Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.26. 22:20


FR34, az idézett hozzászólásod tökéletesen illett volna egy Juve vagy egy Lazio fórumra. Ide kevésbé. Nem a véleményed, hanem a kifejezésmód miatt. Ez egy Roma fórum. Gondolom vagyunk néhányan akik nem gyűlöljük a teljes csapatot (-Totti). És ne mond hogy ez nem volt legalább feltételezhető. Sejtetted, de pont lesz.rtad, mint a bosnyák halottakat. Nálam ez sima provokáció. Ezért volt a válaszom olyan, amilyen.
Ha értelmes vitát kezdeményeztél volna, akkor valószínűleg igyekeztem volna válaszolni is.

Azt pedig, hogy miért vagyunk sz.rok, miért csúsznak ki a kezünk közül meccsek és miért az játszik aki, hetek óta téma. Sok újat nem tudok mondani. Esetleg annyit hogy két dologban tévedsz : 1.Totti sem jó, 2. Spalletti szinte a teljes keretet használta.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2016.09.26. 22:17


bence írta:Zsolti ne csináld már! :D
Egy gólpassz a Crotone ellen és semmi? A Samp meccs smafu?


ja, az öreg jobb most mint az azt megelőző 4-5 évben :D mondjuk nincs agyonterhelve az tény :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2016.09.26. 22:16


Zsolti írta:Bár elsősorban F.Tottihoz szólnak a felvetések,de azért reagálok én is. :wink:
1. Nyilván az Udinese elleni második félidő volt eddig a legjobb időszakunk a pályán.Ám való igaz:ott egy kamu tizenegyes indította el a gólparádét.
2. Totti adott egy álompasszt a Crotone ellen,amúgy semmi.Ha három évvel ezelőtt Totti így játszott volna,mindenki a fejét követelte volna.(Anno meg is tettük.)
3. A rotáció baromi nehéz és húzós edzői kérdés.Őszintén szólva én Seckre,Gersonra és Paredesre lennék kíváncsi 2-3 zsinórmeccs erejéig.Több választható figuránk nem nagyon van.Mozgatja Spalletti a kezdőt,de ebben most ennyi van.
Olasz tulaj for President.
Simán/csont nélkül/mindenféle gondolkodást nélkülözve odaadnám az európai kupás helyezéseket egy telt házas szezonért.
Csak jönnének már végre vissza az ultrák.
(Persze jól teszik,hogy nem jönnek.Soha nem gondoltam volna,hogy a fradistákkal karöltve ilyen makacsok és kitartóak.Respect.)


Mindenki beszállhat azért fórum :)

1. az udine ellen szenvedtünk mint a kutya a tiziig, ami emlékeim szerint vhol a 60ikperc környékén volt, utána az udine feladta meg ki is támadt, biztos volt a zakójuk, sztem legjobb periódusaink Cagliariban voltak 0-2ig, kifejezetten szépen uraltukidegenben a pályát!
2. Ezt inkább nem is kommentálom :D Totti olyan labdákat osztogat amikor játszik h csak be kéne rúgni, azt már hagy ne várjuk tőle 40 évesen h sprintel mint a hüye, mellesleg azt már 3 éve sem tette ;)
3. Azt értem h nem nagyon van választék, de akkor is kéne büntető jelleggel embreket kihagyni,kikre gondolok? : Dzeko, Salah, Ninja, Flo, Manolas (Csecsnyi)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2016.09.26. 22:11


Zsolti ne csináld már! :D
Egy gólpassz a Crotone ellen és semmi? A Samp meccs smafu?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.09.26. 21:57


Bár elsősorban F.Tottihoz szólnak a felvetések,de azért reagálok én is. :wink:
1. Nyilván az Udinese elleni második félidő volt eddig a legjobb időszakunk a pályán.Ám való igaz:ott egy kamu tizenegyes indította el a gólparádét.
2. Totti adott egy álompasszt a Crotone ellen,amúgy semmi.Ha három évvel ezelőtt Totti így játszott volna,mindenki a fejét követelte volna.(Anno meg is tettük.)
3. A rotáció baromi nehéz és húzós edzői kérdés.Őszintén szólva én Seckre,Gersonra és Paredesre lennék kíváncsi 2-3 zsinórmeccs erejéig.Több választható figuránk nem nagyon van.Mozgatja Spalletti a kezdőt,de ebben most ennyi van.
Olasz tulaj for President.
Simán/csont nélkül/mindenféle gondolkodást nélkülözve odaadnám az európai kupás helyezéseket egy telt házas szezonért.
Csak jönnének már végre vissza az ultrák.
(Persze jól teszik,hogy nem jönnek.Soha nem gondoltam volna,hogy a fradistákkal karöltve ilyen makacsok és kitartóak.Respect.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2016.09.26. 21:22


Impotens kutyát nem írtam, de rendben óvatosabban fogalmazok!
Amúgy kimondom az igazságot, nem bántó szándékkal, hanem tényszerűen, ha másnak más a véleménye vitatkozzunk, de F. Totti én Rád egy rossz szót nem szóltam, te viszont igen, kérdezem miért nem beszéljük meg? Érvelj h miben nincs igazam, értelmes vitában még akár meg is lehet győzni, bár ahogy olvasom a hsz-eket a többség ugyanazt látja mint én, csak én hevesebben fogalmaztam :D
Több mint 20 éve vok Roma szurkoló, még a mai napig képes vagyok háttérbe szorítani a 2 éves kisgyerekemet arra a 2 órára amíg meccs van, ne kérdőjlezd meg lécci h hová akartam én beregelni ;) az meg h kimondom a xarra h xar, hát evvan :D
el szeretnék indítani egy vitát 3 fronton, 3 témakörben, remélem vállalod ;)
1.idén még egy jó meccsünk sem volt! Na jó talán a Crotone elleni vállalható, de ott az ellenfél volt hát legalábbis Serie B szint, azonkívül nulla! Voltak meccsen belül jó periódusaink de komplett 90 percet nem tudunk egy stabil szinten játszani! vezetünk az ellenfél a padlón, leadjuk mégis, ki vagyunk kapva, el kezdünk visszajönni a meccsbe, de mégsem sikerül satöbbi.
2. Idén Tottin kívül mindenki mélyen tudása alatt teljesít, és az újak az égvilágon semmit nem tudtak hozzátenni a csapathoz (talán Fazio kivétel, ő ennyit tud és azt hozza is)
3. a bajnokikon kábé ugynaz a 14-15 ember játszik,bérelt helyek vannak! Lehet egy játékos akármilyen béndzsa formában, úgyis a pályán lesz jövő héten is, na látszikis a hozzáálláson! Ki vagyunk kapva, kihagyunk mindent? Nem baj majd jön az öreg Feri és megváltozik minden, és az a baj h már Spalletti is csak ebben hisz, atavalyi 8-10 percek helyett már egész meccset kap, 30 percre áll be, 45 percre áll be (sztem hamarosan megsérül és akkor lesz nekünk geb*sz)
Vélemények?
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2016.09.26. 20:30


Dzekoról nálunk soha.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.09.26. 19:22


„Egy igazi gólvágó, nagyon veszélyes játékos, akinek nincs szüksége sok helyzetre ahhoz, hogy betaláljon. A büntetőterületen belül hidegvérű és koncentrált. Veszélyes, viszont egyedül nem képes mindent megoldani, szüksége van a társakra is. Az előző szezonban csodálatosan teljesített, úgy szerezte a gólokat, ahogyan más reggelizik."

na ilyen ember kéne nekünk!
vajh mikor fogunk ilyet olvasni Dzeko-ról? :D




amúgy Nikolicsról írják :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.26. 17:22


F72Quadraro írta:
F.Totti írta:(írtam privit)


Nem jött meg... :(

Újra próbálkoztam :-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.26. 17:20


feree80 írta:
F.Totti írta:Corso, az van, hogy mindig mindenkit nem szabad utálni. Mivel pár éve a tulajdonosokat folyamatosan utálja a társaság, edzőt pedig másfél évig utáltak, így most edző helyett a keret a soros.

ha ezzel rám célzol,.. .

Dehogyid. Legkevésbé rád. Te a kerettel kapcsolatban elég régóta fix állásponton vagy. Úgy általában a közhangulatot próbáltam visszaadni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.09.26. 17:04


cejas írta, kilátástalan küzdelem volt hétvégén, ez egy perfekt megfogalmazás.

F.Totti írta:Corso, az van, hogy mindig mindenkit nem szabad utálni. Mivel pár éve a tulajdonosokat folyamatosan utálja a társaság, edzőt pedig másfél évig utáltak, így most edző helyett a keret a soros.

ha ezzel rám célzol, nincs igazad, kinevezésekor is mondtam, megérdemli a roma padját, és lajos és zeman után fullra megérdemelne 1 felturbózott csapatot(nem kapta meg), sőt azt is mondtam, és mondom most is, Spá nem tudom és nagy is akarom utálni, sőt kritizálni sem fogom, nyilván elfogult vagyok vele kapcsolatban, de ez van, megérdemli, az első regnálásáért, plusz ahogy felhozta a tavalyi évet pláne, ha belebukik ha nem, bele fog :( nálam az unicum ő és Capello.

totti Spá kapcsolatra, ugyé tavaly fasirtban voltak, szal nálam jelzésértékű a crotone teljes meccse és a bikák elleni 45 perce, elsőre lehet azt mondani hogy pihentetni akarta a csapatot, de én inkább azt mondom, biztosra ment, fio vereség után, vkinek hoznia kellett a meccset a crotone ellen, a hétvégit meg nem kell magyarázni, 20ra lapot húzott félidőben, nem véletlen hogy első csere volt, egyszerűen benne hitt/hisz a legjobban per pill, hogy meccset dönthet, fordyíthat meg.

dzeko, továbbra is azt mondom, Spá csak azért játszatja mert a fáraó és perotti nincs olyan formában mint tavaly, ha abban lennének, dzeko menne a padra....azért fáraó per pill azt játsza, mint annó a milanban, 1 jó félév, majd évekig semmi, monaco nulla, és nálunk megújjult 1 félévre, kérdés hogy ez most abbamarad, vagy feltámad....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2016.09.26. 12:05


F.Totti írta:(írtam privit)


Nem jött meg... :(
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.26. 11:03


Trigoria írta:F.Totti: ezek a fórumelemzéseid... :D :D :D Mindig cinikusan kielemzed, aztán kiderül te is a része vagy ugyanannyira. Max te épp mást nem szeretsz annyira, mint a többség. :)


Még szép, hogy rész vagyok. Ezért is használom a T1-et. És ezért nem cinikus, hanem ironikus. Moderálva meg akkor leszek, ha átmegy szarkasztikusba :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.09.26. 10:40


Castan mit mondott?

Ilary meg kicsikét...nemokos tudjuk. Feri igazi párja. De vajon a gyerekeik honnan szereznek agyat majd? Lopnak vagy vesznek? :D :D

F.Totti: ezek a fórumelemzéseid... :D :D :D Mindig cinikusan kielemzed, aztán kiderül te is a része vagy ugyanannyira. Max te épp mást nem szeretsz annyira, mint a többség. :)

Trigo is kivárt és ezzel a szenvedős szezon jövendöléssel csak félutas megoldást választott fereehez képest :)
kínkeserves. kínkeserves :wink: :D És jah, mert én nem mondom hogy idén botrányos helyen végzünk, csak hogy rohadt nehéz szezon lesz. És hát eddig az is...


Corso:
Az, hogy van, hogy egyre trágárabb a fórum (régen a sz@r is kizárt volt), és ez senkinek nem szúr szemet?
Nyugodtság van. Nem lett trágárabb. Legalábbis nem moderálatlanul. Meg eleve rossz szezont futunk. Ilyenkor több a káromkodás. :D A sz.r most is kizárt, de tény hogy ezen lazítottam picit :wink: És bocs, de én sem vagyok mindig gépnél (lásd tegnap a meccset se láttam ugyebár)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.26. 10:39


F72, a "nem szidnám" és a "szeretem" között azért van néhány árnyalat.
De azt sem igazán szeretem, hogy az edző a sajtó előtt támadja a keretet. Akkor már nevesítsen, vagy reagáljon úgy a történtekre, hogy egyértelmű legyen kire gondolt. Ha valakiből hiányzik a karakter, a harcosság, a jellem, akkor azt nem kell játszatni. Biztos Paredes, Allison, Anocic és Seck aki sokat képzel magáról. Mert Iturbe, Salah és Dzeko biztos nem.

(írtam privit)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2016.09.26. 10:17


Az meg persze csak segít a helyzeten, hogy a roppant
okos Ilary Blasi úgy érezte, neki is meg kell szólalnia Spalletti ügyben.
Meg persze Castannak is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2016.09.26. 10:13


Spalletti idén már sokadszor nyilatkozza a mérkőzés után,
hogy nincs igazi elszántság, tűz a csapatban. Most is említette,
hogy a Torino ezen a téren sokkal jobb volt. Konkrétan most
azt is mondta, hogy sokan kicsit túl jónak gondolják magukat,
aztán ebből a pályán nagyon keveset adnak vissza.

