Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2014.10.05. 17:28


Tegye bele a fejét ebbe a lövésbe ??? vagy mi?
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.05. 17:27


Na csak ott van az a kamu 11es
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2014.10.05. 17:27


MIIIII?
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.05. 17:22


mcsabi írta:Azért a skorupski - yanga m'biwa még kitöri pár riporter nyelvét :D

Csak meg kéne szereznünk még Papasztatopuloszt is.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.05. 17:19


Azért a skorupski - yanga m'biwa még kitöri pár riporter nyelvét :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2014.10.05. 17:17


Eddig Juve magabiztosabbnak tűnik, sajnos szerintem ők fognak először gólt rúgni.Kicsit le kell nyugodni és akkor hozható
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.05. 17:13


torito9 írta:Két rangadó egy csapásra :)
Most Juve-Roma TV-n, utána, ha minden jól alakul, River-Boca a helyszínen! :D

Szeretettel üdvözlök mindenkit Buenos Airesből! :)


Az a nem semmi. Gratula, nagyon irigyellek. Hozhatnál haza egy kis argentín matét. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.05. 17:12


Úristen, elesett egy juve játékos egy fűszálban a 16-oson belül és ez nem ér 11-est? Felháborító!!!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.05. 17:12


Úton vagyok még..
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.10.05. 17:09


Két rangadó egy csapásra :)
Most Juve-Roma TV-n, utána, ha minden jól alakul, River-Boca a helyszínen! :D

Szeretettel üdvözlök mindenkit Buenos Airesből! :)
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.05. 17:02


Akkor hajrá srácok
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.05. 16:12


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54AC011D
a közegnek megfelelő terepszínű ruhánkban kémkedünk a pályán :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.04. 15:14


ON CONVOCATI

ASTORI
CASTAN
DE ROSSI
DE SANCTIS
BORRIELLO
STROOTMAN

CONVOCATI

CALABRESI
CHOLEVAS
COLE
DESTRO
EMANUELSON
FLORENZI
GERVINHO
KEITA
ITURBE
LJAJIC
LOBONT
MAICON
MANOLAS
MAPOU
MARCHEGIANI
NAINGGOLAN
PAREDES
PJANIC
SANABRIA
SKORUPSKI
SOMMA
TOROSIDIS
TOTTI
UCAN

Jó lenne, ha Uçan be tudna állni a végére egy kivcsit, ő lehetne a titkos fegyver :D
Borriellonek a sztárgázsihoz még át se kell öltöznie.... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2014.10.03. 18:31


Mivel a keddi meccsnézés nem jött össze a kései szervezésem miatt, most egy egész nappal ( :roll: ) korábban írok, hátha vannak, akiket érdekelne egy vasárnapi, juve ellen közösen kiszurkolt győzelem. :twisted: Mivel más javaslat nem jött helyszínre ezért én továbbra is az EX Klubot javaslom, a jó megközelíthetőség (Mészöly utca 3.), a kivetítő és a sörök jó ár-érték aránya miatt. Írjatok bátran, ha jöttök vagy ha kérdésetek van! Az öreg, magányos farkasoknak is örülné(n)k! :wink: :D
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.02. 09:06


Szerintem ha valaki kapufát rúg, az azt jelenti, hogy lőtt egy marhajót, de nem volt szerencséje. Tehát nem kellett leadnia a labdát, hiszen tök jól lőtte meg.
Gervinhot két ember őrizte folyamatosan: A szélső védője és egy kzépső. Tudták, hogy mielőtt elérne hozzá a labda el kell fejelni, mert ha nála van az nem jó. A passzai nem voltak jók, mert soha nem mozogtak rendesen a társak, amikor végre kapott egy labdát
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.01. 21:20


Az lélektenilag fontos momentum volt, jól tette hogy elvállalta, azzal demonstrálta nincs itt semmi veszve.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.01. 21:15


na hát én meg pont ott nem hibáztatom Maicont amikor ellőtte a felső lécet. Pattant, rávágta. Ő onnan képes rá. Nyilván jóvá akarta tenni a hibáját, de nem volt kötelező észrevennie, hogy a hosszún ott van valaki. De még ha észre is veszi, a passzban is van kockázat, mert nagyon szűk volt a sáv, ahol átrakhatta volna. Na mindegy. Ami volt, elmúlt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.01. 19:40


Az Inter elleni hazai 1-1-gyel lett vége a győzelmi sorozatnak. :wink:
Jó gondolatok,Phoenix.Te is szerelmes vagy.Így kell ezt.Valószínűleg mindannyian szerelmesek vagyunk.
Tottit pedig Zeman felélesztette,Rudi pedig életben tartja.Pedig néhány évvel ezelőtt komoly téma volt ő itt a fórumon.Akkor volt néhány alibi szezonja/féléve.Lehet az edzői hibáztak,de akkor ő is felelős volt a formánkívüliségéért.Most azonban...Én kíváncsi vagyok a tottitlanított Romára,de mi lesz,ha ő nem lesz...?
A meccsről még annyit,hogy életveszélyes volt,amikor elkezdtek Touréék a 16-osunk előtt gurigázni.Nagyon labdabiztosak voltak.És Yaya egy zseni.
Akit most lekaptak a pályáról.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.10.01. 16:45


Na írok én is... bár annyi gondolat kavargott ma bennem, hogy most tudnék egy regényt is írni :lol: néhány közülük:

- Sose felejtem el , 2001 nyarán lettem Róma szurkoló, amikor láttam egy Bravo Sportos posztert a bajnok csapatról és addig még nem volt kedvenc csapatom, nem volt akiért izguljak, akinek hibátlanul tudom a kezdőjét stb. és ez nagyon zavart...de az a poszter elindította hogy megismerjem ezt a klubbot , a múltját a jelenét úgy mindent és hát 13 éve tart ez a "szerelem", ami tudom nem olyan sok idő, de viszont nagyon tartalmas volt, term. voltam kint is meccsen, és kb 90%-ban végignéztem sokszor felvételről is ezt a 13 évnyi meccset, ebbe persze voltak nagyon jó pillanatok, meccsélmények stb. , DE EZ AMI A TAVALYI ÉS AZ IDEI ÉVBEN EDDIG megy, hát az nagyon kemény.....Spalletti idejében éreztem egyedül ezt, amikor szezon közben átvette a csapatot és volt egy ha jól emlékszem 10 meccses győzelmi sorozat (lehet 11) egy milán elleni 1-1-el lett vége, meg ugye amikor a madridot kiejtettük, meg előtte a Lyont stb. és hát nagyon sokat kellett várnom erre, hogy újra így menjen a csapatnak, mert ugye én nem éltem át még a scudetto élményt, eddig még csak morzsák jutottak :), eddig inkább rosszban kellett kitartanom a csapat mellet, úgyhogy most annyira de annyira jó másfél éve :oops:

- Azért van kritikám néhány játékossal szemben stb. le is írhatnám, DE az angol bajnok otthonában(ha minden igaz a világ legerősebb bajnoksága évek óta ill. többször hallottam idén hogy a legerősebb kerete a citynek van, sztem Chelsea-nek,de akkor is a második legerősebb), igazi tétmeccsen , elhozunk úgy egy pontot, hogy hátrányba kerülünk az elején( elvileg a city nagy kontra csapat) és ráadásul igazi ziccerünk is csak nekünk volt nem is egy, mindezek után erkölcsi/morális értelemben van bármi jogom is kritikát leírni??? Ez érdekes kérdés... nem tudom, lehet igen, lehet nem... pl. mit érezne ez a Janga gyerek :D , ha olvasná hogy pl kritizáljuk itt valamivel kapcsolatban és közbe meg mit leművelt már, végig levette Dzekot, miket kifejelt , miket mentett, kétszer majd betörte a fejét ( sztem amikor KEitával összecsúsztak, akkor is Ő rúgta el a labdát, pedig az elég nagy city helyzet lett volna), mindezt a maga fiatalságával és éretlenségével, most hihetetlen boldog lehet, kicsit büszke is magára... erre én kritizálnám, hogy technikailag ügyetlen a gyerek????..De ugyanakkor mint szurkolónak lehet ez a dolgunk, hogy mindent észrevegyünk , kiszúrjunk és kritizáljunk? Nem tudom.. vagy csak mi magyarok szeretünk nagyobb hangsúlyt fektetni a hibákra és gyengeségekre, ahelyett hogy a pozitívumokra figyelnénk? Nem tudom, de én nem akarok pesszimista lenni, soha nem is voltam...

-Gervinho is eszembe jutott párszor, milyen érdekes , hogy olaszban mindenkit úgy szét-szivat ahogy akar.. itt meg csak egyszer tudott elmenni, de amúgy semmi, sőt azok a labdadadogások :), DE valószínű rá nagyon készülték( kb. mint mi Yayára), nem lehet hogy ezért nem ment neki? nem figyelte valaki?

- Maiconnal szemben számomra a legnagyobb kritika, nem a 11es , mert ott megvolt az akarat, csak későn gondoklkozott , ember hibázhat, az hogy mást lekiabál? van ilyen típusú ember akinél így jön ki a feszkó, nagyon nyerni akart, ezért sem hibáztatom, néha nagy képű? sajnos van neki mire(pályafutás) ill. fénykorában Mourinho volt az edzője...nálam belefér, DE az hogy a kapufájánál nem adta le az üresen levő Cole-nak???? ez már nálam önzés...itt nem feltétlen a csapatérdeket nézte, vagy jóvá akarta tenni a tizit vagy nem tudom, de azt le kellett volna passzolni... akkor is ezt gondolom ha bement volna, mert nem volt jó szög.... Na csak kritizáltam megint :)

- Totti? Nálam az aranycipőnél elfogyott a jelző :lol:

-Keita? Pihenés nélkül amit végigtol hetek óta....hogy került a Valenciába? hogy került ingyen hozzánk? Ez csoda? vagy álom és mindjárt felébredek?ha ezt a formát így tartja , akkor abszolút benne van nálam a világ 3 legjobb középpályásában...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.01. 12:00


én úgy emlékszem, hogy az eddigi meccsein rendre elkövetett néhány nagyobb bakit
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.01. 11:57


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ek-2367017
a lényeg:
A NAP REKORDJA II. – Vagy ahogy az egyik kolléga fogalmazott, „a nap „nyugdíjasa”: Francesco Totti. Il Capitano della Roma 38 évesen és három naposan talált be a Manchester Citynek, és ezzel lehagyta Ryan Giggst, aki 37 évével tartotta az eddigi BL-rekordot. Ha ez nem lenne elég, a helyére csereként beálló Juan Iturbe még meg sem született 1993 márciusában, amikor Totti debütált a Romában, ráadásul az olasz támadó élete első gólját szerezte Angliában. Micsoda „levezetés”!


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ti-2367003


amúgy tényleg mondta ezt a 38 évet Toptti, hogy addig akar játszani, és nagyot nevettünk akkor, hogy persze öcsi 38-ig mi??? :D
elképesztő :shock:

Skorupski nem rossz kapus - nem ezt mondtam. Én gyengének érzem egy ekkora csapathoz. Ennyi. Tegnap nem hibázott? Hát komoly dolga se volt kb. A kirúgásai rosszak voltak. Amikor hátragurították neki, akkor végig érezni lehetett a bizonytalanságot. Persze BL-debütálás 23 évesen nyilván. Lehet kinövi. Ettől még nekem nem nagyon tetszik, másnak meg igen. Egyéne válogatja. Mondjuk bajom nincsen vele.

Maicon igazából hajtott de ő a védekezéssel nem szokott annyira törődni. Jobban játszott,mint szokott, de az elég undorító volt tőle, hogy ő lép ki szarul (látszott, hogy rossz helyre fog kilépni, mert nincs nálunk a labda) és akkor utána ordibál Manolassal meg nem tudom kivel. És ezt meccsen csak ő engedi meg magának.
bizony bizony, ezt nagyon megjegyeztük magunknak mi is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.10.01. 11:34


Én is elhamarkodottnak érzem azokat a kijelentéseket, hogy a lengyel nem jó kapus. Néztem a felkészülési meccseket és a tegnapi találkozót is, de - lehet nem vagyok kapus szakértő - nem fedeztem fel olyan negatív tulajdonságokat nála, ami alapján ezek a kijelentések helytállóak lennének. A tegnapi meccsen konkrétan nem emlékszem, hogy hibázott volna. A másik játékos, akit megemlítenék az Maicon. Szerintem brutál jó formában tért vissza a csapatba, úgy, hogy a felkészülést nem itt végezte el. Egyszerűen kell oda a szélre, kapura is veszélyesebb, mint egyik-másik támadónk. Nekem a tegnapi meccs annyira tetszett- főleg az első 70 perc - hogy nincs szívem lefelé kiemelni senkit sem, szerintem csapatként funkcionáltunk jól, persze egy-két extra teljesítmény mellett.

A másik, amit még megjegyeznék, hogy tegnap 5 új játékosunk szerepelt a kezdőben a tavalyi csapathoz képest. Ennek ellenére teljesen zökkenőmentes volt a csapatjáték, Garcia érdeme, hogy szinte észrevétlenül építette be az új arcokat a játékrendszerbe.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.01. 10:49


Feri szerintem akar még nyerni egy BL trófeát ez a nagy helyzet :D.

Amúgy az megvan, hogy Iturbe még meg sem született, amikor Totti debütált a Romában?

A kapust meg nem fikáznám. Én azt hittem goikó féle óriási lepkézések lesznek, ehhez képest nem hibázott (tény, hogy annyira azért nem tették próbára). Ettől függetlenül egy 23 éves kölyök élete első tétmérkőzésén... Oké, nem egy Courtois, de rosszakat nem mondanék rá. Ez persze nem jelenti azt, hogy a juve ellen már az öreget nézném inkább a kapuban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.10.01. 09:21


ez tényleg egy olyan álom, egy csoda, amiből nem szeretnék felébredni. Igaza van totti11-nek, Tottival kapcsolatban a magasztos jelzők már évekkel ezelőtt elfogytak. Hányszor jut eszembe az a pár évvel ezelőtti mondása, hogy 38 éves koráig akar focizni. Akkor kb. röhögtem magamban, aztán elmúlt 38 és ilyen gólt akaszt a Citynek egy BL meccsen. És nyoma sincs fásultságnak, kiégésnek. Istenem, szerencsések vagyunk, hogy láthatjuk még játszani.

Ami pedig Garciát illeti, ez a pali tud valamit a szakmából. És nem csak az, ahogy a meccsekhez hozzááll, hanem ahogy felépít egy csapatot. Ahogy összerakta ezt a keretet erre az évre...fantasztikus. Persze mint mindenkinek, neki is vannak hibái és előfordul egy-egy téves döntés, igazolás stb, de összességében nem kizárt, hogy az lesz, amit GR mondott...úgy legyen!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.01. 09:20


A lényeget kihagytátok. Totti a meccs végén mit nyilatkozott már. Nincsenek egyéni ambíciói, a csapatérdek mindig a legfontosabb, nem foglalkozik a csúcsokkal, a foci egyszerű játék és Garcia a legegyszerűbb megoldásokat kéri tőlük :D
Hiteles és kicsit sem PR szagú :)

Illetve annyi még, hogy a 2 görög nagyon jó csere volt, de egy kicsit korábban meg lehetett volna lépni. Maicon hátránynál használható, de a védőjátéka kb olyan mit Tottié. Középre nagyon hiányzott legalább egy csere. Ha ott tud frissíteni Garcia, akkor még szebb vége is lehetett volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég