Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.07. 18:53


Biztos, hogy nem volt tudatos. Ennyire nem lehet EDF hülye, ahogy F.Totti is írta. Van 86 középpályásunk és ez egy baromság, hogy N'Zonzi box to box és akkor nem tud védekezni, a box to box pont védekezni is tud, Ninja mielőtt idejött volna védekező középpályás volt, aztán volt itt már minden támadó középpályás is. N'Zonzi is bazi lassú ahogy néztem is lusta is, de jól helyezkedik és marha sok lövést tudott blokkolni, nem értelek benneteket, hogy nem jól védekezik. Ha az a jó védekezés, hogy becsúszva szerel akkor a csapatból max DDR védekezik jól. Pjanic támadó középpályásból lett sima középpályás. Paredes támadóközéppályásóbl lett védekező középpályás. Gerson támadóközéppályásból volt szélső és sima középpályás. Nehogymár Cristante, Pellegrini, Coris, Józsi bácsi, akárki ne tudna védekező középpályást játszani. Max azért tudnám elhinni, hogy tudatos volt, mert ez a divat manapság. Marquinhos és védekező középpályás a PSG-nél és a Chelsea-nél is védekező középpályás David Luiz, meg mintha a MU is állt volna fel belső védővel a középpályán de ez nem biztos.
David Luiz és Marquinhos milliószor jobb játékos mint Fazio szóval szerintem marha nagy baklövés lenne. Fazio szervezné a csapatot és kérné el Juan Jesustól a labdát. :D :D :D :D :D :D
Szerintem ha igazad is van cejas, félidőben már változtatna a mester.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.07. 12:37


Az eredmény senkit nem érdekelt. Ha akart volna, akkor tudott volna kit a kicsik közül DM- ként játszatni EDF. Biztos vagyok benne, hogy tudatos teszt volt.
Valahogy úgy rémlett, hogy NZonzi box to boxot játszott a Sevillaban. Faziot DDR cseréjének gondoltam és a franciát előrébb. DM oké, ACM van 72, bár védekezni nem tudnak. Itt Pellegrini és Cristante a kulcs...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.07. 09:16


Szerintem kényszerből játszott ott Fazio, mert már tényleg nem volt kit játszani. Nem tudom mi értelme volt ennek ZS csapattal felallni. Annak lett volna értelme, ha Kluivert, Cristante, Pellegrini, Schick stb összeszokna. De ugye nem igazán voltak. SES ezer éve itt van miért kellett játszatni? Pastorénak sem a ZS csapattal kell összeszokna. Karsdorp mondjuk jó h játszott mert meccshiányos, meg Fazio kellett vezérnek a pályán szerintem, meg aki akarta látta Coricot. De úgy szerintem semmi értelme nem volt h a Primavera és tőlünk 5-6 játékos tolt egy jelentéktelen semmit, de legalább megint kikapunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.07. 00:52


Nyilván nem kapcsolnám ki, de Fazio még védőnek is lassú és darabos. Nem fordul, hanem kanyarodik. Tedd be a 60 éves DDR mellé, aki ha egy meccsen 700 méternél többet sprintel, akkor a teljes hetet jeges vízben tölti és összeállt a liga leglassabb DM párosa. Az már csak hab a tortán, hogy DDR így feljebb kellene hogy lépjen, azaz pont nullaszor érne vissza ütemben. NZonzi egyik legjobb és legbiztosabb tulajdonsága, hogy a fejpárbajainak 70%-át nyeri. Told feljebb egy fél sorral és pont nem leszek fejpárbajai. 3 játékost tettél olyan posztra, ahol kevésbé hasznos, mint az eredeti helyén.

Persze születtek már korszakos szerkezetek ilyen döntésekből, de ennek itt most elég kevés esélyét látom. A padon közben figyel Pellegrini, Cristante, Coric és talán Pastore. Ha az újszerű középpálya mégis bejönne, mindhárom játékosnak végig kell tolni a szezont, mert a cseréik kicsit sem hasonló karakterek. És azért 50-50re adom, hogy Cejas csak viccelt :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.09.06. 23:03


cejas, köszi a tudósításokat!/megjegyzéseket Jó, ha ránézek a telefonra és szeretem a csapatot!

Ftotti - bocs, miért is?

nem kötözködésből, tényleg érdekel!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.06. 22:58


Cejas, ha lesz olyan tétmeccs, amikor Nzonzi, De Rossi, Fazio középpályával állunk fel, akkor 35 év után eljön az a pillanat is, amikor Roma meccs közben kinyomom a tévét... Pokol lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 22:33


A kicsik játszhattak egy meccset. A szánalmas dolog inkább a rendes csapat játékosaira érthető, akik semmi épkézlábat nem nyújtottak.
Csapatként domináltuk a meccset, de meddő fölényünk volt az első félidőben. Kapura nem nagyon voltunk veszélyesek.
- Fazio DM-ként való szerepeltetése érdekes húzás volt. Lehet, hogy a jövőben kipróbálná itt az argentínt. Volt, hogy cselezett és jól, de vezette ellenfélbe és adott el labdákat. Még fejlődnie kell itt, a középpályán gyorsabban kell felmérni a helyzetet és úgy kell megjátszani a labdát, nincs annyi tér és idő erre. Érdekes. Lehet, hogy középső védőből van elég. Látszik, hogy a középpályán szeretne valamit módosítani EDF. NZonzi mehetne előrébb, ha Fazio DDR-rel megoldaná a DM-et. Meglátjuk.
- Pastore. Nagyon semmi volt a középpályán. Ha úgy vesszük, hogy Ninját és őt elcseréltük, akkor korban ül a dolog, de játékban... Hűha... Nem ügyetlen, ezt tudjuk, de lassú a mozgása, semmi csel és megindulás - csak az értelmetlen és alibi passzok tömkelege. A mai meccsen szürke volt. Akkor villogott, mikor már minden mindegy alapon támadtuk, de a mai meccsen akkor sem. Coricnak több épkézláb megmozdulása volt. Pastorétól sokkal több kellene, vezéregyéniséget vártunk nem egy "nyegleót".
- SES. Volt néhány jó megmozdulása. A gólunk az egyéni megmozdulása után jött kipattanóból.
- Santon annak jó, amire vettük.

Hátul Fuzato még nem érett egy rendes meccsre. Lábbal kimondottan jó, techinkás kapus. Ugyanakkor későn reagál egyes szituációkra/lövésekre és nem ért le úgy hogy védje a teljes szöget.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.06. 19:08


Hát ez szánalmas volt...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:48


Vigyázat! Jön a félelmetes AS Roma végjáték!
Olyanok vagyunk, mint Michalczewski: előbb rommá vernek minket, aztán elkezdünk játszani. Taktik!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:46


Gennaro Nigro, jön az amcsi DM-ünk is!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:45


Nincsenek itt az emócionális srácok, pótolnom kell őket.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:44


Bucriiiiiiiiii :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.09.06. 18:43


Jó kis meccs ez! Érdekes lesz a vége. Mondjuk adhattak volna a srácokra neves mezeket.. A két gól előny itt is megvan.. :)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:42


Due - Zero
Vannak itt olyan játékosok - pl. Pezzella - akik a Primaveraban is kiegészítő emberek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:41


Csak azért nézem mert játszanak primaverások. :D Á nem is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:37


Kell a játék rendes ellenfél ellen. POnt jó erősségű ellenfelet találtunk. :-)
Fazio DM-ben érdekes volt az első félidőben. :D Most már visszament a helyére.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.09.06. 18:19


Itt vagyok Cejas!
Kinyalunk a Beneventótól?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.06. 18:04


Csak én nézem?
Coric igazi irányító: sarokkal paszol, trükközik, szépen akarja és ha kimegy az oldalvonalon a labda, gálánsan lepattintja azt a társnak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.03. 11:58


Már megint ez a sok negatív hangvételű hsz. Legyetek optimisták, jövőre nem nagyon kell aggódni a kettős terhelés miatt, elég lesz a bajnokságra koncentrálni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.03. 06:14


A legnagyobb baj, hogy 4 uj igazolassal + karsdorppal alltunk ki, akinek nulla meccs van a lababan egy eve. Rengeteg olyan jelenet volt, amirol sutott, hogy azert ment felre a dolog, mert nincs osszeszokottsag.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10313
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.09.03. 05:36


Értem én, hogy olasz legyen és fiatal, de sajnos Crsitante nagyon darabos Pastore helyén, Radja félrészegen is sokkal finomabb mozgású. Sajnos azt látom, hogy DiFra elvesztette az ítélőképességét, olyan mintha Monchi mozgatná joystickkal.
Sajnos ez így bukó szezon lesz. Minden csapat lelke a középpálya onnan nem szoktunk mindenkit eladni... Az is igaz, hogy nem maradt férfi a csapatba, aki igazi vezér, vagányan odaáll, faultol ha kell.
Amúgy szerintem Pastore jó lesz, csak mögé kellene két komoly szűrő.
Ő ha figyeltétek szépen nyúl a labdához, tud gyorsan játszani csak egyenlőre nincs meg még a helye a pályán.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2018.09.02. 17:56


Ami engem nagyon bosszant,hogy Radjával és Strootmannal eladtuk a férfiasságot a csapatból.Néhány igazi férfias játékosunk van,De Rossi(nem hiszem,hogy két frontos harcot végig vágja), Kolarov és Dzeko. Igazoltunk lácsú,nyálgép emberkéket,akikkel nehéz csatákat nyerni főleg a Serie-A-ban. Fizikálisan piszok kevesek vagyunk. Talán a BL elején még elegek leszünk.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.02. 13:54


Hamar előkerültek a múltbeli elemzések a médiában. Utoljára a 12-13-as szezonban kezdett ilyen rosszul a csapat, akkor 6. helyen végeztünk, 8 ponttal lemaradva a 4. helytől.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.02. 11:01


A 3 védővel semmi gondom. Sőt a 433 ellen kifejezetten jó formáció, de nem így. Fazio a BArca ellen játszott szélső pozícióban. Iniestával találkozott, már amikor, mert a BArca nem szélen épít támadást. Ott kifejezetten logikus döntés volt MAnolas középen szerepeltetése. Zseniálisan zárta a teret Messi és Suarez előtt.
Mane viszont rommá alázta az első Pool meccsen Faziot a szélen és Manolasnak ilyen sebességű szélsőre esélye sem volt kiérni. Otthon már 433-at játszottunk, jól. Azt gondoltam, hogy a következtetés egyértelmű- Ha szélen épít az ellenfél, akkor Fazio lassú a szélső belsővédő posztra. Erre most újra ott játszott. Érthetetlen.

És elől is azok voltunk. A 433 ellen baromi fontos, hogy a szélsővédőket pozícióban tudd tartani, mert így leszel létszámfölényben a középpályán. Erre padon hagyjuk az összes ilyen szerepre alkalmas emberünket. Egyetlen egyszer sem kellett döntést hoznia Calabriának és Rodrigueznek, hogy lekövessenek-e keresztmozgást vagy lépjenek vissza. Tálcán kínáltuk a pályát, a támadásépítést és a stabil védekezést is a Milannak. Teljesen érthetetlen mit szeretett volna EDF.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.09.02. 09:08


Jó kérdés. Mivel a Barca elleni visszavágón tökéletesen bejött, gondolom EDF megtartotta ezt. Utálom a háromvédős rendszert. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11488
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89, snatch, tomm, Trigoria, Zsolti valamint 213 vendég