Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.14. 10:04


fradista romanista írta:sanabria....

Sanabria és Vestenicky azért nem lesznek rosszak, de az egyértelmű, hogy őket nem a jelen csapatba igazolta Sab.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.14. 09:55


sanabria....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.04.14. 09:53


fradista romanista írta:A "mágus" idén 44 millió eurót költött egyetlen gólért! Ennyibe került u.i. az idén szerzett 4 csatár, akik összesen 1 gólt szereztek eddig. :shock:


Nem gondolták, hogy a decemberi formát még negatívabb januári követi. Kapkodás! Akármit is mondjanak. Szerintem látták a tulajok is, hogy gáz lesz, kell előre valaki. Ők voltak beszerezhetőek az utolsó percekben. Hogy mindkettő sérült volt? Ebből látszik, hogy még erre sem volt idő.
- Iturbe nálam is gyengus. Amikor idejött mondtam, hogy kétséges. Láttam az utánpótlás VB-n. Zéró volt, de sztárolták. De Destro és Iturbe is olyan játékosok voltak, akikért akkor nem volt Serie A csapat, aki nem versengett. Igen Iturbe blama egyértelműen.
- Dumbó nem gyenge statokkal bír, hagyjunk neki időt, 3 hónapja van itt sérüléssel együtt, anno Lamelának is kellett fél év...
- Ibarbo - őt sem értem, de még mindig 3 hónap telt el, szintén sérült. Majd ha fél évet játszik, akkor mondok róla valamit. Iturbét láttam, ennyi elég volt belőle. Ibarbo látatlanban blama, de sérülés után 2 meccs még kevés... Az sem mindegy, hogy Pjanic szórja a passzokat vagy csak lézeng. Nem ugyanaz a középpálya teljesítménye sem és ez elől is látszik.
- ki a negyedik csatár? (biztos pozitív dolgokat fogok róla írni, csak nem tudom, hogy ki ő) :D

Garcia az újdonság lendületével felrázta a Serie A-t tavaly. Szép támadó focit láttunk. Ebből a szempontból illik a stratégiába. Na de a fiatalok... Az nem az ő asztala. Sab pedig pont a fiatalokhoz ért. Nem azért hozta Ucant, hogy padon üljön, sem Paradest, sem a többieket. Hanem hogy kapjanak lehetőséget, mint ZZ idején Romagnoli, Florenzi és Marcos. Nem kell állandóan játszani, na de Garcia a rotációt mint szót sem ismerte idén tavaszig...
Igen, Sab nálam még mindig mágus. Majd meg lehet nézni, ha elmegy, hogy ott mit alkot és azt is meg lehet nézni, hogy az itt hagyott kicsikből mi lesz 2-3 év múlva.
Nem azt mondtam, hogy nincsenek rossz döntései, de sokkal több jó döntést hoz, mint rosszat. Továbbá ne felejtsétek, hogy mindig az edző kérése is számít. Ha nem kell Verratti nem kell Verratti, ha kell Taxi, Goiko és Piris - akkor kell. Ha gyorsan kell néhány csatár (január), akkor kell.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.14. 09:37


F72Quadraro írta:Nem vagy az GR, én pont hétvégén morfondíroztam ezen...
Manolas, Nainggolan, Florenzi marad...
Ha lesz még belőlük játékos Strootman és Castan is.
Tottit és De Rossit az ember szíve szerint csak szeretné, hogy maradnának.
Nálam ennyi.

Nekem jelenleg Manolasért se szakadna meg a szívem, a másik 6 játékos nálam is alap, ehhez még egyedül Morgót dobnám oda de csereként.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.14. 09:30


F72Quadraro írta:
fradista romanista írta:És hol a f"cking? :D #


gratulálok. korrekt a szerzőtől, h. a végén alaáírta :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.04.14. 09:25


GrazieRoma írta:Ultra gáz (vagyok?????)...


Nem vagy az GR, én pont hétvégén morfondíroztam ezen...
Manolas, Nainggolan, Florenzi marad...
Ha lesz még belőlük játékos Strootman és Castan is.
Tottit és De Rossit az ember szíve szerint csak szeretné, hogy maradnának.
Nálam ennyi.

Mondjuk Ljajicban nem tudom, hogy mit látsz. Nekem ezek a balkáni országból jöttek mindegyike olyan "se meleg, se hideg..." Langyoska. Néha mutat valamit, de akaratgyenge, mindemellett kellő arccal.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.14. 09:22


A "mágus" idén 44 millió eurót költött egyetlen gólért! Ennyibe került u.i. az idén szerzett 4 csatár, akik összesen 1 gólt szereztek eddig. :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.04.14. 09:19


fradista romanista írta:És hol a f"cking? :D #


Ami késik fr...
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.04.14. 09:17


Jelenlegi forma alapján a második hely nagyon optimista, de legyen. Sab nálam még mindig mágus, rossz döntései ellenére is (Destro, Iturbe). Biztos lejött. Az is, hogy Garcia tőlem oda mehetne ahova akar, még ha nem is tudok jobb edzőt, aki idejönne. Pjanicot és Destrot már tavaly eladtam. Igazából nekem az sem fájna ha mindenki menne és Romagnoli visszajönne. :D Flo maradhat. Éljenek a rómaiak! Felhozni Verdét és néhány korábban bevásárolt kicsit. Mert a bugyikékeknek volt egy évük, amit elrontottak, de csak bejött 2-3 fiatal a semmiből az élvonalba. Nekünk erre nincs időnk, mert mi nagycsapat vagyunk. Mert a Sampnál kezdő Romagnoli, de itt annyira jó Astori és Ingabinga, hogy ihaj - biztos nem férne be! Biztos ő is csinál ilyen bakikat, mint a védelmünk hétvégén, csak neki elnézném. Ennyi a különbség.

Verratti? Tudod mi lett volna? ZZ alatt kezdő, Garcia alatt kispad és 80 perc játékidő per szezon. Túl fiatal ő a Garcia Romajába. Ide tapasztalt játékosok kellenek, bajnokok, nem ilyen feltörekvő kisgyerekek. Nincs idő tanulni és beérni, itt minden meccset nyerni kell. Ne nevettess! Ha bajnoki címért megyünk, akkor nem 19 éves gyerekeket rakok a pályára - mondaná Rudi. Ráadásul túl alacsony is.
Neeem. Garcia alatt Verratti elsorvadt volna.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.14. 08:41


Nagyon benne van a levegőben, hogy most már jó pár éve nem tudja megtalálni az edzőt, magára vállalt minden felelősséget és sajnos ő elég tökös ahhoz, hogy valóban lemondjon. Persze remélem nem így lesz.
Amúgy meg vannak ám pozitívumok is:
- Ayew ingyen jöhet és őt azért nem mondanám kutyaütőnek és öregnek se
- Iturbéért a menedzsere szerint két angol csapat is kifizetné azt az árat, amiért a Roma megvette (http://www.express.co.uk/sport/football/570335/Juan-Iturbe-Arsenal-Liverpool-transfer-news), így már szereztünk is 25-28 m-t úgy, hogy minőségben nem romlott a csapat.
- a második hely szerintem is meglesz és akkor már bőven nem lesz káosz.
- a csapatban meg ahogy már leírták előttem valóban sok olyan játékos van, akit észre se vennénk, ha eladnának.
- Ninján kívül még van olyan, akiért lóvét kell fizetni? Nem gondolnám, hogy Ibarbot megvesszük, Astori talán az egyetlen aki hatalmas kérdőjel számomra, mert mostanában kezd úgy játszani, ahogy az elvárható lenne tőle.

és sokak számára a legnagyobb pozitívuma lesz a nyárnak, hogy Destron mindenképpen túl kell adnunk.

Amúgy durva tény: Rudival most vagyunk először másodiknál rosszabb pozícióban és ebben a szezonban egyszer se tudta a legerősebb kezdőt a pályára küldeni.

Ja... és Lajos meg elmehet a fenébe: http://www.laroma24.it/mercato/2015/04/bojan-verratti-era-della-roma-ma-luis-enrique-non-lo-ha-voluto
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.04.13. 23:38


Miért össze vannak kötve? LE és ZZ után nem távozott Sab pedig nagyobb bukták voltak.

