Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.05. 22:35


Corso22 írta:Tehát láthatóan jobbak vagyunk mint az orosz bajnok, jobbak vagyunk mint az olasz bajnok, és pariban vagyunk az angol bajnokkal. :D

Ma estétől egész Olaszország nekünk drukkol az olasz weblapokat nézve. :D (+érdemes megnézni a cds címlapot)

De elvesztettünk 3 pontot. :mrgreen: ( Maicon-nál mindenhol - L'Equipe is - 16.50-et írnak, Pjanicnál is kint volt, a 3. meg les)

Akkor lehet mi vettük meg a bírót üzleti fogásként. :D

Najó nem poénkodok, mert most gondolom mindenki tiszta ideg, én úgy vagyok vele, hogy most már legalább az egész világ belátja a Juve csalását, mivel jobban odafigyelnek ránk és ezentúl minden ilyennek nagyon tekintélyt szentelnek majd. Plusz ha esetleg tényleg mi továbbjutnánk a csoportból, akkor ezt is odadörgölhetnénk a a juvésok alá, de ha mégse, akkor is szimőplán azt, hogy csalással nyernek.

A sok új Roma drukkernek örülünk, reméljük kitartanak mellettünk. Forza ROMA!!!!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.05. 22:27


Corso22 írta:Maicon-nál mindenhol - L'Equipe is - 16.50-et írnak

Ami azt illeti, a büntetőterület 16.50 :)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.05. 22:27


tomm írta:. rocchi édesanyját .



Tomm, őt hagyd ki, tök mindegy, ki lett volna a bíró. És ez a gáz, a 17 méteres büntetőterület, és a szabályok tendenciózus alkalmazása. Mert egyszer egyszer tévedhet a bíró, de ezt így nem. De nem az anyját.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.05. 22:23


Trigoria írta:ja épp mondtam is meccs közben az első tiziknél (anyám, ilyet leírni :D ), hogy na, Keita is megtudta hova igazolt.



jajaja, nekem is kb ez járt a fejemben, mikor fogta a fejét...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.05. 22:16


manolas hatalmas, skorupskit gyorsan el kell felejteni, én mapou-n némi fejlődést látok, az elején voltak nagy hibái, most nem láttam.

azért az orosz bajnokkal elbirunk, az angol bajnokkal elbirunk, az olasz bajnokkal elbirun, csak a biróval nem birunk...
sajnos folyamatosan olyanok jutna eszembe, hogy pl. rocchi édesanyját megerőszakolhatta egy ló. vagy ha nem, akkor épp ideje lenne...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.05. 22:14


Tehát láthatóan jobbak vagyunk mint az orosz bajnok, jobbak vagyunk mint az olasz bajnok, és pariban vagyunk az angol bajnokkal. :D

Ma estétől egész Olaszország nekünk drukkol az olasz weblapokat nézve. :D (+érdemes megnézni a cds címlapot)

De elvesztettünk 3 pontot. :mrgreen: ( Maicon-nál mindenhol - L'Equipe is - 16.50-et írnak, Pjanicnál is kint volt, a 3. meg les)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.05. 22:13


ja épp mondtam is meccs közben az első tiziknél (anyám, ilyet leírni :D ), hogy na, Keita is megtudta hova igazolt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2014.10.05. 22:09


amikor ezekkel a gyökerekkel játszunk, mindig nagyon becsülöm azokat az embereket, akik annak ellenére képesek milliókat betolni a serie a-s csapatokba, konkrétan itt a Romába, h gyakorlatilag esély sincs arra, h megelőzzük a púposokat.

rettenetesen tehetetlennek és kib.tt dühösnek érzi magát az ember, amikor végre van egy tisztességesen összerakott brigádod, többségében normális, elkötelezett játékosokkal, egy nagyszerű edzővel és a világ legjobb szurkolótáborával és mindezek ellenére mégsem nyerhetsz, még ha jobb vagy, akkor sem!!!!!

"Amíg lesz Juventus, mi mindig csak másodikok lehetünk. Egy külön bajnokságot kellene rendezni nélkülük.
Megerősödött a csapat, de amikor velük játszol, mindig ugyanaz történik."


ez a legszarabb.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.10.05. 22:05


GR hihetetlen milyen jól látod mindig a dolgokat :)
(segítek ez azt jelenti, hogy ugyanazt gondolod amit én)
Csak Holebast tudom kifogásolni, előre játékban sokat hibázott és védekezésben sem hozott extrát.
Hiba volt kihagyni Colet a múltkori játéka után
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.05. 22:04


Srácok!

Manolas kiállítása teljesen jogos volt sajnos...:( Ráfejelt erre a gyökérre! Én amikor láttam, hogy elindul a nyaka tudtam, hogy megy ő is fürdeni....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.05. 22:01


nem moderálTAM! eddig :wink: :)
na jó, éjfélig. Utána vége a szabad szárnyalásnak :)

GR: privi ment
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.05. 21:56


nem moderálsz?
akkor ez a tetves rocchi bassza meg a nagyapja rohadó hulláját, én azt mondom. geci

én is lehiggadtam, de megint fölnyomtam magam. már csak azt nem értem, minek volt ez a cirkusz? miért nem fogta meg a biró a labdát a meccs elején, besétál vele a roma paujába, aztán szépen mindenki kiverheti....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.05. 21:51


dehogy fogják eltiltani Tottit
amikor épp Isten volt a City ellen pár napja
nem teszenk még olajat a tűzre
most mindent szép csendben eltussolnak, hátha lenyugszunk megint.
Lehet még Garciát is csak egy meccsre vágják el.

nem itthon néztem, de:
mcsabi: végigolvastam. Minden szavával egyetértek. Ez itt ma a dühöngő volt, és amit ma látunk az anynira feháborító volt, hogy semmit se moderálok :twisted:

F72: mit jelent az olasz transzparens?

nem kéne a római 18-ason belül hozzáérni a bundikhoz
ennél találóbban meg se lehet fogalmazni a meccset mcsabi :wink:
Rudi: "sajnálatos, hogy Torinóban a büntetőterület 17 méteres...."
vagy így

azért 1 dolgot kiemelnék, nem tom volt e róla szó, a dkba, a serie a topikba nem értik meg, ti meg fogjátok, rocci az első félidőben 1 perc hosszabbítást jelzett, míg a derék polip pogba a 46:30 körül kezdett el cselezni a roma 16osánál, ergó már rég le kellett volna fújnia roccinak az első félidőt...plána ha azt veszem, hogy a derék rigó 94:00 tűpontosan képes volt lefújni a meccset 4 perc hosszabbítást jelezve.
így van feree. Pláne úgy, hogy az olasz bírók első félidőben egy dekát nem szoktak hosszabbítani. De ha már kijelöli azt a k.rva egy percet, akkor tartsa be ez a patkány.

amúgy meg:
Maicon tizije még csak csak védhető, mert a lába belül volt, és csak a keze lógott ki, azt meg nehezebb észrevenni. Olyan nincs - tudtommal - hogy az arcát védte. Ahogy olyan sincs hogy a tökét. mekkora vita volt ebből évekkel ezelőtt. Persze nem tudom mi a mostani sabály erre pontosan, de Maicon nem csak a fejét védte, hanem még a labda irányába is kapta a feje mellett picit a karját. Lehet ez is a védekezés része, de Maiconnál én nem vagyok ebben biztos.
Tehát nálam az ilyen amúgy nem lenne szabálytalan, de a sporik befújják. Csak ennek a baromnak ez belül volt.
A mi tizink adható, de nem láttam tisztán. Inkább kölcsönös bírkózás volt, de ez a patkány csak kompenzált.
Pjanicé megint vicc.
Az uccsó gólukat azonnal láttam, hogy les. A bírónak nem kell mérlegelnie azt hogy a kapus most épp ki tudott kandikálni a lesen ragadt zebramajom mögól vagy nem. Ha arrafelé áll, hogy akár a gyanúja is felmerül annak, hogy akadályozta a kapust a kilátásban, akkor azt les címén le kell fújni, mer nem minősül tétlen lesnek. Ennyi.

A kiállítás meg a non plus ultra volt. Kiküldeni őket azért mert összeugranak??? Mellkassal egyet taszajtottak egymáson. És? Sárga sárga. Nem a végén kell megfogni a meccset te balf.sz!

Lehet mondani, hogy ennek a juve meccsre küldött senkiházinak MEGINT ÉPPEN PONT rossz napja volt, és VÉLETLENEK sorát fújta, és NÉZETT el sok esetet. De hát szerintem a született vak és süket köcsög juve drukkereket leszámítva, ezt egész Olaszországban (és a világon)nem hiszik el.

Nagyon pipa vagyok. Még úgy is hogy a végén nagyon nyomtak, és benne volt a góljuk.

Azt pedig már csak meccselemzésként tenném hozzá, hogy tisztán látható taktikájuk volt, hogy mennek a hazagurított labdákra. Skorupskit legalább egy ilyen meccsre felejtsük már el. Ennyire rossz lenne Lobont? Nem hiszem. Végül nem lett baj a lengyel bizonytalanságábból, de elképesztő amit művelt. És amikor egymást hozzák a véőink olyan helyzetbe, hogy 2 méterről odaadják a másiknak, holott arra épp ketten ugranak a szélén. Manolas is adta így Maiconnak. Azért Benatia még mindig jobb nála egy kicsit, de alakul ez.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.05. 21:33


fradista romanista írta:áés ezek után még hozzátette: "inkább nem beszélek, mert még eltiltanak " :D

El is fogják...

Szegény Trigónak lesz mit moderálnia :S. Én utólag is elnézést kérek :oops:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.05. 21:31


én is amondó vagyok, hogy teljesen fölöseges birózni, teljesen parttalan
egyértelmű, hogy rendelkezésre áll az a technikai tudás, ami lehetővé teszi, hogy minden ilyen- lesen volt-e, hozzáért-e, vonalon kivül-belül volt-e- kétes eseteket másodpercek alatt tű pontosan el lehet dönteni.

amúgy meg a juve, birók stb baszótjanak meg a kúva anjukba
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.05. 21:17


Allegri is elismerte hogy lesgól volt.

Garcia szerint pedig külső segítséget kéne adni a bíróknak. Mondjuk jobban jártunk volna ha ma inkább nem kap segítséget.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.05. 21:13

F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.05. 21:00


áés ezek után még hozzátette: "inkább nem beszélek, mert még eltiltanak " :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.05. 20:57


Olvasva Totti mérkőzés utáni nyilatkozatait, várom, hogy eltiltsák 4-5 mérkőzésre...
"Három mérkőzést befolyásoló epizód. Két nem létező büntető és Vidal leshelyzete, ezzel nyert a Juventus."

"Amíg lesz Juventus, mi mindig csak másodikok lehetünk. Egy külön bajnokságot kellene rendezni nélkülük.
Megerősödött a csapat, de amikor velük játszol, mindig ugyanaz történik."

"Azért jöttünk, hogy lejátsszuk a mérkőzést, aztán történt, ami történt. Talán nem szép ezt mondani, de évek óta ez történik,
s végül nagyban befolyásolják a bajnokság végeredményét."

"Hogy nem lehet látni ezt a lest? De inkább beszéljetek ti, mert ha én beszélek, csak el fognak tiltani..."


Jaaa, és a legjobb, Bonucci: "Ismét bebizonyítottuk, hogy mi vagyunk a legjobbak."

Az a Bonucci, akinek egyébként éppen börtönben kéne ülnie fogadási csalások miatt. A Juventusnál undorítóbb csapatot nem nagyon tudnék a labdarúgás történetében. Forrongok... Én se írok többet, mert Trigoria kitilt a fórumról...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2014.10.05. 20:56


ti meg vagytok lepődve? szánalmas amit műveltek
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.05. 20:55


ne értem, mért olyan dühös mindenki. A juve jogosan nyert. Ők voltak az erősebbek, mert többen voltak... Ennyi. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.05. 20:49


egy tizit se adtam volna meg, a bíró gyak. az elsővel belenyúlt a meccsbe, és folytatta, mégha tűnhet is úgy hogy kompenzált a roma tizijével, egyiket se kellett volna befújnia.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.05. 20:45


Nem láttam a meccset, nem voltam otthon. De ez vicc, hogy a Juve 3 szabálytalan gólt rúgott. A tizik nem voltak azok vagyis Pjanicé tuti nem, Maiconé sem valószínű, a hamradik gól meg les volt. VICC!!

Undorító ez az egész. Ki kellene tiltani a Juvét örökre. Félszigeten kívül látszik mit érnek el, semmit. Mi meg megaláztuk az orsoz bajnokot és partiban voltunk az angol bajnokkal.

Szeretek Roma drukker lenni, ennyi igazságtalanságot lenyelni is csak mi tudunk, jó lecke az élethez.

(Ha holnap valamelyik haverom az eredmény láttán annyit mond, hogy kikaptunk a Juvétól, tuti tarkónvágom egy péklapáttal.)

Nem mondom, hogy nyerni kellett volna, de ez akkor is vicc...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.05. 20:35


annyit azért megjegyeznék, míg nem jöttek a tizik, addig a pillanatig átfutott az agyamon, hogy a széljátékunk elképesztően életképtelen, ergo qrvára jól kikapcsolta a bunda a játékból, de az tizik :lol: után élet költözött a játékunkba
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.05. 20:34


Én is pont azt beszéltem Budo-val a klubban, hogy Ucan simán jöhetett volna. Vagyakár kezdhetett volna akár...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég

cron