Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 20:12


Azért volt közte két kupameccs is, hazai pályán, amiből egyiket simán elbuktuk a másikon meg a bíró segített ki minket.
Hogy sok helyzetünk lett volna? Hát én nem így láttam, sőt már hónapok óta a töketlenkedés megy a leggyengébb csapatok ellen is, az már Luis Enriquevel is sikerült hogy másfél órán át körbeadogassuk az ellenfelet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 19:54


bence írta:A nézhetetlen játék ellenére legutóbb november első napján kapott ki bajnoki meccsen a csapat, Nápolyban!
Azért egy motiválatlan, súlyos gondokkal küzdő csapat nem marad veretlen ennyi időn át.
Nekem sem tetszik amit látok, pláne fura pozitívumokat keresni ezután a meccs után, de ha valaki azt mondja 2-3 éve, hogy akár csak 1 hónapig nem kap ki szeretett csapatunk, azt aláírjátok?
Én gondolkodás nélkül.

jó baxus, ezt én is írtam korábban párszor, mikor volt idegrendszerem hozzá :) meg láttam/vagy akartam a pozitív jeleket :) , hogy a csapatnak milyen tartása van, hogy vesztett helyzetből hozza az x-et, meg blábláblá, tartás, csak már kicsit sokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk......
ha 1x kikapsz, és nyersz 3x egy adott hónapban, az azért kicsit több mint 4x egy hónapban.

nekem nem a dzsuve miatt fáj a mai x, hanem hogy egy kicsit távolabb tarthattuk volna a napolyt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.15. 19:47


Nyilván akkor is Roma-szurkolók leszünk,ha a D osztályig repülünk,nemirigy.
De ez már sok,mert mi nem az Empoli vagyunk,hanem a nagyra törő AS Roma.
És még nem is voltak Rudi vattenék meg trágárságok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.15. 19:46


A nézhetetlen játék ellenére legutóbb november első napján kapott ki bajnoki meccsen a csapat, Nápolyban!
Azért egy motiválatlan, súlyos gondokkal küzdő csapat nem marad veretlen ennyi időn át.
Nekem sem tetszik amit látok, pláne fura pozitívumokat keresni ezután a meccs után, de ha valaki azt mondja 2-3 éve, hogy akár csak 1 hónapig nem kap ki szeretett csapatunk, azt aláírjátok?
Én gondolkodás nélkül.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2015.02.15. 19:39


Hát... Hál' Istennek, nagyon hozzáértő és okos itt mindenki!Tény,hogy nem megy a csapatnak és nem csak az eredmény nem jön,hanem a játék is gyenge.Igaz most elég sok helyzetünk volt és pár kivétellel az akarattal sem volt sztem annyi gond, mint amennyire most neki estetek csapatnak edzőnek...Tudomásul kell venni jelenleg ennyi!Én is csalódott vagyok, de..."Mi a hűség? Könnyű felelni rá. Az, ami nem változik. "Tégy engem, mint pecsétet a szívedre!" - mondja az Énekek éneke. A hűség: pecsét a szíven."(Müller Péter) Na szóval valami ilyesmiről lenne szó itt is...!!!FORZA ROMA!!!PER SEMPRE!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 19:18


amúgy sztem garcia hamarosan kapni fog egy arany tapír díjat(vmelyik olasz csatorna adja), ami nem dicsőség, de meg is érdemli.

ja, és nem oszt nem szoroz, mert senkit nem sírok vissza, de a mihez tartás végett hogy a roma milyen szériában is van

destro, 1 v 2 dik tétmeccsén gólt lőtt a milanban....
salah 1 tétmeccsén, ahol kezdő volt gól és gólpassz
ibarbo 1 római meccsén, ahol egészségesnek nyilvánították, megsérül
duombia 1 tétmeccsén a csapat legrosszabbja.


és mondhat akárki akármit, a 2 elefánt, mégis megnyert egy egy afrika kupát, az ember gondolná, hogy más, pozitív közegből jönnek, extra impulzussal, motivációval felvértezve egy apátiába süllyedt római közegbe, és gondolná az ember, mint én, majd ők lesznek a mérleg nyelve a 2 csapat között, és dehogy lesznek, pont hogy kilógnak, baxottul.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2015.02.15. 18:35


totti11 írta:Sajnos ez már edzőkérdés Rómában.....
Rudi már nem tudja összefogni a csapatot.



Ezt írtam kb 2 hete. Akkor még csak sanszos volt, most már tuti.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 18:30


Cole egy igazi mókamester, nem először bizonyítja.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 18:23


Rome, Cole: "We continue to believe in the Scudetto"

de most komolyan, ezeknek semmi realitás érzékük sincsen? :mrgreen: burokban élnek vagy fenn ragadt a rózsaszín szemüveg??? :mrgreen: :lol:

inkább be kéne fogni a szájukat. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.15. 18:19


Ennyi idő kellett és kiismerték Garciat az edzőkollegák.Lehet,hogy a Serie A most nincs a csúcson,de teljesen más a foci.
Mourinho mondta,mikor itt volt()Ő képes volt alkalmazkodni),hogy Angliában szinte egy taktikával végig vitt egy szezont,míg itt szinte minden meccsen variálni kellett,volt,hogy egy meccsen háromszor változtatott taktikát.És ezt a játékosai rögtön meg is értették.
Garcia egysíkú játéka eddig müködött,nert ez nem a francia bajnokság.Lehet az angol vagy a német bajnokságban hosszútávon is sikeres lenne.
Nagyon kevés külföldi edző tud sikeres lenni a Serie A-ban.Benitez is csak küszködik.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 18:15


Edzőkérdésről hivatalosan természetesen majd akkor beszélhetünk, miután egy illetékes először lenyilatkozza hogy nincs edzőkérdés.
Általában ez a legbiztosabb jel.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 17:55


sztem meg garcia kihúzza az évet, uefa kiesés nem oszt vagy szoroz, kivétel ha veszélybe kerülne a jövő évi bl indulásunk, na akkor azt mondom, még idén felállítják.

amúgy a fax se tudja, bayern meccsnél még nem úszott el a scudetto délibábja, de egyre inkább úgy tűnik, most, hogy motiválni is képtelen a jól fizetett zsoldosait, verdét tudja, vagy nem is kell, mert tudja alapból mi a dolga......

DE az hogy szinte kivétel nélkül az egész csapat olyan formahanyatlásban van, megy át, az tuti. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.15. 17:50


nem látunk bele a háttérbe
Hogy Sab vagy Garcia akarja az adott embert inkább
Valszeg Garcia alakítja a taktikát és ahhoz kér embert és Sab hoz akit adott szinten tud, és nem fordítva, hogy Sab hoz akárkit, és Garcia találja meg a helyét.
Én inkább Garcia hibájának látom az egészet. Sab hozna Messiket is ha lenne rá lehetősége.

De újra mondom, azért nem egyértelmű az egész, mert 1,5 évig meg működött a dolog. Igaz hogy azóta a gárda már részben más, vagy más formában van.
De hetek/hónapok óta lehet érezni, hogy ez a keret most valami kicseszett gyenge. Még olasz szinten sem igazán erős szerintem.
Egy ilyen csapatban Dzsudzsák komolyan mondom - tényleg nem vicc! - sztár lenne, és kirobbanthatatlan. (Bogdán a kapuban detto.)
Ahol egy 18 éves Verde hoz színt a támadásba - megint. Ahol egy Yanga a védő. Ahol egy fél éve még a kispadra is alig odaférő Cole volt a legveszélyesebb a kapura.
Ahol - végigondolva - NINCSEN EGYETLEN EMBERÜNK SE AKI TUD LŐNI JÓL. Nem, nem távolról, hanem bárhonnan! Kivétel egyedül Totti - ha épp nincs formán kívül.

És nem, ez nem csak a rossz igazolások eredménye. A játékunk is nulla. Gyakorlatilag nincsen. Nem látszik mit akarunk.
Hogy a csontutolsó Parma Rómában NEM HÚZTA AZ IDŐT A VÉGÉN SEM, hanem sietett szögletet rúgni...

Hiszem, hogy akárki ülne le a padra holnap 1-2 meccsig ennél csak jobban tudna meccselni (akár Dárdai is, bár épp kikaptak :( )
De a baj, hogy utána is lennének meccsek, és az már jó kérdés.
Garcia sztem az EL meccsig egészen biztosan megingathatatlan.
A kiesés után meg meglátjuk...


A baj hogy nem látja senki, hogy mi lenne a megoldás így, hogy már adott ez a keret. Remélem Garcia gyorsan megtalálja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.15. 17:48


ha ez így megy tovább, a végén még odáig sűllyedünk, h. Rudi beküldi Uçant... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 17:40


olyan a világon nincs, hogy van egy csapat, amelyik rittyent egy faxa fél szezont, majd a 2dik fél szezonra meg kiég, pedig most pont ez történik a romával :wink: :bah: :bah: :bah:
és egyértelműen garcia sara :wink: :bah: mert most akiket szapulunk, szidunk, az első félévben többnyire jól játszottak, és értem én, hogy egy edző nem pihentet, hisz addig kell ütni a vasat, míg meleg, DE most tényleg kezd visszaütni, hogy volt egy alapcsapata, egy csapata amelyekben bízott és hozták az eredményeket, de ezek a játékosok vagy sérültek, vagy nem voltak itt, vagy simán kipukkadtak, és ezek a játékosok most nem hoznak még átlagot sem, szal kénytelen hozzányúlni azokhoz, akinek a szezon elején nem bizott, ergo mért nem gondolt erre garcia korábban :?: vagyis hogy forgatni, rotálni kéne a csapatot, mert ennek így nem lesz jó vége.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.15. 17:19


Ide vezetnek az elhibázott,értelmetlen játékos(igazgató) igazolások.Nem igazoltunk senkit,akit felállt védelem ellen lehetne használni.A gyors és csatáraink technikailag nullák.Ha nincs hely futni game over.Borielloval több esély lenne az ilyen csapatok ellen gólt szerezni.De Garcia a focinak ezt a részét(az olasz foci részét) nem érti.A Juvénél ezt tudják,ezért van ott Llorente és Morata.
A középpálya Totti és Pjanic(hahaha)nélkül ennek pótlására alkalmatlan,szintén technikai és agyi hiányosságok miatt.
A védősor meg nem oldhat meg mindent.ld Cole.
A kiscsapatok nem hagyják a kontrajátékot,a Napoli meg lefocizik bennünket .Szerencsénk,hogy a Milan és az Inter ilyen gyengék.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.15. 17:08


zsolti írta:Kezd érdekessé válni az edzőkérdés.
Most őszintén,el tudjátok képzelni,hogy Rudit elküldik,vagy hogy lemond?
Mert én nem.
Hogy mit akarok:nem tudom.De a szurkoló már csak ilyen.Könnyen felejt.

a válasz 1értelmű, NEM

ennek a tulok sabatininnek nem lett volna szabad mercatoznia télen, csak mélyebbre sűllyedünk, és én ezt mondtam is. :wink: :bah: :bah: :bah: :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.15. 17:01


Kezd érdekessé válni az edzőkérdés.
Most őszintén,el tudjátok képzelni,hogy Rudit elküldik,vagy hogy lemond?
Mert én nem.
Hogy mit akarok:nem tudom.De a szurkoló már csak ilyen.Könnyen felejt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.15. 17:00


mondjuk az a fura hogy ezeketől a játékosoktól én nem is nagyon várok többet
nem jók
de az első félévben mégis tudtunk velük jók lenni, mert vagy a játékunk volt jó, vagy a hajtás vagy fene tudja
de most már ez is leesett a játékosok tényleges tudás-szintjére szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2015.02.15. 16:59


itt az ideje felállnia Rudinak és viheti magával Doumbiát, Iturbét, Gervinhot is. A primavera meccsen jobb játékot és több akarást láttam mint ezeken, euró milliókat kereső sztárokon..... év végéig kell egy új edző aki felrázza a csapatot és ha jövőre komolyak a célok, top edző kell.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.15. 16:58


torito9 írta:Basszus, mennyi keserűséget okoznak ezek! Agyvérzésem lesz...
Miért nem lehet hajtani mint az állat!?!?!?

már rég nem a hajtásról nem hajtásról szól ez cimbora
totál szétesett a játékunk, nem tudjuk mit kéne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.15. 16:56


Nem kell itt elégedetlenkedni, Garcia biztos kiemeli majd a bíztató jeleket, addig is:
Küzdelmes, nehéz mérkőzésen értékes pontot szereztünk egy kellemetlen ellenféllel szemben. Egy ponttal növeltük előnyünket a Napolival szemben, és még a scudetto sem lehetetlen.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2015.02.15. 16:56


Basszus, mennyi keserűséget okoznak ezek! Agyvérzésem lesz...
Miért nem lehet hajtani mint az állat!?!?!?
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2015.02.15. 16:54


Holnapra várhatjuk a scudettos nyilatkozatokat? :)
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.15. 16:54


Sajnos ez már edzőkérdés Rómában.....
Rudi már nem tudja összefogni a csapatot.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég

cron