Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 13:54


de pölö az egyik ismerősöm most olyan 25-26 éves, és épp minap mondta, hogy neki elég ha 3 hetente borotválkozik :shock:

én 37 évesen megcsinálom ugyanezt kb :wink: :)
Verdés arcszőrzetet ha akarnék se tudnék összehozni, mivel nekem oldalt egyszerűen nincs :oops: :)
Hátránya, hogy sosem tudok kőkemény, macsós, férfias arcot csinálni, viszont előnye, hogy jóval fiatalabbnak tűnök a koromnál :) (Virga, meg ne szólalj! :D :D :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 12:26


nyilván hormon függő, ki ilyen ki olyan, nekem 18 évesen nem kellett, de pölö az egyik ismerősöm most olyan 25-26 éves, és épp minap mondta, hogy neki elég ha 3 hetente borotválkozik :shock: hát 34 évesen most nagyon irigylem :)
de volt olyan is, hogy koleszos voltam, ergo középiskola, kollégium, a srácnak olyan szőrzete volt a hátán, hogy szőnyegnek hívták :) ó azok a hormonok
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.18. 12:22


nekem is simán lett volna szakállam 18 évesen, csak 4 naponta borotválkoztam. Nem hinném hogy táplálja, genetika lehet. egy bajszos olasz mamma pl :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.18. 11:55


honnan tudod, h. természetes?
ezektől a mai gíerkektől minden kitellik.... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 11:21


azért egy dologban egyedülálló ez a verde gyerek, most múlt 18, és olyan arcszőrzete van hogy az eszem megáll :lol: nekem 18 éves koromban még borotválkoznom se nagyon kellett mert nem volt mit, de ez a gyerek vmivel táplálhatja, mert tényleg elképesztő, már csak e miatt is mély nyomot hagy bennem a gyerek, bár inkább a játékával tenné....

amúgy primavera, én nem tartom sokra ezt a bajnokságot, de ha fele is igaz annak hogy olaszban a roma jó, nyugtat a tudat, ha ez a felhozatal a románál jónak mondható, akkor a többi csapat még ezt se mondhatja el magáról, ergo a többi csapatnak ettől csak rosszabb játékosai lehetnek már ami a jövőt illeti
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.18. 05:44


feree80 írta:
F.Totti írta:Maicon ma mit követett el?
(úgy amúgy én is kiraknám, de a mai szidalmak számomra értelmezhetetlenek. Egyszer még védekezett s :))

lötyögött egyet, amúgy semmit nem csinált, szó szerint

Nem igaz, mert az utolsó percben külsővel beadta a labdát..pontatlanul...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 00:39


csak jöjjön hozzánk, és majd utána aggódom, hogy Destrósodik-e :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.18. 00:04

"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.01.17. 23:47


F.Totti írta:
Trigoria írta:persze hogy jó Manolas. Nekünk bőven.


És ami a legfontosabb soha nem sírunk olyan játékos után, aki ennyire szart a klubra. Ezért is muszáj jónak lennie Manolasnak :)


Ez teljesen rendben van. De mi van akkor Vuci, Oszi szellemével?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 23:23


Trigoria írta:persze hogy jó Manolas. Nekünk bőven.


És ami a legfontosabb soha nem sírunk olyan játékos után, aki ennyire szart a klubra. Ezért is muszáj jónak lennie Manolasnak :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 23:21


fogkefe1 írta:ki az a félszemű? Sassuolos ürge?

majdnem :D dzsuve marotta
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 23:20


ki az a félszemű? Sassuolos ürge?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.17. 23:19


persze hogy jó Manolas. Nekünk bőven.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 23:19


amúgy nem szeretem a félszeműt, mert csak úgy mint sab ő is hibázik, de vhogy most a félszemű OLASZ jövőbeli befektetései igenis kezdenek beválni, lásd zaza, berardi, gabbiadini, ugye struraro is az övék, és most az is kiderült rugani is az ővék, elképesztően jól játszott 21 éves létéere ma az empoliban....
comanról és pogbáról nem is beszélve.....

sab olaszt nem vesz :(
de destro és iturbe irtózatosan nagy bukta
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 23:18


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:. Nem tudom miért bízzunk a scudettoban.


Mert bízni jobb, mint nem bízni. Akkor is így van, ha utólag csalódunk.

Nem hiszek a csodákban. Továbbra is azt mondom legyen meg a top3 és jussunk minél messzebb az EL-ben.

Benatia is jó volt, de engem nagyon meggyőzött mostanában Manolas és hangsúlyozom mostanában. Év elején nekem is voltak kétségeim, statokat szoktam nézni, egy átlagosnál nem is hozott jobbat, de most már szerintem jó. Majd figyeljétek meg ;)

Remélem búcsúgól volt mint anno Okakáé, kb ugyanannyit is tudnak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.01.17. 23:15


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:. Nem tudom miért bízzunk a scudettoban.


Mert bízni jobb, mint nem bízni. Akkor is így van, ha utólag csalódunk.

mert bízni kell.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.17. 23:15


nyilatkozott Destro:
Destro: "Il gol dell'addio? Non lo so... Ad ora sono un giocatore dell'‪#‎ASRoma‬" Búcsúgól? Nem tudom. Most a Roma játékosa vagyok. (google fordító alapján)
http://romanews.eu/it,a137486/Destro-Il ... re-Roma-Br


Manolas nem rossz, de Benatia nálam a viálg top3 védőinek egyike. Ergo Manolas meg se közelíti még.


F.Totti:
Mindig megkérdezed meg felhozod, hogy miért ennyi a negatív komment. :) Muszáj lesz hozzászokni, mert mi itt ilyenek vagyunk. Mondtam már. :) (Meg Virga jól meg is indokolta)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 23:14


fogkefe1 írta:. Nem tudom miért bízzunk a scudettoban.


Mert bízni jobb, mint nem bízni. Akkor is így van, ha utólag csalódunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.01.17. 23:12


fogkefe1 írta:Az első félidőben megmutatta Mapou miért utáljuk, a másodikban megmutatta miért szeretjük. Rengeteg labdát szerzett, a légipárbalyokat kb mind megnyerte. Jó volt. Cserének simán jó lenne. Astori tényleg nem kell. Cserének sem, hiába olasz.


Én - bevallom - ezt nagyon szeretem "fogkefe1"-ben, de az egész Fórumban is.
Mindenki tökéletes edző/szurkoló/büfés egyszerre - talán pont erről szól ez a fórum.
:))
Egy szeretett csapat küzdelmei személyes nagyon komoly beleélésekkel. (Mint talán látjátok, én néha nagyon...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corso22 2015.01.17. 23:14-kor.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 23:12


F.Totti írta:
Virga írta:Szerintem mindenki inkább itt írja ki magából a dolgokat, mint hogy összetörje a tv-t, esetleg megverjen valakit vagy nem tudom ki hogyan reagál a frusztrációra :D Én nem tudom ezzel a meccsel, hogy nem lehetett bajod, gyakorlatilag alig tudtunk támadni, nem ültek a passzok, nem találták egymást a játékosaink. Én személy szerint régen láttam ennyire rosszul játszani 2 félidő alatt a Romát, pedig esküszüm, hogy ma tök jó napom volt, szóval nem negatív szemüvegen keresztül néztem a dolgot.


:D ja, ha terápiás célzatúak a kommentek, akkor nem szóltam.
Nekem is volt bajom a meccsel, nem is kevés, de nem érzem hogy a szezonban történtek miatt ennyire ki kellene akadni. Azt meg végképp nem értem, hogy mi lenne a jó abban, ha már most 10 ponttal lennénk leszakadva. Vagy miért tilos bízni a scudettoban? Szerintem túlreagálnak sokan egy tényleg elég gyenge meccset, de a szurkolók már csak ilyenek, tudom.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.01.17. 23:11


hát manolas azért mesze van még benatiától, yanga meg sztem jó játékos, nem tudom mikor játszott utóljára, pár mecset kihagyott asszem, ma nem rajta múlott a védelem, egyszerűen a felállásból, kevesen maradtunk hátul, azért az látszott a védelmen hogy nincs ddr előtük v épp naingollan aki megszűrné a középpályat. nagyon kéne egy jó formába lévő ember előre, ljajic is visszaesett. Mostmár tényleg boriellot kéne elkezdeni játszatni, bár lehet egy hé múlva már itt se lesz
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 23:09


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:Manolas szerintem simán van Beantia szintjén. Főleg mostanában. Nehezen indult a szezonja, de mostanra már eléggé jó beleérzett. Ja és legalább 4 évvel fiatalbb mint Beantia. Astori nekem sem tetszik. Mapou mutat jó dolgokat. De nagyon nekem sem hiányoznának. Jövőre. Manolas, Castan, Romagnoli és X. Így vágnék neki.


MAnolas azért még úgy nem tudja irányítani a védelmet, mint a kebabárus. Viszont gyors és van agya, azaz fog ég fejlődni. Ő szerintm kifejezetten jó igazolás, egyetértek. Mapou nekem nem tetszik, de valószínűleg előítéletes vagyok. Astori... hm, esetleg cserének, de bántóan lassú. Persze jól lát a pályán, érti a játékot, de egy ilyen védelemben ez kevés. Castantól én nagyon tartok.

Az első félidőben megmutatta Mapou miért utáljuk, a másodikban megmutatta miért szeretjük. Rengeteg labdát szerzett, a légipárbajokat kb mind megnyerte. Jó volt. Cserének simán jó lenne. Astori tényleg nem kell. Cserének sem, hiába olasz.

Hetek óta szenvedünk kb, sőt már lehet átlépte a két hónapot is. Nem tudom miért bízzunk a scudettoban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2015.01.17. 23:14-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.17. 23:09


Virga írta:Szerintem mindenki inkább itt írja ki magából a dolgokat, mint hogy összetörje a tv-t, esetleg megverjen valakit vagy nem tudom ki hogyan reagál a frusztrációra :D Én nem tudom ezzel a meccsel, hogy nem lehetett bajod, gyakorlatilag alig tudtunk támadni, nem ültek a passzok, nem találták egymást a játékosaink. Én személy szerint régen láttam ennyire rosszul játszani 2 félidő alatt a Romát, pedig esküszüm, hogy ma tök jó napom volt, szóval nem negatív szemüvegen keresztül néztem a dolgot.


:D ja, ha terápiás célzatúak a kommentek, akkor nem szóltam.
Nekem is volt bajom a meccsel, nem is kevés, de nem érzem hogy a szezonban történtek miatt ennyire ki kellene akadni. Azt meg végképp nem értem, hogy mi lenne a jó abban, ha már most 10 ponttal lennénk leszakadva. Vagy miért tilos bízni a scudettoban? Szerintem túlreagálnak sokan egy tényleg elg gyenge meccset, de a szurkolók már csak ilyenek, tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2015.01.17. 23:11-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 23:09


Nekem nincsen rossz szájízem annyira. Nyilván inkább a mutatott játékkal van bajunk mint az eredményekkel. És leginkább azzal, hogy a szpíker mondogatta, de mi is láttuk, hogy a bugyikékek is és ma a Palermo is elfáradt az utolsó 20 percre. Régen Rudi ilyenkor behozta a friss cseréket és velük behúztuk a meccset! Most nincsen ez meg. Hiába fárad el az ellen nincsen benne a játékunkban a nyerni akarás. Én leginkább ezt fájlalom!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 23:07


Virga írta:Szerintem mindenki inkább itt írja ki magából a dolgokat, mint hogy összetörje a tv-t, esetleg megverjen valakit vagy nem tudom ki hogyan reagál a frusztrációra :D Én nem tudom ezzel a meccsel, hogy nem lehetett bajod, gyakorlatilag alig tudtunk támadni, nem ültek a passzok, nem találták egymást a játékosaink. Én személy szerint régen láttam ennyire rosszul játszani 2 félidő alatt a Romát, pedig esküszüm, hogy ma tök jó napom volt, szóval nem negatív szemüvegen keresztül néztem a dolgot.

de pont ezt mondom, nem találták egymást, az egész csapat azt se tudta mit csinál?! értem én hogy nem volt meg a 2 stabil kpályásunk a kezdőbe, de ezért egy új taktikát kitalálni?! az azért látszott, hogy nem volt begyakorolva....
strootamn és holbas tényleg türhetőek voltak, de előlről senki nem lehet kiemelni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég