégedetlenkedést egy 3-0-s győzelem után valami madridista, katalány fórumon tudnék elképzelni, már bocsánat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.09. 23:02


sebastian írta:Strootman még sokat fog padozni, mire stabil kezdő lesz szerintem...

Egy ideig Ninja stabil 70. percbeli cseréje lesz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 22:56


Strootman még sokat fog padozni, mire stabil kezdő lesz szerintem...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 22:55


Valahogy Jedvaj elengedése is kezd érdekelni. Lehet kezdem megérteni, hogy dobbantott? Az a gáz, hogy ameddig menetelünk a bajnokságba, addig nem fognak fentről rá szólni. Arra leszek kíváncsi ha elindul a kupa is és még tart a bl akkor kik fognak játszani? Mert ha a ott sem lesz változás kb az első fordulóban búcsúzunk is a Kupától.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.09. 22:54


Jó volt ez, bár a statisztika alapján nem jön ki, hogy mekkora fölényben játszottunk, ha kicsit még jobban megráztuk volna magunkat akkor még szebb eredmény lehetett volna. Gervinho megint nem lőtt gólt, pedig több nagyobb helyzete is volt, Pjanic egy zseni, szerintem ma ő volt a mezőny legjobbja, Ljajic talán eddigi legjobb meccse volt Roma mezben. Világlegjobbközéppályása meg visszatért. Megható volt, hogy kirúgtuk a labdát hogy beállhasson, meg az ollézás amikor megkapta a labdát.... :D Mostantól beindulunk, figyeljétek meg! :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.09. 22:50


amúgy most már azért nyugodtan összeállhat a keita, ninja, strootman legstabilabb teljesítményt nyújtó kpálya, lesz ilyen, biztos vagyok benne. 8) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.09. 22:46


pár gondolat
1, legfontosabb hogy nyertünk, és ez mosz qrvára kellett és nem mellékesen qrva szerencsénk is volt, hogy ez a harmatgyenge toro volt az ellenfél, harmatgyenge, mert a hót homály, köbö 10 meccsenként vmit is mutató ljajics is gólt lőtt ma.
2, örülök strootman visszatértének...
3, nem kell 25 fős keret, 18 is elég garciának, végülis pihentetett, nem lehet a szemére róni, :lol: hisz ninja 70 percet pihent, meg amúgy is 2 hétig nincs meccs :lol:
4, totti 38 évesen bepukkandt, hogy lecserélték, nyilván érezhette hogy ezen a gyenge meccsen gólt lőhet, de álljon már meg a nászmenet, 38 évesen bepukkad?!?! infantilis, soha nem fog felnőni :(
5, a kommentátor a 2dik félidőben úgy unta a banánt, hogy 1-2 egri féle szellemes poént is bedobott
6, gervinho egyre inkább aggaszt, már helyzetbe is alig kerül, látszik hogy azért az ész hiányzik, mert ha 1 méterrel hátrébb indul a lesgóljánál, akkor is eléri a lasztit, és lő egy szabályos gólt, de nem, aggaszt hogy egyre trébben nyomja.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.09. 22:43


Talán még sosem kavarogtak bennem ilyen érzések egy megnyert 3-0 után.
Képzeljétek el milyen rossz lehet Ucanéknak.
Abszolút nincsenek számításba véve. Sajnálom ezt az estét,ez így szégyen..... :(
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.09. 22:41


Kár, hogy Sab erénye a fiatal tehetségek igazolása. Továbbmegyek. Így miből lesz pénz 2-3 év múlva, ha 31 éves játékosok rohangálnak csak a pályán?
Ja tudom, eladjuk a középhátvédeinket.

Elég gyenge volt ez a Torino. Gyengus ez a Serie A. A Sintér, Milan, Napoli pedig gáz ha erőlködik ilyen csapatok ellen. Ez nekünk jó, de... jöjjön jövőre valami iszonyú durva szabály, hogy mindenki nyomassa a fiataljait.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.09. 22:40


mcsabi írta:Mi a reteknek nem lehet kivégezni egy csapatot, ha az felteszi a kezét. Simán 5-6 gólt be kellett volna rámolni ennek a Torino-nak, ami azért eléggé helyrebillentette volna az önbizalmat is. Ehelyett 3:0-nál tövig berántjuk a féket és egy nézhetetlen f.s játékot hozunk az utolsó 30 percre.


Sajnos egyetértek. Alig futunk valamit, aztán csodálkozunk, ha összetalálkozunk egy Pl vagy Bundesliga-csapattal és úgy robognak el mellettünk, mint a gyorsvonat. Arról nem is beszélve, hogy 10 perc után a seggünkön vesszük a levegőt.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.09. 22:39


Inikoze
Az a baj, hogy nem fejlődtünk semmit sem tavaly óta. Kevinnek örültem.
Ez a cserés dolog több, mint idegesítő számomra. Az ilyen meccseken pedig így nem fejlődünk, pedig lenne hová
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.09. 22:39


Teljesen egyetértek veled!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.09. 22:37


Grazie Roma.
Garcia elégtelen 0 ponttal......
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.09. 22:37


Mi a reteknek nem lehet kivégezni egy csapatot, ha az felteszi a kezét. Simán 5-6 gólt be kellett volna rámolni ennek a Torino-nak, ami azért eléggé helyrebillentette volna az önbizalmat is. Ehelyett 3:0-nál tövig berántjuk a féket és egy nézhetetlen f.s játékot hozunk az utolsó 30 percre.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.09. 22:37


Inikoze...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég