Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2015.01.26. 07:05


Virga írta:Hát az, hogy a végén egy cseppet sem akartunk már, az elkeserítő. Nagyon sokat szidtam ZZ-t, hogy a csökönyösségeihez ragaszkodik, meg öreg, meg minden baja van.
Na Garcia sem változtat semmin, mindenki ugyanazzal a taktikával szívat be minket. Sajnos külön volt időm a mozgásokat elemezni, nézegetni. Amikor a saját védőnknél a labda 6-6 roma is fio mezőnyjátékos van a térfelükön a labdással együtt. A Roma játékosai közül 4 olyan pozícióban hogy nem lehet neki passzolni és nem is próbál elmozogni az emberétől. Marad DDR aki visszamozog (általában ő is kapja) és ő vagy visszaadja a védőnek, vagy reménykedik benne, hogy valaki megveri az emberét. Viszlát labdakihozatal. Más esetekben több volt a fio játékos. Így egyszerűen nagyon nehéz. Természetes ezt Garcia is tudja, hiszen jóval nagyobb koponya nálam és gondolom a stáb is látja, hogy ez nem jó. Szerintem ha ezt a problémát megoldjuk könnyebb lesz a játék is.
Amúgy Ljajics gólt , Fio vagy x-et, juve győzelmet tettem ma. Remélem trténik már valami változás

Már hetek óta nem érzem, hogy ha meg van az x akkor nyerni akarnánk (Milán,Palermó, Lázio) inkább csak ki ne kapjunk hozzáállás.
Pedig pontszámban annyi mintha kétszer kikaptunk volna (lélektanilag talán egy kicsit jobb)
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.25. 22:59


teljesen komolyan mondom, most kéne befognia a pofájukat scudettoval kapcsolatban, be kell látni, itt a bajnokságban annyi motivációja maradt a csapatnak(ugy maradt?!) hogy megtartsa a 2dik helyet, ennyi. :wink:
új cél kell, ahol van reális esély, és ez az olasz kupa meg az uefa kupa, innentől ezeket kéne qrva komolyan venni.

garcia meg mint egy nyeretlen 2 éves, maicon majd 5 perc alatt belemelegszik mi?! :lol:
na mindegy, továbbra is áll, hogy qrva nehéz minket megverni. :wink: mondjuk per pill ezzel kitörülhetjük, de legalább vmi pozitív, amit jó leírni. 8) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.25. 22:58


Én az utolsó fél órában sem láttam semmit, amit azért tettek volna a srácok, hogy megnyerjük a mérkőzést. A gól után volt egy 10 percünk, de a 60. perctől lehetett látni, hogy Morgó húzza az időt a kirúgásoknál, fio játékos a közelben se volt, kikésérték a labdát, hátul passzolgattunk stb stb. Semmi jele nem volt, hogy támadni kell, akarjuk a három pontot. Ennek a farkasnak kihúzták a fogait, jelenleg egyáltalán nem vagyuk éhesek a sikerre. Ezt a szlogent le is vetetném...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.25. 22:58


Nos, a következő a tényállás; a kapusunk nem tud kirúgni,az egyik szélső védőnkbe annyi szerelési készség szorult mint egy karóba, a másik szélső védőnk nem tud támadni (holott csatár), az elvileg remekül kontrázó csapatunk középpályásai folyamatosan lassítják a játékot, még az a Nainggolan is akinek kb. a dinamizmus az egyetlen erőssége támadásban. Ezen felül nincs igazi csatárunk, a két szélső támadónk gyengébbik lábát pedig a tipikus "buszra szálló" jelzővel illetném.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.25. 22:56


Hát az, hogy a végén egy cseppet sem akartunk már, az elkeserítő. Nagyon sokat szidtam ZZ-t, hogy a csökönyösségeihez ragaszkodik, meg öreg, meg minden baja van.
Na Garcia sem változtat semmin, mindenki ugyanazzal a taktikával szívat be minket. Sajnos külön volt időm a mozgásokat elemezni, nézegetni. Amikor a saját védőnknél a labda 6-6 roma is fio mezőnyjátékos van a térfelükön a labdással együtt. A Roma játékosai közül 4 olyan pozícióban hogy nem lehet neki passzolni és nem is próbál elmozogni az emberétől. Marad DDR aki visszamozog (általában ő is kapja) és ő vagy visszaadja a védőnek, vagy reménykedik benne, hogy valaki megveri az emberét. Viszlát labdakihozatal. Más esetekben több volt a fio játékos. Így egyszerűen nagyon nehéz. Természetes ezt Garcia is tudja, hiszen jóval nagyobb koponya nálam és gondolom a stáb is látja, hogy ez nem jó. Szerintem ha ezt a problémát megoldjuk könnyebb lesz a játék is.
Amúgy Ljajics gólt , Fio vagy x-et, juve győzelmet tettem ma. Remélem trténik már valami változás
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.01.25. 22:54


Köszi!

Ezen a meccsen az utolsó negyedórában már nem akartunk nyerni. És ez az utolsó csere...
Totti és Pjanic voltak a leggyengébbek. Nagy futóverseny volt és sokszor mi vettük vissza a labdát - nem akartunk belemenni. Iturbe kontráknál él. Ennyit a mai meccsről, a többit tudjátok.

Ha jól emlkékszem, akkor abban voltunk jók, hogy már az ellenfél térfelén labdát szereztünk, és onnan vezettük a támadásokat. Most hátulról kell indulnunk presszió mellett és nem erre volt kitalálva a taktikánk. Fizikailag sem vagyunk a topon, ezért nem tudok örülni, hogy nyárra már megvan az ausztrál túránk. A szezon elején a pihenés használ, de most már kellene az alapozás nyújtotta erőnlét is.
Sajnos Ninjánál is több a rossz megoldás, mint szezon elején.

Vajon lesz megint nyilatkozó a Scudettoról? Nekem ez olyan, mintha azt kérdezgetnék, hogy ötös lesz a metekdogád? Vagy: lesz kapás? Vagy meglesz a Kata?
Rühellem. Ha meglesz, meglesz, ha van hal van hal, ha ötös lesz, akkor ötös lesz. Nem a nyilatkozatokkal, hanem a nyert meccsekkel lehet ilyen kupát szerezni. A meccs a fontos, nem a Scudetto! Nem a Scudetto nyilatkozatoknál kell jól teljesíteni, hanem a pályán!

Nem a helyezés szomorít el, hanem az, hogy nem szerethető a játékunk. Decemberben már látszott, hogy nincs sok esélyünk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.25. 22:50


Elég baj az hogy Tottitól ez átlagos. De azért igen szerette ma a bíró, ellene minden érintést lefújt, neki meg minden durvaságot elnézett.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.25. 22:50


lassan, féltávnál :lol: :!: az a kérdés is eldőlni látszik, hogy vajh 2számjegyű lesz e a különbség a roma meg a rubentusz között
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.25. 22:48


strootman mert megsérült, ne tegyük már - ba :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.25. 22:47


aeser írta:
mcsabi írta:Én egy Bastos kalibert még várok. Jött két kisindián, egy használhatatlan nyugdíjas még hiányzik a kispadról.

Az átigazolási időszak eddig abszolút sikeres, úgy tűnik sikerül megtartani értékeinket, Colet, Emanuelsont, Boriellot.

nem,. az lesz igazán sikeres, ha még pár tucat, középkategoriás játékost sikerülne még igazunk a csapatba ebben a pár napban

ehelyett inkább vhogy formába kéne hozni azokat, akik vannak. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.25. 22:46


Masterposi írta:Hát ennyi. A második félidőre, az elsőhöz képest, feljavult a csapat, de nem annyira, hogy elég legyen egy győzelemre. Kár.



Babakár!

Milyen levest csináljak a hétvégére?

Legyen bab akár!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2015.01.25. 22:47-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2015.01.25. 22:44


Hát ennyi. A második félidőre, az elsőhöz képest, feljavult a csapat, de nem annyira, hogy elég legyen egy győzelemre. Kár.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.01.25. 22:44


Végül is a végén kockáztattunk, mert ez az X semmire nem jó. A második hely nincs veszélyben a bajnokságban. Innentől szerintem maximálisan a kupára és az EL -re kéne koncentrálni. A Juve üldözése szerintem már felesleges, de a másik két sorozatban érhetünk el sikereket! Akár egy kupa, de mindenképpen pontok a jövő évi bl sapkázáshoz, stb.
Szóval B csapat a bajnokságban, A csapat a kupában! Én így csinálnám.
De meggyőződésem, hogy nem így lesz
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.25. 22:44


Mikor! Mikor? Mikor fogják azt nyilatkozni, hogy egy rakás.... volt amit láthattunk vasárnap? És elég volt ebből! Ultimátumot kaptak a fiúk! STB, STB!!! Mert valami nem működik! Hétről hétre nem változik semmi! a 4. percben egyenlítettünk. Tehát volt még 41 megnyerni a meccset!!! VICC!!! Hiányzik a Gólvágónk Homlok!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2015.01.25. 22:45-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.25. 22:43


mcsabi írta:Én egy Bastos kalibert még várok. Jött két kisindián, egy használhatatlan nyugdíjas még hiányzik a kispadról.

Az átigazolási időszak eddig abszolút sikeres, úgy tűnik sikerül megtartani értékeinket, Colet, Emanuelsont, Boriellot.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.25. 22:42


jó úton vagyunk, járunk, irány a scudetto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.25. 22:40


Meg! Nem futunk a pályán... :lol: :lol: :lol: :lol: Jó az X bárhol!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.01.25. 22:39


Amúgy azt azért jelentsük ki, hogy megoldottuk az erőnléti problémáinkat, amik egy hónapja jellemzőek voltak!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.25. 22:38


Na jólvan... el is megyek ruhákat teregetni, mert itt már semmi nem fog történni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.25. 22:37


zsolti írta:Feree nem Ljajicra gondolt? Mondjuk a 4 milla nem stimmel.

pjanicsra gondoltam, a gólszerzőt kevertem

szal pjanics istenség mai játékával kitesz magáért :lol: 0 produktum
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2015.01.25. 22:37


Szerintem Pjanic messze a leggyengébb a pályán :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.01.25. 22:36


:D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.25. 22:35


Én egy Bastos kalibert még várok. Jött két kisindián, egy használhatatlan nyugdíjas még hiányzik a kispadról.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.25. 22:34


Én azt szeretném, hogy ha a vezetőségből valaki megnyugtatna, hogy a télem megerősítik ezt a csapatot! Még, hogy El trófea?.. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.01.25. 22:34


Eddig az van,amit írtál,mcsabi.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég

cron