Majd persze megemlíti, hogy mindezért az edző a felelős leginkább,
s ha a helyzet huzamosabb ideig nem változik, akkor neki kell levonnia a következtetéseket.

Lehet persze F.Totti nagyon szeretni az összes játékosunkat, de ha a saját
edzőnk mondja, hogy mint jellem, karakter, harciasság van még komoly lemaradás,
akkor ezeket a srácokat én nem annyira nagyon szeretem.
Persze az örök kérdés, hogy ez miért mindig Rómában van így?
Ez a keret Juventus mezben jobban harapna? Az egész közeg van "elátkozva"?
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.09.26. 09:54


a spallettibe vetett bizalommal az a baj, hogy toketlen a csavo. miert nem kezdeti paredest mindig? o az, akitol elvileg (spall szerit is) lehetne azt varni, hogy beletedzi azt a kis pluszt a csapatba, ami kell. akkor miert csak csere? (ha egyatalan beall)
tottit is palyara kuldhette volna tavaly a real ellen. ott is toketlen volt, nem merte a 39est betenni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.09.26. 09:52


F. Totti azért konzultálj Tottinéval is arról a Spalletti kultuszról. Lehet, hogy a dupla edzés miatt tört ki belőle a kétségbeesés, hogy nem látja a férjurát gyakrabban, de emberileg nem tartja sokra a maestrot...

http://romapress.us/2016/09/25/tottis-wife-hits-out-at-spalletti-he-is-a-little-man/

Bárhogy is legyen ha a következő 2 bajnokin 0 pontot gyűjtünk akkor rezeg a pad. Spal is tudja.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.09.26. 09:48


a jatekosokat en nem utalom, miert is tennem, de a keretet, azt nagyon is!

"biztos van olyan aki beleszarik mert jovore mashol lesz."

biztos hogy nincs. ill. aki ilyen, az azert lesz mashol, mert ide nem kell, nem jatszik. egy legalabb ilyen szintu csapatba nem vesznek beleszaros embereket. egy realba vagy bayernbe nem kell olyan ember, aki barmilyen korulmenyek kozott is, de beleszarik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.26. 08:02


Corso, az van, hogy mindig mindenkit nem szabad utálni. Mivel pár éve a tulajdonosokat folyamatosan utálja a társaság, edzőt pedig másfél évig utáltak, így most edző helyett a keret a soros. És az okok is a szokásosak: nem küzdenek, nem szántanak, nem akarnak.
A valaki, akiben bízni lehet, az most az edző. Ha belegondolsz tök logikus. Akkora a jövés-menés, hogy az újak közül senkihez nem alakulhatott ki kötődés, Totti negyvenpluszos lesz lassan, DDR rettentő gyenge és Florenzi is csak egy-egy felvillanásra jó. Az is tök természetes, hogy a várva várt nagy durranás lett a legnagyobb közellenség.

De nem akarok itt analizálni. A gond szerintem egyértelműen a tulajdonosokkal van. A célt ők határozzák meg és részben az odavezető utat is ők, illetve az igazgatóság szabja meg. Mindenki aki ő alattuk van, az ehhez igazodik. Sabatini, az edzők, a játékosok. A cél pedig teljesen irreális, az út pedig zsákutca. Tartósan nem lehetsz sikeres így. De tulajdonost pont nem fogunk váltani. Legalábbis addig nem, amíg az ingatlanüzlet esélye él. Ha az teljesen bebukott, akkor majd kiszállnak maguktól. De azok sem lesznek kellemes évek.

Jobb híján marad nekünk a túlélésre játszás. És a Spalletti kultusz pont ez. Ő egy hiteles ember, akit lehet szeretni. A hibáit is lehet másra fogni. Ezért tart ki mellett tovább a társaság, mint DDR vagy Florenzi vagy akármelyik játékos mellett. Én mondjuk a 3 rómainkat, plusz Radját és Strootmant is közel feltétel nélkül szeretem. De a többieket sem szidnám. Az hülyeség, hogy nem akarnak. Miért ne tennék? Ja, tudom. Nem is várják már a meccseket, mert minden vasárnap púp a hátukra. A csütörtökök meg főleg. Ezt így a teljes keretre kimondani... :) Eltérő egyéniségek, más motivációs szinten és habitussal. Biztos van olyan is, aki beleszarik, mert jövőre úgyis máshol lesz. De a többség nem ilyen. Spalletti szépen össze fogja rakni őket, mert a keret nem hulladék. Dobogó esélyes, egy jó edzővel. Vagy ha ez nem igaz, akkor egyetlen szakértő, edző, klubvezető, szurkoló sem ért a focihoz. Illetve egyetlen egy igen. Ő feree, mert emlékeim szerint egyedül ő mondta szezon előtt is, hogy szar minden. És még a végén neki lesz igaza. Trigo is kivárt és ezzel a szenvedős szezon jövendöléssel csak félutas megoldást választott fereehez képest :)

Még egy gondolat. Ha lenne szurkolás persze könnyebben menne, de az szintén nem a játékosok és az edző hibája, hogy nincs. És erohadt nagy hátrány. Könnyebb beleszarni, ha rád is szarnak. Bocs a szarozásért :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.09.26. 06:48


Én nem tudom, hogy mi történik a csapat körül, de a tegnapi meccs, konkrétan vállalhatatlan volt! Salak a szezon kezdete óta, csak árnyéka magának. Hol van az az ember, aki felszántotta az oldalvonalat? SES miért nincsen a kezdőben? Tényleg Dzeko miatt nem fér be? Én imádom a Mistert, de vagy fentről kap parancsokat, h a bosnyákot kell játszatnia, vagy megvakult és elromlott a memóriája. Ezeknek a srácoknak nem, napi két edzés kéne büntetésnek, hanem fejenként egy ordenáré nagy saller!!! Az már csak egy másik dolog, h ebben a csoda szereplésben hibásak az amcsik is. Nincsen irányítója a csapatunknak. Ez erősen meglátszik a játékunkon, de ettől még hiányzik az elszántság, és a pontosság. Nem tudom, hogy mi lesz így, de én egy kicsit aggódom. Engem a Crotone elleni győzelem sem villanyozott fel. Egy picikét bíztam abban, hogy a lendület átvisz minket szebb időkbe, de a 4 ide is kevés volt ehhez.... Mi lesz így a nagyobb csapatok ellen??? Ejjjjj.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.09.26. 05:47


Corso: nézd meg az elmúlt években minden edző őszét. Talaluni fogsz egy jó garcía őszt. Talán egy tűrhetőt meg és ennyi. Tényleg az összes edző hülye? Mert én nem hiszem, hogy senki nem tud mentálisan es taktikailag felkesziteni egy csapatot. Nálam ez abszolút nem Spall hibája. Tottit sem küldte be be szerintem, gólt akart és jelenleg úgy látszik, hogy ő az, aki veszélyessé tudja tenni a tamadasokat. Egy negyvenes éves Totti tud veszélyesen passzolni, a többiek meg ivelgetik be a 16osra a labdát. Ennél az I jobb lenne, ha a 8ik helyért mennénk, de tele lenne fiatalokkal a csapat :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2016.09.25. 23:26


Az, hogy van, hogy egyre trágárabb a fórum (régen a sz@r is kizárt volt), és ez senkinek nem szúr szemet?
A meccs összefoglalóját meg csak most láttam, az hogy van, hogy senki nem kérdőjelezi meg Spal-t? Mi a frászt csinált az elmúlt hónapokban? Mikor kezdtük utoljára ilyen borzasztó módon a bajnokságot? Még nyári amcsi túrák után is voltak 10 meccses nyerő szériák...
Úgy tűnik nektek mindenki hibás, csak a csapatot felkészítő edző nem. Mentálisan egy büdös zokni szinten volt a csapat a Porto elleni meccseken. Azóta sem történt semmi. De hibásak az amcsik (sztem is), hibásak a játékosok (sztem is), de majd meglátjuk csütörtökön. Ha 6:0-ra verjük a dzsurdzsut, akkor ok. Minden egyéb azt mutatja, hogy Spal. nem tud mit kezdeni a csapattal. És baromi dühös vagyok, és Bécsbe akkor is kimegyek.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.09.25. 22:42


FR24:
a mocskos rohadék, és impotens kutya jelzőket kérlek mellőzd!
a többi ok :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég

cron