Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.10.04. 10:59


Trigoria írta:de amúgy van egy ötletem: akinek komoly baja van az itteni fórumozással, fórumtársakkal, véleményekkel, stílussal, az akkor ne járjon ide :wink: :) Egyszerű ez. Én sem járok olyan helyekre, ahol nem érzem jól magam.
(ez nem felhívás volt, sem célzás, sem senkire nem utaltam, csak egy általános megállapítás!)


Van egy másik ötletem is Trigo, próbáljon kicsit mindenki bizakodóbb lenni... :-)

remus, Te pedig legközelebb ki ne töröld, amit írtál, örömmel olvasnám a pozitív hozzászólásokat.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.03. 20:11


remus írta:Én maximálisan egyetértek F72Quadraro által leírtakkal . Akár én is írhattam volna, ugyanezek a gondolatok foglalkoztattak amikor ment itt a csapat az edző és a vezetőség ekézése. Sőt volt amikor leírtam valamit aztán mégse küldtem el mert fáradt voltam vitatkozni. Lehet, hogy az életkor is befolyásolja, hogy ki mennyire türelmes, empatikus. kb egy korosztály vagyunk F72Quadraroval ( lehetne a neve F71remus ) valószínűleg ezért látunk ugyanúgy dolgokat.

remus: Halkan megsúgom, hogy tudtommal F.Totti és jómagam is elhagytuk a negyedik X-t, ahogy sn is, Levy is, stb. Tehát itt elég sokan azonos évtizeden belül vagyunk :wink:


Akkor nem csak én, hanem a modi is. Ráadásul neki dolga nem szelektíven olvasni, azaz jár a f.szkorbács Trigonak, ha elsiklott egy ilyen felett. Sn, intézed? :D
attól, hogy valaki a pokolba kívánja EDF-t netán, még nem szeg szabályt :wink:

hádde b*zdmeg, pont erről volt itt szó. F72 mondta, hogy sok helyen olvasott ilyen fröcsögést. És F72 olvassa szerintem asroma.hu fb oldalát is. Ezért bátorkodtam megemlíteni. Elnézést ezért.... :oops:
újraolvastam, jogos amit mondasz. Épp hogy negatív példának hoztad fel te is. Bocsi :oops:


de amúgy van egy ötletem: akinek komoly baja van az itteni fórumozással, fórumtársakkal, véleményekkel, stílussal, az akkor ne járjon ide :wink: :) Egyszerű ez. Én sem járok olyan helyekre, ahol nem érzem jól magam.
(ez nem felhívás volt, sem célzás, sem senkire nem utaltam, csak egy általános megállapítás!)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.03. 16:31


Imádok mindenkit, de ez utóbbi két hsz-t jó volt elolvasni. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.10.03. 14:45


Én bizony kétségemet fejeztem ki, hogy EDF rendelkezik-e azzal a képességgel, hogy egy totál szétesett/szétvert csapatot összerakjon. És azért is szemrehányást tettem, hogy hallgatólagosan asszisztált a túlzott mértékű player tradinghez.
A legutóbbi fejlemények szerencsére nem engem igazolnak, de azért ne essünk át a ló másik oldalára csak mert volt egy jól sikerült hét végre.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.03. 13:51


Légyszi linkeljetek be olyan kommentet, ahogy bárki EDF-et ekézte ITT. Monchi kapott és a játékunk is szar volt. De ki írt olyat, hogy Di Francesco "bohócmikorküldikmáreltakarodjonmártehetségtelen"? Vagy olyat ITT, hogy miért nem kaptuk hetet a Reáltól? F72 már rég leírta, hogy nem erre a közösségre értette. Akkor? Persze kinek mi számít ekézésnek. Az Atalanta elleni első félidő után a "Gasperini lemeccselte Di Francescot" vélemény is lehet eke, vagy a Milan elleni labdakeresésünk után az "hogy érthetetlen mit tervezett EDF". Az edzőnkre ennél durvábbat nem hiszem hogy írtunk. És még ezekre a gondoltaokra is 10 olyan jut, hogy "bízzunk benne, meg fogja oldani, jó edző, stb."

Volt 5 meccsünk zsinórban kilátástalan játékkal. Csúcspontján a Bologna elleni 0-2-vel. És ezek után is csak annyi kritika érte az edzőt, hogy keresi a játékosok posztját, a megfelelő szerkezetet és hiba volt elengedni Nainggolant és Strootmant. Mindezt úgy, hogy folyamatosan hangoztatva volt, hogy az igazolásokban nem tudhatjuk milyen szerepe van. EDF agyon volt védve itt. Fura dolog az emlékezet. De szerencsére vissza lehet keresni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.03. 13:45


Snatch, a nagy emberektől könnyebb megjegyezni az idézeteket.☺
Teljesen vállalható mondat. Abszolút belefér kategória.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2018.10.03. 12:27


Én maximálisan egyetértek F72Quadraro által leírtakkal . Akár én is írhattam volna, ugyanezek a gondolatok foglalkoztattak amikor ment itt a csapat az edző és a vezetőség ekézése. Sőt volt amikor leírtam valamit aztán mégse küldtem el mert fáradt voltam vitatkozni. Lehet, hogy az életkor is befolyásolja, hogy ki mennyire türelmes, empatikus. kb egy korosztály vagyunk F72Quadraroval ( lehetne a neve F71remus ) valószínűleg ezért látunk ugyanúgy dolgokat.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.03. 11:25


Trigoria írta:
hogy pl. a magyar asroma.hu Facebook oldalon
és az érdekel itt valakit? :D
(és nem ugyanaz a közönség - hál istennek)

hádde b*zdmeg, pont erről volt itt szó. F72 mondta, hogy sok helyen olvasott ilyen fröcsögést. És F72 olvassa szerintem asroma.hu fb oldalát is. Ezért bátorkodtam megemlíteni. Elnézést ezért.... :oops:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.03. 11:23


F72Quadraro írta:
F.Totti írta:Itt (=asroma.hu fórum) egész biztos hogy egy ilyen "harmadik gólos/eltakarodós/tehetségtelen bohócos" hozzászólás sem volt. Szép volt fiúk! :)


Szelektíven olvasol F.Totti... :-)


Akkor nem csak én, hanem a modi is. Ráadásul neki dolga nem szelektíven olvasni, azaz jár a f.szkorbács Trigonak, ha elsiklott egy ilyen felett. Sn, intézed? :D

Szerintem olvass kevesebb olasz fórumot és írj többet ide. Win-win. Itt tényleg nem volt/van/lesz direktbe ellenszurkoló. Már amennyire szurkolónak tekinthető az, aki egy bármilyen meccsen a csapata vereségéért szorít.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.03. 11:00


hogy pl. a magyar asroma.hu Facebook oldalon
és az érdekel itt valakit? :D
(és nem ugyanaz a közönség - hál istennek)

F72:
de általánosságban írtam, nem kifejezetten erről a fórumról.
így világos

amúgy meg ez egy kiváló fórum, mert a fröcsögőket nem tűri meg maga között :oops: :wink: :)

feree:
amíg el nem aludtam, (2-0 volt még)
:?: :?: :?: :?: :?: Ember, te ha rosszul játszunk, akkor azért nem nézed végig, ha meg ennyire jól, akkor azért? :) Folyamatosan a jó játékot várod, és sárba döngölöd a csapatot ha rosszul játszik. És amikor végre elkezd jól játszani, akkor alszol :shock: :D Ez nekem magas :oops: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.10.03. 10:06


F.Totti írta:Itt (=asroma.hu fórum) egész biztos hogy egy ilyen "harmadik gólos/eltakarodós/tehetségtelen bohócos" hozzászólás sem volt. Szép volt fiúk! :)


Szelektíven olvasol F.Totti... :-)
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.03. 09:44


fantasista76 írta:"De azért a Barca és a Chelsea elleni párharcok ne tartsák itt EDF-et évekig, ha nem lesznek eredmények."

ezt tudom ki írta!!!! :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.10.03. 09:35


F.Totti írta:
fantasista76 írta:Nem akarok kukacoskodni, de : Conte, Blanc, Zidane neve leíródott, mint alkalmasnak tartott utód, aztán nyertünk a Fro ellen és csönd lett, senki nem egyezett meg semmiben :D

Akkor még egyszer. A neveket nem mi hoztuk, nem mi keresgéltünk utódot, nem mi akartuk elküldeni Di Francescot. Senki nem bénázta, hülyézte. Ennyit írtam. Idézz kommenteket, amik nem ezt mutatják. Vagy tényleg ne kukacoskodj.

Remélem érzed a különbséget a között, hogy vki linkel egy hírt, hogy x portál szerint y esélyes EDF helyére és a között, hogy valaki leírja hogy EDF helyett y-t szeretné Roma edzőnek.
Az előbbi megtörtént, az utóbbi nem.


Én sem azt írtam, hogy el akarta küldeni a fórum EDF-t, hanem azt, hogy felmerültek alkalmasnak tartott utódok, és nem csak azok a nevek, amelyeket a sajtó bedobott. Nem tartom ezt ördögtől valónak, csak megjegyeztem mivel azt írtad, hogy nem merültek fel nevek. Ennyi, nincs ebben több

Kérésedre néhány hozzászólás (több idézet egy hsz-ben történő megjelentetését még tanulnom kell, ezért csak ebben a formában írom) EDF-el kapcsolatban
"Montella felkészül..."

"De azért a Barca és a Chelsea elleni párharcok ne tartsák itt EDF-et évekig, ha nem lesznek eredmények."

Reméljük a csapat tartja a formáját, és akkor ezek a kérdések a jövőben fel sem merülnek :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.03. 09:21


Na, akkor egy újabb vállveregetést kiosztok magamnak, amiért nem használok/fogyasztok közösségi médiát :)

Itt (=asroma.hu fórum) egész biztos hogy egy ilyen "harmadik gólos/eltakarodós/tehetségtelen bohócos" hozzászólás sem volt. Szép volt fiúk! :)
Egyébként meg ha laziale lennék, lehet élvezném a roma topikok trollkodását. A "szépemlékű" DK is 50%-ban erről szólt. Simán lehet, hogy nem is Roma szurker, aki ilyen baromságokat ír.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.03. 08:46


F72-nek annyiban igaza van, hogy pl. a magyar asroma.hu Facebook oldalon is jó pár hír alatt volt olyan komment, hogy takarodjon EDF...szóval nem csak olasz oldalakon, magyaron is sajnos... És tök jellemző, hogy amíg nem ment a csapatnak, ment a fröcsögés, a takarodj Moncsi-EDF-Pallotta. Szerencsére ez is egy szűk kör, akik ilyenkor élnek, mint hal a vízben, aztán most kussolnak. Csak hát a normálisabbja mikor a nehéz időszakban kicsit éppen magába roskadva próbálja túlélni a helyzetet, és bizakodik, akkor pont ezeket kell olvasgatnia...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.10.03. 08:23


Trigoria írta:Miért kell újra és újra megkérdőjelezni a fórumtársaink drukkerságát? Ami ráadásul sosem lesz pontosan azonos szintű, és sosem fogja mindenki ugyanazt gondolni egyazon kérdésről, témáról.
És igen, most F72 generálta a kakit :) Néha azért neki is lehet:)


Persze, hogy nem gondoljuk ugyanazt. Kritikával nekem semmi bajom, sokan le tudják úgy írni,
hogy nem zavaró, nem bántó, akár egyet is értek vele sokszor.

De ASR fórumon, hírportálokon, hírek alatt azt olvasni,
a Chievo 3. gólját várták... vagy rúgjon hetet a Real, mert akkor ez vagy az végre eltakarodik...
Trigo, nálam ezek generálják a kakit.
Lehet, hogy itt kevesebb ilyen volt, mint akár fb-on a hírek alatt vagy éppen olasz oldalakon,
de általánosságban írtam, nem kifejezetten erről a fórumról.
Meg olyan játékost, aki ASR mezben még pályára sem lépett, de már lesajnálni, nullának hívni, bohócozni...
OK, mindenki máshogy él meg és át dolgokat. De valahol szurkolói fórum... szurkoló!

Na, többet erről nem írok, úgyis szárnyalni fog a csapat innentől, mindenki boldog lesz...
(talán azok nem, akik 7 Real gólt reméltek...).
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2018.10.03. 07:46


Én azért nem kicsit voltam elkeseredve a frosinone meccs előtt. Nem nagyon tudtam, hogy lesz ebből jó szezon. Aztán most már nem csak az eredmények jönnek, hanem a játék is tetszik.
A védelmet mondjuk továbbra is lassúnak érzem, DE a középpálya szépen alakul, amiben nem nagyon hittem, hogy jó lesz. Pellegrini íveléseit most már külön nézni fogom.
Szóval részemről vidámság, örömködés van most.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.03. 07:23


fantasista76 írta:Nem akarok kukacoskodni, de : Conte, Blanc, Zidane neve leíródott, mint alkalmasnak tartott utód, aztán nyertünk a Fro ellen és csönd lett, senki nem egyezett meg semmiben :D

Akkor még egyszer. A neveket nem mi hoztuk, nem mi keresgéltünk utódot, nem mi akartuk elküldeni Di Francescot. Senki nem bénázta, hülyézte. Ennyit írtam. Idézz kommenteket, amik nem ezt mutatják. Vagy tényleg ne kukacoskodj.