Trigo! Nyáron nemcsak az első bajnokinkat fogjuk találgatni, hanem azt is, hogy:
- miből veszünk játékost, ha a sok kölcsön-véglegesítés, kettős tulajdon lezárása stb. mentén ki kell csengetnünk kb. 40 m EUR-t
- ha RG marad, akkor melyik volt Lille játékosát vesszük meg 40 évesen
- kiből lesz pénz és kit adunk el veszteséggel
- mi lesz a gyengélkedő ősrómaiakkal
- a játékos keresés szűrőben a Bosman mellé tett pipát kivesszük-e a checkboxból
- ki akar ebbe a káoszba jönni

A nyárban egyetlen pozitív dolog lesz, hogy megyünk Ausztráliába és megint nem lesz időnk alapozni! :lol:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.13. 23:23


Az az egy baj, hogy ha Rudi repül, akkor Walter is távozik, ez szerintem borítékolható. Ezt viszont ha jól emlékszem te se szeretnéd. Ennek fényében már én sem tudom, hogy minek is drukkoljak
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.13. 22:13


A lényeg, erősödik az olasz bajnokság, mi pedig nem. Ez nagyon nagy baj!
Én nagyon örülnék neki, ha újra a régi fényében tündökölne a bajnokság. Még annak az árán is, ha mondjuk két évig mi ezt hátulról néznénk csak.


Én amúgy azért kezdek már parázni, hogy ha marad Garcia, akkor egész nyáron azt fogjuk találgatni, hogy mi lesz szeptemberben az első meccsen. Kapjuk-e ezt a fost tovább, vagy valami más. És félek, ha a keretben komoly változás nem történik, és marad Garcia is, akkor jön a fos. Szar nyárnak nézünk elébe. :(

Ultimátumot az egész csapatnak? Ezt nem szokás. Kivitelezhetetlen. Ilyenkor jön az ultimátum az edzőnek :D Az egyszerűbb.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.04.13. 21:14


sebastian írta:De kit érdekel a szerződés? Komolyan? Megnyertük a bajnokságot? NEM!!! Akkor mit akarnak ezek? Ultimátum s ha nem tetszik el lehet tolni a bringát!!!! Egy erős kezű vezető ezt tenné!!! S ha kell még ki is fizetné a szerződésekben foglalt összegeket, de akkor is az lenne, amit ő mond!


Sajnos ez nem így működik. Nem erős kéz kérdése.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.04.13. 19:56


+1. második hely és garcia röpül. best scenario. ja és pelleigrinit a helyére please.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.13. 18:57


Köszi a fordítást,F72. :wink:
Tomm,mindig is rajongtam az iróniádért (komolyan),de most fradista mellé kell állnom. Olyan értelemben legalábbis,hogy nem kell már Garcia.Soha nem gondoltam volna,hogy ilyen gyorsan lemondok róla (hülye szurkoló).Nem lehetne,hogy másodikok leszünk,és távozzon Garcia? Ez lenne a legjobb forgatókönyv szerintem.
Amúgy azok,akik kitartanak a francia mellett (és lehet igazuk lesz),meddig várnának a menesztésével? A következő szezon első 8-10 meccséig? Tényleg érdekel.Mert lehet,hogy egy rosszul sikerült félév ez,de...
Nem hiszem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.04.13. 18:29


De kit érdekel a szerződés? Komolyan? Megnyertük a bajnokságot? NEM!!! Akkor mit akarnak ezek? Ultimátum s ha nem tetszik el lehet tolni a bringát!!!! Egy erős kezű vezető ezt tenné!!! S ha kell még ki is fizetné a szerződésekben foglalt összegeket, de akkor is az lenne, amit ő mond!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.04.13. 18:05


Nem tudom hogyan működhetne egy ultimátum, ezen a szinten már nem úgy megy hogy a klub elveszi a játékosok autóit vagy kisebb albérletbe költözteti őket :) Van egy betonbiztos szerződésük ami őket védi, kevesebb pénzért nem fognak elmenni, max padoznak amíg nullázódik az értékük. Persze amikor kifut egy jó félszezon már állnak sorba a jobb szerződésért, így megy ez, megszívtuk már párszor.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.04.13. 17:36


Én kb ultimátumot adnék a játékosoknak és Rudinak is! A cél a második hely már nem megtartása, hanem megszerzése. Amennyiben nem lesz meg, akkor új csapatot fogunk építeni. Még nem tudjuk, hogy kik lesznek az áldozatai majd a szezon után értékelünk. Ezzel csak az a baj, hogy ha meg van a második hely, akkor viszont nem lesz alapja elküldeni az embereket a vezetőségnek.... Valamit ki kell találni, hogy ne legyen csúfos a vég. Én abban bízom, hogy ha bár meg is lesz a 2. hely, akkor függetlenül lesz egy év értékelés, és mélyrehatóan elgondolkodik a vezetőség! A szezon elején egyértelmű elvárás volt a vezetőség részéről, hogy bajnokságot nyerjünk. Mivel ez nem teljesül remélem fejek fognak hullani és belátják végre, hogy pénz nélkül nincsen foci! Azon gondolkodtam ma egész nap, hogy pl a WIND-el miért kellett szerződést bontanunk. A kevesebb is több alapon vidáman elfértek volna a Nike-n is. Ráadásul nekem tetszik is a logójuk... :wink: Senkire sem akarok ujjal mutogatni, szerintem kint pontosan látják, hogy ki a kerékkötője a csapatnak és ki haszontalan vagy felesleges. Inkább legyen vékony a pad, mint hogy semmirekellőkkel legyen tele, mert csak ámítjuk magunkat, hogy megvagyunk. Semmi, de semmi értelme nem volt a nyári mélyítésnek, mert nem bevethető játékosokat sikerült hozni, ellenben vitték az amúgy is kevés pénzünket, és a fiatalok elől foglalták a padot! Bár csak vége lenne már ennek a szezonnak... Minden hétvégén itt ülök a monitor előtt, holott tudom, hogy minden perc egy kínlódás lesz, de itt vagyok és nézem ezt a kilátástalan harcot..... :S Lassan azt kell mondanom, hogy az utált antifocit játszó Rányiéri meccsei is élvezhetőbbek voltak, mint a mostani.... Amiért megszerettem ezt a csapatot az kezd évek óta tönkremenni... A szép kombinatív játék..... És lehet, hogy nem mai srác Totti, de ha lenne egy embere aki mozogna neki, higgyétek el, hogy pont a Capitano szolgálná ki élvezettel... De most ki mozog üresbe neki? Vagy ki fut el keresztbe? A Vucinic, Mancini korszakban volt játszó pajti. Most nincsen!!!

Egyébként nekem volt egy olyan érzésem, hogy a Vikinget egyszer még vissza sírjuk!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.13. 14:26


sebastian írta:FR kezdjem el sajnálni?Ezen az elven, milyen játékot várjunk el Strootmantól, akit kineveztek a jövő Csk-jának?? Megye 2?.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Strootman bele is rokkant ebbe a teherbe :lol: :lol:

http://www.gazzettagiallorossa.it/2015/ ... -martinez/ Ilyen sorrendben jöhetnek is :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.04.13. 14:09


GrazieRoma írta:Az én véleményem szerint a jelenlegi 30 FŐS!!!!!!! (érthetetlen minek ennyi játékos) keretünket igen csak meg kellene nyirbálni és így is van "hiányposzt" bőven.
...
Ultra gáz (vagyok?????)...


A szimpátia irányíthatatlan, így miért ítélhetne el bárki is? Szigorú vagy az vitathatatlan.
A neveket olvasva nekem inkább az az érzésem, hogy ez egy nagyon erős keret. Csak az x-faktor hiányzik belőle. ezért jönnek az ikszek :)
Az elmúlt években el voltunk kényelmesedve, mert volt egy capitanonk. Ő jelentette azt a pluszt, ami a győzelmekhez és a látványhoz kell. Ez a keret az 5-6 évvel ezelőtti Tottival nem csak scudettokat nyerne, hanem a BLben is tényező lenne. azt viszont mindig is lehetett tudni, hogy a Totti utáni korszak szenvedős lesz. sajnos nincs aki átvenné a stafétát. Pjanic nem vezér (ha jól játszana sem lenne az), DDR reménytelenül szétesve, Florenzi nem elég karakteres. A keretünk legjobbja pedig 1 éve sérült.

Én 3-4 ember kivételével nagyon szeretem ezt a társaságot (is). Garciát is bírom. Sabatinit szintén. De én sem látom, hogy így együtt kifuthatják azt, ami papíron bennük van. Jobb híján várom a csodát, a szikrát.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.04.13. 13:54


FR kezdjem el sajnálni?Ezen az elven, milyen játékot várjunk el Strootmantól, akit kineveztek a jövő Csk-jának?? Megye 2?.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.13. 13:19


Teljesen egyértelmű, h. Pjanic rossz formája a capitanonak köszönthető. Kb azóta játszik ismét sz@rul, hogy a capitano kinevezte utódjának. Szegényre bénító teherként nehezedik a súlyos örökség.... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.13. 13:10


F.Totti írta:erre a posztra roma léptékkel jó játékos 20M felett lesz

Így van, ez azért is biztos, mert Ucanért 15 m eurót kell majd kicsengetnünk, amivel a valaha volt legdrágábban eladott török játékos lehet (még Arda Turan-t is bőven verné, pedig hát...).
Ami pedig Pjanicot illeti, ő egyszerűen nem képes hozni azt a szuper látványos játékot, amit sokan várnak tőle és amitől annyira el van szállva egész Európa, mert a nemzetközi sajtóban még mostanában is nem egy cikk jött le arról, hogy milyen nagyszerű átlagai is vannak a bosnyáknak. Ezért részemről már el se tudom dönteni, hogy tényleg ő az új Xavi, csak a társak húzzák le, vagy Roma szurkolóként legalább 2x annyit várok el tőle, mint amit látok.
Persze az is lehet, hogy szimplán ez nem az ő posztja és jobb lenne, ha kicsit feljebb tolnánk, de jelenleg kicsit beleszürkült az egész csapatba. Ami pedig a legfurább, hogy nem egyszer láttuk, hogy jól érzi a kaput (lásd lazio, vagy nyáron a mu ellen), mégse próbálkozik sűrűn, pedig ninjával kb. megfelezhetnék a lövéseket.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.04.13. 12:12


Pjanicot lehet ekézni, amire a barom mutogatásával rá is kéredzkedett szépen, de vele még mindig jobb, mint nélküle. Egészen addig így lesz, amíg Ucan fel nem nő a szerepkörre vagy nem hozunk valakit. De erre a posztra roma léptékkel jó játékos 20M felett lesz. Egyszerűen kell valaki, akit lehet keresni és aki folyamatosan kéri a labdát. Pjanic márpedig ilyen. Ha 3,5esre játszik, akkor is mindig elmozog és próbál megjátszható lenni. DDR, Parades és Radja inkább ne passzoljon 10 méternél távolabbra. Ha nincs Pjanic, vagy ha szar napja van, akkor teljesen destruktív a játékunk. A mutogatás után az lenne a csoda, ha 6osnál jobb jegyet kapna egy ilyen meccs után, de messze nem ő volt a leggyengébb játékosunk. Minden olyan támadásunkban benne volt, ami végigfutott a pályán. 1 labdát veszített és rossz passza sem volt több 6-8nál. Persze tőle ez még kevés, így jogos a relatív alacsony osztályzat, de hol tett ennyit a játékunkhoz Holebas, Ibarbo vagy Ljajic?

A mostani keretből ő, Totti és Ljajic kreatív és remélhetőleg Ucan is annak bizonyul. Totti viszont nagyon lassú és keveset mozog, Ljajic meg csak a támadó harmadban érzi jól magát. Tetszik vagy sem Pjanichoz vagyunk kötve és ez nem Garcia döntése. Kis túlzással bárki lenne a kispadunkon, játszatná őt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég