Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.25. 22:36


Zsolti írta:Én megértem ForzaRoma dühét.
Persze fogalmazhatott volna árnyaltabban is.
Mint ahogy Trigo tette Dzekóval kapcsolatban az utolsó sorban. :)


Oké, de ő modi. És rögtön moderálta is magát egy .-tal :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.09.25. 22:27


Én megértem ForzaRoma dühét.
Persze fogalmazhatott volna árnyaltabban is.
Mint ahogy Trigo tette Dzekóval kapcsolatban az utolsó sorban. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.25. 22:11


Trigoria írta:Amúgy nem gondolom, hogy a srácok nem hajtanak, attól még hogy az arcukon ezt látjátok.


Pedig kristálytiszta ez. HA nyerünk hajtanak, ha nem, akkor beleszartak. Nincs középút.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.25. 22:09


cejas írta:Ha már Spal 4-2-3-1-et nyomat, akkor DMC-ben játszon DDR, Radja, Strootman. Szélen SES és Salak, középen pedig Perotti. Hova tesszük Paredest és Gersont? Csak Perotti helyére. Nem hiszek benne hogy egyikül is alkalmas mélységi irányítónak, még ha Paredes-szel már egy éve ezt erőltetik.


Az én csapatom jövő hétre:
Allison-Peres, Manolas, Vermaelen, Emerson - Strootman, Parades - Salah, Radja, El Shaarawy - Perotti. De persze EMerson helyett játszhatna Anocic, de az már túl populista lenne :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.09.25. 22:06


na, hosszú évek után az volt az első Roma meccs amit nem láttam!
2. félidő alatt meccsem volt, elsőre meg véletlenül rászerveztem két találkozót. És jellemző az idei évre, hogy amikor erre rájöttem, nem változtattam már meg. :(
Hát nem bántam meg.

Kínkeserves év lesz/van tudjátok.

Amúgy nem gondolom, hogy a srácok nem hajtanak, attól még hogy az arcukon ezt látjátok.
Dzeko sem közömbös, hogy rajta megy el meccs. Valszeg kegyetlenül idegesíti belül minden percben.

Elhiszem amúgy hogy a bosnyákunk jó játékos, de látható hogy nálunk vagy nem jó, vagy peches, vagy akármi. Márpedig ez ide kevés. Elnézve a hosszú összefoglalót menjen innen a f.szomba már végre :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.25. 22:04


ForzaRoma34 írta:Sok zsoldos kutya .... impotens zsoldoshadsereggel és millió formán kívüli beleszarok játékossal ... a mocskos rohadék .... Peres olyan szar a baloldalon h az félelmetes...De Rossi ideggyenge....


Te biztos ide akartál regelni? A következő zakó után remélem kurvaanyázol is majd. Időszerű lenne. Boszniáról és a háborúról meg szerencsére fogalmunk sincs. Nem is tudom hogy jött ide. De a lényeg, hogy pont leszarod.

Higuain? Ja, ő pont nem zsoldos kutya. A legjobb példa. Csak ilyet ide nekünk is!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.09.25. 21:36


ForzaRoma34 írta:Fazio darabos mint a romlott tej, Csecsnyinek minden meccsre jut egy baki.

Az lehet, de egymaga többet ér, mint JJ, Vermaelen és Emerson együtt. Sokkal stabilabbnak érzem vele a védelmet, mint az előbbiekkel.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.09.25. 21:32


Rendben van, hogy a Torinonál nincs eredménykényszer és pénz is kevés, ezért lehet játszatni akit akarsz + Mihajlovics korábban is gond nélkül rakott kezdőbe fiatalokat (Romagnoli a Sampnál, 16 éves Donnarumma a Milannál...). Nála ez nem probléma.

Gond inkább ott van nálunk is, hogy van pl. egy 16 m-s Gersonunk de úgy ül a padon, mintha Bordin ülne ott. Egy 16 millás játékos álljon már készen a játékra. Ja igen. Tudom mi a probléma: nincs hova tenni. Paredes olyan AMC volt mint a szél, mikor idekerült, de nálunk nem volt ilyen pozíció és csak kallódott, mint Ucan. Gerson is az AMC-jével nem ér semmit, mert ha játszik is hátul próbálgatják. DMC kellene és mélységi irányító. Gerson pedig nem oda való.

Ha már Spal 4-2-3-1-et nyomat, akkor DMC-ben játszon DDR, Radja, Strootman. Szélen SES és Salak, középen pedig Perotti. Hova tesszük Paredest és Gersont? Csak Perotti helyére. Nem hiszek benne hogy egyikül is alkalmas mélységi irányítónak, még ha Paredes-szel már egy éve ezt erőltetik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2016.09.25. 21:23


Sok zsoldos kutya egy helyen mégis mit vártatok? Akkora unalom ült mindegyiknek a fején h már megin meccset kell játszani, rendesen meg voltak sértődve! Jó ez persze nem igaz, hanem nemlátom azt a mindent elsöprő küzdeni akarást, azt a felszántom a pályát és úgyis győzök ha beledöglök is. Ezt a meccset tavaly 4-0ra nyertük volna... impotens zsoldoshadsereggel és millió formán kívüli beleszarok játékossal azonban nem lehet...
Ha vki Dzekot még egyszer dícsérni meri nyílt pisztoly párbajra hívom ki :D a mocskos rohadék egymaga 5 ajtó ablak ziccert hagyott ki megint, Peres olyan szar a baloldalon h az félelmetes, vagy tegye át jobbra v rakja le a padra,mert kriminális a manusz... Perotti olyan szinten szarik az egészre, ül az unalom az arcán, De Rossi ideggyenge, Strootman minden meccsel egyre lassabb,Ninja unja, a Manolas unja, Florenzi botrány, Fazio darabos mint a romlott tej, Csecsnyinek minden meccsre jut egy baki.

Dzeko: nem érdekli, egyszerűen nem érdekli, hminden meccset rajta bukunk el, unott pofájával a legnagyobb ziccerekkel még a kaput se találja el soha ötösön belüli szitukban, persze tudom Boszniában meg sokan meghaltak a háború alatt, pont leszarom amikor meccset nézek azt várom el a 9-estől h verje be mintha egy bosnyák qrvának verné be, de nem sorra hagyja ki és még csak nem is idegesíti. Higany Roma mezben 6 forduló után 15 gólnál járna...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.09.25. 20:59


cejas írta: Nézzétek meg, hogy kik mosták most le a Romat. Na igen, a Torinonál nem féltek betenni a fiatalokat. Boyé - 20 év, Barrecca - 21 év, Belotti 22 év.

...

kézenfekvő a válasz, 3 válaszom is van, erősorrendben.
1, tényleg tehetségesek, mihály meg szembe megy mindennel, és játszatja őket
2, ettől erősebb, a bikáknak még annyi zséjük sincs mint nekünk, ergo a drága vétel helyett a hazaiban bíznak
3, a legkomolyabb, a bikák nem úgy mennek a szezonnak, hogy biz első 3ban kell végezni, mert létkérdés, ergo nem várja el tőlük ezt senki, nincs eredménykényszer, akkor biztos nincs mint romában, ha becsusszan 1 uefa kupa hely boldogok, ha nem, tisztes középmezőny.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.09.25. 20:42


A nyilatkozatok elég gyengék.
Nem hiszem, hogy a konzisztenciával lenne probléma. Egy Crotonét rommá verni más, mint a Torino ellen játszani. Ami a Crotone ellen elég, az itt teljes csőd is lehet. Ez nem forma kérdése.
Zavarodottság a kapu előtt? Ha a kapu előtti 100 m-t annak vesszük, akkor igen, egyébként nem. A Torinonak legalább 2x annyi helyzete volt. Nem mintha Dzeko nem hagyott volna ki megint gólhelyzetet vagy Salah is - mégis a Torino rúghatott volna többet. Ez nem az a meccs volt, ahol szidhatnánk a helyzetkihasználást vagy a balszerencsét - itt komplett vereség volt: a Torino akarata érvényesült és nem egy góllal rúgott többet.

A szélsőink megint nem értek semmit. Salah sem és Perotti sem tudott egyszer sem elszaladni a labdával. A hosszú labdák pedig rendre csődöt mondtak, mert a Torino védelme a 16-oson ácsorgott, ilyen szűk területre pedig elég nehéz bepasszolni a labdát messziről úgy hogy az még meg is játszható legyen. A beadások és pontrúgások pedig a szokásos minőségben borzolták a kedélyeket.
Mégis a középpályát éreztem a leggyengébbnek, de lehet, hogy a taktika miatt is. Sokat elmond, hogy Ninját és DDR-t is lecserélték, a mosógépünk pedig már egy kicsit vízköves. Támadásban nem nagyon léptek fel és értek oda, max. ha beszorítottuk a Torinot, akkor 30 méterre a kapujuktól bepasszra voltak jók. Védekezésben pedig egyszerűen átlőtték őket. Párharcok terén is sok labdát szerzett itt a Torino bár statot nem láttam. Teljesen impotens volt ez a csapatrész. A támadásokhoz nem tudott hozzátenni, védekesében pedig többnyire értelme nem volt.
A hátvédsor nem tudom mit játszott, mert egy vonalban álltak 30-40 méterre a kapunktól, de elég kevés les volt. Nagyon simán lejátszották őket akár még ketten is. Vagy a Toro csatárai voltak jók, vagy a lestaktikát felejtettük el. Ha meg nem azt játszottuk, akkor meg miért játszottunk annyira fent? Ja mert 3 középpályással úgy nehéz felhozni a labdát...

Spalnak ki kell találnia valamit: a szélsőjáték sokszor semmit nem ér, Perotti a szélen árnyéka önmagának, Dzeko Dzeko, a középpályánkat megeszi egy középcsapat, Flo vékony jobbhátvédnek, BP ne játsszon már balhátvédet. Középhátvéd téren legalább ez van, azaz ennél jobb nincs.

A riporter mondta, hogy Iago Falque nem nagyon fogta vissza magát ünneplésnél. Miért tenné? Nem kell ő már nekünk. Hogy a mai játékával a Roma sajnálhatja... Szerintem nem. Castan inkább jöhetne vissza.

Elől nem túl rózsás a helyzet választékban. Van egy szélső cserénk SES, aki ha impotens a szélsőjátkunk nem ér semmit, van egy Totti aki nem tud mindig megmentő lenni, nem is az ő feladata lenne a csapatot vinnie a vállán, és van egy Iturbe aki mintha itt sem lenne azaz használhatatlan, egyébként szintén szélső. Én is Sadiq-ért kiáltanék ha nem lenne sérült. Egyébként pedig még mindig érthetetlen számomra hogy Iturbe maradt és nem Ricci. Ricci néha játszik csak a Sassuoloban, de figyeljétek meg, hogy a Sas mindig ezt csinálja. Pellegrini és Politano is cserék voltak ritkán játszottak kezdőként. Aztán év végén mi lemondtunk róluk és hirtelen Politano mindjárt kezdő, Pellegrini pedig már ebben az évben játszott annyit mint tavaly összesen. Riccit is jegelik, aztán év végén megveszik és hirtelen kezdő lesz...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.09.25. 20:23


Spalletti nyilvánvalóan keresi a tavalyi utat. Sőt az is lehet, hogy visszanézegette az akkori meccseket. Akkor játszottunk 4231et és a Crotone ellen visszaálltunk. Ma is ez ment végig. Az első félidő előrejátékra szerintem a legjobb félidőnk volt idén. A legjobb. Pech és Dzeko, hogy gól nélkül zártuk. Nagy kár volt felforgatni a csapatot Tottival.

Egyetlen egy dolog érthetetlen, de nem kezdem én is.
Nem vagyunk messze a jó játéktól, de egyre nehezebb lesz megtalálni a helyes utat. Fogy az idő. Hangozzék ez bármily hülyén is szeptember közepén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.09.25. 18:44


Én csak azt nem értem, hogy miért nem nézik vissza az előző szezon nyertes meccseit? Akkor láthatná, h kb felforgatta a csapatot...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.09.25. 17:02


Zsolti írta:Mcsabi,a nigériai MÉG a Bolognában SEM játszik.
Te írtad. :wink:


Sérült játékos nem is fog, úgyhogy óvatosan a kritkával.
Sadiq a múlt héten tért volna vissza a sérüléséből, de azt írták, hogy súlyosabb, mint elsőre tűnt. Ezért nem játszott még ebben a szezonban. Hogy mikor épül föl azt nem lehet tudni. Szerintem lehet, hogy a transfermarkt által írt dátum is túl korai a visszatérésre... Sajnos. Főleg, hogy Destro megtalálta a góllövő cipőjét.
http://www.transfermarkt.com/umar-sadiq/verletzungen/spieler/337715

mcsabi írta:Hova tűnt a tavalyi Spalletti? Idén egyszerűen nem találja a szerepeket.
- Perotti borzalmasan rossz, ha esetleg jönne egy új edző szerintem ő lenne a Roma új Falque-ja, akit adunk is egyből tovább.
- Dzeko tökéletes pozíciója a pályán valahol Pallotta mellett lenne. Ha itt van az amerikai, akkor nézheti a mérkőzést a lelátóról, ha nincs akkor onnan se.
- Peres helyett akár Alisson is játszhatna a baloldalon, legalább annyira érezné ő is azt a posztot. Ha továbbra is csak ezt a szerepet kapja, akkor minden fillérért kár amit érte adtak.


-Perotti ebben a szezonban a szélen játszik és nem ál-kilences. Ez nagy különbség. Hogy miért játszik a szélen? Egyesek szerint ő mondta Spalettinek, hogy ott jobb. Ez nem teljesen világos, mert ha valóban ez történt, akkor Spal gyenge vezető: abszolút látszik, hogy tavaly ment Perottinak, idén pedig nem.
- Az előző kérdésből eljutunk egyből oda, hogy Dzeko középcsatárként megkérdőjelezhetetlen idén. Tavaly két opció volt: Perotti középen visszavonva vagy Dzeko erőcsatárként. Tavaly is előbbivel ment inkább a szekér. Ezen túl is van egy negatív pont: Dzekonak nincs cseréje. Innen eljutunk oda, hogy miért van non-stop a pályán.
- Számomra is érthtetlen, hogy Peres miért nem a jobbon játszik. Ott abszolút jobb. Florenzit ma úgy kerülték meg, hogy rossz volt nézni. Nem mintha Peres jobban szerelt volna. Mindenesetre ha teljesen elfogyott a bizalom balon, akkor miért nem játszatja Spalletti Secket vagy Anocicot? Mert fiatalok? Nevetséges! Nézzétek meg, hogy kik mosták most le a Romat. Na igen, a Torinonál nem féltek betenni a fiatalokat. Boyé - 20 év, Barrecca - 21 év, Belotti 22 év.

Ebben a meccsben az volt a rémes, hogy kilátástalan küzdelem volt. Nem véletlenül kaptunk ki. Jobb volt az ellenfél és ha tovább játszottuk volna a meccset max. kapunk még nénány gólt. Támadásban ismét csak az ívelgetések Dzekora ment. Nincs más játékunk, látszik az elmúlt meccsek alapján. Szörnyű!
Perotti nem jó balon - középen sokkal veszélyesebb, Dzeko továbbra is Dzeko, Salah borzasztó döntéseket hoz (szemben a kapussal ember nélkül Tottival akar gólt rúgatni 1-3-nál - érthetetlen, amikor nincs helyzetben 5 perccel később, akkor meg rátekeri teljesen feleslegesen). SES formája legalább javul.
Ninja 10-esként tényleg nem volt jó, ahogy vendégek fogalmaztak a Digin. Pedig pihent. Lehet, hogy már nem fáradtság. Strootman nem a régi. Lassúbb, nincs előretörése. DDR DDR. A védelmet pedig simán lefutották és lekontrázták ma. A lestaktika nem működött.

Hova tűnt a tavalyi Spalletti? Érdekes kérdés. Miért hozza a fenti rossz döntéseket? Nem tudni, de ha a következő két meccsen csúnya eredmény születik, ami simán benne van, akkor lehet, hogy az a vezetőség, aki a hosszabbításon gondolkodott 2 hete, az most más papírt tesz az edző elé...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.09.25. 15:08


mcsabi írta:
Sajnálom amúgy a vezetőséget, mert ebbe a Romába nem fognak beleszeretni a gyerekek/fiatalok úgy ahogy hajdanán mi tettük és Totti visszavonulása után fogalmam sincs, hogy kinek a mezét fogják vásárolni azok a szerencsétlenek, akik még erre az évről évre cserélődő zsoldosseregre kíváncsiak. Nincsenek karizmatikus alakok, fiatal olasz példaképek... Így se mezeladás, se szponzor, se teli stadion nem lesz. Lehet, hogy a milan perpill hátrébb van a tabellán, de a legutóbbi mérkőzésen 7(!!!) olasz játékos volt a kezdőben, akiknek a nagyobb része fiatal.

én 1 vkit vagy 2t sajnálok, és az magam, vagyis magamat sajnálom, hogy ezt a xart kell hétről hétre néznem, ismerek olyan embert, akinek minden bajnokságban van 1 kedvenc csapata, így ha vmelyiknek nem magy, akkor szurkol a másiknak, én nem ilyen vagyok, nekem 1 csapatom van az a roma, 17-18 éve, én max azzal tudok sztrájkolni hogy nem nézem meg a meccseiket, ez mostanság sokszor előfordul, de rvára unom, ha nem is évente, de 2v3 évente szezonkezdetnél már magyarázkodni kell, az okokat kell kutatni, hogy ezt megint mért baxtuk el, mért nem fog semmit se érni az év, holott nem így indultak az évnek....

akit nem sajnálok, az a vezetőség, pénzéhes dögök, akik csapat a pénzt szednék ki a romából, ha egyáltalán tudnának szerezni, de nem tudnak, 6 éve regnálnak?! vagy több....
mit tudnak felmutatni, stadion terv papíron, meg 1 db alapkőt letettek, mezszponzon nem köll minek, 5-6év 30-36 milla mínusz wind.....nem beszélve az idei bl kizúásról, ami blama....

volt 5-6 év versenyelőnyük a 2 vegetáló milánói csapatokkal szemben, ez idő alatt meg kellett volna erősíteni az romát anyagilag és játékosállományilag, mert azért a végtelenségig nem fog a milánóiak vesszőfutása tartani, és most értem el oda, hogy azt mondjam, 5-6 forduló vagy mennyi ment el? hogy nem leszünk 3ban, és ehhez ismét hozzá kell szoknunk :(
eddig legalább úgy adtak el játékost, hogy a helyére vmi hasonló minőséget hoztak, de idén nem hogy minőségileg, mennyiségileg sem vagyunk meg, de baldasszioni szerint komplett a keret, vajh scudettozott vki?! gondolom igen, csak nem emléxem...
most komolyan van 38 forduló plusz 6 uefa kupa, talán 1-2 forduló az olasz kupában míg szénné nem égetjük magunkat, és ennyi meccsre van 4 belső kpályásunk?! elképesztő és felelőtlenség, nem beszélve a gyenge védelemről.....és bl helyet akarunk, meg nyerni és nyerni, viccnek is rossz, jaj de csúny év elé nézünk/nézek
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2016.09.25. 13:47


Ezt a szenvedést, mi az oka annak hogy a támadójátékunk nulla? Azt hogy a védelmünk szétesett még megértem a fele ki lett cserélve, Rüdiger lesérült kellett valami vészmegoldást igazolni, nem jött be, ráadásul Mario Rui is lesérült, Flo formán kívül, Peres nem a posztján játszik, bár szerintem Torinóban se a védőmunkájáról volt híres. Lehet jobban jártunk volna ha marad Castan a csapatnál? Paredest miért nem próbáljuk ki kezdőként pár meccsen, ez a DDR-Strootman kp nulla kreativitás. Salah sajnos Gervinho kettő, futni tud, jó gyorsan, de befejezésben és összjátékban kevés. Dzeko javul de így is nagyon gyenge.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.09.25. 13:46


azert remelem spalletti meg a jatekosok meg biznak a scudettoban es ennek hangot is adnak!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.09.25. 13:33


feree80 írta:mondhat akárki akármit, Spá abból főzhet amit a vezetőség a rendelkezésére bocsát

Én úgy emlékszem itt volt már Spal az átigazolási időszak befejezése előtt is. Falque-t és Ljajicot nem volt kötelező kölcsönadni és Iturbét se kellett itt tartani, volt érte jelentkező de neki kellett... Meg merem kockáztatni, ha azt mondja neki nem kell Dzeko, akkor a bosnyák most a Fenerbahcéban rúgná a bőrt. De ez a védőfelhalmozás se kizáróan Sabatini döntése volt, ebben is biztos vagyok.

Sajnálom amúgy a vezetőséget, mert ebbe a Romába nem fognak beleszeretni a gyerekek/fiatalok úgy ahogy hajdanán mi tettük és Totti visszavonulása után fogalmam sincs, hogy kinek a mezét fogják vásárolni azok a szerencsétlenek, akik még erre az évről évre cserélődő zsoldosseregre kíváncsiak. Nincsenek karizmatikus alakok, fiatal olasz példaképek... Így se mezeladás, se szponzor, se teli stadion nem lesz. Lehet, hogy a milan perpill hátrébb van a tabellán, de a legutóbbi mérkőzésen 7(!!!) olasz játékos volt a kezdőben, akiknek a nagyobb része fiatal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2016.09.25. 13:47-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.09.25. 13:28


mondhat akárki akármit, Spá abból főzhet amit a vezetőség a rendelkezésére bocsát :wink: , láthatjuk összekukáztunk 3 belső védőt, egyrészük múlt, a másik fele pocelánlábú, a kpályát nem erősítették meg, fáradt, enervált, nincs a padon olyan ember, aki megváltoztatná a meccs menetét, nem beszélve, hogy a jobb és bal szélső védő szerepéről, nem poszton játszatásáról, de itt megint oda lyukadok ki, amit a vezetőség ad, abból kell főzni.

Spá lettette a voksot dzeko mellett, nem látunk a színvalak mögé, de ennek oka lehet, hogy a fáraó és perotti nincs olyan formában, holott tavaly ez a dzekostalanított 3assal qrva sok pontot szereztünk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sedronc Dátum: 2016.09.25. 13:28


Ez nem gúnyolódás volt, hanem kín! De lassan már ez is kiég belőlem. Jövő héten élőben nézhetem a fiúkat..... ettől csak jobbak lehetünk.
Avatar
Sedronc
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008.11.23. 18:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.09.25. 13:22


Zsolti írta:Gyere,Dzsémsz,tegyél rendet az öltözőben. :lol:

Az a Mister feladata lenne... Remélem stoplisnyomokkal a fejükön, kopaszon fognak kijönni a következő mérkőzésre, mert egy üvöltözés ráférne erre a csapatra úgy, hogy a hajuk is lerepülne és nyomatékosítva repkedhetne minden ami Spall kezébe kerül.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2016.09.25. 13:22


Én már akkor éreztem a bajt,amikor beugrottam mixet rakni(mert tegnap a szutykos Real elvitte),mindenki azt mondta,a Róma tutira nyerni fog.Na ekkor kivettem a szelvényből.Maradtak az NFL meccsek és a Fio.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.09.25. 13:20


Szegények...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.09.25. 13:19


Én nem akarok senkit gúnyolni a csapatból,egyszerűen sz.rok vagyunk.
Borzalmas ezt végigszenvedni.
Gyere,Dzsémsz,tegyél rendet az öltözőben. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sedronc Dátum: 2016.09.25. 13:17


Dzhehehehehehehehkó!!!
Avatar
Sedronc
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008.11.23. 18:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 82 vendég

cron