Remélem érzed a különbséget a között, hogy vki linkel egy hírt, hogy x portál szerint y esélyes EDF helyére és a között, hogy valaki leírja hogy EDF helyett y-t szeretné Roma edzőnek.
Az előbbi megtörtént, az utóbbi nem.


Feree, Pellegrini adott 3 kvázi gólpasszt. Nagyon jól támadott vissza, aktív volt és bátor. A legjobb Roma meccse volt. És a srác ezt tudja, mert a Sassuoloban nem egy ilyen teljesítménye volt. Rohadtul kellett az a gól neki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.10.03. 04:36


amíg el nem aludtam, (2-0 volt még) pellegrini baxottul tetszett, lehet?! tényleg a derby volt az áttörés(kopkop) és a zombiban sem találtam kivetnivalót.

dzeko meg megássa a 40 millás koporsóját.... :( (nem a czechet sajnálom, hanem a 40 millát)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.03. 00:39


de 5 forduló után azért nem teszek olyan kijelentést, hogy ennek a szezonnak kuka
Nálam az a kuka, ha szemernyi esélyünk sincs az első helyre. És ezt már fordulók óta (de már nyáron) is lehetett látni. Nálam pl ez jelenti a kukát. De ez szubjektív. :)

Conte, Blanc, Zidane neve leíródott, mint alkalmasnak tartott utód
és ez miért baj? Hagyjuk már ezt a felhánytorgatást! Ha olaszban pletykálnak valamit a csapatról, azt mi is szánkra fogjuk venni. Ha ott utódokat fognak találgatni, mert SZÓBA JÖTT EGY KÉTMECCSES ULTIMÁTUM, akkor nyilván itt is azt fogjuk.
Miért kell újra és újra megkérdőjelezni a fórumtársaink drukkerságát? Ami ráadásul sosem lesz pontosan azonos szintű, és sosem fogja mindenki ugyanazt gondolni egyazon kérdésről, témáról.
És igen, most F72 generálta a kakit :) Néha azért neki is lehet:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.10.03. 00:08


F.Totti írta:
fantasista76 írta:Hát már is ment a találgatás, hogy ki lenne az alkalmas utód....

Nem ment. /quote]

Nem akarok kukacoskodni, de : Conte, Blanc, Zidane neve leíródott, mint alkalmasnak tartott utód, aztán nyertünk a Fro ellen és csönd lett, senki nem egyezett meg semmiben :D

Hangsúlyozom, nekem sincs hurrá hangulatom, de 5 forduló után azért nem teszek olyan kijelentést, hogy ennek a szezonnak kuka - ez is elhangzott, nem egy hozzászólásban. Reálisan nézve a Juventus megdönthetetlen, a Napolitól pedig 4 pont választ el minket, ami nem behozhatatlan. A 4 BL hely egyike még bőven megcélozható.

Szóval bízzunk a fiúkban, az edzőben és egy kicsit Monchiban is, hiszen ő sem ma kezdte a szakmát. Feltételezem, hogy nem azzal a céllal jött Rómába, hogy szétverje az együttest, és középcsapatot kreáljon a farkasokból, vagy az északi csapatok beépített embere lenne? :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.10.02. 23:53


F.Totti írta:Én megtaláltam az elrejtett gondolatot. Mit nyertem? :lol:

Eredteti Batistuta mezt.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.10.02. 23:50


Jaj bocsánat, pedig igyekeztem végigolvasni mindent, elkerülte a figyelmemet, bár az internetemmel is vannak bajok mostanában, lehet az a ludas.
Köszi F.Totti és Trigo, a srácnak pedig jobbulást! Dzeko-nak meg jár a respect, nagyot nőtt a szememben.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.02. 23:47


Én megtaláltam az elrejtett gondolatot. Mit nyertem? :lol:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.10.02. 23:45


Trigoria írta:
Valaki itt is írta, de olasz fórumon is megjegyezték, hogy egy vesztes meccs után
3x annyi a hozzászólás, mint egy Lazio elleni győztes meccs után.


ez szerintem a fórumozás (és a magyarság) sajátja
Ez nagyon nagyon nagy hülyeség- Nem akkora baj jó kedvűeknek lenni! Jókedvűeknek! 3 meccs, 12 lőtt, egy kapott gól!

Játsszon abban a mezben Giannini, Nainggolan vagy éppen Zaniolo, nekem kvázi mindegy...
ha meglátom a játékoskijáróban, én 45 évesen is libabőrös leszek és gombóc a torokban.
igen, ezért itt sokan irigyelnek is (én is), de fogadd el, hogy nem mindenki ennyire ilyen :wink:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron